Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

sprzatacz -.-

Hhalo! wie ktoś gdzie sie mariusz podziewa? obiecał mi że będzie zawsze mój a skubanego juz dobrych pare miechuw nie widać ?? czekam za Tobą !! Twój Józek

Volkswagen Poznań

Czyżby bedzie dluzszy postoj???????

Ml 2
@Volkswagen Poznań

Od marca nie beda już przedłużać umów pewne info

Kieras
@Ml 2

Jakoś ciezko mi w to wierzyć ze od marca maja nie przedłużac umów nikt tobie tego nie powie napewno czy beda przedluzac wiem jedno kto będzie mial miec przedłużoną umowe bedzie mial :)

Wrzesnia
@Ml 2

Elkowicze opiekowicze hujjjj.... Ograjcy czekamy na was z Wrześni maja do nas przyslac 30osob z antoninka :))))

Norbi
@Ml 2

Pewnie info z palarni :))) brawo panowie

Wojswagen

Ej słyszeliście ze robimy po 150aut na zmiane :D? Pewne info :palarnia:D

Wojswagen
@Wojswagen

Tak tyle robią jak nie mają nie tylko części bo to jest przykrywką bo co mają mówić że nie ma zamowien

Stas

To forum stalo sie juz tylko polem dzialania mariuszka z kotow. Szkoda tu juz zagladac. Niedlugo dowiemy sie ze niemcy wylapuja w nocy ludzi z ulic ponania swarzedza srody czy wrzesni i zakuwaja w kajdany i kaza pracowac 24 godziny na dobe. Ponadto po cichu buduja kopalnie po fabryka gdzie wydobywaja bogactwa takie jak gaz i rope a pozniej tajnymi rurociagami wypompowuja do niemiec.

orlo
@Stas

racja. ciężko czytać już te głupoty co tu się pojawiają.

Hej czy ten super pracodawca wysłał już pity za zeszły rok

@1234

Mają czas nie mogą się przemęczać

@1234

Jednak te ci..e na górze czytają wpisy i wczoraj super pracodawca przesłał pity .w innych firmach już dawno ludzie takowe mają i jak tam super pracodawco.

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Leszno
AMr

Mariusz dałbyś już sobie spokój. Nawet nie umiesz oryginalnego nicka wymyślić, musisz innym podbierać. Nigdy nic pożytecznego w VV nie zrobiłeś ale do krytyki pierwszy. Szkoda, że to Teoje jedyne zajęcie. Idź spróbuj popracować np w Amazonie.

AMr
@AMr

Ale jesteś żałosny zajmij się sobą głąbie nic nie robisz albo masz lekka robotę ty osle

Mały

Witam!Od kiedy soboty pracujące na Wrześni?Dzięki!

@Mały

W ogóle

Lorek
@Mały

Soboty od drugiej połowy marca na wrześni

Mały
@Lorek

Od marca i 3 zmiany w sobotę (usunięte przez administratora)

ktoś

cieszcie się wolnym bo za chwilę będzie w *izdę i na gaz a dokładnie wszystkie soboty 2 zmiany i niedziele pełen but..!!

VW
@ktoś

Tez. To slyszalem nie ludzic sie na wolne bo po to robimy po 150aut zeby nie bylo postoju panowie zaloga sie utrzyma w dobrym stanie na dzien dzisiejszy jest brak personelu po to sa nadgodziny do odbioru zeby utrzymac zaloge i nie zwalniac od maja sobota rano i popka 50/50 jak za szaraka.

gruby
@ktoś

ale odjechałeś, niezłe ploty rozpuszczasz. ciekawe skąd takie info

Gruby
@gruby

Dokładnie masz rację plotki w UJ będą ale na 2 zmiany jechać bo nie ma zamówień a nie mydlenie oczy że nie ma części od maja

@Gruby

No tak napewno juz ktos puscil by info ze od maja 2 zmiany :) rozmawialem z pewnym przedstawicielem maj czerwiec kazda zmiana po ok 20 zmian musimy odrobic sobotami.Uruchomili roboty ktore nie ida jeszcze pelna para. Ale tez problem z częściami jest spójrz na kw z ktorego tygodnia auta robimy wtedy pogadamy czy zmówień niema :)

