OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Lesnik

Ejj a jak sie do nich przejde zlozyc dokumenty to momentalnie ide na rozmowe?

Szymon

Wiadomo, ze jak bys posiadal doswiadczenie to bylby dla ciebie jeszcze wiekszy plus, ale jak sie szybko uczysz to wydaje mi sie, ze masz szanse.

Tobias

Szanse zawsze są tylko trzeba iść, złożyć cv i się ewentualnie spytać czy są szanse, bądź kiedy będą przyjęcia, czy na daną chwilę czegoś nie ma.

emil

po szkole sredniej sa szanse na przyjecie? glownie chodzi mi o hale?

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

artur

wydaje mi się, że już się skończyła. poszukaj może ogłoszenie gdzieś wisi.

Latkers

Czy ktos sie orientuje czy rekrutacja z jezykiem wloskim jeszcze trwa?

karaś

co racja to racja, lepiej wyslać niż potem żałować.

darek

nie zaszkodzi sprobowac :P

jaca

przeciez zlozyc cv mozesz, jak sie bedziesz nadawac to ci dadza znac.

Cypek

Ooo też te ogłoszenie widziałem, skończyłem logistykę, ale nie pracuje w zawodzie. Tak się zastanawiałem czy aplikować tylko, że mam wykształcenie, ale brakuje mi doświadczenia.

Damian

Hmm generalnie to nadzorujesz pracę innych, sprawdzasz czy wszystko jest ok, czy dobra komunikacja miedzy ludzmi z roznych dzialow, czy wszystko sie zgadza miedzy magazynami, a produkcja, czy ilosci sie zgadzaja itd.

Cebula

Moze ktos napisac co sie robi na stanowisku mistrza magazynu?

Błażej

Są, tylko to raczej zależy gdzie kto mieszka. Jak w miarę blisko siebie to wtedy się dogadują i tyle.

maniek

a tak z innej beczki, czy mozna sie z kims do pracy i z pracy zabrac z kims autkiem? albo czy sa jacys chetni u was na cos takiego?

grabarz

każdy lubi co innego, jak ktoś lubi w papierach siedzieć itd. to czemu nie?

JUREK

no taa, bo jak sie jest w ciaglym ruchu to nie ma takiego ryzyka.

adi800

cos tak czuje, ze siedzac za biurkiem istnialo by spore ryzyko zapadniecie w drzemke.

Pol biedy to, a czas? Wydaje mi sie, ze na hali i ogolnie w pracy fizycznej czas zdecydowanie szybciej leci niz jak sie w biurze za biureczkiem siedzi.

winiar

wy to wszyscy jacys tacy chetni do pracy za biurkiem:P przeciez to cztery litery po jakims czasie zaczynaja normalnie dretwiec od tego wielogodzinnego siedzenia.

patrycja

również aplikowałam na stanowisko doradcy technicznego, czekam teraz na wyniki.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.