Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Centrozłom?

G_zem

z tego co mi wiadomo wszyscy są zatrudniani na umowy o pracę. I wynagrodzenie zawsze na czas.

Rafał

Pracuje w firmie od dawna. Firma sie zmienia jest coraz lepiej, wygrywamy na rynku z konkurencja. Po kilku gorszych latach naprawdę jest dobrze. Ja jestem zadowolony i kibicuje firmie która kiedyś była wzorem na rynku. Kto nie boi sie ciężkiej pracy będzie zadowolony. Kto myśli jak nic nie robić i kupę kasy zarobić - to nie ten adres

sloggi
@Rafał

Rafał a Ty nic się nie zmieniasz. Człowieku masz pojęcie, że najlepsi zarabiają po 7kawałków. Nie chrzan proszę głupot o podwyżkach. Ty to nazywasz podwyżką. Masz pojęcie, że to co unas się dzieje to jedno, wielkie g. I szlag mnie trafia, że muszę jeszcze wytrzymać te parę miesięcy.

Stalowy
@Rafał

Lesery i kombinatory won won i to już!!! Niech w końcu ktoś się tym zajmie.

Mundek
@Stalowy

O których myślisz?

Dariusz

Drodzy użytkownicy a może tak zamiast tego typu wymiany zdań porozmawiamy o tym, jak aktualnie wygląda praca w firmie Centrozłom? Wątek ten często odwiedzają osoby, które na ten temat nie mają za dużo pojęcia, więc może pomożecie zarówno mi, jak i im?

MAGIK

we wrocku nie lepjej nawet 3000tysi nie zarobisz a o premi to zapomnij,za takom prace nie zarobic chociaz 3500tysia to wstyd ,brakuje odwagi zeby zrobic bunt i powiedziec ze nie pracujemy jak nie bedzie podwyszki,tylko brakuje im kochones zeby tak zrobic a jedna osoba nie zrobi wszystkiego wystarczy 1 dzien buntu pewnie ktos na gorze by pomyslal w koncu o tych biednych pracownikach!!!!!!!!!!wymagajom ale od siebie nic !!!!!!!!!!!POZDROWIENIA DLA BIEDNYCH ZUCZKOW Z WROCLAWIA !!!!!!

Prezes
@MAGIK

Za tą prace płaca ok. Chyba nie znasz realiów rynku idz do prywaciaża na miesiąc na 4 brygadówkę za max 3500 i zobaczymy czy dalej będziesz tak twierdził jak twierdzisz. W tej firmie tylko administracje trzeba odchudzić i zagonić do pracy i będzie baja. Więc nie (usunięte przez administratora)

Czy można liczyć w Centrozłom na prywatną opiekę medyczną?

dd

Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Dyrektor K.

Puk,puk!!! Tak zapuka NIK i pospadają głowy w Niby Centrali. Już krzesełka robią się gorące a będzie jeszcze cieplej panowie i panie:) Mogę pomóc w pisaniu cv. Ale może w końcu firma stanie na nogi po tym ala zarządzaniu typu a może zrobimy tak i tak i zobaczymy czy wytrzymają:)

Justyna
@Dyrektor K.

@Dyrektor K. Po Twoim wpisie stwierdzam, że pracowałeś w Centrozłom. Czy atmosfera w tym miejscu pracy jest pozytywna?

NIK
@Dyrektor K.

Zacznij pisać CV dla siebie, tylko nie wiem czy ci się przyda, sezon na szparagi się skończył

@DyrektorK
@NIK

Uuu widzę, że zorientowany jesteś :)

Kejter

Ja pierdzole przestańcie tu wypisywać, żal poślady ściska czy co? Pracujesz, nie pasuje to nara, pracowałeś skończyłeś to po co tu wypisujesz? Proste?

Janusz Wąsacz
@Kejter

Prawdziwie polskie wywalili, zwolnili , nie robimy , donosimy , placzemy innych przeklinamy by innym na złość zrobić.

Andriej Big fujara

I to już koniec nie ma już nic ...

Katastrofa
@Kejter

Ludzie piszą po żeby ostrzec innych. W tej firmie niszczą ludzi. Właśnie dlatego milczenie i zamiatanie pod dywan to katastrofa! W końcu już i tak straciliście wszystkich najlepszych ludzi. Zostali 5acy którzy nigdy nie dostaliby się do firmy, która działa dla zysku. Przecież Centro od kilku lat celowo obniża swoją wartość. Nie wiedziałeś. . To zainteresuj się tematem wtedy zrozumiesz. Gdzie pracujesz i po co.

