Opinie o ZM MLekpol w Mrągowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZM MLekpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZM MLekpol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZM MLekpol w Mrągowo

Dziomb

Nie polecam tam pracować. Zniszczyli mi zdrowie psychiczne w niecały rok, nie wytrzymał*m i poszł*m na zwolnienie lekarskie od psychiatry. A oni co? Zwolnili mnie w czasie przebywania na zwolnieniu, co jest niezgodne z prawem!!! Sprawa zgłoszona do sądu pracy. Wykorzystywali mnie tam codziennie, ciagle zmiany w grafiku, bo ktoś nie może przyjść, bo coś tam. Brak życia prywatnego, bo bał*m się tam chodzić do pracy, myślał*m tylko o tym czy ktoś znowu się do mnie nie zepnie o coś czego nawet nie zrobił*m. Żenada, ta firma nie ma prawa bytu! Już pomijam fakt, kupowania przeterminowanych produktów ze „sklepu”, a jak nie kupisz to żegnasz sie z premia… Moge wiele powiedzieć na temat tego zakładu, ale wszystko to są negatywy.

Ania Nowy wpis

Nie polecam tam pracować . Wytrzymałam 2 tygodnie po czym zwolniłam się . Nieźle wjeżdżają na psyche . Szczególnie jedna pani na dziale twarogów . Nie chcą przyuczać ani pokazywać czegokolwiek

Bartek

Mam pytanie, czy jak ktoś wcześniej się zwolnił to ma szansę na zatrudnienie?

Halo halo Nowy wpis
@Bartek

Tak, są takie przypadki. Najlepiej dzwonic do kierownika najpierw podpytać. Później podanie, cv itd...

Jakie godziny pracy obowiązują w ZM MLekpol?

Sobie robie Nowy wpis

Praca na 3 zmiany na produkcji (6-14, 14-22, 22-6) - w weekendy i święta też. Praca biurowa 7-15 pon-pt.

Dziomb

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZM MLekpol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Mrągowo
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Opór

(usunięte przez administratora) i tyle, dlaczego mleko potaniało o 50gr?

Są miejsca na kierowce mleczarki? I ile płacą hehe

janpawel2137

Jak walniesz dużo nocek

Abcd

2800-2900 zpremią netto jako pomocnik mleczarza, ale kazda minuta pezepracowana

@Paweł

2880 zł do ręki z premią i z nockami. Nie polecam pracy, ewentualnie zatrudnic się, ale szukać coś 8nnego

były
@Paweł

Pomocnik mleczarza ma 3300 zł brutto i plus 500zł premia, ale tą premie mogą szybko (usunięte przez administratora) Jeżeli idziesz jako operator maszyn to 4000 brutto i plus premia też 500zł.Jest nerwówka mozna popaść w alkoholizm lub depresja, a wtedy pastylki na antynerwy (psychotropy).

Bartek
@Paweł

No właśnie jak to aktualnie wygląda z tą kasą jaka podstawa ? Są premie ?

Pracownik stały
@Bartek

Premia jest co miesiąc 500zl brutto i nie spotkałem się z przypadkiem zabrano komuś bez powodu nawet w okresie nauki

Czy można liczyć w ZM MLekpol na prywatną opiekę medyczną?

Co zakład inny obyczaj

Spytaj sie w kadrach

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ZM MLekpol?

Totylkoja

Tak.

Polo men

Tak teraz nawet po szkole podstawowej przyjmują ,nowa proszkownia bierze każdego taki przemiał ludzi ale nie bez powodu nikt tam dłużej miejsca nie grzeje nie miła atmosfera pracy detektor zniechęca potrafi czepiać się za wszystko a najczęściej i tak nie ma racji

Czy w ZM MLekpol poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Abcd

500 zł brutoo premii

Zenek

Tak . Musisz kupić przeterminowane produkty w sklepie bo w przeciwnym razie stracisz premię

@Zenek

Potwierdzam tylko nie chodzi o 1 produkt tylko cała zgrzewkę. Kto kupił kto nie kupił odnotowane jest na liście

