Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Wer

Zapytajcie majstrow o listy ..

Pasunio

Panowie to co robi vw to kpina. Nie dość że człowiek pracuje 3 lata przez agencję potem umowa na rok. Następnie znowu na rok A kolejna na 9 miesięcy? !!! A nię przyjdź na nadgodzinny to ci umowy mogą nie przdluzyc. A wejdź w konflikt z przy- glupa- wymi majsterkami to na pewno nie dostaniesz kolejnej.

Zgrzewaczzczwórki

Wiara na zakładzie numer 4 robi dwójkę ze strachu pod prysznicem. Szok ludzie się boją powinni nas bardziej doinformować.

Dzik
@Zgrzewaczzczwórki

Narta w prysznicu na ścianie od sraki , ktoś poleciał na grubo hahahah , domyślam się ze to kumple z Ukrainy

Dwójka

Ja pod tym prysznicem to nie że strachu tylko mi się wymskło.Chciałbym zdementować plotki. Powtarzam nie że strachu.

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Aaa

No się pochwał czego się dowiedziałeś!!!

Podobno zmienila sie sytuacja pracowników APT czy to prawda ?

Arek

Witam, Jak po ostatnim spotkania wyglada sytuacja pracowników APT. Czy nadal jestesmy na wylocie ? Czy solidarnosc o nas zawalczyla i nas zostawią ?

@Arek

Solidarność zawsze walczy, już niektórzy dostali umowy z VW

Lee
@Gość

Bzdur nie opowiadaj,żaden ATP niedostanie owy z VW

Lee
@Lee

Umowy

marian
@Arek

wszystko zalezy od tego jak robisz czyli: 1) nie slizgasz sie na tylkach kumpli 2) nie udajesz ze pracujesz 3) nie siejesz plot 4) nie mieszasz To zostaniesz

Jacek
@Lee

Już kilku dostalo.Mało wiesz

Qwe
@Jacek

A macie info czy ktoś kto miał dostać już na stałe z Vw dostał? Czy tez im tylko dziekuja

Były APT
@Arek

Człowieki ogarnijcie się żaden pracownik APT nie dostanie umowy z VW.

Rafał
@Były APT

witam widze ze malo wiesz co sie dzieje w tej firmie .U mnie 2 osobom konczyla sie umowa i dostali dalej no to jak to jest ale prze volswagen to wytłumacz to

Tiki taki
@Były APT

Zgadza się u mnie też przedłużyli umowę jednemu . A co do zwolnień przy 16 zmianowym trybie pracy zwolnionych ma być dodatkowo 200 osób przy 15 zmianowym trybie pracy 400 osób co daje łącznie 600 oprócz tych wcześniejszych zapowiedzianych 750

Były APT
@Rafał

Wystarczająco dużo :) w porę przejrzałem na oczy żeby stamtąd odejść i mieć stabilną pracę bez żadnych pośredników. Pozdro dla wszystkich „ wierzących APT „ Do końca roku majstrunio Was potrzebuje po przecież cały czas jedzie:D

abcdef
@Były APT

(usunięte przez administratora)y kilku osobom przedłużyli na mojej zmianie a byli w ATP

Reksio

Vw firma która ma w odbycie ludzi. Obiecywali stałą stabilną pracę A co? Robotami ludzi zastępują. Człowiek kilka lat pracuje przez agencję WORK potem na rok umowa i co? Kolejnej nie bo robot za Ciebie popracuje.

@Reksio

Dokładnie. Ja także czuję się (usunięte przez administratora) Zapewniali stabilizację. Mówili, że jak będę dobrze pracował to po worku mnie zatrudnią i będę miał pewna pracę. Nie ściemniam, nie choruje, zawsze staram się być wporzadku do majstra, lidera, pracodawcy. Może nie będę skromnym ale angażuje się bardziej od wielu starych pracowników. I co mi po tym? Duże prawdopodobieństwo że nie będzie mi dane pracować w VW.

@Reksio

Gdybym wiedział na rekrutacji, że to praca od 2 do 4 lat to na pewno nie zaczynał bym pracy w VWP bo zależy mi na stabilizacji i ten czas mógłbym poświęcić na "pracodawce na lata".

Anser

W tej firmie jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zostają ci co w du.....pe wchodzą lidera i majstra. Ludzi zatrudnili 2 lata temu żeby robić soboty popołudniu nawet, jak najwięcej A teraz zwalniaja bo robotyzacja oj przepraszam umów nie przedłużają bo vw niby nie zwalnia.

Portka12

Ludzie z czego wy się cieszcie ? Że dostsliscie pracę? W tej chwili dają umowę na 9 miesięcy i do widzenia... więc nie Wiem czy to praca marzeń. Poza tym nowi n8e dostaną całego świątecznego i wakacyjnego tylko odpowiedni procent. Więc nie Wiem czy warto tu przyjść.

