OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Gregor

A sądzicie, że jak się najlepiej ubrać? Czy jeansy to już nie przesada? Czy może lepiej sięgnąć po klasykę czyli garniak i inne bajery?

szymcio

potraktuj tą rozmowę jak ćwiczenie, jak się odpowiednio nastawisz to pewnie pójdzie ci całkiem dobrze.

kamil

zadzwonili idem sobie jutro na rozmowke, ciekawe czy dostane prace. zalezy mi no, ale coz nie wiem czy dam rade zapanowac nad nerwami.

sqzz

Skoro jest tak pięknie jak mówisz to dlaczego w chwili obecnej w tym roku sytuacja jest jaka jest w zakładzie. Jest wrzesień a więc czas w którym okna powinny sprzedawać się jak najlepiej tymczasem ludzie są wysyłani na urlopy a pracy brakuje . I mówi się już o kolejnych zwolnieniach . Skoro robisz już rok w tym zakładzie to powinieneś wiedzieć że w tamtym roku było po prostu lepiej sezon był wtedy już w pełni. A drutex jest po prostu tańszy , sam mam od ponad roku okna z drutexu i nie narzekam

sqzz

Dobra mów swoje ;] i wierz w to ;]

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Roletownik

Mam doświadczenie przy prodkcji rolet. Chciałbym zmienić pracę. Jak to wygląda w Oknoplast? Dużo robicie ? Ile zmian? jaka atmosfera ? są jakieś szanse na zatrudnienie?

Co to się dzieje na Roletach, cała firma aż huczy od plotek?? Czyżby znów pan K. daje popalić?

diksi

Co tam na szkiełku? dalej same dziobaki robią?

anastazja

kto wie kto jest brygadzista po podstawowce i najwiekszym (usunięte przez administratora) na mwg "mars" szkoda gadac

strzelec

Jak do nich nie pojdziesz to sie raczej nie przekonasz, na miejscu wiecej sie pewnie dowiesz, zawsze mozesz swoje cv u nich zostawic i zobaczysz co dalej.

hubert

wydaje mi sie, ze jest, ale 100% pewności nie mam. lepiej iść i się zapytać.

Fran

Przyjdz z cv i się dowiesz.

niecik

aaa jak tak się kształuje sytuacja na hali? czy są obecnie prowadzone jakieś rekrutację?

wojtek

dokladnie, czuj sie tak jakby to byla zwykla rozmowa ze znajomymi, a nie o prace i potem jakoas rozmowa wam zleci, powodzenia!

Grzybol

Wrzuc na luz i grunt to pozytywne nastawienie, jak sie wyluzujesz to na rozmowie tez zauwaza, ze potrafisz sobie radzic ze stresem.

pawel

kurde ide jutro na rozmowe, ale stresik wam powiem, ze duzy jest. fajnie by bylo sie zalapac, ale zobaczymy co z tego bedzie.

max

jak po logistyce to według mnie szanse są duże, ale póki co czekaj na wyniki.

ROBERT

raczej masz szanse, ale zobaczysz czy sie odezwa.

Esiu

Czy po zwyklym licencjacie mam szanse? Skonczylem logistyke i pracowalem wczesniej na podobnym stanowisku. Na ogloszenie rowniez aplikowalem i teraz pozostaje mi tylko czekanie.

Blazej

Mistrz magazynu jest odpowiedzialny za pracownikow, czyli nadzor nad pracownikami magazynu i nadzor nad produkcja, troche jeszcze dokumentow do wypelnienia i chyba tyle w temacie.

fred
@Blazej

ciekawe co ty powiesz nie wiem po co am jestescie wogóle

Arek

A to czasem w ogloszeniu nie pisano jakies sa wymagania czy co dokladnie bedzie nalezalo do zakresu obowiazkow na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.