Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Open

Będzie jakiś postój na covid?

Open
@Open

Masz (usunięte przez administratora)ważne że szwaby stoją od stycznia i my (usunięte przez administratora)na nich śmiech w (usunięte przez administratora)

Towssystkospisek
@Open

Znając dzisiejsza politykę to nasi przedsiębiorcy dostaną po (usunięte przez administratora) a linia i tak będzie jechać

Papa

Od maja zacznie się rzeźnia

Papa
@Papa

Oooooooo chlopie skad ty spadłeś :Dskad musiałeś mieć konkretne wtyki zeby mieć takie informacje........ :D

Lakus
@Papa

Znaczy że masarnie otwierasz?

Karollo
@Papa

Rzeznia? Chyba jak sie za leni i plotkarzy wezmą!

Miotek
@Papa

co miesiąc histeryczne ogłaszanie rzeźni, masakry i katastrofy a ja sobie spokojnie pracuję...

Plum

Worki wracają. Lider z linii obok był pytany czy nie chce żeby któryś z poprzednich worków wrócił

Volkswagen
@Plum

No napewno lider chce zeby ktos wrócił jak byly rozmowy kto ma zostac to jak myślisz kto wybierał :)? Myślisz ze teraz ktoś wróci? Nikt juz tu nie wróci... A po drugie żadne worki nie wracają w tym roku napewno...

Serio
@Plum

No napewno wyszła informacja ze worki wracaja:)juz to slyszalem miesiąc temu komuś umowy nie przedłuża to ciebie work zastapi :)

Hah no napewno
@Plum

Hah no napewno lider obok z lini byl pytany a tobie przyszedl z lini mistrz powiedzieć :) nikt takiej informacji nie może powiedzieć kolego.....i nie wymyślaj glupot.

@Hah no napewno

Czy ja gdzieś powiedziałem że mój mistrz mi to powiedział?

Vw
@Plum

Worku wracaja? Super na jaką stawkę ????powiem krótko mówiąc jak zatrudnilem sie tu 7lat temu byly całkiem inne wypłaty niz dziś.... Mozna powiedziec ze prawie co miesiąc byly jakieś dodatki bonusy itd dzis jest tylko wakacyjne i bonus w kwietniu tzw ocena od mistrza.... Ukroili wszystkie dodatki. Dzis na stawce 3bzarabiam mniej niz 7lat temu gdzie zaczolem od 2800brutto.Zaden młody nie przyjdzie tu za te pieniądze i jeszcze byc zmuszanym robić po 12godzin..... Przy tej pracy 8 godzin od pn. Do pt 3zmiany nie zarobi 3000zl.....Śmiech na sali.

@Plum

Wiesz chlopie po co worki wracaja? Po to abys nie musial tyle nadgodzin robić, sa braki na montażu w personelu ogromne a za chwile bedziecie miec blokady w nadgodzinach a robić ktoś musi tu. A 1 200 osób będzie miało przedłużoną umowę.... I nie róbcie z igly widly....

@Vw

Dokładnie masz rację nikt im nie wróci tym bardziej teraz to co się wyrabia ludzi zmuszają do robienia po12 i pierdal w uj i nie robić normalnie jak człowiek tylko biegiem robić kto to wytrzymie jak na taką firmę żenada w uj

@Lider

Mieli braki i będą mieć a jak ci co mają umowy na czas nieokreślony to (usunięte przez administratora) żeby tańszych osiołków zatrudnić tylko wątpię kto przyjdzie na taki (usunięte przez administratora) i bieganie szczególnie na montażu

@Plum

Wiadomo lider jest najważniejszy. Myślę że prezes zarządu też pyta lidera z montażu co tera robić...

@Plum

Jak się dajesz zmuszać to zap... Ja jak chce to robię a jak nie to idę do chaty. I nikt mnie do nadgodzin nie zmusza. Narrra

@Stary

Lider to jest parobek majstra gdzie ty żyjesz włącz myślenie chyba że jesteś (usunięte przez administratora) majstra prezes nie pyta się kpina w(usunięte przez administratora)parobka

@Stary

Chciałbym to widzieć jak idziesz do chaty dobra grupa i kredyt tacy ludzie psują atmosferę weszli by w upe

Monti
@Vw

Jak piszesz "zaczołem" to się nie dziwię że zarabiasz mniej

Kubson
@Plum

do mnie juz dzwonili. na razie jeszcze nie wiem, ale w sumie dobre warunki zaproponowali

@Kubson

No powiedz mi jakie warunki jaka umowa:D

BLB

Kiedy dzwonili?

