OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

karol

no przynajmniej na nogach jak się jest to praca jakoś tak szybciej leci. tydzień to mi czasem mega szybko zlatuje, że nawet nie wiem kiedy.

rafal

mnie by taka praca zanudzila, za biureczkiem caly dzien nudyy. albo na komputer sie lampisz, albo cos tam piszes.

Jugo

Noo taa, recepcjonistka jest bardziej widoczna. Jeżeli oferta wciarz wisi to czemu nie?

Daria

A myslicie , ze na recepcjonistke mozna jeszcze aplikowac? Bo jakis czas temu oferte widzialam, ciekawi mnie czy to dalej aktualne jest? Praca wydaje sie fajna, ale jak dobrze rozumiem to recepcjonistka to tak jakby sekretarka tylko, ze bardziej na widoku ulokowana.

ras
@Daria

Rekrutacja na stanowisko recepcjonistki już zamknięta.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

jarek

jak tam pojedziesz to sie dowiesz czy kogos potrzebuja czy nie. lepiej jezdzic i chodzic z cv niz czekac na ogloszenia, przynajmniej pracodawcy widzi, ze ci zalezy.

Ivo

Nie zaszkodzisz sobie jak sie ruszysz i pojedziesz cv zlozyc. Przynajmniej mozesz sie spytac czy na dany moment kogos nie potrzebuja, albo kiedy znowu beda przyjecia.

molek

a to myslicie, ze lepiej czekac jak sie oferta pojawi czy tam poprostu zyciorys zawiesc?

wojtas

no wiadomo, że tak ale jak ktoś doświadczenia nie ma to zawsze mosze spróbować. pozatym każdy z nas miał też pierwszy dzień, też się uczył i nauczył. slawek pewnie sa, zloz papirey i sie dowiesz.

Mliocio

Taa, ale wieksze szanse to ma osoba z doswiaczeniem niz bez. Przynajmniej takie jest moje skromne zdanie, bo jak przychodzi ktos nowy to trzeba mu wszystko od nowa tlumaczyc.

KOREK

gdzieś trzeba zdobyć doświadczenie, więc czemu nie sprobować? weź rosz swoje cztery litery i zapinkalaj z papiurkiem do garniturków, a potem czekaj na telefon. pozdro

Damian

wydaje mi sie, ze masz szanse. byle by czlowiek robotny byl to juz wtedy idzie wszystko z gorki. gdzies doswiadczonka i wprawy musisz nabrac. w sumie swiezaki i mlode osoby to sie zawsze najszybciej ucza.

czaban

jak nie zlozyc cv to sie nie przekonasz. owszem jezeli nigdy nie pracowales to mozesz zwyczajnie nie dac rady na hali, chociaz z drugiej strony gdzie te pierwsze doswiadczenie musisz zdobyc. w trakcie technikum to kazdy ma obowiazkowe praktyki i mniej wiecej ludzie kumaja na czym to polega, ale wiesz szanse zawsze masz tylko trzeba probowac.

malec

Hmm a czy nie wiecie czasem czy osoba ze średnim wykształceniem to znaczy po liceum, a nie technikum ma jakiekolwiek szanse na zatrudnienie w tym kierunku? Czy prędzej zatrudniają kogoś po technikum budowlanym, alb ogólnie po technikum? Zastanawiam się czy mam jakieś szanse, żeby dostać pracę.

wrona

kurde, w dresiku to się świata i posady nie zdobedzie!! moze i wdzianko wygodne na wypad w gory czy cos, albo do pracy. ale na rozmowe w dresie?

Dawid

No to wtedy wystarczy jakas biala koszula i krawat, byle jakies normalnie spodnie, a nie dresy. Przy dobrych wiatrach to nawet w jeansach mozesz isc i jakies koszulce z krotkim rekawem.

Grzesiek

A jak ktos garnika nie posiada to co wtedy?

szymek

dokladnie, mozecie mowic co chcecie ale liczy sie zawsze pierwsze wrazenie.

beny

na rozmówkę to się trzbe porządnie zaprezentować, garniturek w ruch, buty wypastować, pod krawatem i gotowe.

krzemo

@adaś zdziwic to moglaby lub molgby gdyby ktos nago na rozmowe przyczlapal. hahaha taki gwozdz do trumny, bo po takim ‘pierwszym’ wrazeniu raczej zatrudnienia nie mozna sie spodziewac.

TomuS

jakie jest wynagrodzenie w firmie ? wie ktoś prosze o odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 26 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.