Opinie o TENEG SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TENEG SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TENEG SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TENEG SP. Z O.O. w Warszawa

Czy firma TENEG SP. Z O.O. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Olek
@X

Zważywszy na to, ile jest w pracy obowiązków i na to, jakie wynagrodzenie zostało Ci zaproponowane uznajesz tę propozycję firmy, co do nauki we własnym zakresie w swoim wolnym czasie, za uzasadnioną? Czy sama praca lub kontakt z pracującymi tu osobami nauczyło Cię, czegoś nowego?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w TENEG SP. Z O.O.?

Julka
@ziomus

No, ale to jakie informacje szefostwo pragnie znać jak ktoś donosi na innych? Jak można zasłużyć na sympatię szefa, wystarczy się z nim zgadzać? Jakie cele są ustalone dla pracownika, który jednak nie zdecyduje się donosić na innych?

Serwisant urządzeń fiskalnych to ile mogę się spodziewać wynagrodzenia, bo chciałbym dostać więcej niż w aktualnej pracy? W opisie stanowiska jest szkolenie innych użytkowników, więc jak często się odbywa? Czy to głównie w sumie tylko prowadzenie takich szkoleń czy raczej sporadycznie się odbywają....

Nila Nowy wpis

Pracuję w firmie od kilku miesięcy, i bardzo sobie chwalę! Mam prawie całkowitą swobodę na swoim stanowisku, dodatkowo jeśli potrzebuję doszkolenia, to także są mi oferowane. Pieniądze są także całkiem dobre, zważając na rynkowe stawki obecnie. Atmosfera w pracy bardzo przyjemna. Przez te kilka miesięcy nie miałam żadnej przykrej sytuacji, lub zawsze są one rozwiązywane na bieżąco. Polecam od siebie!

Czy firma TENEG SP. Z O.O. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie finansuje w ogóle. Tylko darmowr

Paweł S

No aż sprawdziłem :) Tylko w firmie Comarch kupiliśmy 34 płatne szkolenia w każdym brało udział od 1 do kilku osób :D Dodatkowo każdy kto chce ma dostęp do Udemy i o ile wiem są robione dość regularnie :) Proponuję zgłosić się do przełożonego jeśli do realizacji jakiegoś zadania potrzebne są szkolenia a na pewno coś znajdziemy. To samo jeśli nie znaleźliście nic na Udemy. No chyba że chcecie na paralotnie to też coś mogę polecić:) Do kontynuacji wątku zapraszam bezpośrednio :) Paweł S.

@Paweł S

A jak to wygląda w innych działach? Czy są organizowane zewnętrzne szkolenia z certyfikatem?

Maria
@Paweł S

Ale to jest mowa o szkoleniach branżowych związanych z danym stanowiskiem? Tak? A ja jestem ciekawa kursów językowych. Czy jest też szansa na finansowanie lub dofinansowanie językowych szkoleń, aby podnieść swój poziom?

@Maria

Tak ,chodzi o szkolenia stanowiskowe. Jak ktoś jest dość świeży w temacie to zaczyna od szkoleń wewnętrznych + czas na naukę podczas pracy. Jak ktoś już jest na tyle zaawansowany że przydało by się szkolenie zewnętrzne to organizujemy je u dostawcy np. oprogramowania. Aktualnie nie prowadzimy szkoleń językowych jednak gdy byli chętni oraz była taka potrzeba to organizowaliśmy.

@Nowy

Sprawdzę ile ich było ale o ile wiem nie było ich zbyt wiele. Zamierzamy to poprawić w tym półroczu. Na razie zbieramy listę szkoleń które by się przydały i szukamy dostawców.

Irena
@Paweł S

W temacie szkoleń interesuje mnie czy jest możliwość sfinansowania studiów podyplomowych? Oczywiście związanych ściśle ze stanowiskiem pracownika?

@Irena

Zdarzały się takie sytuację jednak jest to kwestia indywidualna zależna od zakresu odpowiedzialności i formy zatrudnienia.

X

Firma niczego Ci nie sfinansuje, najlepiej żebyś szkolił się we własnym zakresie i za swoje pieniądze :) Warto od początku zatrudnienia walczyć o to, by godziny poświęcone na naukę były płatne. Nie dajcie się wmanewrować w poświęcanie swojego czasu "za frajer"!