Kubson

Jakie dobre za 3300 brutto śmiech w uj

Helmans
@Kubson

Super! Fajne zachowanie z ich strony!

Robolt

Panowie wiem że sytuację jest napięta ale apeluje do was żebyście nie zapychali kibli bo innym też chce się stać.

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Witek

Mi szkoda tej pracy w VW, jednak 3 lata życia poszły na marne, fakt, że nie raz szło się urobić no i te zmiany, ale dla młodego w miarę człowieka 20+ lat bez zobowiązań to była bdb praca pod względem finansowym. Miałem zamiar tam porobić do 30stki, odłożyć na mieszkanie, niestety się nie udało, umowa nie została przedłużona wiadomo "ze wzgl na COVID". VW jeśli chodzi o wynagrodzenie jako pracownik fizyczny pracując na pełen etat to na pewno jest Top w Wlkp, pod innymi względami jest już gorzej, ale każdy z nas tam idzie dla zarobku. Pozostaje chyba wyjechać z PL, bo te stawki są po prostu śmieszne na te warunki jakie są z cenami

@Witek

Przez 10lat chciałeś w vw odłożyć na mieszkanie,gdzie?Chłopie życia Ci braknie.Jeśli w spadku nie dostaniesz czegoś po rodzinie to powodzenia.Po 10 latach to ewentualnie kredyt na 30lat i tyranie w bidzie.O czym Ty piszesz :-)

Młody

No majac 20lat u matki pod dachem jestem odloze przez 10lat i mam mieszkanie bez kredytu :) a wiezniem to nazwij siebie głąbie :dtrzeba myśleć za młodego a ty pewnie z kredytem na 30lat :d kolejny bizmesem z volkswagena brawo

@Młody

Za 240000 to możesz powoli zaczać się chłopaku oglądać za kawalerką w średnim standardzie a nie za mieszkaniem.Pózniej dwa lata tyrania na remont.Kolejne dwa auto i pod warunkiem,że zaczniesz od lat 20 lat tą mordęge nic po drodze się nie wydarzy będziesz miał kawalerkę i 35lat.A kiedy rodzina?Hmm na rodzinę mieszkanie za małe? :-)

Abc
@Bono

A Ty kiedy sie dorobiłeś że takie farmazony wypisujesz,pewnie nigdy i na komornym siedzisz xd

Aras
@Bono

10 lat jakby odkładał po 2000 miesięcznie to za 240 000 coś małego albo do remontu mógłby kupić, nie każdy szuka chaty pod klucz. Oczywiście jeżeli ceny by się utrzymały na podobnym poziomie

@Bono

No sluchaj mając 240000 napewno kupię mieszkanie nie mówię ze za 240000 tys. Mając tą kwotę zawsze mozna sobie dobrać kredyt na 5lat jakiś mały. A mieszkanie napewno bedzie wystarczające. A nie tak jak ty pewnie masz z 40laat wzioles kredyt na 30lat z 400000tys i teraz sie wyrzalasz na tym portalu :dznam takich jak ty co sa zarrznieci kredytem do śmierci...... A to raczej ciebie predziej cos spotka przez te 30lat......

@Aras

Przede wszystkim należą się gratulacje za ambicje i chęci walki.Z doświadczenia jednak wiem,że odkładając 10 lat po 2000=240000 nie kupisz nawet kawalerki.Przy wciąż rosnących stopach procentowych,inflacji, rosnących cenach mieszkań,materiałów budowlanych nie ma na to po prostu szans i nie myśl,że to się zmieni,zatrzyma... Jeśli rodzina nie pomoże i nie dostaniesz mieszkania czy jakiegoś spadku nawet kolego nie myśl,że w vw w pl się czegoś dorobisz a już na pewno przez 10 lat ;-) Jak już pisałem wyżej nic po drodze się nie wydarzy bo jeśli poznasz kobietę,założysz rodzinę itd. to leżysz a odkładane pieniądze wystarczą na zdolność kredytową i trochę większe mieszkanie z kredytem na 30 lat. Jeśli już tak bardzo chcesz do czegoś dojść w vw bez kredytu to możesz jedynie skromnie żyć u mamy pod dachem przez 20-30 lat lub gdzieś w pobliżu pracy na tanim pokoju bez własnej rodziny.... Życzę powodzenia

@Bono

Śmieszny jesteś gościu. Nie szukam mieszkania w Poznaniu bo za ta cene nie kupie nawet w poznaniu ale swarzedz zalasewo gruszczyn kupie mieszkanie 60/70m2 do 300000tys zl.i mi nie wmawiaj czegoś co jest realne.... Jestes pewnie tak zejchany kredytem na 30lat i teraz sie wyrzalasz tu.

