ICT Poland

Opinie o ICT Poland

Lider

Piękny zakład.

Jak długo trwa proces awansu w Ict Poland?

Gilziarz

Zależy czy kogos znasz z kierowników. Jak tak to szybko awansujesz. Jak nie znasz nikogo to bardzo długo.

Na hali dochodzi do 40°, ludzie po 8.5h chodzą po firmie i pracują w maseczkach. Człowiek to nie maszyna. Później się dziwią, że ludzie na L4 z powodu niedotlenienia czy grzybicy płuc. Nie wiem czy ktoś z góry w klimatyzowanym biurze bez obowiązku noszenia kagańca na twarzy czyta te opinię ale radzę zaprzestanie oglądania TVPis, odwołać te śmieszne wirusowe nakazy i zakazy bo tylko pogarszacie sytuację w firmie i jej opinię.

Darek

Jako były pracownik, który ponad 10 lat przepracował w firmie ICT mogę stwierdzić, iz nigdy nie miałem lepszego pracodawcy. Nigdy nie powiem złego słowa na pracodawcę, to były najlepsze lata mojej kariery handlowej, żadna firma nie wspierala pracowników, nie pomagała, nie inspirowala, nie pomagała tak jak ICT Pozdrawiam przede wszystkim Krzysztofa mojego pierwszego i jedynego kierownika, (usunięte przez administratora) kolegów z regionu warszawskiego, kierowników z wszystkich regionów Polski, i wszystkich o których zapomniałem. Życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam, Darek

operator produkcji

Spokojna, wywarzona i to "coś" w tle...

Pytania były bo musiały być naprawdę ludzie pracują na dwie linie za te same pieniądze? (chyba nie długo popracują przy takim systemie)

Pracowałem tam 10 lat na początku była to prestiżowa firma do której każdy chciał przyjść , teraz niestety jest już inaczej. Zła polityka firmy doprowadzi firmę do tego, że większość pracowników stąd ucieknie. Jeśli chodzi o zarobki nie jest źle, a jeśli chodzi o warunki pracy jest z każdym rokiem coraz gorzej. Ciągle mówią o szacunku lecz coś takiego w tej firmie nie istnieje. Kierownicy i mistrzowie nie szanują pracowników, traktują ich przedmiotowo. Jeśli chodzi o wybranie dni wolnych , mimo że ma się caly urlop , nie można ich wybrać ponieważ nie ma ludzi do pracy. Firma odmawia wybrania opieki na dziecko. Gdzie tu mowa o szacunku kiedy własny szef mówi do pracownika " pana w pracy są tylko kanapki " I że " maszynę to obsłuży nawet małpa " . Odradzam wszystkim zdecydowanie.

Sławomir
@Paweł

Fajnie że podzieliłeś się tak obszernym wpisem na temat pracy w Ict Poland. Wspomniałeś że wynagrodzenie nie jest złe, możesz podać jakieś widełki płacowe? Jestem ciekaw ile tu można zarobić na samym początku, liczę że podasz więcej szczegółów.

Hmm..

Jakie macie cenne rady dla nowych pracowników? W jakich przedziałach są zarobki? I jaki system obowiązuje w ICT 3czy 4 zmianowy? I jakie obowiązki mają pracownicy?

Zdzichu
@Hmm..

Są i 3 i 4 zm zależy na jakiej lini zarobki między 3000 a 4000 zł netto

Edward
@Zdzichu

W przedstawionych u Ciebie zarobkach uwzględniłeś już ewentualne premie bądź innego rodzaju bonusy? Jestem w ogóle ciekaw, czy takowe występują. Daj znać, czy można liczyć na coś dodatkowego poza pensją podstawową.

Zdzichu
@Edward

Uwzględniłem wszystko plus raz do roku urlopowe i na święta

Wanda
@Zdzichu

Śmiało można zatem powiedzieć, że w Ict Poland można spodziewać się zarobków na dobrym poziomie. A czy wspomniany pracodawca oferuje Wam jeszcze jakieś dodatki pozapłacowe? Dopłaty do karty sportowej, itp.?

Janek
@Wanda

Mają multisport karnet na wf Płacenie premii to jest czyjeś dam albo nie dam jest premia jest dobra wypłata nie ma premii to jak byś dostał (usunięte przez administratora) w pysk

Wanda
@Janek

Dzięki za odpowiedź! Szkoda, że tak nieciekawie przedstawia się kwestia premii w Ict. Miałabym do Ciebie jeszcze jedno pytanie, jeśli chodzi o tamtejsze warunki. Zastanawiałam się mianowicie, czy firma zapewnia pełne ubezpieczenie. Jak to zatem jest?