@X

Piszesz z własnego doświadczenia? Miałeś szkolenia po godzinach pracy albo w weekend? Napiszesz więcej, dlaczego tak to miałeś zorganizowane i co stało na przeszkodzie pogadać z kimś w firmie, by odbywało się to w godzinach pracy, a więc było czasem opłaconym?

X Nowy wpis

Tak, piszę z własnego doświadczenia. Nie, była informacją po prostu z góry żeby się szkolić, uczyć samemu. Żadnych sugestii, organizowanych szkoleń + próba na początku ze strony pracodawcy by czas poświęcony na naukę nie był płatny.

Olek Nowy wpis
@X

Jak w TENEG SP. Z O.O. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w TENEG SP. Z O.O.?

Paweł S

Monitor, Laptop, Telefon, Klawiatura, Myszka , Czasami słuchawki. Jak komuś do pracy potrzeba coś więcej to jest to załatwiane indywidualnie (Np. Samochód).

Izabela
@Paweł S

O jak można dostać samochód to fajnie. A jeżeli chodzi o premie to jak? Wpada coś dodatkowego? Ile takiej premii można wyrobić netto w skali msc?

@Izabela

Zależy od ilości zalogowanych godzin , podstawy, oraz formy zatrudnienia. Warunki ustalamy przy rekrutacji.

Roksana
@Paweł S

I te warunki ustalone podczas rekrutacji sztywno mają odwzorowanie w realu? Wcześniej pisałeś o aucie służbowym, jakie zwykle stanowiska je dostają? Z tych aut można również korzystać po godzinach pracy?

@Roksana

Zazwyczaj dostają je osoby które jeżdżą po prostu do klientów na wdrożenia. O ile wiem temat użytku do celów prywatnych jest ustalany indywidualnie.

ziomus
@Paweł S

Zalogowanych godzin? Co to, praca dla ukrainca? Etat jest etat, proste. Chyba ze ktos wlazi szefowi gleboko albo nie ma szacunku do siebie i sprzedaje ludzi.

Julka
@ziomus

Czy nowo zatrudnione osoby w TENEG SP. Z O.O. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Paweł S

Forma zatrudnienia jest każdorazowo ustalana z @Pracodawca. Zazwyczaj jest to umowa o pracę na okres próbny.

Wiesio
@Paweł S

Okres próbny też ustalany jest indywidualnie, czy dla każdego jest taki sam? I bez względu na to, jak długo trawa, na jaki czas zawierana jest drugą umowa? A może na czas nieokreślony?

Hanna

Widzę że na stronie firmy jest oferta na stanowisko IT specialist jednak nie podano widełek wynagrodzenia. Dacie znać jak to wygląda? I ile trzeba mieć doświadczenia żeby brali kandydata pod uwagę? Z góry dzięki za odpowiedź!

R@FFO

Minął ponad rok odkąd odszedłem z firmy po 14-u latach pracy. Jako jeden z najstarszych stażem uważam, że bardzo dużo się nauczyłem, nie tylko technicznej wiedzy ale także rozmowy i pracy z ludźmi, pracy ze sobą i nad sobą. Indywidualne spotkania z Panem Piotrem były dla mnie ogromną szkołą wiedzy i doświadczenia za które dziękuję. Dziękuję także innym, krorzy w tą firmę włożyli swoje życie a o których się nie mówi jak Kasia, Rober, Karol czy Pani Basia i reszta teamu "lokalnego" :) Większość rozpisuje się jaka to firma jest zła, a ja powiem Wam że jaka by nie była to zawsze będzie dla kogoś zła. Odszedłem gdzie indziej, robię dużo większe projekty a więc i odpowiedzialność mam większą a za tym idzie wi większe zaufanie i możliwości podejmowania decyzji ale czy jest super? Nie i nie będzie. Każda firma ma swoje plusy i minusy i to do Was należy decyzja czy to akceptujecie, ja akceptuje i jest dla mnie ok. Czy brakowało życzeń na święta? Tak, czy to było przykre? Tak ale mimo tego ja i mój zespół nadal pracowaliśmy tak samo cały czas. Czy nadgodziny są płatne? Nie były, ale to decyzja odgórna, którą trzeba uszanować, tak ukierunkowany biznes i tyle, jeśli komuś to przeszkadza to niech zmieni pracę, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Wiele opinii tutaj pada przykrych w kierunku firmy, ale chyba nikt nie ma odwagi o tym co go boli powiedzieć przełożonemu, i nie chodzi mi tu wylewanie żali, lecz o zdroworozsądkowe wyrażenie opinii. A jak Wam nie. Pasuje to z taką opinią dajcie propozycje rozwiązania czy jakiejś zmiany na lepsze. Jeśli Wy nastawicie się na rozwiązanie a nie szukanie problemów to i góra na pewno to zauważy, a jeśli nie to faktycznie zmieniajcie pracę. Pamiętacie, firmę tworzycie Wy. Z podziękowaniem za lata pracy i z całym szacunkiem do zespołu z którym dane mi było pracować. R@FFO

@R@FFO

Przynajmniej jeden, który się nie boi napisać szczerze po odejściu. PS. Szacun za odwagę !

Avatar

Dostałem propozycje podjęcia u nich pracy mogę usłyszeć jakieś opinie na temat tego pracodawcy ?

@Avatar

Jeżeli chcesz złapać więcej doświadczenia i oferta finansowa Ci odpowiada to jako przystanek w karierze jest git. Jednak jeżeli oferta finansowa na start Ci nie odpowiada, a i masz jakieś doświadczenie to szukaj dalej.

@Pomocny

Czemu? Czyli nie ma szans na podwyżkę ani nic w czasie, że radzisz szukać dalej?

@Emilia

Nie mogę podać jednoznacznej odpowiedzi. Ja tam pracowałem i drugi raz nie poszedł bym do tej firmy za żadne skarby. Ale to tylko moja subiektywna opinia i pewnie większości tych co odeszli :). Jednak pamiętaj że ktoś tam pracuje. Firma raczej zaczęła szukać ludzi z całej Polski chyba dlatego co by znaleźć tych którzy w swoim rejonie z różnych powodów nie mogą dostać pracy bo są tańsi , a może jest inny tego powód np. nie trzeba mieć odpowiednio dużego biura dla pracowników. Nie wiem i nie chce wiedzieć jakie są ich powody. Tak jak napisałem jak nie masz nic lepszego, a warunki Ci odpowiadają to próbuj zawsze możesz zmienić robotę to tylko miesięczne wypowiedzenie. Tylko wywalcz jak najwięcej na start (na piśmie) :)

@Pomocny

Jasne dzięki, zastanowię się, a jakaś porada co do tego całego wywalczania? Bo też spłoszyć ich proponowaną stawką można? Jak rozmowa w sumie wygląda?

@Emilia

Co do kwestii finansowych to normalnie musisz ocenić swoje umiejętności (tylko uczciwie bo nie ma nic gorszego od kandydata 0 doświadczenia wiedza tylko teoretyczna i chce 10k na rękę). Jak już wycenisz swoje umiejętności sprawdź w necie widełki ile się zarabia na takim stanowisku i jedziesz w okolicach górnej granicy mając z tyłu głowy kwotę którą sama sobie przyznałaś na bazie samooceny. Po niżej tej kwoty nie schodzisz, a wszystko powyżej to zależy od tego jak umiesz się sprzedać oraz od Twoich umiejętności negocjacyjnych. Przez kolejny rok raczej mało kto dostaje gdziekolwiek podwyżkę pamiętaj o tym. Po roku idziesz po podwyżkę i decydujesz co dalej robić ze swoją karierą zostać czy zmienić pracę.

@Pomocny

No tak, to widzę, że pewność siebie odgrywa tu kluczową rolę. W takim razie interesuje mnie jeszcze sam moment negocacji, w luźnej atmosferze to czy jednak można spodziewać się napiętej atmosfery?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TENEG SP. Z O.O.?

Pomocny

W jakim miejscu wszyscy siedzą w domach praca zdalna :(

Hanna
@Pomocny

Nie podoba Ci się praca zdalna? Też chyba się jakoś komunikujecie wtedy?