Darek

Prędzej niż 10 lat .co za Bzury piszesz

@Młody

Oby Ci się kolego udało!!!Póki co pracuj te 10 lat i strzeż się od wszelkiego złego,oby się nic nie wydażyło.Sam zobaczysz jak będzie te Twoje 10 lat i reszta życia wyglądała...Na innych życiowych płaszczyznach bida.Będziesz żył tylko po to aby pracować i tyle.W domu o 21 światła gasną,rano kanapki i do roboty. O innych przyjemnosciach możesz pomarzyć no bo musisz odkładać 2 tyś i jeszcze jakoś żyć nawet pod dachem u mamy..

Xxd
@Bono

Mieszkajac u rodzicow idzie za 1000-1500 wyżyć. Reszta na odkładanie. I tym sposobem odkladajac z każdej wyplaty mozna szybko sobie mieszkanie kupić. I noe mow ze sie nie da za taka kwote zyc bo miliony emerytow za tyle zyje. Napisałeś "i strzez sie od wszystkiego złego" tutaj to akurat Ty powinienes sie bardziej strzec bo jak z vw wywala albo przyjdzie choroba (A kaleki na lince nie potrzebuja) to kredyt noe bedzie łatwo splacic, a z ubezpieczeniem to jest wszystko pieknie ale tylko przy zawieraniu polisy

Kredytpodeske
@Xxd

Ja mieszkam na swoim spłacam mieszkanko i nie muszę obciążać rodziców swoją obecnością w domu i w domu robię wszystko po swojemu to jest dopiero komfort psychiczny ale młody tego nie zrozumie

Emeryt
@Kredytpodeske

To jest ten z tych który chcę się dorobić w vw... i bez kredytu...? He he,ale pod dachem na utrzymaniu rodziców...

WG

Ktoś cos wie o nowych przyjeciach na Wrześni ?

Bodo
@WG

Przyjęciach? Człowieku za chwilę będzie redukcja gdzie się tylko da.

Czerwcowy

I co tam wiadomo cos jak sytlacja z umowami pracą w firmie na z1?

Grr
@Czerwcowy

Jest postulat że 1000 osób z umowami tymczasowymi ma dostać umowy na czas nieokreślony.

@Grr

Tak tylko że na wszystkie zakłady

Darek

Pracujecie zarobki dobre i niektórzy biorą kredyt na mieszkanie jaja sobie robicie 10 Lat to powinieneś być wybudowany.

on

WNP.PL: Wysoka premia dla pracowników Skody - motoryzacja. (usunięte przez administratora)

Tak
@on

Czesi nie pozwolili sobie na wyzysk pracowników,firma zarabia więc każdy pracownik też.A u nas czekolada.

Aras
@Tak

I zapomniałeś dodać podziękowania od Pana O na filmiku

Związkowiec

Pierwszą rzeczą jaką firm powinna zrobić to zamknąć na klucz wszystkie palarnie do odwołania! Ludzie tam nie przestrzegają dystansu! Codziennie liczę że w końcu będzie informacja o zamknięciu palarni. Papierosek przed i po pracy wystarczy.

Dyzio
@Związkowiec

To dlaczego są takie małe?

Związkowiec
@Dyzio

Zlikwidować i tyle.

Krzysiek u

Co za banda pazernych chamów i złośliwców. Chciałem nadpłacić leasing a skończyło się tym ze już nigdy nie kupię żadnego samochodu z koncernu VAG.

abc
@Krzysiek u

wow,nie wiem o co chodzi,co się wydarzyło ale normalnie przez to Twoją frustracje nie będe mógł zasnąć

AMG

epidemia rozszalała się na całego przyrost zarażonych jest coraz większy a firma pracuje na pełnych obrotach od gwizdka do gwizdka nie zważając na to co dzieje się w kraju, na poziomie produkcyjnym nikt nie jest zaszczepiony więc gdy tylko ktoś przyjdzie zarażony to rozłoży całą produkcję, myślę że wzorem roku ubiegłego dobrze by było zrobić mały postój..

OG
@AMG

Ciesz się że masz co produkować , a co do postoju to zawsze możesz wziąć koronaelke

Masny Olo
@AMG

Oj , nie chce ci się pracować widzę . Zadzwoń do lekarza i idź na elkę będziesz miał wolne

hans
@AMG

zmęczenie zmniejsza odporność organizmu i daje większe szanse na zarażenie robola..

WG

CZy agencja Gi group i Work jeszcze instanieja?

