Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

młodzi bogowie

Dzisiaj niestety zmarła kolejna osoba w wieku 27lat. Może teraz dotrze to do młodych bogów że ich też to dotyczy bo jak do tej pory to w wiekszosci młodych miało z tego szydere

Zn bcc
@młodzi bogowie

Doczytaj dokładnie na co zmarła

Saper
@młodzi bogowie

Właśnie doczytaj na co zmarła a później tutaj wypisuj czy to była Koronawirus czy sepsa

Bridgestone

Święta prawda.

Bravo
@młodzi bogowie

Brawo widać że ich prawda zabolała!

Doktor Kłin

Aż dziw, że jeszcze nie jesteś doradcą WHO :-)

Mobydick

Pożyczone. Wiecie co, może ja zwariowałem, a może widzę coś na co reszta nie zwraca uwagi, ale ten ciąg zdarzeń wydaje mi się co najmniej zastanawiający... Zaraz napiszecie - Rexy zwariował. Sami zobaczcie : 1. wirus zostaje odkryty w Wuhan gdzie znajduje się labolatorium, które prowadzi badania między innymi nad bronią biologiczną, mutacjami wirusów itd. Dobrze wiemy, że to właśnie światowe potęgi czyli USA, Chiny, Rosja zajmują się badaniami nad bronią biologiczną. 2. wirus dociera do Europy 3. USA zamyka granice dla obywateli krajów Europejskich OPRÓCZ Wielkiej Brytanii. 4. Cała Europa ma kwarantannę OPRÓCZ Wielkiej Brytanii. 5. Właśnie w Wielkiej Brytanii znajduje się instytut badawczy Pirbright, który od 2014 prowadzi badania nad szczepionką na koronawirusa, a dokładnie 13 marca na Google Patenty pojawiła się informacja, że szczepionka została opatentowana i ma status "active" 6. Laboratorium Pirbright jest finansowane przez rząd brytyjski i UWAGA! Amerykańską Fundację Billa i Melindy Gates "Welcomme Trust" 7. Bill Gates właśnie odszedł z Microsoft twierdząc, że woli poświęcić się działalności charytatywnej i skupić na badaniach "przeciwirusowych", ratowaniu świata i przeciwdziałaniu efektowi cieplarnianemu. No cóż za wspaniałomyślność ?! (Dla mnie oznacza to definitywnie, że w labolatorium i produkcji leków/ szczepionek widzi wiekszy zysk niż w pracy dla Microsoftu! ) 8. Bill Gates, Trump, i inne osobowości polityczne i gospodarcze należą do znanej grupy Bilderberg, która jak wiadomo podejmuje decyzje o wszystkim o czym my myślimy, że decyduje rząd. 9. Dlaczego USA próbuje zapłacić teraz niemieckiemu labolarorium za wykupienie dopiero co odkrytego leku na wirusa i mieć na niego wyłączność? 10. Jaki jest związek Wielkiej Brytanii, Chin i USA w całej tej sprawie ???? Czy przypadkiem nie chodzi o destrukcje finansowej i gospodarczej sytuacji Europy ? O zadłużenie krajów europejskich, które doprowadzi do zapożyczenia się kraju w Banku Centralnym, który należy do kogo ? Znowu Amerykanin? Tak. Rodzina Rothshildów (również należą do Bilderberg) 11. Nie wspomnę o tym, że Wielka Brytania niedawno wystąpiła z Unii Europejskiej - przypadek? Nie sądze. Jedno jest pewne - jesteśmy pionkami, mrówkami, zabawkami do testów i gierek polityczno - ekonomicznych i (usunięte przez administratora) za przeproszeniem możemy w obliczu tych, którzy o nas decydują a my nawet o nich nie mamy pojęcia bo na codzień pokazuje się nam polityków, oficjalne twarze, oficjalne fakty i ich oficjalne wersje. Siedźcie ludzie w domu. Będą nami rządzić jak będą chcieli i nic z tym nie zrobimy, ale niech zaraza sobie pójdzie to chociaż pojedziemy sobie na wakacje po tym całym cyrku. To nie jest tekst mający na celu zniesławienie konkretnej osoby, ugrupowania, rządu czy państwa. Są to osobiste, subiektywne przemyślenia nie mające na celu nic poza wzbudzeniem w Was subiektywnych przemyśleń, że warto patrzeć na to czego nam nie pokazują palcem. W każdej sytuacji jaka spotyka nas w życiu.

