OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Krzychu

Nie zaszkodzi ci sprobowac, nic cie to nie kosztuje, a wydaje mi sie, ze jak znasz jezyk to jest raczej plus zeby ciebie wybrali.

rudzik

@ania wiesz co szanse zawsze sa, jak wymagany jest wloski i ty go znasz to czemu nie probowac.

Taureg

Oknoplast to miejsce pracy jak każde inne.

ubot

Doradcom, ludziom z biura ,chłopakom z hali i tym co naprawde napierają czyli ekipie z placu . Wszystkiego Naj,Naj, Najlepszego

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Cześć, skończyłam szkołę średnią i zaczęłam zaoczne studia, zastanawiam się czy mam szanse na stanowisku doradcy technicznego gdzie wymagany jest włoski? W szkole się uczyłam włoskiego, ale brakuje mi doświadczenia. Sądzicie, że mam jakiekolwiek szanse?

zabnicki

racja, ale troche luzu i tak musi byc.

Kamil

Niby tak każdy mówi, że idzie taki wyluzowany, ale co jak co stresik zawsze u każdego pozostaje, może to i nawet plus bo przynajmniej osoba przeprowadzająca rekrutację widzi, ze ci zależy.

reks

dobrze, ze chlopina ma takie luzna nastawienie i sie nie stresuje, w sumie po co mu dodatkowy stres.

BOLO

Normalnie jaki szczęśliwy, a rozmową to się nie przejmujesz?

marek

ide na rozmowe :D trzymajcie kciuki.

adas

szczerze to roznie, teraz kilka ofert wisi dla ochmanowa.

Lolek

A oferty są tylko na Ochmanów czy też inne miejsca w wchodzą w grę?

jacek

jejku a nie prosciej do nich zadzwonic?

wojtacha

w sumie racja, zawsze też swoje dokumenty możesz zostawić.

Amadeo

Najlepiej kolego zrobisz jak sie ubierzesz, wsiadziesz w auto, autobus lub tez pojdziesz pieszo do kadr i sie dowiesz czy kogos potrzebuja.

RAFI

podejrzewam, że tak.

tadek

na hale tez przyjmuja? jest jakis nabor, ktos cos wie? z gory dzieki

cezik

jak jestes taki zdesperowany to zwyczajnie do nich zadzwon, albo sie przejedz i sie orientacyjnie spytaj ile taka rekrutacja moze trwac.

Mario

Hmm czasem ogłoszenie wisi z miesiąc, a czasem nawet krócej bądź dłużej. W sumie musisz się uzbroić w cierpliwość bo wiesz muszą zrobić rekrutację, przejrzeć te wszystkie spływające cv, potem rozmowy poustawiać, więc to trochę trwa.

bart

ja aplikowalem na doradce technicznego, ale zobaczymy jak pojdzie. generalnie ile tak sie mozna spodziewac na telefon z ich strony? i mniej wiecej ile potrwa rekrutacja? moze ktos cos wie.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.