Aaa
@Portka12

Przychodzi tylko ten co nie ma żadnej roboty,czyli albo nastolatek albo co gorsza nieudacznik

Nowyy

Cześć, zapytam się o Wrześnie mimo że to forum o Poznaniu, ale na forum wrześni mało ludzi odpowiada. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z III zmianówką dokładnie, od 14.10 zaczynam prace (tak tak umowa na rok tylko, ale mi to nie przeszkadza). Dostaje grafik na cały miesiąc? Jak to jest z dniami wolnymi - czy zawsze weekend czy różne dni w tygodniu, w zależności od grafiku. Na rozmowie mówiłem że studiuje zaocznie w soboty i w niedziele i powiedziano mi że to nie problem - czyli zawsze mam sobote wolną i niedziele (wiadomo czasami mogę przyjść w sobotę ale nie co tydzień)? jak ze świętami we wrześni? czy to wgl jest produkcja 24h przez 7 dni w tygodniu niezależnie od świąt? I też pytanko nie o social ogólnie tylko konkretnie o kartę multisport, jest może? wiem że jest siłownia w antoninku czy coś, ale pływali niestety nie ma hahah. Proszę o odpowiedzi i porady bez zaczepek i hejtu :P

Wujek
@Nowyy

A ile dni czekałeś za telefonem po zrobieniu wszystkich badań? I na jaki dział jesteś przypisany?

Mareczek
@Nowyy

Nie nie pływali, stare zdjęcia

@Nowyy

Cześć. Nie wiem gdzie trafisz bo np. na Californi mają teraz system 2 zmianowy, reszta 3 zmianowy po 8 godzin dziennie pn-pt. Soboty dla chętnych ale odwołali na dzień dzisiejszy wszystkie. Co tydzień idziesz na inną zmianę. Święta wolne. Co do studiowania weź pod uwagę że na nockach kończysz o 6 rano w sobotę. Multisportu nie ma ale jest OK System więc też spoko opcja

Nowyy
@Plum

Dzięki serdeczne za wyczerpującą odpowiedź. Jakoś damy radę z tymi studiami, dzięki max!

qwerty
@Nowyy

Już ci złożyli oferte? bo ja ciągle czekam i nie wiem jak długo to ma niby trwać...

kulczykowy
@Nowyy

ja też studiuje zaocznie, nie ma problemu z pogodzeniem tego z pracą. System mają bardzo spoko, multisportu brak. Weekendy nie są przymusowe. Jest ok ogólnie

,.,.,
@kulczykowy

Weekendy są pracujące jako normalny dzień sobota rano i popołudnie w zamian masz dzień wolny w tygodniu obecnie trochę się zmieniło bo jest spadek zamówień na auta i do końca roku weekendów nie będzie ale nie wiadomo co od nowego roku będzie

Witam, firma obecnie poszukuje na produkcję na montaż karoserii. Jak wygląda tam praca, zarobki i czy w obecnej sytuacji warto składać papiery?

lee
@Kandydat

Odębnisz niecały rok za najniższą stawke i za brame,chłopaki z najniższym stażem już mają zaklepaną inną prace lub intensywnie jej szukają,ponieważ nowej umowy już nie dostaną

DD
@lee

Potwierdzam

@lee

Czyli w VW tak jak w innych firmach rekrutacją na okrągło? Dobrze wiedzieć????

lee
@Kandydat

Rekrutacja rekrutacją ,a praca pracą,wywalić ludzi z dobrą stawką i zastapić miesem armatnim za grosze

Małoalkoholowy_byt
@Kandydat

skoro rekrutują to chyba warto. zarobki sa w porzadku, atmosfera zalezy jak se trafi ale u mnie na przykald jest super

Tadeusz

Ludzie, na pierwszej stronie, którą odwiedzają przyszli ewentualni pracownicy piszecie slangiem "znajomy do znajomego":@@@mrozi, bartosz, qwer, nita, tak jakbyście nie mogli sobie pogadać na jakimś FB czy normalnie na piwie. A ja chcę wiedzieć, czy: -będę miał grafik na 4 tygodnie do przodu. -kompetentnych szefów (bo w obecnej robocie z tym krucho, wczoraj np. z braku zajęcia myłem podłogi i tę robotę sam sobie znalazłem, inaczej przez 8 godzin zbijałbym bąki) -czy przerwy są nominalne czy faktyczne -nominalnie: mam 15 minut, z czego do stołówki idę 5 minut wracam 5 minut, moja przerwa wynosi 5 minut, 10 minut to fitness. faktycznie: odbijam kartę przed i po wejściu/wyjściu do/ze stołówki, jest jakieś kilka minut na dojście, wiecie o co chodzi. -nie palę i kawy nie piję, mam jakiś bonus, choćby symboliczny za to, że nie nadużywam przerw? -jak ta stołówka, obiecana, wygląda? można zjeść obiad? Po pracy przed pracą w przerwie? A Wy tu się przerzucacie zagadkami :)