Olek

Firma jest dobrym pracodawcą, dobrze wynagradzają a dalej to już wpis konkurencji?

karramba

Praca lekka, mało wymagająca, dobrze płatna, aleeee, traktują ludzi jak śmieci, normalnie działający mobbing, dzielenie na pracowników pracujących prawie od początku, i na tych zatrudnionych później jako gorszych pod każdym względem. Trzymanie latami na niższym stanowisku płacowym niż wykonywana praca, brak możliwości awansu.

GilziarzICT

Praca świetna, polecam każdemu młodemu który nie wie co ze sobą zrobić a chciałby niemałe hajsy

Amadeus
@GilziarzICT

Pisałeś to na nocce młody kurwiu

Maja

@Edmund czy spotkałeś się już z sytuacją, o której piszesz? Czy pracownik, którego zdrowie nie pozwala na pracę w danym obszarze nie może liczyć na przeniesienie do innego działu? Może warto w takiej sytuacji o tym porozmawiać z przełożonym? Co rozumiesz pod pojęciem ciekawej pracy? Możesz rozwinąć ten wątek?

Edmund

Praca fajna i ciekawa. Ale pamiętaj musisz być idealnie zdrowym człowiekiem. Wystarczy ze podczas badań okresowych będziesz miał problem ze wzrokiem lub inne niedociągnięcia zdrowotne bez problemu zostaniesz zwolnionym. Nikt nie będzie pamiętał jakim byłeś dobrym pracownikiem niepasujesz do tabeli stworzonej przez UB to wypad.

Dlatego trzeba nagrywac nawet i ci co pisza ,ze jest super to sami ludzi gnebia.Ale sa madzejsi co nagrywaja mobing w pracy w ict i jestem ciekaw co kierownictwo powie poniewaz wszystko trafi do publicznej wiadomosci a mistrzowie jak mowia o sobie tyrani napewno straca prace KAZDY Z nich gnoja i gnebia pracownikow to jest zaklad ktory dba o pracownika pomylka i zglaszac trzeba mobing i nie namiejscu bo zamiata pod dywana do izby prac i inych instytucji .POZDRAWIAM

Jaś

Odradzam !!!!! Kasę jest ok ale pracować trzeba za dwóch liderzy wykorzystują operatorów gilziarek a sami nie robią nic śpią w nocy a operator robi za dwóch albo nawet trzech nie polecam

omnomnom

Witam, jakie warunki proponują na przedstawiciela handlowego ds detalu? Jaka podstawa, jak z premią, jakie auto, czy do użytku prywatnego? Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam

Jacek

Niestety na rynku brakuje fachowców w każdej branży. Jest za to szansa zarobić więcej!!

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Adam

Tak

Nie polecam

Wymysły przełożonych zwłaszcza po week bardzo duże. System 5s, zdjęcia robót aby się ludzie nie nudzili w week oraz tygodniu. Ogromne naciski, stres, mobing więc trzeba być fizolem albo odpornym psychicznie. Wraz z wymyslami dochodzi roboty gdzie i tak jest dużo obowiązków czy odpowiedzialności. Niestety nie zatrudnią więcej ludzi aby rozwiązać problem tylko na sile musi przerobić to 1 osoba zamiast 2... Jeszcze te pytania czemu się nie wyrobiłes? Człowiek często je w biegu albo trzeba wziąć się na sposób i jeść w domu. W skali miesiąca dni normalnych jest 50% reszta to jakieś nieporozumienie... jedynym plusem chciał bym powiedzieć że są pieniądze... jednak patrząc na to z boku, mając dużo uprawnień(uniwersalny żołnierz), pracując świątki, piątki, to zarobki nie są duże. Częste problemy z wybieraniem wolnego oraz urlopami. Ludzie pracujący dłużej powinni więcej zarabiać jak młody który dopiero co przyjdzie a ma ta sama stawkę co np pracownik z 4 letnim stażem...

Witek

Jaką macie atmosferę? Czy coś z socjalnych dodatków macie?

Iza

Jest dobra firma i dobra praca. Czy firma potrzebuje ludzi?

Tomasz

Czekam na rozmowę i chciałbym dowiedzieć się jaka jest atmosfera w firmie?

amotek
@Tomasz

super

Zostaw merytoryczną opinię o ICT Poland - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w ICT Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ICT Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICT Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 18 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICT Poland?

Kandydaci do pracy w ICT Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICT Poland