Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Petro

Siergiej zostawiłeś w komnacie stringi a pierożek je wącha. Wracaj szybko.

Dzik

Gold carta i jestem pod remizą panem. Troche wieje ale jest fajnie co nie andrej

A co to za akcja z rocznymi premiami nie dla każdego?!

Gosiek

Jak ktoś był na chorobowym to już miał zabrane za to i premie i dostał mniejsza wypłatę stracił na leki i teraz dodatkowo znowu ma za to zapłacić nic nie dostając?

kiki

dla każdego kto pracuje a nie siedzi na L4

Gosiek
@kiki

Nikt tak o na chorobowe nie chodzi bo jest się dużo stratnym. Kiki czy jak ci tam jest naprawdę obyś kiedyś doświadczył lub doświadczyła tego samego

Pracownik 3-zmianowy

Bo to się nazywa wzajemny szacunek,i docenianie pracownika.Bo jakoś trzeba zaoszczędzić a jak.... najlepiej na pracowniku fizycznym.

Jopek

Dałem plamę

Jopek

A ja dzisiaj na dwójkę nie zdążyłem ale normę podbiłem

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Kredek

A ty pewnie pod biurkiem siedziałeś xd zrssztą do tej pory siedzisz xd bo nie masz nic do powiedzenia xd

@Kredek

Ja mogę ewentualnie za biurkiem usiąść A Ty pod kliknąć 60 Ty xd

Dzień dobry, chciałem zapytać o opinie pracowników na stanowisku Area Managera. Na jaką podstawę można liczyć. Czy plany sprzedaży są do wyrobienia? Jakie firma oferuje samochody służbowe?

Dr.Quen
@Kandydat

U nas 90 % managierow i co drugi po turbo szkole zawodowej ale tak licz ja mam 2900 na ręka robie 1.5 roku

@Dr.Quen

A jaka flota samochodów? Jak z targetami?

Dr.Quen
@Kandydat

Chyba fiaty panda ale za to w turbo i napęd 4×4 a i targety tysz momy

Widłowy
@Dr.Quen

A kiedy będą obiadki dla widłowych bo ja byc głodny i chcieć jeść.

turborower
@Dr.Quen

i turbo rowery tez mamy, a w przyszlosci to mają byc Biturbo rowery helektryczne. Brawo My tylko My. A teraz kto żyw pod kebaba od Araba

Sraczka

Ide na L4

@Sraczka

Szkoda że Ty nie masz biegunki bo może by ci te kredki wypadły co ci w szkole na plastyce włożyli w Anus xd

Kredek
@Bambino

Jak chcesz to wypnij anusa xd to będziemy temperować po koleji.xd

@Kredek

Tak ci koledzy na plastyce mówili xd

Do lidera żółwia

Kiedy pracujemy ostatni dzień w grudniu i co z tym bhp bo jeszcze nic konkretnego nie mówicie.

Landrzej czopek norma

Podobno pożegnamy kilku ukrainców co im się umowy kączą co nie pierożek

Bris

Ja ale bez porządnej siekiery nawet nie startuj.

Ciekawy

A co z konkursem dla dzieci na ozdoby choinkowe? Cisza jak po śmierci choinki.

Ala
@Ciekawy

A to nie wiesz że dzieci pracowników z biura zawsze wygrywają i cicho sza .

Megi
@Ala

Dokładnie. Ale z tego co wiem to wszystkie miały coś dostać i oczywiście Czeski film. Nikt nic nie wie jak tylko się zapytam

Doprowadzą do zamknięcia zakładu ze względu na brak pracowników.

Liderek

Proste zaszczepieni do pracy nie zaszczepieni na urlop bezpłatny

@Liderek

I Ty zastąpisz operatora? Może zaszczepieni z biura?

popek monster
@Liderek

jak się zgodziłeś zaszczepić tym (usunięte przez administratora)to twój problem i teraz będziesz za nas zapierdzielał :) ciekawe ile pociągniesz jak firma wywali wszystkich niezaszczepionych na urlop no i może biuro też stanie razem z tobą na produkcji bo przecież to MY niezaszczepienie robole jesteśmy zagrożeniem dla was zaszczepionych (usunięte przez administratora) tok myślenia BRAWO TY liderku i miłego zapierdzielania gdy my bedziemy leniuchować

Rudy

E wypłata jest wypłata.

Rudy

E wypłata jest wypłata.

A8

Do mistrza rozdziel tą bande lamusów bo to co się dzieje na nockach to głowa mała.

Ela

Mam ciasteczko na mikołajki w lodówce ,prosze się częstować.

Oj oj joj

Trzebaa to zamieść pod dywan ale jak coś nie wyjdzie ohhoo.

Love

Zawsze wiedzieliśmy wszystko prędzej a teraz owiane tajemnicą. Czeski film. Nasze dzieciaki czekają

Galerianka

Trzeba wypatrywać promocji na prace nie mam czasu.

były

A lowelas "żółw" to jeszcze robi ???

Grażyna ze speca
@były

Który to żółw?

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX