Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

Oj widzę, że mój post wywołał prawdziwą burzę. Dzięki za wszystkie informacje. Dają do myślenia ???? Chyba jednak poszukam czegoś innego.

@Anna

Szukaj dalej pracy na forach ... najlepiej to udaj się do potęcialnego pracodawcy dowiedz sie dlaczego szuka pracownika , co będziesz robic , porozmawiaj na żywo z pracownikami nie online anonimowo , pracować będziesz Ty żywa osoba dla siebie , może kogoś chcą nowego a starego to boli

@Kruczek

Na forach nie szukam. O racy dowiedziałam się w UP a tutaj chciałam zasięgnąć informacji. Mimo wszystko dziękuję.

@Anna

Widziałem i tak ze kogoś zatrudnili .

@Kruczek

Czyli oferta nie aktualna?

@Anna

Do pracodawcy się zwróć lub Up... to jest forum

Były kierowca

Potencjalnego głombie

Kierowca

Witam . Chciałem zostać kierowcą w firmie . Ale jak to wszystko przeczytałem to się zastanawiam . Czy jest tu jakis kiero co cos doradzi?

@Kierowca

Sam zdecyduj. Ja odradzam. Poszukaj czegoś lepszego.

Gdzie ? Dawaj namiar ?

@Kierowca

Kierowcą w firmie ? i doradzic ? wez wyłącz smartfona i lulaj bajo

Cytat z Forum

'Pytać na forum czy warto zatrudnić się w firmie - to świadczy o niedojrzałości. Każdy człowiek dojrzały do podejmowania decyzji i odpowiedzialności za nie sam podejmuje decyzje o zatrudnieniu w danej firmie. Jednej osobie odpowiadają warunki pracy, innej nie, ale pytać o to innych- to słabe , zwykłe nieudacznictwo i tyle, tak samo jak plucie na firmę po zwolnieniu się i odradzanie innym. Tobie nie wyszło, Twoja sprawa, i szanuj innych ludzi, no ale jeżeli nie szanujesz sam siebie ......... to czego wymagać'

Staszek

Tak to jest jak się z kierowcy robi dyrektora J

???

Burak to mało powiedziane

@???

Aż tak źle jest?

@Staszek

Proszę złożyć aplikację na dyrektora i wykazać się jakim jesteś kierowcą-dyrektorem

@Centrozłom

Dopóki ten wiochmen pracuje to nie

Jerzy
@Centrozłom

Nikt by nawet nie zaproponował Ci pracy nie po to Cię zwalniali by ponownie Cię zatrudniać

Kruczek

Jak ktoś pisze na "na oddziale" to od razu widać że pracownik się wypowiada , do biedronki aplikuj forum dłusze

@Jerzy

Sam mam zamiar sie zwolnić z tego (usunięte przez administratora) cwoku a ty tylko wyzywać ludzi potrafisz i wały

@Staszek

Dawaj moja stara za Ciebie przyjdzie

Hahaha

logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Kruczek

Irek wracaj !!!!! Proszę....

Łucznik

Jakim się jest desperatem by w czasach najniższego bezrobocia , czerpać wiedzę o pracy na forach internetowych w których wypowiadają się tylko zakopleksioni byli lub oceni pracownicy firmy .

Józek

Chyba lepiej być kierowcą niż "kierownikiem dyrektorem" , kasa większa i życie spokojne

Patrycja

@Marcin, w Twojej ocenie Centrozłom jest rzetelnym pracodawcą. Czy do wynagrodzenia uzależnionego od wyników w pracy, możesz liczyć na premię? W jaki sposób firma dba o rozwój swoich pracowników? Mógłbyś uzupełnić swoją opinię o te informacje?

Patrycja

@Marcin, na jakim stanowisku pracujesz w Centrozłom? Napisałeś, że jest to w Twojej ocenie dobre miejsce pracy. Co oprócz rzeczy, które wymieniłeś, wpływa na Twoją pozytywną ocenę tej firmy?