Bibi

Troszeczkę z innej beczki, nie myślcie ludzie o pieniądzach, myślcie o tym czy w ogóle wrócicie do pracy.

@Bibi

Dokładnie obyśmy wrócili do pracy bo z tym może być różnie.W tych czasach to nic nie wiadomo.

Saper
@Bibi

Do pracy wrócimy z tym że nie wiadomo kiedy i czy nie będzie zwolnień bo gospodarka wyhamowuje a jak mówią ma być gorzej niż 2008 roku więc kolorowo może nie być. Ja na własne oczy widziałem ile ludzi straciło pracę w Vw w 2008

Riko
@Bibi

Bez paniki, gospodarka wyhamuje chwilowo na całym świecie, niepokojące by było gdyby tylko w Polsce hamowało - rok 2020 będzie skromny ale w kolejnych latach znów zacznie się wzrost w każdej branży

Czy dobrze zrozumiałem przełożonego, iż zostało ustalone z (tfu) zwiazkiem, że pakiet elastyczności nie będzie już wypłacany nawet gdy nie wykorzystamy tych dni? PS. Najwyższy Pan w zakładzie już mógł odpuścić ten tekst na filmie o brakujących częściach - czasami lepiej nic nie mówić... chociaż doceniam szczerość - w sumie jak się zaraz odchodzi to po co udawać.

Tiki taki
@123

Dobrze zrozumiałeś trzeba go wykorzystać lub przejdzie na kolejny rok ale pieniędzy nie dostaniesz

@Tiki taki

To jest ten sławny "rozbudowany system wynagrodzeń"...

no future

3 tys w plecy

Johny
@no future

Jakie 3 tyś w plecy? Ty za to płacisz????? To że firma daje ci 10 dni dodatkowego urlopu to sie ciesz plus teraz kolejne dni. Same narzekania zamykają źle nie zamykają źle. W (usunięte przez administratora) wam sie poprzewracało!!!!

Ktosik
@Johny

Dokładnie ...myślę że jest w tej sytuacji uczciwie podzielone. Połowa obciążenia dla firmy połowa dla nas oczywiście bardzo to spłaszczajac. Super

No future
@Johny

Cieszę się ale jak dowiozles elastyna do końca roku to miałeś za to hajs,a że Ty wytrzepiesz go przedłużając weekendy to Tobie nie zależy,teraz nawet ja zostanie to przechodzi na następny rok a nie jest wyplacany

Flet
@Ktosik

Szkoda tylko że nie powinno tak być . Prawo mówi że powinniśmy dostac postojowe a nie krycie po połowie .

Ktosik
@Flet

A co wolisz mieć zapłacone dwa tygodnie 60 % podstawy ?? Bo chyba tak jest w prawie ...Zresztą ta sytuacja też nie jest z winy pracodawcy wie ja pozostane przy swojej opini.????Oczywiście szanuje twoja wypowiedź. pozdrawiam i 3majcie sie ciepło i z dala od skupisk ludzi., Aby to cholerstwo odpuściło.

@123

I bardzo dobrze, ze nie wypłacają, bo to nie jeat premia tylko dodatkowe wolne, które zakład moze wykorzystac w taich wlasnie sytuacjach. I teraz wszystko kryje zaklad bo te dni zaklad dal od siebie wiec nie marudzic tylko sie cieszyc ze normalna wyplata bedzie

@123

Poplułes się chłopie? Sztuczna szczeble sobie podklej jak plujesz podczas gadania.

Aaa

Bzdury opowiadasz,nie dał tylko zostało wynegocjowane,skoro jesteś elastyczny i go no zużyjesz to w "nagrodę" dostajesz pieniadze

@Aaa

Jakbyś tego nie nazywał, płaci za to firma. Wynegocjowane to było właśnie na takie chwile, a to że przez tyle lat nie było potrzeby z tego korzystać to tylko się cieszyć. Teraz nie będzie wypłacane ale możesz te dni wykorzystać kiedy chcesz, więc jak dla mnie lepiej. Na koniec pamiętaj, czy to jest dane czy wynegocjowane, nie oznacza, że będzie na zawsze. Więc trochę pokory i idź spędzaj czas z rodziną, bo przyjdzie czas że za te dni będziesz robił nadgodziny w soboty i niedziele i wtedy będą stękania i lamenty

Aaa

O moje nadgodziny się nie martw bo mam już ich sporo,wolę zużyć urlop a elastyna skasować w styczniu

Mały
@Aaa

Siemanko nie skasujesz bo pakiet nie wykorzystany przechodzi z automatu na 2021r.