Sygnalista

Powrót cwaniaka wszystkich cwaniaków, nieoczekiwana zmiana - Halo! Dz.bezpieczenstwa, pobudka

Kazik
@Sygnalista

Gdzie jest moje 10 milionów ? Np z Łodzi?

Zmiany nierobie
@Sygnalista

Wypluj te słowa!! Dzięki niemu w końcu staniecie na nogi. Nareszcie największego donosiciela, łapówkarza wywalili. To, że gość się zgodził wrócić to dla Was szansa. Skończcie szczuć tylko do roboty. Szukać nowych firm a nie cały czas obsługiwać firmy po ludziach których dzięki chorym ludziom się pozbyliscie. I szacunku trochę do człowieka, który zawsze organizował Wam dobre ceny. Paweł jesteśmy z Tobą i nie daj się tym którzy szczują oni nie są warci Twojej uwagi! Jesteś wielki, najlepszy negocjator i profesjonalistą w swoim fachu. Powodzenia!!!

Doświadczony
@Zmiany nierobie

To takie nasze, im więcej złego tym lepiej. Myślę, że gdyby wytwarzana negatywna energia w tej spółce została przetworzona na pozytywną, a wszyscy niezależnie od tego czy są długoletnimi pracownikami, czy też podieli pracę przed chwilą z klucza lub konkursu uzmysłowili sobie, że nie trzeba się kochać żeby się szanować, wyniki byłyby znacznie lepsze, a ludzie zdrowsi. Ta firma istnieje już 74 lata i większość tych lat była w dobrej kondycji - ktoś tu pracował. Myślę, że chwila zadumy przyda się wszystkim. Pozdrawiam serdecznie

W. Wypchany
@Zmiany nierobie

Zapomniałem się podpisać. W.W.

Współpracownik

Autoprezentacja?

Zmiany nierobie
@Współpracownik

Nie, ktoś kto go zna i tez swego czasu nasłuchał się o nim masy bzdur. Zaufajcie człowiekowi i dajcie mu się poprowadzić. Każdy kto nie boi się pracy będzie miał szansę się rozwinąć bez żadnych podchodów, ściemy, donosów. Z całego serca życzę wszystkim powodzenia. I dajcie spokój z hejtem. To marnowanie energii. Jestem osobą, która przypłaciła zdrowiem donosy ludzi, którzy bardzo bali się lepszych od siebie. Dlatego spróbujcie stworzyć w końcu coś normalnego bez wrzasku, donosów, hejtu. Chodź nie ma mnie już dawno zawsze sercem jestem i trzymam kciuki. To mój ostatni wpis. Może ktoś skorzysta.

Doświadczony
@Zmiany nierobie

Mnie rónież nie ma, Cw to była wspaniała firma w której pracuje wielu wspaniałych ludzi, jednak od pewnego czasu zarówno ludzie jak i wizerunek Cw jest niszczony - bardzo szkoda, że powstały podziały na my i oni, a doświadczeni pracownicy są uważani za twardogłowych, szkoda - łączenie doświadczenia ze świeżością to nie łączenie ognia z wodą, wielu nowych pracowników nie może tego zrozumieć, nienawiść i hejt w Cw staje się normą - mam nadzieję, że reflekcja przyjdzie. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Narzekano na Prezesa Nalewajkę - chciałbym żeby wrócił, sam wrzeszczał ale dbał o dobro pracowników i wzajemny szacunek, każdy pracownik był ważny.

Jakie wartości są cenione w Centrozłom?

złomiarz

Minimum 4-letnie doświadczenie w zbieraniu złomu, odporność na niskie i wysokie temperatury, wytrzymałość na długotrwały głód, alkoholizm.

Satyryk

Żadne tam tylko cenią (usunięte przez administratora) i wiernych donosicieli którzy udają że pracują bo tak naprawdę to roboty jest tyle że w 12 godzin tego nie przerobisz.......