@Patrycja

Stabilność, rozsądne zarobki uzależnione od efektów pracy, plany rozwojowe i pozycja firmy na rynku, która ostatnio bardzo sie poprawiła. Jestem handlowcem. Pracowałem w wielu miejscach tu przynajmniej to co mówią to dostaje w innych firmach dużo obiecywali a po dwóch, trzech miesiącach tak podnosili targety ze zarabiało sie polowe tego co obiecywali

Patrycja

@kordell, dlaczego uważasz, że Centrozłom, może mieć problem z zatrudnieniem nowych osób? Jaka sytuacja wewnętrzna aktualnie występuje w tej firmie? Na jakiej formie zatrudnienia najczęściej opiera się współpraca z Centrozłom?

saleta
@Patrycja

Dostajesz umowę na czas określony, za każdym razym jak trzeba zatrudnić kogoś znajomego pierwsza glowa do wywalenia to ktoś na takiej umowie, jeżeli jesteś znajomą lub rodziną (patrz trzyplus centrala oddz domyśl się i powiaż fakty) umowę porządną dostajesz od strzału. Kordell wyręczyłam Cię kolego - taka szkoda tego wszystkiego - widziałeś kto się odezwał?

Dzeki
@saleta

Joanna z Sosnowca

Patrycja

Na stronie Centrozłom w zakładce kariera, firma nie podała konkretnych ofert pracy. Jednak, z powodu dynamicznego rozwoju, poszukuje wielu kandydatów na wszystkie stanowiska w obrębie całej spółki. W, którym Waszym zdaniem, dziale tej firmy najlepiej się pracuje? Na jakich stanowiskach, warunki zatrudnienia są najkorzystniejsze? Każda Wasza opinia pomoże osobom zainteresowanym rozpoczęciem współpracy z Centrozłom.

kordell
@Patrycja

Jak zauważyłaś pochlebne opinie, które pisze góra plus wazeliny mają zero lub kilka klików - ssporz na prawdziwe opinie. Oni cały czas szukają na wszelki wypadek bo wiedzą, że nikt doświadczony już nie został a reszta z temacie za żadną kasę nie przyjdzie. Choć wiemy jaka to kasa jeżeli wyceniasz się od 2500-3000zl idż ale nigdy nie będziesz mieć pewności kiedy wylecisz. I nie licz na to, że będziesz dobrym pracownikem to zyskasz pewność. Poczytaj sobie starsze wpisy - zrozumiesz wtedy o co chodzi.

Zeykly pracownik

Ja jestem zadowolony. Pensja zawsze na czas, wszystko legalnie nic pod stołem. Zarobki lepsze niż u konkurencji

Patrycja

@pierdolka spod stolka rozumiem, że nie zgadzasz się z wpisem poprzedniego użytkownika. Mógłbyś opisać stanowisko handlowca z własnej perspektywy? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Centrozłom na nim? W jaki sposób pracodawca dba o rozwój swoich pracowników? Jak wygląda system premiowy?

Kierowca

Pracuję tu od kilku miesięcy. Jedna z niewielu firm na tym rynku, która płaci legalnie z pełnym ZUSem, (nic pod stołem), jest socjal czego nie ma u innych złomiarzy, legalnie płaca nadgodziny - to dla mnie ważne by w przyszłości mieć lepsza emeryturę. Pieniądze porównywalne z konkurencją (byłem w kilku firmach). jest premia, z tego co wiem handlowcy mają prowizje, z których są zadowoleni. Czekamy na nowe samochody które kupują - mam nadzieje że jeden z nich trafi do mnie...

pierdolka spod stolka
@Kierowca

gdybyś nie napisał o handlowcach ludzie by łyknęli ale mój drogi o jeden wyraz za daleko. Ja jestem handlowcem tu i nie chrzań pierdół.

