OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Bartolini

Wlasnie dostalem telefon i ide na rozmowe, poki co to biore to na klate i sie staram wyluzowac.

rex

nabor sie prawdopodobnie skonczyl bo ogloszenia nie widac.

Tobiasz

Jak żadne ogłoszenie nie wisi to najlepiej zrobisz jak się do nich przejdziesz i zostawisz swoje papierki. Będą potrzebować to zadzwonią.

darek

tez wysylalem i chyba sie nie zalapalem.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Aga

Jak juz tak kazdy sie pyta to co jest z ta rekrutacja na specjaliste do spraw personalnych? Kiedys wisialo, wyslalam cv, a teraz nic nie widze.

rudy

albo zwyczajnie do nich zadzon. :)

lukasz

idz z cv to sie przekonasz.

Snopek

Czy teraz kogos szukaja na hale?

trewq

Ciekawe jak się miewa mistrz zmiany .P.K ? Dalej bierze sterydy i robi ludziom wodę sodową z mózgów?

warzyniak

zloz cv i sie przekonasz.

Anita

A jezeli jestem po zarządzaniu zasobami ludzkimi tylko, że robiłam podyplomówkę to mam jakieś szanse?

Bieniu

No generalnie do doradzasz w sprawach personalnych, prowadzisz rekrutacje, prowadzisz dokumentacje pracownikow i tym wszystkim kierujesz i zarzadzasz.

robal

a co się robi na tym stanowisku? kto coś wie niech pisze.

polak

no skoro takie ogloszonko wisi to znaczy, ze jest na nie prowadzona rekrutacja.

jurek

a czy ktos z was sie orientuje o co chodzi z naborem na starszego specjaliste do spraw personalnych?

Olek

Pytania jak pytania, pewnie zapytają się o doświadczenie zawodowe, co robiłeś na danym stanowisku pracy, może też paść pytanie czym się interesujesz i gdzie mieszkasz. No i oczywiście mogą się również zapytać o wykształcenie. Czyli raczej tradycyjne pytania na które każdy zna odpowiedź jak zostanie o nie zapytany.

kuba

wiesz co nie masz co sie denerowac itd. wiem, ze latwo sie mowi, ale jak sie pojdzie na luzaka to czlowiek wtedy moze zdecydowanie wiecej zdzialac.

agrest

no pytan wystrzelonych z kosmosu to raczej nie dostaniesz.

Damian

Ludziska, a jakie pytania najczęściej na takich rozmowach padają? Bo się tak zastanawiam na co się przygotować.

ten co napisał nie ok

admin czuwa admin radzi admin nigdy cie nie zdradzi ,powrot do przeszłosci?

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.