Jaroslaw

Praca na chwałę firmy

Magazynier

Kalisz nie polecam nikomu .(usunięte przez administratora)Jedno wielkie nie porozumienie

@Magazynier

Trzeba uważać na wrednych i mściwych przełożonych w Kaliszu szczególnie na tego dyszla i jego pomagiera....hahahhaa

Pomagier
@Satyryk

Sam jesteś dyszel ... nierobie olany

Wkurzony

Dawać szybko namiar do kierownika we Wrocku !! -.-

Eskobar
@Wkurzony

Którego tam sami kierownicy i dyrektory.

Janusz Wąsacz
@Wkurzony

BYŁY

Wietrzenie biura czas zacząć,Pozdrowienia dla TELEFONISTKI

Krysiek
@BYŁY

Sasin wsadzi swoich pociotków i powujków. Od tego są spółki skarbu państwa a do centrozłomu centrali trafiają ci najniżej w drzewie, sami kulawi i po podstawówkach

On

@Satryryk każdy oddział ma swojego dyrektora?

BEZSTRONNY - zorientowany
@On

Wystarczy wejść na stronę firmy, żeby to sprawdzić. Rzeczywiście pytanie jest "satyryczne"...

@On

Tak i jak trafisz na mściwą świnię to masz przerąbane jak w ruskim czołgu bo cię zajedzie robotą bez sensu abyś tylko coś robił i jak najdłużej bo brak organizacji i pogarda i mściwość to ich główne "zalety" a jak nie to ci powie dyszel że na twoje miejsce 40 czeka ....hahahhaaa oczywiście za bramą.

Nie ma już nic

Centrala przewietrzona, ruszają na oddziały. Po nich zostanie już tylko wiatr na placach, a konkurencja zaciera ręce.

Centrala

Co się stalo, że po tylu latach telefonistke wywalili, nie mogi już słuchać donosów

Kierowca

Narzekacie na prace na oddziałach, w centrali to jest dopiero cyrk.

Ptaszek

Masakra i jeszcze raz masakra ....Stary zapyziały zacofany klimat. Mnóstwo znajomków obsadzonych na stanowiskach niby dyrektorów, banda cwaniaków. Temperejują każdego kto tylko mądrzejszy.

Tobi
@Ptaszek

100% prawda kolesiostwo i łapuwkarstwo jak to w spółce skarbu państwa lepsze stanowiska obsadzane po znajomościach itp. najlepszy dyrektor handlowy ksywa głęboka kieszeń.

@Ptaszek

Idealnie ich podsumowałeś banda cwaniaków szukająca frajerów z wekslami na okaziciela do pracy do upadłego bez nadgodzin i premii bo te są zarezerwowane dla swojaków, złodziei i donosicieli.......reszta to masakra i nerwówka.

Pokuministyczny (usunięte przez administratora) bl.ludzie oderwani od rzeczywistości.od 1 do 5 =0.

Bardzo fajna firma tylko trzeba pracować, zarobki całkiem dobre , jedne z lepszych w branży, tylko że centrala bardzo niekompetentna A tak to git gitara. Pracodawca oferuje multisporta i prywatną opiekę medyczną oraz dodatki świąteczne i inne socjalne , tylko trzeba pracować ????

Yogi

Hmm a może firmy pomyliłeś? Jak tak to napisz nazwe tej o której pisałeś może wolne wakaty są z góry dzięki

Ptaszek
@Yogi

Może,, pracownik,, to podkupiony owszem pracownik, który sztuczny PR ma robić....

karaś

jaka płaca dla handlowca(proszę szczerze i może o warunkach) od koloru z góry dzięki i duże piwo:)

Kipi
@karaś

Marna!

Driwer

Mobbing w oddziale w Opolu.

Lider
@Driwer

Chyba już koniec

Bujaj
@Lider

Trochę się łysy uspokoił

Franciszek
@Bujaj

Pracujesz obecnie w firmie Centrozłom? W ostatnim czasie w wątku pojawiały się niepokojące informacje związane z pracą w tym miejscu, dlatego chciałbym, abyś opisał, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Praca jest stabilna i nie ma konieczności, aby martwić się o przyszłość firmy? Na oficjalnej stronie internetowej firmy widziałem, że poszukiwani są obecnie nowi pracownicy na dwa specjalistyczne stanowiska, więc mogę przypuszczać, że firma normalnie funkcjonuje.

Loska
@Driwer

Dyrektor tego oddziału to najgorsza kanalia jaką znam.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław