OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Bartek

Ejj no co kto lubi :)

dawid

spokojnie, może zadzwonią nie masz co się martwić. chociaż to taka alternatywa pracy przy biurku bez żadnego ruchu. szczerze to bym zwariował.

qubat80

hehehe nie tylko tobie.

Szymek

Dla mnie ten jezyk jest bardzo skomplikowany, nie dosc ze dziwnie sie w nim pisze, to jeszcze inaczej sie mowi. Lata chyba by mi zajela nauaka.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

pawel

powiadaja, ze francuski to jezyk milosci. ciekawe czy to prawda

artur

to by wypadalo pogratulowac, ja czekam na jakas odpowiedz z ich strony. wysylalem cv na specjaliste do obslugi sprzedazy gdzie wymagana byla znajomosc jezyka francuskiego. zauwazylem, ze ogloszenie nadal wisi to moze jeszcze rekrutacja dalej trwa.

Mrówa34

Dostałem telefon i idę na rozmowę.

Seba

Nic mi o tym nie wiadomo, chociaz moze i sa. Poszukaj moze w necie czy jest jakies ogloszenie, a jak cos to zawsze mozesz do nich sie przejsc i spytac, no ewentualnie tez mozesz zadzwonic.

jarota

orientujecie sie czy teraz na hale produkcyjna sa jakies przyjecia?

tomek

mam pytanie jakie są zarobki dla inż. w dziale kontroli jakości albo w utrzymaniu ruchu??czy ktoś wie coś na ten temat proszę o jakieś info

turkowski

to sie musisz w cierpliwosc uzbroic bo z tego co mi wiadomo jeszcze ogloszenie wisi, a co za tym idzie rekrutacja jeszcze trwa.

Blazej

Dokładnie tak.

arkoi-t

a to do ochmanowa prowadzony jest nabór na to stanowisko?

19zieba90

moje cv poszło na stanowisko konstruktora zobaczymy czy z tej maki bedzie chleb. tak czy inaczej czekam na jakis kontakt.

Straszak

Chyba jak wszedzie.

łukasz

inaczej się to nazywa praca siedząca albo biurowa hehe. wychodzi na to, że jednak wypadało by mieć wcześniej kontakt z podobnych stanowiskiem żeby się orientować w temacie. może nawet i samo wykształcenie wystarczy.

Olnin345

Generalnie na stanowisku wsparcia IT robi sie to samo co wszedzie czyli nadzoruje sie systemy, jak cos sie komus zepsuje to wtedy sie naprawia, nadzorujesz sprzety, wgrywasz rozne programy, instalki itd. czyli wiele godzin spedzonych przed kompem i monitorem.

jankesz

mam podobne doswiadczenia wzgledem tego stanowiska.

pikolo

firma jest spoko i praca też

krzychu

a w ofercie czasem o tym nie pisze? zazwyczaj sie podaje co sie robi na konkretnym stanowisku, jeszcze podaja wymagania i takie tam. wroc sobie moze do oferty i zapoznaj sie z nia drugi raz.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.