@Hanna

No w hipermarkecie też się jakoś komunikuje z panią w kasie ale do nazwania tego dobrą atmosferą to daleka droga. Pytanie było o atmosferę której brak czy kontakt jest no jakiś jest przecież trzeba pracować. Resztki dobrej atmosfery w tej firmie umarły razem z nastaniem covid. Sam fakt że z firmy odeszli ludzie którzy w niej byli prawie od początku bo nie wytrzymali tej ATMOSFERY która jako jedyna jeszcze rekompensowała bezduszne podejście do pracowników. Pracownicy miedzy sobą dogadywali się całkiem dobrze ale to też nie mogło trwać wiecznie samą atmosferą w pracy nie da się żyć potrzebne są jeszcze pieniądze i czas wolny aby korzystać z życia i dlatego jeden po drugim zmieniali pracę. Co do samej ATMOSFERY to jest taka że firma nawet nie umie się wysilić i wysłać maila z życzeniami wielkanocnymi czy też na Święta Bożego narodzenia o nowy roku nie wspomnę i nie mówię tu o premii czy też imprezie firmowej bo rozumiem że firma ciągle jest bez kasy ale żeby nie było ich stać na maila życzeniami to naprawdę słabe.

Ale bzdury :D Ewidentnie ktoś z urażoną dumą kto od dawna tu nie pracuje :D

Jakie są mocne strony pracodawcy TENEG SP. Z O.O.?

Chyba tylko możliwość pracy zdalnej. Cała reszta to wyzysk.

Czy to że firma zarabia na Twojej pracy nazywasz wyzyskiem ? Czy wykonujesz pracę za którą mieli Ci zapłacić a przelew nie wpływa?

ksiegowy
@Kandydat

Tutaj polowa firmy wykonuje prace za ktora nie wplywa przelew. ta praca to nadgodziny. klepane bez opamietania. a w nagrode za nie uslyszec mozna ze to poswiecenie dla rozwoju firmy.

Przykład
@ksiegowy

Jakiś konkretny przykład ? Jaki dział?

Księgowy
@Przykład

W zasadzie każdy. Nie słyszałem żeby ktokolwiek w którymkolwiek dziale dostawał pieniądze za nadgodziny.

Prowizja
@Księgowy

Masz prowizję od godzin. Więcej godzin większa prowizja. Więcej umiejętności (certyfikatów) większy %. W regulaminie jest że np. za niedziele logowane jest 200% wiec też większa prowizja jest za pracę po godzinach i w weekendy.

Cała Prawda
@Prowizja

Regulamin to chyba na pokaz za prace po godzinach (w niedziele i święta) godziny są rozliczane jak normalne dla pracownika. Liczy się tylko ilość godzin zalogowanych jak jest mniejsza niż 167 to zawsze jest mało jak jest większa to coś jest nie tak na pewno oszukujesz. To jest podejście firmy . Dochodzi do takich absurdów że kierownik działu mówi że fajnie zalogowany miesiąc po czym 2 godziny później właściciel ciśnie ludzi na scrumie że kiepsko logują :(

@Cała Prawda

Jak masz nienormowany czas pracy to nadgodziny są x 1,2 zgodnie z KP więc to też nie tak że są 50/100/200. Regulamin jest dla klientów do wyciągania kasy a dla pracownika żeby go udu..ć

Nickoś
@Prowizja

Co to za bzdury, ewidentnie post napisany przez osobę, która dostaje wynagrodzenie za to że ktoś " inny " pracuje. Nie ma czegoś takiego w tej firmie jak zapłata za nadgodziny. Jedyne na co można liczyć i to też rzadko - to odbiór nadgodzin - ale na pewno nie w danym miesiącu - co oczywiście łamie regulamin prawa pracy

Właściciel firmy ma łódź, którą pracownicy utrzymują za bezpłatne nadgodziny

Pan super Prowizja
@Prowizja

Gdzie ten regulamin? - nic takiego nie ma, zapewne kolejny post osoby, która zarabia w tej firmie na pracy innych, a sama poświęca swój pisząc takie brednie,

Zdziwiony
@Pan super Prowizja

Zajrzyj do kanału na Teams dotyczącego twojego zespołu. Tam jest plik. Był omawiany w zespołach ale jak nie był to atakuj swojego team leadera.

@Zdziwiony

Takie rzeczy to omawiane są tylko z działem ERP (największa nadzieja PP), każdy inny dział jest pomijany, więc nie da się znaleźć nic o czym piszesz, a dodatkowo nie wszyscy mają teamsy przecież. Regulamin jest dla klientów do wyciągania kasy, ale co z tego, że jest regulamin jak w zapisie jest, że jeśli jest umowa ryczałtowa to ważniejsze są zapisy z umowy a nie regulaminu, więc te regulamin nic nie daje bez anexu do umowy. Regulamin dla pracownika jest nic nie warty jeśli pracownik go nie podpisał, więc o czym Wy tu piszecie. Może być omawiany, pokazywany przed nosem - bez podpisu jest to tylko notatka.

