OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Irek

Bez doswiadczenia sa szanse?

No spytac moga, ale chyba raczej w rozmowach kfalifikacyjnyh chodzi o zbadanie doswiadzenia pracownika itp.

Seba

A czemu nie? Mogą się przecież spytać gdzie dana osoba mieszka :P

robercik

noo raczej o miejsce zamieszkania pytac nie beda, raczej o twoje doswiadczenie, wyksztalcenie i ewentualnie zainteresowania.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Michal

A czego mozna sie na rozmowach spodziewac?

karol

wiesz jak sie nadasz to z cala pewnoscia zadzwonia.

wojtek1982

ja kilka lat pracowałem w podobnej branży i złożyłem cv do tej firmy, teraz to tylko czekać na odpowiedź.

Gościu

Osek, kontrolujesz zamowienia i wszystko co jest zwiazane z tematuka konstrukcji aluminiowych.

SAS

MAM PYTANIE DO NASZYCH NOWYCH SZEFÓW (usunięte przez administratora)

bywalec
@SAS

Chyba nie pracujesz od dawna w Oknoplast jak nie wiesz, że od lutego nowy szef jest pracownikiem Oknoplastu z ponad 10-letnim stażem i to on decyduje o wszystkim. Nie pisz bzdur jak nie wiesz.

Osek

A co sie robi na takim stanowisku?

henio

@mrowa hmm z tego co sie orientuje to teraz szukaja specjalisty od konstrukcji aluminiowych. @kibol to zalezy od zapotrzebowania, raz sie czeka dluzej raz krocej. pozdrawiam

Ochman

A papierek zlozyc trzeba.

MRÓWA

pewnie są, zawsze możesz podskoczyć ze swoim cv i je złożyć, a może ktoś zadzwoni jak będą potrzebować.

przemo

a czy teraz szukaja kogos na hale? sa przyjecia? czy trzeba czekac?

To sie nie zastanawiaj tylko zloz cv, proste :D

bieniek

a tak w ogole to po srednim wyksztalceniu tez przyjmuja? albo tylko na wakacje? zeby sobie czlowiek mogl troche dorobic.

Dolaczam sie do postu jestem pracownikiem oknoplastu dokladnie w dziale kontroli (usunięte przez administratora)

@Marek

Może nie jest w stanie wywalczyć podwyżek ale,ale liczyc to oni bardzo dobrze umieją i oszczędzac ale na swoich pracownikach nie na sobie i tylko pod siebie!!! premii szefoskiej co niektórzy nie mieli już rok !!!

PRACOWNICY NH
@Marek

Ludzie na lini którzy pracują przeciętnie po 5 lat zarabiają (usunięte przez administratora) PRAWDY

Krzysiek

Krawacik to podstawa, chodz i tak wieksze wrazenie zrobi garnitur, biala koszula i krawat.

slavek

to powodzonka, ale ubierz krawat i sie dobrze zaprezentuj.

NAWROT

A do mnie zadzwonili i ide na rozmowe.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 25 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.