@Tadeusz

nie wiem do którego zakładu bys trafił. U mnie jest tak: -tak, nie licząc nieobowiązkowych sobót w Crafterze, o niej możesz dowiedzieć się 2 dni przed czy jest czy jej nie ma, w Antoninku masz kalendarz w jakie dni pracujesz i na jaką zmiane -Mój majster jest ok ale nie wiem jak z innymi -Przerwe masz 30 minut w sumie, jedną 20 minutową i jedną dziesięciominutową, linia zatrzymuje się o konkretnej godzinie i rusza o konkretnej godzinie - ja mam czytnik obok linii ale linia ma 80 metrów wiec jak się odbije musze jeszcze dojsc na stanowisko -czemu bonus za niepalenie albo czemu bonus za to że kawy nie pijesz? Nie rozumiem - Możesz zjeść ale musisz tam dojsć, zjeść i wrócić w czasie przerwy chyba że się dogadasz z liderem żeby CIę zmienił ew. po pracy

monter crafter
@Plum

Stołówki są blisko linii. Jak nadgonisz robotę to możesz mieć nawet 25min przerwy zamiast 20. Tym się nie martw. Jak nie palisz to nagrodą dla Ciebie jest to, że: - jesteś zdrowszy i sprawniejszy, - nie musisz gonić roboty żeby lecieć zapalić co 30 minut jak poniektórzy, Przerwa 10 minut na "kawe" przysługuje pomimo, że jej nie pijesz, zrób z nią co chcesz. Ludzie tu narzekają bo tacy są Polacy, sami się wykoncza , zero optymizmu. Robota jest super. Nie Dla nierobów , bo pracowac tu trzeba.

Window
@Tadeusz

rozsmieszyły mnie te bonusy z kawą i paleniem XD przerwa na kawe jest dla wszystkich, możesz w tym czasie zrobić co tam masz ochotę. Ot, taki bonus. Stołówka jest blisko więc przerwa wychodzi zdecydowanie ponad 20 minut. Na stołówce dobra szama. Majstry są różne, mój jest ok. Ogólnie nie narzekam na pracę, raczej polecam sprawdzić samemu i sie przekonać ale myślę że nie pożałujesz; 0

Jak ja to wszystko czytam to stwierdzam że połowa z was nic nie wie a druga to kompletni idioci pozdrawiam środkowym palcem siejacych bzdury.

Plum

To może napisz jaka jest prawda Twoim zdaniem zamiast bluzgać

Poi

Dokładnie napisz co takiego ciekawego wiesz więcej od reszty?! Tylko podburzasz ludzi

Karol_ZB
@Poi

mysle ze chodzi o to ze sie niepotrzebnie tutaj ploty i wssytko rozprzetasrzenia..... poo c oto komu ja sie pytam bo na pewno pracownikm nie slyzy to nic a nic

Krzysiek BOSS

Zatrudnili już jakiś nowych na montaż i zgrzewarki?

@Krzysiek BOSS

Jestem po badaniach i czekam za tel od agencji.

Origami
@Krzysiek BOSS

ja byłem na rozmowie :) Póki co jestem pozytywnie nastawiony, mam nadzieje ze sie uda

Jak tam oceny do umowy?

Ciekawy

Witam- jakie oceny ??

@Ciekawy

Majster wystawia oceny tym co mają umowy do końca Listopada. Takie jak na ocenę majstra całoroczną.

alan

znośnie :D

Ciekawy
@Kriswell

Czyli jak wystawi złą ocenę to nara a jak da dobrą to pewnie przedłuża mu umowę ?ale chyba szybko robią już te oceny ?

@Kriswell

Jakie oceny? to jak już miałem ocenę w tym roku to będę miał następną?

@Ciekawy

Tego to już nie wiem. Ktoś może mieć gorsze relacje z mistrzem, a jest dobrym pracownikiem. To wiadomo że go już mistrz "doceni" na ocenie.

Nieoceniony
@Kriswell

Pierwsze słyszę o ponownych ocenach a umowę mam do konca listopada.

Monter ML

Niech ktoś mnie oznajmi jaka funkcje pełni LIDER W VW na montażu antoninek no wydaje mnie się że cośjest nie hallo z nimi w tej firmie proszę o konkretne info

VW Love

Wielki VW Najlepszy pracodawca w Wlkp. Szkoda że tylko wtedy kiedy zarabiają krocie. Spadek zamowien o kilka oczek procentowych i juz 1000 osob na bruk.

California

Brawa dla Solidarności za to ze jest hałas 120 dB na californii a majster nic z tym nie robi tylko wciąż te same osoby tam pracują .zadnych rotacji

?
@California

A dlaczego do solidarności, oni tak halasuja?

California
@?

Sprawdzają w jakich niezgodnych warunkach pracuje się na takcie i chemikaliach na wycinaniu californi

Czy ma ktoś numer do kadr żeby sprawdzić ile ma się urlopu na worku ?

DD
@Marek

W info kiosku pisze ile jest urlopu do wykorzystania

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o