@Mały

To wiem tylko nie wiem dlaczego xd tzn cicho bo się wydo

Aaa

W jednym temacie piszesz że z jakiej racji masz kryć cokolwiek urlopem(płatnym) a w innym że elektryczny nie jest dla pieniedzy,co za różnica,zdecyduj sie

@Aaa

Nie zrozumiales, chodzilo ze elastyczny masz wykorzystac, a nie czekac do stycznia.

Aaa

Zrozumiałem,ale to decyzja należy do mnie czy z niego skorzystam cze wezmę ekwiwalent bo po to został wynegocjowany a teraz Twoja wola została odebrana,są inne sposoby na krycie nieobecności co najmniej kilka

Anatol
@Johny

Przecież mogło się skończy zwolnieniami...

Remik
@Mały

Przechodzi ,ale jest ważny do końca kwietnia.Podobno za pierwszy tydzień który dała firma dostali od rządu 0,5 miliona dopłaty do pensji .

@Aaa

Chciwość Was kiedyś zgubi. Kończę dyskusję bo widzę, że w tej firmie potraficie tylko narzekać. Jak Ci tak źle to może pora rozejrzeć sie za inną pracą.

Aaa

Jaka chciwość przecież te benefity sprawiają że ta praca jest atrakcyjna ma rynku pracy,ale jak chcesz pracuj na 2G do emerytury

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Pracuś

Jestem ciekaw co będzie z ludźmi co mają umowy do lipca ktoś coś wie ?

Bezsensu
@Pracuś

Chłopie gdzie ty żyjesz nie widzisz co się dzieje, czytałeś komunikaty,nie miałeś spotkań z przełożonym? Telewizji nie ogladasz ani w necie nie siedzisz? Nie potrafią powiedzieć co będzie za 2 tyg, a ty bzdurne pytania o lipiec zadajesz.

Solidarność

Info: 7 Dni firma pokrywa ( dostajemy dodatkowe 7 dni elastyki) 5 dni my elastka ( swoją) Dziękuje rozejść się.

Zaległy
@Solidarność

Drugi tydzień postoju mistrzowie każą pokryć urlopem zaległym. Co co mają zaległy urlop muszą wycofać pakiet i pokryć urlopem. Czyli sami sobie kryją postój.

@Zaległy

Z jakie racji mamy kryć co kolwiek urlopem? W takie sytuacji spływa to na pracodawcę, wszędzie trąbią w tv.

Zaległy

Nie wiem z jakiej racji. Wszyscy Ci co mają zaległy urlop muszą wykorzystać urlop w tym drugim tygodniu. Dopiero później pakiet. Czyli jak ktoś oszczędzał urlop i sumiennie pracował to teraz jest w du... Bity

Co?
@Zaległy

To się nadaje do mediów. Firma stoi dwa tygodnie bo nie ma części. Jak będzie możliwość to zgłoszą się do rządu o partycypacje kosztów a te wolne każą kryć pracownikom urlopami. Przynajmniej drugi tydzień postoju.

Wiktor
@Co?

To zgłoś to do mediów. Tacy jak ty to powinni pierwsi wylecieć w lipcu, tacy co nic im nie pasuje. Lepiej pewnie by było jakbyś dostał za te 2 tygodnie 60% wypłaty postojowego????

Staly
@Wiktor

Od takich sytuacji jest pakiet a nie urlop

@Staly

15 dni wolnych w roku pracownik dostaje dodatkowo wolnych płatnych właśnie na rożnego rodzaje postoje a wy narzekacie? W telewizji trąbią? Tak, trąbią, że zwalniają wiarę i będą zamykać firmy. Beznadziejni pieniacze z Was i tyle.

Ktoś

Nie bądź śmieszny. Art ten reguluje, że pracownik musi mieć zapłacone. Nie wyklucza to jednak chociażby zmiany harmonogramu i odrabiania tego i 100% będzie wypłacone. Tak robią np w Oplu.

@Zaległy

przecież możesz pokryć pakietem? Co, chciałbyś mieć zachowany urlop, wynegocjowane dodatkowe 15 dni wolne na ten rok i jeszcze mieliby zapłacić za postój?

No właśnie chodzi o te 15 dni. Chce skorzystać z tej opcji i postój pokryć właśnie z tej puli bo po to jest ustalona ta pula. Właśnie po to Solidarność wywalczyła tzw pakiet elastyczny. Problemem jest to, że nie można brać z tych dni tylko z urlopu. Moje dni urlopowe mam już zaplanowane.

Postojowe tak jezeli jest z winy pracodawcy. A koronawiruss nie jest wina pracodawcy. Po drugie i tak zaklad wszystko pokrywa pakietem który ci dal. A na zalegly urlop wg prawa mpze Cie wyslac pod przymusem. Dziekuje za uwage. Rozejsc sie

@Problem

Takie prawo. Na zalegly urlop pracodawca ma prawo wysłać bez Twojej zgody. Jak ktoś cwaniakuje zamiast jak czlowiek w ciągu roku wykorzystać nalezne mu wolne to pozniej tak konczy... Akurat w Vw nie ma problemu aby wykorzystac urlop koedy się chce

dlugo
@Solidarność

Nie mają wyboru, ludzie! Chcieliście wolne - macie. Dajcie spokój już, nie wiadomo w jakiej teraz sytuacji jesteśmy, serio martwicie się urlopem skoro tak przed chwilą krzyczeliście o to, że nie chcą zamknąć fabtyki. Wam się serio nie da dogodzić, najlepiej to jakbyście leżeli tylko a vw wam płacił za nic

@Co?

Co ty chrzanisz. Wiesz ile jest dotacji rządowej? 40% najniższej krajowej daje rząd drugie tyle pracodawca. Jakieś 1600 na rękę. To nam chcecie zafundować. Zobaczcie najpierw co to jest art. 81. zobaczcie jak go można ominąć. Egoiści z was i podrzegacze.

obserwator
@dlugo

tak,to święta prawda,mordy darli nawet przed kamerami że chcą wolne,że zamknąć zakład bo epidemia a jak dostali co chcieli to znowu w (usunięte przez administratora) żle...koniec świata z takimi matołkami

Nicki

Ludzie, Wy naprawdę macie problem z wykorzystaniem zaległego urlopu? Ja bardziej martwię się tym, czy będziemy mieli gdzie wrócić. Zastanówcie się !!!

Mr Nice
@Nicki

Zgadzam się. Poprzez cały ten zamęt związany z pandemią i postojami firm wszelakiej branży tylko przetrwają ci co posiadają spory kapitał a związane to jest z tym ryzykiem że zamówienia mogą spaść na nasze auta bo nagle przedsiębiorstwa nie będzie stać na nowe. Nie mówię że tak będzie ale może tak być.

solid
@Mr Nice

"Przetrwają ci co posiadają spory kapitał" A zdajesz sobie sprawę z tego jak niewyobrażalnie dużym budżetem dysponuje koncern VW? Po tej sławnej "aferze" też mieli upaść a tu rekordowe zamówienia i zyski. Kryzysy mają to do siebie, że biedni pozostają biedni a bogaci stają się jeszcze bogatsi. Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących ludzi.

Lipcowy

Pracuję tutaj dwa lata. I powiem tak. Cieszcie się z tego co macie. Ja się cieszę. Brawo Solidarność. Byle tak dalej. Oby nie było gorzej. Nie rozumiem tych co ciągle narzekają.

@Lipcowy

Co następny z solidarności biura pisze? Hahaha niestety ja nie jestem z czarnych kotów to raz dwa zazdrościsz że mądrzy ludzie są w inicjatywie niż w solidarności trzy niestety jak byś długo pracował w tej firmie to byś wiedział jak Olbrys gdy objął stanowisko przewodniczącego solidarności zniszczył wszystko co było dobre w tej firmie. I radzę tobie smarkaczu zamilcz jeśli masz zamiar (usunięte przez administratora) opowiadać i zachwalać co solidarność wielce z pieprzyła.