@Heh

Do mającego jeszcze dużo czasu powiedza na ostatnią chwilę co mają teraz mówić że nie ma zamówień i Niemcy odpoczywają i te T6 nam dali

@Heh

I to za darmo jak zwykle w UJ

Były

Kiedyś marzyłem o tym żeby pracować w vw no i udało się ale po 8 latach mnie zwolniono nie chodziłem na chorobowe nadgodziny brałem jak dawali błędów nie robiłem bynajmniej starałem się ich nie robić przyszły zwolnienia redukcje i poleciałem kredyt wzięty i co dalej szybko szukać innej pracy .Z ręką na sercu nie polecam tej firmy nikomu bo i tak się nie utrzymacie tu długo porobicie trochę a później was potraktują jak zwykłego śmiecia pozdrawiam was wszystkich życzę wam żebyście pracowali jak najdłużej mi niestety nie było to po 8 latach pisane nawet związki mi nie pomogły szacun pracownicy vw trzymajcie się

Rupez
@Były

Po 8 latach nie miałeś jeszcze umowy na stałe ? To wychodzi na to, że 5 lat pracowałeś na agencji albo miałeś jakieś przerwy inaczej jest to niemożliwe bo przepisy się zmieniły i pracodawca ma obowiązek dać umowę na czas nieokreślony po 33 miesiącach na firmie oczywiście jeżeli chce ją przedłużyć, bo nie musi.

Miki
@Rupez

Kolega napisał wyraźnie że go zwolnili więc myślę,że dostał wypowiedzenie bo po 8 latach pracy napewno ma umowę na czas nieokreślony...Nie ma możliwości żeby jakimś cudem miał "czasówke" bo max to 33m-ce pracy na rzecz jednego pracodawcy i nie ważne czy work servis czy Vw..więc coś tu nie pasi..ale w tej firmie nic mnie juz nie zaskoczy..Bangladesz.

Były
@Rupez

Tak miałem przerwę po wypadku drogowym to fakt

Rupez
@Były

To rozumiem że nie miałeś umowy na stałe i nie przedłużyli Ci umowy ? Czy na nieokreślonej dostałeś wypowiedzenie ? Tam jest chyba okres 3 miesięcy nie ? I trzeba podać powód przy zwolnieniu bez porozumienia stron

@Były

Nie wchodziłeś majstrowi w (usunięte przez administratora)a on ma swoich ludzi co donoszą czyl(usunięte przez administratora) i nie wazne kto jak robi czy L4 i inne rzeczy nie masz układów to (usunięte przez administratora)w tej firmie

no future

work nie liczy sie do tych 33 miesięcy

Miki
@no future

Liczy się liczy,w KP jest napisane wyraźnie "Na rzecz jednego pracodawcy " czyli inaczej w jednej firmie.Kiedyś tak było że,APT (agencja pracy tymczasowej) służyła tylko po to żeby jak najdłużej przeciągnąć sprawę umów na czas nieokreślony i cudowny rząd wymyślił ten okres 33m-cy...co i tak daje możliwość cwaniakom blisko 3 letniego zwodzenia za nos i nieważne czy przez APT czy bezpośrednio przez firmę w której pracujesz,a wystarczyło skreślić możliwość takich umów przez molochy i tyle..umowy tego typu powinny dotyczyć tylko prac sezonowych np.zbieranie owoców czy odśnieżanie...a nasi kochani rządzący stworzyli kolejne okienko dla "inwestorów " zagranicznych zamiast zadbać o swoich obywateli.

No future
@Miki

Gdyby tak było już bymmdawno miał na nieokreślony umowę

Ironman

Kiedyś ta linka stanie i już nie ruszy idą ciężkie czasy i brak kasy ale nie martwcie się bo bredzę

Hmm

Jak myślicie będą podwyżki od kolejnego roku? Czy dalej stoimy w miejscu

@Hmm

Tak, będą, ale czynszu.