Lipcowy 2021

No i jak tam lipcowi ? Czas szybko leci nie ? Pełne portki ? Mam nadzieję, ze kredyty macie splacone i wasze kobietki są gotowe na cięcie kosztów w budżecie domowym. Pewnie już się rozglądają, za nowym chłopem, jak coś przyjmują w Brosie za 2kola na przysłowiową łapę.

Lipcowy
@Lipcowy 2021

No witam. Powiem tak czuje się już dobrze. Znalazłem pracę na 2 zmiany nie jest zła. Wypłata gorsza niż w vw Ale nie najgorsza. Plus największy jest taki że jak wracam do domu to elegancko mi staje i sobie można popompować. Ty pewnie masz to gdzieś bo stać Cię na tabletki i też staje. Pozdrawiam Cię Ty brązowousty fachowcy od wykonywania jak w pysk strzelił tych samych czynności przez 8 godzin... Albo 13? Jeszcze raz pozdrawiam gorąco! 3maj sie

Jack
@Lipcowy

mam teraz tak samo, juz dwa lata poza vv ale koles z rekrutacycjnegon powiedzial mi przyjeli mnie tylko dlatego ze pracowalem w kołchozie przez 2 lata. Takze nie taki zly ten vv

MK

O

Do kiedy mają umowy?

Drabson
@MK

Ale nie przedłużono im umow czy wypowiedziano?

Enzo
@Enzo

Pierdoły jeszcze więcej siedzieć i wypisywać

Elwis
@Enzo

Dokladnie wiara siedzi posrana i czeka na jakieś info tutaj bo nikt nic niewie konkretnego.

Siema

Orietuje się ktoś czy ruszyły już negocjacjie płacowe?

Montaż Z1

Umowy , które mają zostać przedłużone na czas nieokreślony nie pewne. Ruszyła rekrutacja worków. Mają zatrudnić 600 osob do kwietnia 2022 do pracy na jednym stanowisku. Czarno to widzę. Chociaż, przy zwiększeniu cyfry od kwietnia i pracy w sb i nd od czerwca może jest jakaś nadzieja. Zaraz ktoś napisze, że na Vw swiat się nie kończy. To prawda. Ale znów trzeba bedzie zaczynać od początku. Do sierpnia jeszcze dużo czasu. Może się wiele zmienić. Miejmy nadzieję. Powodzenia wszystkim

@Montaż Z1

No ty wiesz wszystko najlepiej pewnie trzęsiesz portkami ze tobie umowy nie przedłuża a te informacje z palarni zebrales kilka i połączyłeś je :) wiem jedno sciema totalna l4 kwarantanny co chwile opieki itd będą brane pod uwagę.

Monter
@Montaż Z1

Rozumiem wszystko ale jak widze jak ktos co drugi miesiąc choruje a to kwarantanna i wiele innych po prostu wykorzystać covidanna maxa. Pozdro ze

Montaż Z1

Zgadzam się z Tobą. Również uważam, że osoby naduzywajace L4, krew, cowidy powinni zostać docenieni przy umowie adekwatnie co do swojej pracy i frekwencji. Nie mniej jednak jest teraz ciężki okres że nie można być niczego pewnym.

Krewniak
@Montaż Z1

Od ludzi dobrego serca, którzy oddają honorowo krew to ty się odpindol. Krew to dar życia, nie można jej wyprodukować jak kolejnego samochodu. Obyś nigdy jej nie potrzebował. Pozdrowienia dla honorowych.

@Krewniak

Tak. Masz rację. Krew jest potrzebna. Ale zazwyczaj najwięcej pracowników oddaje ja w czwartki na popo przedłużając sobie weekend. A inni ,którzy chcieli by mieć wolne nie dostania uw bo muszą uzupełniać braki. Oczywiście są ludzie, którzy nie czerpią z tego profitu w postaci weekendu tylko robią to bezinteresownie w dowolnym terminie

@Krewniak

Tutaj nikt nie patrzy na to jaki ty jesteś dobry itd licza sie zyski dla firmy a l4 opieki krew zadna firma nigdy tego tolerować nie będzie. Tak jest itak będzie

@Krewniak

Jesli jestes taki honorowy dawca krwi to idz oddaj moze w sobote hmmmm:D żadna firma nie toleruje tego wariantu łosiu :) pomysl sobie jakbyś ty mial firme i idzie pracownik na krew a ty po oddaniu krwi tany tany :D

@Montaż Z1

O hu. Do krwi się (usunięte przez administratora)? Gdyby każdy miał takie podejście jak Ty to lekarze nie mieli by jak życia ratować.... Pomyśl dwa razy nim się wypowiesz.