Plum
@Solidaruch

A co mają do tego czarne koty? Nic nie wspomniał o nich a Ty już plujesz jadem.Pracuje tu kilka lat i starszy stażem kolega opowiadał mi o poprzednim przewodniczącym. Mimo tego uważam że w VW jest dobrze w porównaniu z innymi firmami.

dr dre
@Lipcowy

najśmieszniejsze jest to że najwiecej najezdzaja Ci starzy pracownicy co nie należą do związków I buntuja innych żeby sie wypisali, chcieli by brać jak najwiecej dając od siebie jak najmniej

On

Kto będzie płacił za przestój i ile? Z urlopów pociagną?

Hebiek
@On

ludzie gadają że Inicjatywa Pracownicza wynegocjowała 1300 procent postojowego, ja tam się cieszę chyba odbiorę z 30 tysięcy wypłaty

Mario
@Hebiek

Na zamkniętej grupie na Facebooku ogłosili to jako swój sukces! Aha!

Alpaczino

(usunięte przez administratora) sugerujesz że tak silna reprezentatywna Solidarność która swoimi wieloletnimi działaniami potrafiła zebrać aż prawie 8 tysięcy członków mogła by od tych inteligentych inaczej czegokolwiek sie nauczyć?????? Śmieszne ! zmierz sobie temperaturę bo cię chyba coś bierze.

@Alpaczino

Właśnie to pokazują. I nadodatek wszyscy to widzą i odczuwają. Bo gdyby nie inicjatywa pracownicza to dzisiaj by połowa pracowników już by nie pracowała. Niestety masz przykład ilu członków pozbyła się solidarność jak powstała inicjatywa pracownicza?...dodatkowo dlaczego Olbrys tak zachowywuje się? Bo ma miękki grunt pod nogami. I niestety boi się tego że konkurencja jest dużo lepsza niż solidarność. Prawda boli i to jak!!!powiem Ci jedno zmień lekarza do którego chodzisz.

@Solidaruch

Chłopie, łatwo jest Tobie pisać kłamstwa wycierając sobie gębę Piotrem i jego nazwiskiem. Może ujawnij się bo bycie bohaterem na anonimowym forum nie jest trudne. Zacytuje tekst piosenki jednego z punkowych zespołu.... mały, głupi, takich wielu jest jak ty.....

@Alpaczino

8 tysięcy członków. (usunięte przez administratora) Z przymusu tyle mają masz podpisz i nic nie ma na rekrutacji do powiedzenia. To jest związek? To jest zero!!! Tak związek nie powinien się zachować. Do czlonkowstwa należeć nie jest obowiązek. A solidarność zmusza na rekrutacji. I mi nie pisz głupot. Lecz się na nogi bo na głowę to już jest za późno!!!hahaha solidarność prawidłowo to na czas dzisiejszy by miała 100 członków gdyby nie zmuszanie przyszłych pracowników.. A zapomniałem zabiorą Ci 700 zł w ciągu roku a paczkę o wartości 60zl dostaniesz (usunięte przez administratora)

Kub
@Solidaruch

Co Ty piszesz człowieku. Przecież członkostwo w Solidarności nie jest przymusowe. Jeśli Ci nie odpowiada.to się wypisz. Pracuję od kwietnia 2017 i od początku jestem członkiem Solidarności i ani przez chwilę nie poczułem się zmuszony do członkostwa. A jak mam problem czy jakiekolwiek pytanie to przynajmniej mam do kogo się zgłosić.

@Kub

Haha następny tepak się znalazł... Kurde jaka tam wiara tępa jest co wy za szkoły zrobiliście? O ile byliście wstanie hahaha. Tak jeszcze mi powiesz że solidarność wsparcie finansowe albo w stylu Rydzyka hahaha. Co za łby. Żal mi was wszystkich. Takie tępe łby.