Hmm
@Hmm

Ale dołożą ale roboty w VW jak w (usunięte przez administratora)

JuzToWidzialem

Prawda jest taka że część poleci. Wtedy też tu pisali raz że nikogo nie zwolnią raz że poleci dużo osób. Majstrowie uspokajali solidarność dokładnie nie wiedziała wszyscy mówili że będzie dobrze. Wszystko po to żeby nie było paniki. Dowiecie się na sam koniec dwa tygodnie przed końcem umowy.

Robol
@JuzToWidzialem

Skończcie już (usunięte przez administratora) o tych zwolnieniach. Nic narazie nie słychać. Za dużo na palarni siedzicie i wypocin słuchacie. Decyzję zmieniają się z dnia na dzień więc nie wiesz co to będzie

melono
@JuzToWidzialem

znowu super sprawdzone info,,, weźcie się za robotę a nie jeden drugiego nakręca i wymyślają bzdury!

Rolls

Sytuacja jest na tyle dynamiczna, że nikt nie wybiega w przyszłość na kilka miesiącu i nie powielaj plot które słyszałeś pod kiblem. "Włącz myślenie..." Ty tu nie jesteś od myślenia tylko od (usunięte przez administratora)bo za to Ci płacą. Prawda jest taka, że przez obecną sytuacje gospodarczą i pandemie są problemy z dostawami przez co niemożliwe jest w tej chwili produkowanie założonej ilości aut, a na innych zakładach są braki w personelu dlatego mamy rotacje międzyzakładowe. Póki co niewiadomo, sytuacja jest dynamiczna, trzeba czekać.

Boniu
@Rolls

Bajki o dynamicznej sytuacji są nie od dziś a prawda taka że zaplanowane już mają rok do przodu co trzeba zrobić

Młody
@Boniu

Idz do starego to się dowiesz jakie plany...

Ubek

Za dużo na palarni siedzisz. Rób swoje i nie siej plotek. Majstrowi mieli zebranie z kierownikami. Od czerwca lub lipca zaplanowane są wszystkie soboty i niedziele. A te 2 zmiany w maju to nie wiem kto ci powiedzial. Wszystko jest już odgórnie zaplanowane

A.N.
@JuzToWidzialem

polecą polecą tak jak rok temu wszyscy dobrze wiedzą a i tak nie powiedzą tak jak było ostatnio ludzie poszli by w diabły i kto by robił?? a cyfra zejść musi majstrowie i kierownicy premię muszą dostać W okolicach maja zaczną zatrudniać ludzi przez APT żeby ich wyszkolić a wtedy zegnajcie. Taka prawda w tej firmie liczy się tylko $$$$ nie człowiek nie jego zdrowie nie jego rodzina.

Kolka
@A.N.

Masz rację. Pisałem to już kilka razy. Vw nigdy nie będzie miał stałej załogi a co za tym idzie wszyscy stałych umów nie dostaną. Rotacja będzie zawsze. APT -> umowy czasowe VW -> pewna część na stałe, reszta wypad i tak w kółko

A.N
@A.N.

Dokładnie masz rację kto by tam robił i od maja 2 zmiany

hue
@Kolka

To ciekawe bo znam chłopaków co robią już po 10 czy nawet 15 lat.

Prepared
@hue

10 czy 15 lat temu to był inny VW, od ostatnich paru lat wiele się zmieniło oczywiście na gorsze

hue
@Prepared

Wiadomo ale wciąż siedzą. Uważam podobnie ale tragedii nie ma. Tyle.

Brązowe usta
@Robol

Poooolecicie i skończy się panowanie na dzielni.. zegar tyka tik...tak...tik...tak

Lider Czesiu

Chłopaki kręćcie mi tam cyfrę na maszynach i nie wołajcie mnie na nockach, bo noc jest od spania i nie mam czasu na wasze jęki o pomoc. Tyle lat robocie na pewno sobie poradzicie, na rano też muszę odespać podróż do pracy, a później to już czas na kawę. Po poludniowka to już sami wiecie za gorąco na tej hali i się tyłka nie chce ruszyć, także trzymajcie się koledzy ;) ps: Maciuś dziękuję za pysznego placka od Mamusi, wszystkim w Majstrowce smakował, masz małego plusika u Majstra. Jeszcze trochę podkręć cyfrę a będziesz miał dużego i nowe przywileje.