Gowor

Widać ze o firmie piszą ci których w niej nie ma lub ci którzy są na tyle słabi ze nie potrafią zarobić na prowizji. Ja wiem jedno jak jesteś dobry dobrze zarabiasz. Jesteś cienias slabo zarabiasz. Firma ma zyski i to nie małe. Płaci niezłe po zmianach (premie, wynagrodzenia, nadgodziny). Nie ma płacenia pod stołem nie ma wyzysku jest uczciwa ciężka praca za godne pieniądze. A leszcze którzy nie pracują w firmie niech sie nie wypowiadają.

kocham rybkę nemo
@Gowor

jak widzisz ile osób klika w te opinie to coś jest na rzeczy. Ale jak atakujesz znaczy, że z góry:))) raczej nie sądzę żeby ktoś kogo już nie ma chciał tu pisać. Chłopie Ty nie obrażaj tylko ciężko pracuj żebyś kiedyś mógł dorosnąć do kostek niektóry ludziom. I kogo uważasz za leszcza? jaka kasa pod stołem. Facet Ty powinieneś pisać kryminały bo widzę wyobraźnia niezła. Dziwne, że nic nikomu jakoś nie udowodnili (tej kasy pod stołem) to po cholerę piszesz takie bzdury? Doskonale wiesz, że nikt już tych co zostali nie wezmie . Za późno. Czemu prosili ludzi żeby wracali?? jak myślisz// I PYTANIE KTO TERAZ JEST LESZCZEM:))))

Gowor
@kocham rybkę nemo

Kto pisze o kasie pod stołem, kto pisze o leszczach? - masz bujna wyobraźnię. Jeśli jesteś z firmy to napisz to co się dzieje, o podwyżkach, premiach i ludziach, którzy przychodzą do firmy z konkurencji bo wierzą w to że firma ma potencjał i widzą w niej swoją przyszłość. Są to ludzie którym się chce coś robić w życiu (nie tylko jak piszesz w centrali ale również na Oddziałach). Widzę że twój poziom frustracji jest duży bo niestety w Centrozłomie skończyły się czasy do których byłeś przyzwyczajony. Dziś nie działa powiedzenie "czy się stoi czy się leży kasa się należy". Życzę ci powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Ale by było ci dobrze musisz zmienić podejście do pracy...

Kocham rybkę nemo
@Gowor

to przeczytaj własny post przy końcu ułatwię - sam widzisz, że masz chłopie kłopot - piszesz i sam nie rozumiesz co piszesz.. i pracujesz gdzie pracujesz.. wiesz to nawet nas już nie dziwi ale z takimi ludzmi jak Ty na pewno firma wzniesie się na wyżyny biznesu:)))) .. a tak zapomniałem z konkurencji, w której mają ubaw człowiek z konsorcjum, mało rozpoznawalny nawet w w/w Konsorcjum z oddz ursus - widzę, ze Twoje pojęcie delikatnie mówiąc jest mierne nie będę wchodził w dyskusje z kimś kto nie ma wiedzy podstawowej na to co u nas się wyrabia. Mi nie musisz życzyć powodzenia w pracy bo je mam, prywatnie jeszcze lepiej a Ty z tego co wiem kłopocik prywatnie.. jak widzisz jakoś ten Twój post zero odzewu od ludzi.. ciekawe dlaczego?? Powodzenia

jas

Firma jak każda inna.

donald
@jas

To widać, że jesteś jak każdy inny. Popytaj najlepszych ile dostali u konkurencji to z krzesła spadniesz. Widać jesteś tylko zwykłym sprzedawcą, który się trzyma bo odziedziczył schede po tych co odeszli. Nowy zarząd i tak nie kuma, że jedzie na tych samych firmach i praktucznie zero nowych. Sam wiesz, że Ci co zostali w życiu nie dostaliby się do czołowych firm. Dodatkowo niebawem coś ubędzie co bardzo zaboli ciekawe jak wtedy bedziesz się tłumaczyć z braku pomysłu na lepszy wynik. Szkoda, że dali zwiać tarce i świcie bo oni mogli postawić yo na nogi ale znowu trzeba dużo stracić żeby zrozumieć. Maja ich teraz w konkurencji myślisz, oni odpuszczą majac takie mozliwosci?Wielki crntroxlom a jako jedyny był bez najwazniejszych srednic tak długo kiedyś to było nie dopomyslenia ale cp ja tam wiem.