Kub
@Solidaruch

Taka dyskusja nie ma sensu. A to jakie mam szkoły to nie powinno Cię interesować choć podejrzewam, że mam więcej szkół i uczelni od Ciebie. Jak taki jesteś inteligenty to idź do prezesa VW i powiedz mu jak ma to zorganizować żeby wszyscy byli zadowoleni i firma nie poniosła strat finansowych, które to widomym jest, odbiją się na nas wszystkich

@Kub

Ja mogę iść bo dogadam się z nim a tobie pozostaje tylko marzeniem hahaha trzeba umieć niemiecki. Niestety taki tępy jesteś że nie wiesz nawet jak z nim pogadać to raz a dwa nawet odwagi byś nie miał bo mądry tylko teorii a w praktyce to zesrany ze strachu jak wszyscy w VW Napisz coś jak zmądrzejesz

Rocco
@Solidaruch

Nic tobie nie pozostało zakompleksiony chłopcze tylko siać nienawiścią do Solidarności, ale powiem ci jedno karma i tak do ciebie wróci czarny kocie, żal mi takich ludzi jak ty! Masuj się w samotności!!!

Mobydick

A najlepiej wyszli na tym h ujograjaki .....siedzą już dwa tygodnie na L4 i cały postój mają pokryty zaoszczędzili swój pakiet elastyczny i dodatkowo dostali w gratisie kolejne 5 dni pakietu. No weź bądź tu spokojny. W dodatku to nie oni pożegnają się w lipcu z fabryką a ci co właśnie teraz są na każde zawołanie bo po prostu boją się o umowę.... Rynce opadywujom.

Dzik

Inicjatywa a gdzie wasz spór zbiorowy? He he he

Markopolo
@Dzik

Spór ciągle trwa i niestety firma VW go przeciąga do tego teraz doszedł koronawirus i jeszcze dłużej będzie trwał. Ale na bieżąco informujemy co jak i gdzie. Także spokojnie. Pozdrawiam

Rondziak

Nie mam już siły na tą inicjatywę pracownicza !! oni tylko chodza i narzekają jak to jest źle, jak to mało solidarność wynegocjowała a sami palcem nie ruszyli żeby żyło nam się lepiej, obleśne i inteligentne inaczej typy siedzą w tym czymś co przyjmuje miano związku zawodowego

Mareczek

Uprzedzając wasze pytanie, tak też mam zdjęcie :)

Oby było gdzie wrócić. Brawo Ty

Majkel

Bo wedlug kodeksu pracy pracodawca może Ci zalegly urlop wypłacić albo oddac go w naturze, tzn. W dowolnym momencie Cię na niego wysłać.

Nicki

Latem to juz ci urlop może nie byc potrzebny. Możesz stac czasami w kolejce, na bezrobociu. Zastanów sie co ty za bzdury człowieku wypisujesz. jak nie chcesz brac urlopu 100% płatne, to idz na 80% chorobowego.

Nikt

To dobrze, że stoimy czy zle wedle Ciebie? Czytam takie komentarze to mnie śmieszy. Sama inicjatywa napisała, że nie została wpuszczona, że na wycieraczce do Zarządu czekali aż im otworzą z nudów liżąć klamkę a teraz jedziesz na inna organizacje związkowa zamiast na firmę? Masz jakiś kompleks Solidarności albo jesteś kretem zarządu, że tak na związek jedziesz.

Waldziu

A czy będe mógł wykorzystać ten pakiet w drugim tygodniu jak jestem na L4 do końca miesiąca???

@Waldziu

Z tego co wiem to pakiet dostają wszyscy, nawet jak jest na L4. Tak mówił mistrzuniu.

Jan

A co z pracownokami ktorzy pracowali razem z chorym zostali przebadani czy beda przenosic na swoje rodziny nie swiadomie

Bla bla bla

Poczytaj trochę o tym na e-poznań a później siej plotki bo nie prawdę piszesz

Olo
@Bla bla bla

To dlaczego na nocnej zmianie dezynfekowali na montarzu jezeli nie jest prawda to co na komary ta dezynfekcja byla nie zamiatajcie pod dywan tych klamstw bo tylko to wam dobrze wychodzi nie jest to pierwsza osoba ktora zachorowala a ze nie miala sily opuscic sama zakladu to wezwali karetke bo tak kazali by isc do domu klamstwo ma krotkie nogi

Ktos

O widze pierwsze efekty infekcji mozgu przez wirusa bo bredzisz a to jakas nowa mutacja bo zaczyna sie od klamstwa

Karamba
@Olo

To dlaczego ktoś przychodzi do pracy chory, szczególnie w takim okresie ? Gorączka 39 stopni znikąd się nie pojawia, totalna nie odpowiedzialność, nie pozdrawiam tego Pana !