Były,xd

Jak tam truskawa z poszyć? Doceniliście go ?czy nadal się ślizga jako pseudo brygadzista?

Szkoda gadać

Właśnie ja oraz 3 kolegów dostaliśmy informację że idziemy na odlewnie. Podobno to dopiero początek...

Rambo

U nas 4 osoby. To widzę że to masowa akcja

@Szkoda gadać

Odlewnia spoko zakład. Jak w Tunezji, pełno piasku i gorąco ???? będziecie czuć się stale jak na wakacjach

Szkoda gadac
@Szkoda gadać

Masz rację to jest początek niema zamówień na Antoninku i od maja 2 miany a nie mydlenie oczu

Dwukropek

Jaki dział?

@Szkoda gadac

Zamówienia są tylko nie ma z czego składać. Części są problemem

@Kowalski

Nie części i przestan (usunięte przez administratora) nie ma zamówień nie chcą powiedzieć i na razie wypiętrzają ludzi nie wygodnych

@Kowalski

Przecież jak nie ma części to tym samym zamówień też jest mniej bo musieli je anulować

@Kowalski

Włącz myślenie ledwo jadą po 150 aut Antoninek a tu mają robić po 250 n 8 godzin i jeszcze Niemcy z T6 odpoczywają do kwietnia o to chodzi żeby ludzi wypieprzyć i potem pełen but n 2 zmiany jak będzie co robić

Sam

Słyszałeś coś o nieprzedłużeniach umów ? Mam.do konca września ciekawe

@Kowalski

Mam 3 znajomych jeden miał umowę do końca tycznia 2 do końca lutego ma i wszyscy dostaną na stałe, nie są to za przeproszeniem jakieś włazy, normalni pracownicy. A po za tym na spawalni niedziele nocki idą na t6 do urlopu więc ja nie wiem skąd te info o 2 zmianach ;P

grabarV

mnie takze przedluzono

@Ja1

Co za gupoty piszesz co wzięłes za towar

@Ja1

Dobrze zachodził do majstra albo mu wchodzili w du..pe a o niedzielch zapomij T6 to robią teraz bo Szwaby mają wolne do końca kwietnia

Teskar
@Sam

Ja mam przedłużoną

francuz
@Ja1

Ja dostałem nowe papiery w styczniu.

grabarV
@Ja1

wymyslaj sobie co chcesz ale prawda jest taka ze jak dobrze robisz to spokojnie przedluzaja. nikomu nigdzie wchodzic nie trzeba

@grabarV

Szkoda że ta firma jest gorsza niż Amazon... To jest przykre.....

GrabarV
@grabarV

Ale jesteś gupi szkoda gadac

@Przemo Bocian

Dokładnie masz rację (usunięte przez administratora) w UJ licząc się tylko (usunięte przez administratora) i swoi

@Przemo Bocian

Dokladnie masz rację w VW trza nie robić tylko biegiem (usunięte przez administratora)

@grabarV

No i tutaj sie kolego mylisz , pracowałem nie nagannie żadnych uż l4 itp nadgodzin mialem najwięcej w temie i nie przedłużyli, a dzban który był lewusem dostal Jak to wytłumaczysz?

@Byly

Niema ludzi nie zastąpionych kolego :D

Bidon

Tylko ze vw nie zastępuje ludzi ale się ich pozbywa...

@Bidon

Czytaj kolego co pisze chodzi mi o to ze niektórzy mysla ze sa pępkami i myślą ze sa niezastąpieni nikt tu sie zwaraca jaki jesteś itd jak robisz itp

Roguś

Słyszał ktoś co z tymi co mają umowę do końca lipca i teraz powinni dostać na stałe ? Chora jest ta niepewność, robisz tu prawie 3 lata na firmie + agencja, a nie wiesz czy dostaniesz umowę na stałe -.-

oppo
@Roguś

nie przedłużają, tak to wygląda..