Oj oj , ale kolega mówi dobrze

Stary

Idziesz dzbanie oddaj krew w piątek po pracy

Montaż Z1

Jak ty byś pomyślał, ,,inteligencie ,, zrozumialbys co napisałem. Ale najlepiej jest założyć maskę i udawać bystrego żeby nie pokazać jak bardzo jest się ograniczonym. Twierdze, że krew jest bardzo potrzebna, ale większość traktuje to jako przedłużenie weekendu.

@Stary

Dokladnie oddaj krew po pracy a nie tylko dla wolnego bo robić sie niechce.... Nie robie jeden.... Co powiesz gdyby kazdy tak oddawal.... Firma by zbanczyla wiedzieli co robili wprowadzajac bank nadgodzin......

Krewniak
@Krewniak

Dokładnie masz rację krew jest potrzebna i ratuje życie tym bardziej teraz jak jest covid oby czasem ten co tak gupio pieroli nie potrzebował czasem tej krwi

@Dawca

Stuknij się w en gupi łeb krew jest potrzebna tyn bardziej teraz obyś czasem welu czasem nie potrzebował

Masny Ben
@Dawca

To jest portal Covidowy czy o firmie ?

Masny Ben
@Masny Ben

Znów kolejny przyg..bo gratulacje takich w VW potrzeba

Heh
@Montaż Z1

Należy się za to wolne i tyle w temacie. Nikt Ci nie broni oddać. Jak tak boisz się że cię ktoś za to wywali z roboty to możesz iść sobie w sobotę :) ale od tych co chodzą to się (usunięte przez administratora)

Heh
@Heh

Dokładnie masz rację teraz 2 dni wolnego masz rację kolego od tych co oddają niech się (usunięte przez administratora)

No właśnie
@Heh

Krew jest potrzebna tym bardziej teraz nie bez powodu na czas pandemii dali 2 ale widać nie których o to du. a boli to może niech zrobią publiczny protest o to? Hehe a nie tu anonimowo wylewają swoje.....

Benek
@Montaż Z1

Gdzie jest ta rekrutavja. Przecież to sciema

Po 12 latach spędzonych w tej firmie. Kilkunastu rekrutacjach wewnętrznych, chodzenia i proszenia o przeniesie do działu zgodnego z moim wykształceniem i doświadczeniem w końcu powiedziałam dość. Do działu do którego chcialam przejść w między czasie przeszło 6 osób, bez doświadczenia i bez specjalnego wykształcenia. Tzw...kolesiostwo W ciągu 2 miesięcy i to w aktualnej sytuacji znalazłam posadę w innym korpo w moim zawodzie. Wszystkie bonusy na święta premia 70% wypłaty na wakacje również. Oprócz tego 50 %bonus wielkanocny i wrzesniowy. Styczniowy wyplacany od zysku wszystko gwarantowane umową a nie porozumieniem, które w każdej chwili może ulec zmianie. Na VW swiat się nie kończy znajdziecie coś lepszego. Tutaj bylam (usunięte przez administratora) i przynieś, wynieś, pozamiataj... Im wyżej w hierarchi tym słabsze kompetencje nie tylko językowe ale także kierunkowe. A kierownicy drodzy pamiętajcie Im będzie mniej pracowników tym będzie mniej również was(was pisane celowo małą literą), więc nie ma się co cieszyć, że odchodzą pracownicy. Przyjdzie taki czas, że centrala zacznie robić restrukturyzacje i także zaliczycie lot na glebę...

Malwa
@Ewa

To prawda....im wyżej tym większa niekompetencja. Masa ambitnych ludzi już uciekła.

@Ewa

Ma Pani rację, na produkcji to samo.

Tak
@Ewa

Niestety to prawda, kończę studia i także poszukam nowej pracy,mam dość wysyłania CV do ISA i ciągle to samo dziękujemy, ja też podziękuję.

ktoś
@Ewa

witam w klubie, uważam że za mało jest Niemców na obszarach czy to produkcyjnych czy administracyjnych bo zaraza kolesiostwa i układów się bardziej rozpanoszyła niż corona-wirus, przyjdzie moment że z imienia i nazwiska na tym forum opiszę pewne sytuacje w VW

Masny Bill

Czy ktoś wie od kiedy jest urlop wakacyjny ? Z1

no future
@Masny Bill

skąd ty się chłopie urwałeś???pierwsze trzy tyg sięrpnia

Umowa

Mam umowę do końca maja i coś przeczuwa że to może być ta ostatnia.Trudno na vw świat się nie kończy

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o