Tiki taki
@Olo

Z tym ze to zabrali i dezynfekcja była się zgadza ale koleś nie miał Koronowirusa zwykła grupę

raf

a wiadomo co z tymi przypadkami osób z temperaturą z Z4 w Swarzędzu?

Olo
@Tiki taki

To wynik byl zaraz po zabraniu pracownika z tego co wiem 48 godzin sie czeka i kazdy powinien przejsc kwarantanne kto mial stycznosc z chorym a dlaczego przychodza bo nie maja innego wyjscia bo sa zastraszani jak idziesz na L4 bedziesz do odszczalu pierwszy

alfa i omega

Drogie chłopaczki z inicjatywy ...znowu Was olali, same sukcesy . Wrzucić na posta to można wszystko . Nawet z wami nikt nie chce rozmawiać. Najlepsze jednak poszło na koniec ... Ja już mam Was dosyć . Nie zrobiliście nic kompletnie zero!!! Czy , któryś z Was zainteresował się co się dzieje na produkcji??? Wrzućcie jeszcze z cztery posty .Tylko to potraficie.Według Was Pan O na bruk , fabrykę zamykamy bo jest zła....I co dalej ??? Jak już nie będzie VW i Solidarności to kto następny do opluwania?

Plum

W oficjalnym piśmie jest napisane że jesteśmy jedną wielką wspólna załogą. Ktoś mi wytłumaczy w takim razie dlaczego jak gruchnęła wiadomość o zwolnieniach momentalnie zostaliśmy podzieleni na tych zapisanych i niezapisanych do związków? Dlaczego było mówione że zostaną tylko Ci pracownicy którzy są dobrzy? Dlaczego za rozruch craftera kierownicy dostali premie a pracownicy podziękowania?

Trudny czas jednak razem
@Plum

Bo to jest tak, że jeżeli firma jest w kryzysie czy też potrzebie i żeby nie generować strat czy kosztów i trzeba ciężar zrzucić na pracownika żeby był wyrozumiały, solidarny, elastyczny itp to wtedy jesteśmy jedną załogą. Jeśli natomiast jest sytuacja taka jak ostatnio ogłoszona o redukcji miejsc pracy to już nie jest tak kolorowo. Nie jesteśmy wtedy jednością z zakładem, zakład nie jest elastyczny, manipuluje umowami itp bo tak jest wygodniej.. Wszystko zależy od tego jaka jest sytuacja. W obecnej sytuacji skoro mamy być jednością i razem znieść trudu tego okresu to zakład powinien przyjść chociażby do tych co mają umowy i już teraz komu się da dać umowy na stałe żeby pokazać że faktycznie jesteśmy Razem. Chociażby informacja, kolego, nie ważne czy to druga czy trzecia czy czwarta umowa mamy dla Ciebie umowę na stałe. Ooradizmy sobie wspólnie z tym. Ale oczywiście teraz dziwgac ciężar sytuacji a pozniej kopa w..

Trudny czas

Naginam bo chcę tu pracować. Są ludzi,którym zależy na pracy i są tacy którzy mają ją gdzieś. I wiecznie narzekają jak to w VW ok ma źle

Balon
@Plum

Kieydyś był taki komunistyczny slogan: ''wspólnymi siłami budujemy wspólne dobro '' i powiem wam że to było więcej prawdziwsze od tych waszych śmiesznych haseł które wprowadza ta firma. U was kiedyś było hasło ; ''na mnie można liczyć'', koń by się uśmiał :-) Najlepsze hasło do tej firmy to: ''umiesz liczyć, licz na siebie''. Wy sądzicie że Niemiec kocha Polaczka i pozwoli mu na takie spoufalanie się !? Obudźcie się, te są czcze hasła na które tylko naiwni się nabiorą!

Bibi

Ktoś tutaj chce wprowadzić haos, przyjmując nick podobny do mojego mój jest Bibi, a ten fałszywy Bibii !

Jak już to chaos.

bibi

macierewicz powoła komisje śledczą

Bibi

Nie , to nie jest szokujące tylko brak wyobraźni z twojej strony.

Bibi

Widzisz, ja w ten sposób robiąc specjalnie błąd , wiem że akurat w twoim przypadku mam do czynienia z człowiekiem który zasiada na stołeczku. Prosta dedukcja, czyli tzw. człek, który broni firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o