Prawda
@Ja1

Nie sluchajcie tego co ludzie tu pisza naprawde

Kiler
@Roguś

3lata kolego to pikuś mi nie przedłużyli po blisko 6tatach to jest dopiero w kulki granie,bez L4,bez urlopów na telefon i oczywiście wszystkie niedziele plus nadgodziny w tygodniu...więc wiesz..familiada to się liczy w Vw.POWODZENIA KOLEGO.

CALI

Wkoncu solidarność zawita na californie i zobaczy co tam się dzieje .moze jakas anonimowa ankieta .bo brak rotacji i rozwoju.chyba ze ma się znajomosci

@CALI

Jak nie rotujesz tzn że nie będziesz miał przedłużonej umowy. Aufidazejn

FA1
@CALI

Jeśli Tobie Tak źle to się zamień że mną U nas na dziale rotacji Ci nie zabraknie.

Dudu

Były Prezes dokładnie podał do wiadomości ile osób będzie miało umowy z vw na stałe. Wystarczy się cofnąć do tej informacji i wszystko będzie jasne. Chyba że ktoś dalej się chce (usunięte przez administratora)to niech nie sprawdza.

Dudu
@Dudu

Nie wierz w te brednie tym bardziej teraz jak teraz ludzi przenoszą na inne działy bo nie ma zamówień u pandemia

Lech

Witam. Z takim pytaniem... Wie ktoś jaka jest liczba pracowników, którzy w tym roku powinni dostać umowę na czas nieokreślony?

@Lech

Raczej nie ma się co łudzić od maja 2 zmiany chyba że ktoś majstrowi wchodził w du..od albo układy ma

@Lech

Tzn. Solidarność niby ustaliła 1000 umów na stałe w tym roku, pytanie ilu jest czekających na taką umowę w tym roku

Aj
@Lech

Jak tak twierdzisz to rzekome nieprzedłużanie umów od kiedy miałoby się zacząć he?

Cvd 19

Szykują się jakieś zwolnienia? Słychać coś jakieś plotki?

Jo
@Cvd 19

Co cię to interesuje jak nie pracujesz (usunięte przez administratora)

wombat
@Cvd 19

Taaaaa lekarskie chyba!

@Jo

Szykuje sie dluzszy postoj firma liczy koszty postoju a to nie wszystko od maja maja wejsc dwie zmiany i wtedy bedziemy robic po 250aut wiec to tylko oznacza jedno powinni nie bac sie tylko ci co maja umowe na czas okreslony a także ci co mają na czas określony beda przerzuczaci z antoninka na wrzesnie bo tam tez sa umowy na czas okreslony. Info nie jest z palarni....

Xyz

Jakieś konkretne liczby?

Majcior

O jakim postoju mowa ? I kiedy ? I czy długo ?

@Xyz

Konkretnych liczb niema ale napewno tu bedzie za duzo ludzi nawet z umowa na stale moge powiedzieć jedno szykujcie sie na glud auta ktore robimy t6 wplynely z zamówień z niemiec tak dalej firma sie nie utrzyma robic ok 150 aut na zmiane od maja 250 i 2 zmiany to jest pewne na dzien dzisiejszy. Od marca ciecia mistrzów liderow jeden mistrz na linie i linia podzielona na 3 liderow..... Zp 8 i z7 ida pod jedna hale a na spawalni nadal sa ludzie brutto także to co Solidarność zagrawantowala umowy beda przelozone a reszta bedzie przenoszona tak zeby sie pozwalniali sami.

Dokładnie masz rację

Lipton

Wszystko będą robić tak żeby tego nie nagłaśniać o zwolnieniach . Ludzie muszą sami się wykruszyć

Tak

Zawsze dla kapitału niemieckiego byliśmy tanią siła roboczą i nadal jesteśmy.Ale odnosząc się do cięć "mistrzów" i "liderów" jestem w 100 % za cięciami.Prawie wszyscy wysokie grupy,i niestety ludzie bez wykształcenia i katastrofalny poziom osobisty.

