OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Zobaczymy po wypłatach !!! jaka wypłata taki zapał do roboty i zostawania po godzinach łącznie z sobotami !

KL

Olo przecież wypłata jest 10-tego, więc z kąd wiesz jaka będzie wypłata. Nie siej propagandy... A jak Ci nie pasuje to się zwolnij. Nikt w tej firmie nie trzyma Cie na siłę... Złóż wypowiedzenie i papa :)

dupa

Ja pracuje w podobnej firmie I man dóże doswiatczeniena w zespoleniu. ile u was placą

robert

Idę jutro na rozmowę. Kurczę ale co ubrać? A cv zabrac? A czym dojechac? Może mnie ktoś podwiezie? A jak zapytają o doswiadczenie? To co wtedy? Chyba zadzwonię i powiem, że mam ich i tą robotę w d u p i e.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

lechu

kilku pytan i tyle. bedzie dobrze :D powodzenia

DAMIAN

ide jutro na rozmowe. czego sie moge spodziewac?

romek

o gustach się nie rozmawia hehehe, ale w sumie jak ktos woli umyslowa prace to czemu nie.

kamil

tez wole opcje pracy na nogach, czas leci znacznie szybciej niz jakbym ciagle siedzial.

bienek

kazdy lubi co innego, jedni wola siedziec w pracy, a inni fizycznie sobie pracowac.

Arek

Toż to już chyba dawno wisiało, mi to przy papierologii dzień by się bardzo, ale to bardzo dłużył.

strażak

nie wiem czy nie dawno nie byly jakies przyjecia, ale do biura przy dokumentach i wklepywaniu jakis danych i obsludze klienta.

dawid

albo sie przejsc z papiurem i sie dowiesz czy sa przyjecia czy nie.

RAZIK

Pewnie jakieś są, musiałbyś poszukać.

Vlad

Orientujecie sie czy obecnie sa prowadzone jakies nabory?

marek

wiadomo, ze latwo sie pisze i mowi, ale stres zawsze jest. w sumie szczerze jak pojdziesz to sie przekonasz sam, ale lepiej zebys trzymal nerwy na wodzy.

henio

to wez wrzuc na luz bo wszystko pojdzie gladko jak sie stresowac nie bedziesz. grunt to pozytywne podejscie i dobre nastawienie.

Adi

Kurcze już nie długo idę na rozmowę i stresa mam niesamowitego.

kovval

albo sproboj sie na praktyki gdzies zalapac, przynajmniej doswiaczenie jako tako bedzie ci leciec.

Możesz się zawsze przespacerować i zapytać czy mają jakieś wolne miejsca.

kuki

sprobowac mozesz, wiadomo ze lepiej miec jakies doswiadczenie zawodowowe.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.