Zin WHO Tong

Kolejny raz już pensja do 10tego nie dotarła. Czy to nie jest karalne ?

@Zin WHO Tong

"Pracodawca, który nie wypłaca pracownikowi w terminie wynagrodzenia lub bezpodstawnie zaniża jego wysokość, ciężko narusza swój podstawowy obowiązek terminowego wypłacania wynagrodzenia. Naraża się przez to na sankcje finansowe, karne oraz na ryzyko rozwiązania umowy o pracę przez pracownika w trybie natychmiastowym. Pracodawca ma bezwzględny obowiązek terminowego wypłacania wynagrodzenia za świadczoną przez pracowników pracę (art. 94 pkt 5 Kodeksu pracy). Wynagrodzenie to ma być wypłacane co najmniej raz w miesiącu, w stałym i uzgodnionym z góry terminie (art. 85 § 1 Kodeksu pracy). Termin ten powinien być określony w jednym z następujących dokumentów: układzie zbiorowym pracy, regulaminie pracy, regulaminie wynagradzania lub umowie o pracę (art. 86 § 1 Kodeksu pracy). Wynagrodzenie za dany miesiąc musi każdorazowo zostać postawione do dyspozycji pracownika niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym." - firma świadomie łamie prawo

@Zin WHO Tong

Nie dostałeś? Jesteś pewien ?

@Wyplata

Nie nie jestem, tak se pisze od tak... na głupie pytania (usunięte przez administratora) odpowiedź.

Jutro się zwolnisz?

Informacje
@Zin WHO Tong

Nie dostałeś żadnej informacji kiedy będzie wypłata? Dzwonił ktoś?

@Zin WHO Tong

Nie wiem w jakim dziale ale u mnie przez te kilka miesięcy dociera na czas z wyjątkiem jednego miesiąca (dzień różnicy) ale wtedy dostałem telefon od księgowej z przeprosinami. Ona jest też w zarządzie więc jak dla mnie lepiej niż u poprzedniego pracodawcy gdzie to ja się musiałem orientować że jest niepełna czy za późno.

@Wyplata

Zrobiłem to i w końcu moje życie się odmieniło. Przestałem czuć się jak niewolnik, a w obecnej pracy dostałem 2x tyle wynagrodzenia za 2x mniej pracy niż w tej pseudo firmie.

@Zin WHO Tong

Zwolniłeś się czy Cie zwolnili ?;)

Niebieski

Od niedawna pracuję w tej firmie. Zaledwie kilka miesięcy i ciągle się uczę. Jest od kogo bo mam spoko kolegów - mam dobrego przełożonego i nawet tam gdzie dla mnie niezrozumiałe było jakie trzeba wpisywać godziny pracy wyjaśniał mi dlaczego i po co tak długo aż zrozumiałem. Dla mnie to ważne. Według mnie ktoś czyta te informacje tutaj z firmy bo w moim dziale są propozycje zmian i podobno ma się odbyć pokazanie jakichś planów zmian dla całej firmy. Tak sobie myślę że jest podobnie jak w miejscu gdzie pracowałem wcześniej - narzekaczy masa ale nikt sić nie ruszy naprawiać czy proponować a tak jak mówił mi B ważny jest zespół. Dla mnie opinia pozytywna. Przynajmniej na dziś.

@Niebieski

Narzekaczy cała masa owszem, ale co do braku propozycji się nie zgodzę. Wiele osób daje różne propozycje, sami być chcieli zrobić, ale każde takie działanie jest stopowane od razu na starcie bo to nie nasza sprawa i są od tego ludzie.

Niebieski

Nie zgodzę się. Może to zależy od działu ale u nas widzę że owszem nie wszystkie pomysły są od razu wprowadzane ale nie mogę powiedzieć żeby nie było opcji rozmowy czy realizacji tych pomysłów. Nasza ekipa jakoś się dogaduje.

Technik informatyk
@Niebieski

Na tym forum jest jeden może kilku "technikóf informatykóf" którzy biją pianę zamiast zmienic pracę:) Na rynku zerowe bezrobocie a Ci siedzą i klepia na goWork ;) Napiszcie jak już znajdziecie:) Będzie tu smutno bez Was ;)

Izabela

Czy firma ma jakieś szczególne wymagania względem kandydatów na nowych pracowników firmy? Czym trzeba się wyróżniać aby przejść pomyślnie rekrutację do TENEG? Liczę na Wasze odpowiedzi.

@Izabela

Niskie wymagania finansowe

Kame ame a
@Niebieski

Im mniej wynagrodzenia zaproponujesz tym lepszym kandydatem na dane stanowisko będziesz. Wiedza, doświadczenie i umiejętności się nie liczą - pracodawcy na to nie stać.

Uwaga na tą firmę a w szczególności na jedną osobę, która podejmuje wszystkie decyzję. Otóż ostatnimi czasy z naszej firmy odeszło dwóch najstarszych pracowników z kilkunastoletnim stażem. Żaden z nich nie usłyszał nawet dziękuję od Prezesa a po takim stażu pracy byli dość "blisko". Ponadto jedenemu z nich firma nie chce zapłacić zaległego ekwiwalentu za niewykorzystany urlop, drugiemu kazali wybrać wszystkie dni wolne aby tylko 1zł nie trzeba było wypłacać, co oczywiście skutkowało tym że nie było mowy o czasie na jakiekolwiek przekazanie wiedzy na temat najważniejszych projektów, przez co my pracownicy niższego szczebla mamy problem, wiadomo że jak się do nich zadzwoni to chłopaki pomogą bez wachania. Chłopaki dużo wcześniej informowali przełożonych że podejmą takie kroki jeśli nic się nie zmieni, ponieważ nie chcieli zostawiać firmy z problemem z dnia na dzień. Jak przyszło co do czego to Prezes się na nich wypiął. Także uważajcie na obiecanki cacanki i wizję super przyszłości. Firma wiecznie ma problemy z decyzyjnością, sprzętem, zespołem, opinią nawet wśród obecnych klientów. Najlepszych ludzi w tej firmie można policzyć na palcach jednej ręki, reszta to rodzina, (usunięte przez administratora) albo nowi pracownicy. Nawet syn* Prezesa (FK) mówił oficjalnie ze robi się słabo i też zacznie szukać nowej pracy - o czym to świadczy sami pomyślcie, ja też już mam dość i szukam nowej pracy.

Jaka umowa obowiązuje w TENEG SP. Z O.O. podczas okresu próbnego?

Zlecenie

Jakie godziny pracy obowiązują w TENEG SP. Z O.O.?

Pan Tadeusz

Płatne - 8h/dzień roboczy No i oczywiście bezpłatne - nadgodziny.

Jak długo czekaliście na odzew z TENEG SP. Z O.O.? Oddzwaniają zawsze?

Niebieski

do mnie nie oddzwaniali az nie mieli zapewnionej pracy dla mnie.

@Niebieski

To chyba normalne, następuje selekcja CV, a zatrudnienie jest jak jest praca, nikt nie zatrudnia od tak bez wizji na przyszłość. Z czegoś na pensje musi później być, co byście nie narzekali ;)

Racja

Same-

Psie pieniądze, bezpłatne nadgodziny, 0 poważnych szkoleń, nowe obowiązki bez dodatkowego wynagrodzenia, brak podwyżek, brak życzeń na święta nie mówiąc już o jakimkolwiek dodatku z tej okazji, mnóstwo spotkań bez sensu, wiecznie słaba sytuacja finansowa. Nie polecam, omijać z daleka.

@Same-

To niestety prawda, tak jest cały czas :(

Pst

Bardzo dobrze wspominam czas wspolnej pracy i dzisiaj doceniam wiedzę, którą otrzymałem pracując w Tenegu. Świetny klimat i dobre warunki pracy. Polecam.

@Pst

To fakt, wiedzy można zdobyć dużo jeśli się chce, warunki samej pracy też są w porządku, zapewniony jest socjal, biurko z miejscem do pracy, Czasem tylko atmosfera jest słaba, tak jak w piłce nożnej - zespół jest OK, trener jest OK, ale władze klubu psują cały klimat i chęć do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o TENEG SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w TENEG SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TENEG SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TENEG SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TENEG SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w TENEG SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TENEG SP. Z O.O.
1.8/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Al. Stanów Zjednoczonych 51
    04-028 Warszawa