Lorek

Ciekawe co będą ściemniać przy negocjacjach płacowych przysłowiowa "MGŁA"

Vergi
@Tak

Czy Mistrzowie znają w ogóle j. Niemiecki ?

Solidarny
@Lipton

U nas w firmie jest taka Solidarność ze chlopakom którzy dobrze pracowali na ml4 nie przedluzyli umów a slyszalem że kobiety które pracują ml4 napisaly list do solidarności o przedłużenie umów to było naprawdę wporzadku a teraz chlopaki naginaja za nie nadgodziny itd każdy z nas ma rodziny wydatki itd a najlepsza jest bladynka puszysta co miesiąc l4 opieki itd

Robił ml
@Solidarny

One więcej nadgodzin robią i lepiej pracują od niejednego Faceta co ma umowę na stałe ledwo co się rusza i ciągnie non stop Elki j żadnych nadgodzin.Takich jest wielu.

@Robił ml

Zależy co robią chyba że po robocie

@Vergi

Pewnie że znają zwłaszcza klan Balcerków w piśmie i mowie.

Wujek Sam

Dlatego się padliny nie bijcie wysyłać :)

Byłyy

Mam nadzieję że poleci jeszcze bardzo dużo osób i mam nadzieję że będą to tylko Ci którzy śmiali się z lipcowych ściemniacze (usunięte przez administratora) ci co są zapatrzeni w solidarność jak w obrazek i Ci co myślą że są nietykalni i myślą że będą tam robić do emy. Lekką ręką jest ich ponad 2 tys także jest z czego wybierać. Nie pozdrawiam

Solidarność
@Byłyy

Nikt nie poleci uwierz mi jest duzo zamowien tylko troszke wolniej ida dostawy ale sytlacja sie poprawia obecnie umowy ma miec przedluzone 90%pracowników sa takie braki ze musza słono placic za nadgodziny a ludzie nawet nie maja jak sie szkolić sa takie braki i brak szkoleń.nie jest to info od byle kogo.A worków juz nie przyjma po przeliczeniach volkswagen woli przedłużyc umowy jak szkolić wszystiich od nowa

@Solidarność

Niezłe bajki wymyślasz. Worki są tańsze niż nadgodziny. W sumie ile można tych nadgodzin robić

@Solidarność

Co za gupoty gadasz Antoninek od maja na 2 zmiany resztę ludzi poprzerzucaja na września lubodlewnia a tym co nie będzie się podobać to zwolnią a z umowami na czas określony zwolnią

Ford
@Solidarność

Zobaczymy jak będzie. Decyzję zmieniają ssie z dnia na dzień. Jeśli będzie wszystko dobrze z czesciami to na z1 od lipca wszystkie soboty i niedziele.Zamowien jest na tą chwilę dużo więc nie wiem skąd macie informacje ze od maja 2 zmiany i 250 aut. Potwierdzone info nie z palarni

Ford
@Ford

Ale myślisz jak młody czemu ludzi wywalają na września czy odlewnia bo jest za dużo i nie ma zamówień nie pisz takich głupot stuknij się w ten gup.. mózg

Galaxy
@Ford

Niedziele od czwartku i podwyżki 1250pln na 2 lata.

@Byłyy

Fakać zwolnionych. Oni ciągle zazdroszczą. Gdyby dobrze robili nadal by pracowali. A tak to tylko umieją swoje rozchwiane emocje wylewać w internecie.

Volkswagen
@OG

Dokladnie u mnie tak bylo na lini ci co lecieli w kulki to juz ich niema robic nadgodziny od czasu do czasu nie dyskutowac jak cos sie nie podoba robić swoje i tyle u nas 5 zostalo i 8 wyleciało pozdro

Steven
@OG

Dokladbie! Narzeka na gowork na pewno mariuszek kturego (usunięte przez administratora) z roboty! Nareszcie skończyło się siedzenie na tyłeczku podczas gdy koledzy zapierdzielają. Czas wziąć się do uczciwej roboty. Pozdro

ml4
@Byłyy

mariusz znowu zaczynasz swój festiwal biadolenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o