OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

sqzz

Sam miałem przykład pracować nocną zmianę z czwartku na piątek od 22 do 6 rano by na godzinę 14 tego samego dnia wrócić na popołudniową zmianę ,tylko po to by nie musieć iść w weekend do roboty

toldzik

wy to się za bardzo na tą rozmowę nakręcacie, zadzwonią to zadzwonią, a jak nie to trudno i trzeba jakies innej fuchy szukać. jak już na tą rozmowę zawitacie to też nie ma co gdybać co powiedzieć, jak się zachowywać wystarczy, że wyluzujecie i po kolei będziecie na pytania odpowiadać.

góral

a jo zaś słyszałem że zwolnili wszystkie panie do sprzatania prawda to czy nie

xl

Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie..

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Domyślam się, że góra łącznie z personalnym nic nie robią i czekają aż coś wybuchnie? Sprawdzona taktyka. Po co rozmawiać z ludźmi? (usunięte przez administratora)

Qeake

Rozwalają mnie te pytania w stylu jak się ubrać na rozmowę o pracę albo jak przetrwać stres ,jakie pytania będą i tak dalej . To jest normalna rozmowa o pracę jakich może być w życiu na prawdę dużo a same zasady rekrutacji pozostają zwykle te same . Pracodawca patrzy na twoje cv , doświadczenie w wykonywanym zawodzie , umiejętności i nabyte kursy . Jak czytam niektóre komentarze dochodzę do wniosku że połowa ludzi nigdy nie przechodziła podobnych rozmów dlatego pisze te informacje.

Grzesiek

Lepiej bym tego nie ujal. Z drugiej strony kazdy musi przez rozmowe przejsc zeby prace dostac to jest nieuniknione, a przyszly pracodawca tez chce mniej wiecej poznac potencjalnego pracownika. Nie ma co sie nad tym tak rozwodzic tylko isc, przebrnac rozmowe i przy dobrych wiatrach mozesz prace dostac, to tyle w temacie.

Tytus

Wydaje mi się, że rodzaj zadawanych pytań jest raczej zależne od stanowiska na które przesyła się swoje cv. Przykładowo ktoś chce zostać barmanem to po co się pytać o znajomość na temat firmy, ważniejsze może się okazać doświadczenie na podobnych stanowiskach, dojazd, gotowość do pracy w późnych godzinach nocnych. Ma to jakiś wtedy sens.

Borys

Ide na rozmowe kwalifikacyjna, zdaje sobie sprawe, ze na takich rozmowach dosyc czesto padaja zaginajace pytania co w sumie mnie troche stresuje. Znacie jakies przyklady dziwnych pytan z ktorymi sie kiedys spotkaliscie? Przynajmniej sie moge jakos psychicznie nastawic.

hernik

taaaaaka sytuacja :D moja kandydatura zostala zgloszona, wyslalem cv no i teraz sobie poczekam na telefonik czy jakies info z ich strony.

ajux

@grucha może zwyczajnie nie potrafi znaleźć tych ogłoszeń? @karol z tego co się orientuje to wspomniane przez ciebie ogłoszenia są na stronce pracuj, ale już wiszą jakiś czas więc jak chcesz aplikować to chyba teraz jest na to najlepszy moment.

Grucha

Wiesz co moze ci przegladarka siadla albo zaden z ciebie informatyk, czy znawca nowych technologii. Na logike jesli nie ma na ich stronce to moze ogloszenia sa na jakims portalu na ktorym umieszcza sie ogloszenia? Moze warto isc ta droga i w taki sposob szukac pracy, pozdrawiam.

karol

skad wy bierzecie te wszystkie ogloszenia o prace? pisaliscie, ze kogos szukaja na mistrza magazynu i specjaliste do spraw zaopatrzenia, ale ja tego nigdzie nie widzie. szukalem w necie, na ich stronce i niestety wujek gooogle nie przyniusl zadnych rezultatow. czy te oferty dalej sa aktualne, czy juz moze jest po rekrutacji?

pajak

czyli na logike duzo sie kontroluje itd. :D

sandrowiec

hmm nadzorujesz prace innych osob i dbasz o odpowiedni przepyw materialow, komunikacje z innymi dzialami itd.

Błażej

A czy ktoś z was słyszał o ofercie na mistrza magazynu? Oczekiwania spełniam tylko nie do końca rozumiem zakres obowiązków. Co się robi na tym stanowisku?

przemek

tyy, ale nie mozna byc az tak wierzacym w jakies przesady, wyluzuj czlowieczku.

kollataj

no to powodzenia i nie dziekuj podobno pecha to przynosi.

Filip

Wczoraj dostalem telefon i sobie pomkne na rozmowe.

zuber

no moze od czasu do czasu moga zaszalec i uzyc kolorowego markera albo albo kolorowego dlugopisu? podejrzewam, ze jak w kazdej pracy to nawet przerzucajac dokumenty jest co robic.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.