Opinie o Szpital powiatowy w Mrągowie w Mrągowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Szpital powiatowy w Mrągowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szpital powiatowy w Mrągowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital powiatowy w Mrągowie w Mrągowo

Janina Filipek Nowy wpis

Bardzo dziękuję oddziałowi SOR za szybką pomoc w czwartek 4.04.2024.dziekuje całej ekipie.za miła atmosferę w czasie drogi,i byliście ze mną aż do przyjęcia mnie na oddział w Olsztynie Jesteście wielcy.

Słowa kojarzące się z Szpital powiatowy w Mrągowie (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...problemy interpersonalne . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Szpital powiatowy w Mrągowie: Najbardziej nie podobało mi się w Szpital powiatowy w Mrągowie:

Alinka Nowy wpis

Szpital godny pożalowania a zwlaszcza personel mowa o oddziale wewnętrznym panie pracujące tam chyba za karę zero podejscia do pacjenta !Nie dala bym im pod opieke nawet zwierząt a co dopiero ludzi!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Szpital powiatowy w Mrągowie?

Wdzięczna pacjentka z Węgorzew Nowy wpis

Bardzo dziękuję cełemu personelowi z oddziału ginekologicznego za profesjonalną pomoc i życzliwe podejście do pacjenta,jeśli macie wybór to tylko Mrągowo

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Szpital powiatowy w Mrągowie? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Mrągowo
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Renia

Bardzo dziękuję oddziałowi SOR za szybkie udzielenie mi pomocy po przyjeździe karetką, za kompetencje, za miłą rodzinną atmosferę, za błyskawiczną pomoc. Podziękowania składam całej ekipie z czwartku (30 wrzesień): lekarzowi dyżurnemu, Pielęgniarce, Panom podającym kroplówki i nie tylko. Jesteście Państwo spaniali i bardzo życzliwi. Pozdrawiam wszystkich : chórzystka z Zielonej Góry????

Bb

Drogi wczasowiczu SOR w tak małym mieście jak Mrągowo nie ma stomatologa .My mieszkańcy też musimy w takiej sytuacji korzystać z prywatnego gabinetu bądź jechać do Olsztyna

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital powiatowy w Mrągowie - Mrągowo

• Jak się pracuje w Szpital powiatowy w Mrągowie?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital powiatowy w Mrągowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital powiatowy w Mrągowie?

Szpital powiatowy w Mrągowie