Gawor

Dziś coś sie zmienia. Widać wyniki, dali premie pracownika, zmienili podejście do handlowców i z tego co słyszałem planują duże inwestycje. Jest szansa ze nowy zarząd uratuje spółkę :)

Jawor
@Gawor

Oj to porzuc nadzieję. I jakim pracownikom? Jaki wynik? Kto Ci płaci za te bzdury, które piszesz. Widać adm już skasował poprzedni wpis na temat Twojego. Żal ludzi, którzy sami muszą sobie pochwały pisać. I pytanie co Ty palisz - podziel się:)

@Jawor

Chyba nie masz aktualnych informacji. Ja patrzę na wyciąg z banku i widzę:). Ja im kibicuje i wiem że mamy duży potencjał.

król lew
@Gawor

faktycznie góra pisze - bo ja sprzedaję ale 500stów premii to dla mnie obraza. I słuchanie, że straty i więcej się nie da mnie już nudzi , 3podstawy to żart a handlowiec, któremu taka kasa pasuje to wiadomo jaki to handlowiec. Z całym szacunkiem ja spadam i kumpel też a Ty kibicuj bo co Ci zostało:(

@król lew

Zastanawiam się dlaczego o firmie piszą ci których już w niej nie ma. Ja tam kibicuje i widzę światełko w tunelu. Już nikt nie mówi że nie ma pieniędzy, firma zarabia naprawdę nieźle pieniądze, inwestuje, nadrabia zawiłości. Wiadomo 20 lat rozpierduchy nie da się naprawić w miesiąc czy dwa.

Donald
@Gawor

Muszę Cię zmartwić bo ja jestem i jak nasi też będę się ewakuować . I Gawor na km czuć, że żaden z Ciebie handlowiec tylko jesteś z centrali. Wiesz skąd wiemy? bo każdy na rynku wie co się u nas wyrabia i żal, że musisz bronić góry na forum. Spadam bo i tu robi się już widzę politycznie.

słon trąbalski
@król lew

kuu....a jakie 500stów mi nawet tego nie dali? ale za kilka miesięcy wyjeżdżam więc mogą sobie te kasę wsadzić. A co do handlowców to masz rację lecą na tym co dostali w spadku - ale Ci co odeszli mogą mieć satysfakcję. Mają dobre posady, lepszą kasę i nie muszą nikomu wchodzić w du..:)

Patrycja

@alien, raczej na każde stanowisko poszukiwani są pracownicy z doświadczeniem, tym bardziej handlowcy których zadaniem jest sprzedaż towarów i zawieranie umów, ile lat doświadczenia jest wymagane?

alien
@Patrycja

Patrycja wymagane jest to zebyś przyniosła nowe firmy. Potem jak Cię już z nim oskubią zostajesz powoli odsuwana i albo lecisz za brak wyników albo sama uciekasz . Osoba, która rekrutuje to była telefonistka o stali wie tyle co ja o chirurgii:) na oddziałach było kilku spoko szefów ale niestety zwiali jak weszła dobra zmiana nikt za darmo pracował nie będzie. Teraz jedyne oddzały, które mają szansę i dają szansę pracownikowi to Legnica i Kalisz. Reszta jak ludzie poodchodzili lub zostali wywaleni bo nie umieli zbyt dobrze się podlizywać a na stali zjedli zęby delikatnie mówiąc idzie na dno. Sprzedają na stratach bo nie są w stanie zrobić dobrych zakupów i ściągnąć fachowców którzy byliby w stanie to uratować. A każdy handlowiec, który jest coś wart znalazł ciepłe posady u konkurencji.

Janek
@alien

Kogo wywalili? Wszyscy sami pouciekali

alien
@Janek

ekipę od grajewskiego. Porządzili pół roku i spieprzyli wszystko co naprawdę było ok. Przecież były prezes wywalał za to, że ktoś mu nie chciał włazić w .... i miał inne zdanie czytaj pojęcie o branży a nie o futerkach, które gość sprzedaje. Uciekam trzymajcie się i powodzenia na comiesięcznych zebraniach@

Janek
@alien

No a ci wcześniejsi co polecieli z firmy za miszuka-nieroba?

stefan

Fantazja ludzi nie ma granic. O bokach piszą najwięksi frustraci którzy zostali. Będą sobie rozprawiać o bokach, boczkach i kącikach a konkurencja już zaczyna zgarniać ludzi / jak Centro straci klientów to znowu zacznie się rozprawka o spisku. I tak w kółko. Zamiast pracować będą jak Macierewicz szukać, węszyć i niszczyć. Czas pokaże jak bardzo się pomylili w kilku przypadkach szkoda, że znowu odbędzie się to kosztem będących w środku tego wszystkiego. Największa szuja została i dalej robi to co przez lata robiła.