Polo
@Zenek

Tak trzeba odebrać "paczkę" za którą oczywiście trzeba zapłacić ,produkty bywają przeterminowane a cena nie jest jakoś znacząco niższa. Chyba czas najwyższy zgłosić to do odpowiednich instytucji. Premia odbierana jest za ... No właśnie często nie wiadomo za co biega mały "dyrektorek" który nie wie co się dzieje a pomimo to ma wiele do powiedzenia jest idealnym przykładem na to jak zniechęcić pracownika do dalszej pracy w zakładzie . Podobnie jak inni zrezygnowałem z pracy z pracy dzięki "nieomylnemu" panu i władcy . Nowa proszkownia zdecydowanie nie polecam ,szkoda nerwów i zdrowia.

Pracowita

Czy możecie się podzielić opinią na temat pracy w Logistyce??????

Nowa

Witam, szukam osób które pracują w laboratorium w Mlekpolu. Chciałabym wiedzieć jak wygląda tam praca i godziny pracy (z weekendami czy bez). Za wszelkie odpowiedzi będę wdzięczna

Totylkoja
@Nowa

Dobra robota. 6-14. 14-22. Czasem jakas nocka. 2 weekendy wolne.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Zuzanna

Krótka odpowiedź, ale dobre i to. Na stronie ZPM Mlekpol piszą, że obecnie nie prowadzą rekrutacji. Wiesz może, czy i kiedy to ma się zmienić? oczywiście chodzi o produkcję i zakład w Mrągowie, bo to jego profil. W innych zdarzają się oferty, np. do Grajewa Mlekpol szuka ludzi do handlu zagranicznego, obsługi klienta i logistyki.

murinho

Witam. chcialbym sie przyjac do mleczarni na magazyn, czy ktos moglby cos wiecej powiedziec na ten temat ? bede wdzieczny

Iceman
@murinho

Jak lubisz 3 zmianową robotę w zimnie to idź. Jeden weekend wolny, telefony od kierownictwa, często zabieranie premii bez informacji. Magazyn jest umowną nazwą tego czegoś- XXI wiek tu nie dotarł. Nie bez powodu ludzi do pracy tu nie ma. Nie za takie pieniądze, w takich warunkach i z takimi współpracownikami.

Oli
@Iceman

A jakie tam są pieniądze

@Oli

Na początek 4000 brutto z premią ¾ z magazynu to barany i lenie myślę że w Mrągowie nigdzie tyle nie dostaniesz na umowę i cały Social.

Kaziu

Czy ktoś wie jak wygląda praca w DUR (Dział utrzymania ruchu, człowiek z doświadczeniem z innego zakładu) i czy potrzebują chętnych?

Zuzanna
@Kaziu

Na stronie ZM MLekpol (oddział Mrągowo) widnieje informacja, że aktualnie nie prowadzą tam rekrutacji. Zresztą - sam sobie zerknij: https://mlekpol.com.pl/index.php/kariera/zpm-mragowo/ Ale może warto byłoby jeszcze skontaktować się z nimi bezpośrednio dopytać. Może tak właśnie zrobisz?

MKK

Witam. Czy podczas 1 rozmowy mozna wybrać dział na jakim chce się pracować? Nie robią z tym żadnych problemów? Można dostosować grafik do znajomych? By pracować razem?

poszukuję pracy

Witam. Może ktoś wie jak wygląda zatrudnienie pracownika z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności w ZM Mlekpol i czy przestrzegane jest prawo pracy, względem niepełnosprawnego. Bo z tego co słyszałem, to tacy tam pracują. Proszę o informację. Z góry dziękuję.

Darek

@Iceman a nie ma żadnych szkoleń rozwojowych?

Czy firma ZM MLekpol w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Iceman

A co to są szkolenia? W tej firmie pracownik na produkcji nie przechodzi czegoś takiego. Instruktaż BHP i jazda.

Zostaw merytoryczną opinię o ZM MLekpol - Mrągowo

• Jak się pracuje w ZM MLekpol?

Zobacz opinie na temat firmy ZM MLekpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZM MLekpol?

ZM MLekpol