Kryspin
@stefan

Nareszcie ktoś mądry napisał. Jedyny ratunek dla nich to wyszarpać najlepszych z łap konkurencji. Poprzedni zarząd tak wspaniale się tych ludzi pozbył ku chwale innych firm. Za moment zacznie się prawdziwa jadka bo oni zaczną poważnie sprzedawać. Z ludźmi którzy zostali niestety nawet krysa nie da rady. Ogromny podziw dla byłego zarządu. Naprawdę trzeba być wyjatkowym ignorantem żeby firmę zrujnować w niecałe pół roku. A Maciuś jak siedział tak siedzi. I co można? Tylko czy to przykład na to, że uczciwi są wywalani a taki człowiek dalej reprezentuje firmę. Szkoda ogromna. Bo zmarnować taki potencjał to grzech. I jeszcze pozwolić odejść ludziom którzy to ciągnęli. Powodzenia bo za dwa miesiące zacznie być potrzebne. Ileż można sprzedawać na 1gr i generować straty.

koAlicja
@Kryspin

Na dzień dzisiejszy w firmie same Macki pracują i żeby nie podpaść to byle sprzedać za 1 gr i odfajkowane może jakaś 13 pensja za cały rok "tyry" wpadnie kierownikom bo przecież to oni wypracowują cały ten TARGET dla firmy......duch Nalewajki wiecznie żywy i robole do roboty a kierowniki do nagrody....hahaahaha.

koAlicja

Co tak Ci mordę wykrzywiło ze złości, prawda boli, taka karma dla cwaniaków.

Jan
@koAlicja

JA SIĘ DOWIEM KIM JESTEŚ

Jan

Zatkało kakao?????

happy były pracownik
@stefan

Ponoć mają go w końcu rozliczyć za te wszystkie numery. Nie wiem czy już go nie wywalili. Maciuś jak teraz nie zapłaci za te świństwa, które zrobił to pewne, że ma plecy u kogoś w pis. A była telefonistka z braku chętnych do pracy awans dostała i się wkurza bo więcej roboty za tę samą kasę - nikt normalny by nie przyszedł do Centrozłomu po tym jakich gówien były zarząd narobił. Tytanic już zatonął ale to dotrze do nich jak butle z tlenem się skończą. Robią co chcą, sciemę walą ale tylko pozazdrościć znajomości. Teraz doceniam moich szefów normalnych i uczciwie płacących. W życiu bym nie wrócił. Dzwonili po ludziach prosić o powroty chyba tylko jedna osoba się zdecydowała reszta odmówiła. Pewnie teraz się cieszą. Poprzegrywali w sądach ale dalej nic a nic nie dotarło.

Pokahontas
@happy były pracownik

Dzwonili, dzwonili... O powroty prosili miesiącami. Organizowali spotkania i rozmowy nt warunków pracy - na parkingu... kpina. Zostali tylko zasiedzeni i Ci co już nic lepszego nie znajdą bo kto ich przyjmie?!

stefan
@Pokahontas

O to widzę, że się rozniosło:)) widziałeś kto dzieki temu awansował? A hit dopiero będzie wzięli gościa z ursusa (konsorcjum stali) ktorego prawie w konsorcjum nie kojarzą:))) bida. Powodzenia.

JimmyFighter55
@stefan

Co za bzdura. Czyzby frustrat z Ursusa? :D czy z Wrocławia? Akurat tego konkretnego kierownika dobrze kojarza ludzie i z Konsorcjum Stali i z Centrozlomu. To byla jedna z niewielu kompetentnych osob w KS. I dobrze, ze w Centrozlomie obecnie bedzie dzialac. Radze nie opowiadac bajek, a sprawdzac fakty ;)

Saleta
@JimmyFighter55

bajki to Ty piszesz ale kogo to obchodzi

taka prawda

Koniec z bokami. Dobrali sie co niektórym do doopy i ból straszny. To nie koniec, wiedzą już co i kto.

władek
@taka prawda

jakie boki?.?.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław