Opinie o HIPSZ Spółka z o o w Rydzyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HIPSZ Spółka z o o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HIPSZ Spółka z o o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HIPSZ Spółka z o o w Rydzyna

Pracownik działu sprzedaży z angielskim na poziomie B2 miał pod koniec 2022 roku 3,300 zł brutto zarobków :3 Kto napisałby na moją prośbę, jakie są zarobki w 2024 roku, gdy wiemy, że najniższa wynosi już o tysiąc złotych więcej? Są premie przyznawane za wyniki sprzedaży?

xyz Nowy wpis

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie pracy na sezon. Jestem uczniem klasy maturalnej i kończę szkołę w maju. Czy byłaby możliwość podjęcia pracy już w czerwcu na sezon ?

Na jakie benefity można liczyć w HIPSZ Spółka z o o?

Justyna Nowy wpis

Czy jest wolne miejsce na skupie ? Chętnie złożę dokumenty na stanowisko pracownika biura skupu. Jestem uczciwa, lojalna wobec pracodawcy, pracowita z doświadczeniem w branży rolniczej.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie HIPSZ Spółka z o o.

Jak jest z pakietem medycznym w HIPSZ Spółka z o o? Można dołączyć rodzinę?

@pracodawca

Dzień dobry, serdecznie dziękuję za zainteresowanie tematem, jakim jest zdrowie rodziny. Po więcej szczegółów zapraszam do Działu Kadr firmy. Wówczas rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam.

Hej, na linkedin mąż znalazł ofertę pracy "mrożonkowy - wózkowy", tylko nie piszą tam nic o wymaganiach. Czy wymagają jakichś specjalnych kompetencji, uprawnień? A może firma pomaga w ich zdobyciu na początku pracy? I może ktoś będzie w stanie rozszyfrować "atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia" - jaka umowa i stawka na rękę??

@pracodawca
@Monika

Dzień dobry, niezbędnym do wykonywania pracy na tym stanowisku jest: - uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym, - doświadczenie w magazynach wysokiego składowania, Uprzejmie proszę o telefon w tej sprawie. Wówczas rozwiejemy wszelkie wątpliwości, tel: 609459733 Hipsz Sp. o.o.

Wanda
@@pracodawca

Dzień dobry, czy na to stanowisko już ktoś został zatrudniony? A może jest wolnych więcej etatów?:) Ile lat doświadczenia jest wymagane?

Jak dużo osób pracuje w HIPSZ Spółka z o o?

Dzień dobry, firma Hipsz jest średnim przedsiębiorstwem. Miłego dnia.

Łukasz

Ciężko tu się pracuje na produkcji? Widziałem jakieś archiwalne ogłoszenie, że szukali swego czasu do pracy przy mrożonkach. Szukam podobnej pracy i się zastanawiam, czy tak dorywczo też tu można pracować? Odpowiedzi na to pytanie w wątku nie widzę. Jakie godziny pracy?

@Łukasz

Dzień dobry, uprzejmie proszę o telefon w tej sprawie, wówczas rozwieję wszelkie wątpliwości oraz odpowiem na pytania. Nie wiem co rozumie Pan przez pracę dorywczą? Proszę złożyć CV, jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie. Miłego dnia.

Xyz

Czy przyjmują na okres wakacji Osoby, które się jeszcze uczą ? Jeżeli tak to gdzie i kiedy można wysyłać Cv

@Xyz

Dzień dobry, uczniowie i studenci są u nas mile widziani i cieszymy się zainteresowaniem z ich strony, jeśli mowa o zatrudnieniu w okresie wakacji. Prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie, z chęcią udzielimy wszelkich niezbędnych informacji: 609459733

Czy firma Hipsz potrzebuje kogoś do działu handlowego, do kogo zgłosić się ? Mam ciekawe referencje.

@Marek

Dzień dobry, rekrutacja do Działu Sprzedaży została zakończona. Pozdrawiam serdecznie.

@HIPSZ Spółka z o o

Dzień dobry. W jaki sposób Państwo rekrutują, wystarczy jedno spotkanie by zostać zatrudnionym? Na czym ono polega, jak przebiega i czego się ewentualnie spodziewać po nim?

@Marek

Dzień dobry, jeśli kandydat oraz pracodawca spełniają wzajemnie oczekiwania i wymogi , to nic nie stoi na przeszkodzie żeby się tak zadziało. Czas to pieniądz. Zachęcam również do kontaktu telefonicznego, jeśli ma Pan jakieś pytania . Miłego dnia życzę.

Łukasz

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie zatrudnienia dziewczyny do pracy. Czy jest możliwość zatrudnienia bez znajomości języka polskiego. Młoda kobieta innej narodowości. Nie z Ukrainy. Mówi w języku angielskim. Proszę o odpowiedź

@Łukasz

Dzień dobry, uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny w tej sprawie. Tel: 609459733 Marzena Mróz

Dzień dobry, nic takiego nie ma miejsca. Skup wiśni będzie prowadzony.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w HIPSZ Spółka z o o? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Po opublikowaniu ogłoszenia o pracę na dane stanowisko w firmie napływają CV od kandydatów, które są rozpatrywane pod względem wymogów określonych w ogłoszeniu. Wybrane osoby są proszone na rozmowę kwalifikacyjną, następnie w drodze selekcji zostaje wybrany kandydat na pracownika. Nie zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną wszystkich osób, które zgłosiły swoją kandydaturę z uwagi na to, że nie wszystkie spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu. Natomiast wszyscy, którzy zostali zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną dostają informację zwrotną o podjętej decyzji w sprawie zatrudnienia.

Tomasss

Bardzo mi zależy na pracy w tej firmie,na stanowisko Slusarz Mechanik-Utrzymanie Ruchu. Wiem że ponoc jest miejsce,proszę o informację do kogo moge się zwrócić,pozdrawiam.

@Tomasss

Nie dosyć ze zadowolony z pracy.To juz Jezdzi nowo zakupionym samochodem. człowiek zadowolony z pracy

@Kazimierz

Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas priorytetową sprawą. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół Hipsz Sp. z o.o.

Grażyna
@Kazimierz

Wyczuwam tu ironię czy tylko mi się wydaje? To na serio czy nie? Zadowolenie to chodzi o kasę, czy też rozwój i sama prace?

@Grażyna

To nie ironia... mimo wszystko p.Grażyno ludzie sa bardzo zadowoleni z pracy w firmie Hipsz. Mimo tylu negatywnych komentarzy . Może nie wszyscy ale Są. pozdrawiam

Xyz

Jakie wynagrodzenie na zamrazalni i pracowni?

Marzena Mróz
@Xyz

Dzień dobry, w sprawie zatrudnienia oraz wynagrodzenia uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny.

Tomasz
@Xyz

Też bym się chciał dowiedzieć, bo che aplikować, a nikt tu nie pisze ile można wyciągnąć na rękę. Jakbyś był na rozmowie to napisz więcej o finansach. Zależy mi na info.

@Tomasz

Dzień dobry, wszelkich informacji dotyczących zatrudnienia oraz wynagradzania pracowników udzielimy telefonicznie: 609459733. Pozdrawiam.

Zuzanna
@HIPSZ Spółka z o o

nie mozna tak oficjalnie napisac ile sie placi ? to chyba nie jest tajemnica a nie kazdy lubi dzwonic i pytac niestety

@Zuzanna

Dzień dobry, niestety nie udzielam informacji na temat wynagrodzeń. Wynagradzamy pracowników zgodnie z kodeksem pracy, naliczane są nadgodziny w tygodniu, tj. 50% stawki godzinowej oraz 100% stawki w soboty, niedziele i święta wypadające w tygodniu, pracownicy są nagradzani premiami uznaniowymi, mamy również pakiet socjalny. Wynagrodzenie uzależnione jest od tego na jakim stanowisku jest wykonywana praca a także od kompetencji i umiejętności, które dana osoba wnosi do firmy. Informacji udzielam wyłącznie podczas rozmowy. Serdecznie zapraszam do kontaktu. Specjalista ds. kadr i płac Marzena Mróz

Konkrenie i na temat

Jakie są warunki zatrudnienia w HIPSZ Spółka z o o?

Marzena

Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny w tej sprawie. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z zatrudnieniem w naszej firmie: 609459733.

@Marzena

A nie możecie tutaj napisać jak wyglada rekrutacja warunki itp? Myśle ze dużo przyszłych kandydatów chciałoby się dowiedzieć przez to forum jak u was jest, bez konieczności dzwonienia do Was

@Ewa

Rekrutacje na wolne stanowiska pracy przeprowadzana jest indywidualnie, w zależności na rekrutowane stanowisko. Dlatego zawsze zachęcam do kontaktu telefonicznego. Jeśli jest Pani zainteresowana podjęciem pracy w naszej firmie , proszę uprzejmie o przesłanie CV z dopiskiem jakie stanowisko Panią interesuje.

Jak w HIPSZ Spółka z o o wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Marzena

Jeśli dysponujemy wolnym stanowiskiem pracy, to jak najbardziej istnieje możliwość awansu na wyższe stanowisko. Zatrudniając pracownika, którego się zna, mamy świadomość zarówno jego umiejętności i pozytywnych cech, jak i słabych punktów, które można kontrolować. Oszczędza to również czas podczas rozmów kwalifikacyjnych - zamiast sprawdzać umiejętności i wiedzę kandydata, można się skupić na jego motywacjach, oraz dyskusji o tym, czy jest gotowy na zwrot w swojej karierze. W przypadku jakichkolwiek pytań służę pomocą. Specjalista ds kadr i płac.

Usuwają opinie bo sami wiedzą jaka jest prawda. W tej firmie rączka rączkę myje rodzinne machlojki

@Paweł

To jest cała prawda o tej firmie Jak donosisz to jesteś najlepszy i możesz ro bić co chcesz bez żadnych konsekwencji(usunięte przez administratora)

@Paweł

I to jest cała prawda o tej firmie Ludziska omijajcie ją szerokim łukiem Tam panuje fałsz i obłuda Liczy się tylko (usunięte przez administratora) Wtedy jesteś doceniany bezwględu na umiejętności i wiedzę

Obsetwator
@Nnnn

Prawda boli dlatego usuwają wpisy

T.
@Nnnn

Jestem zadowolny z pracy w tej firmie. Nie wiem skąd te wszystkie komentarze. Szefostwo normalne, Panie w biurze zawsze pomocne A że pracować trzeba ciężko to prawda. Nie ma nic darmo.

@T.

Niezmiernie nas cieszy Twoja pozytywna opinia. Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne.

@HIPSZ Spółka z o o

Pewnie tą opinię sami napisali

@T.

Potwierdzam. Jestem też bardzo zadowolony z pracy w firmie Hipsz. Wypłata zawsze na czas.Możliwości pracy w weekendy. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Posiłek od firmy w 8 godz. pracy. Jeszcze dodatkowo 4 dniowa wycieczka od firmy w pełni refundowana przez firme w ramach podziekowania za udany sezon.

Zadowolenie pracowników jest dla nas priorytetową kwestią, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy jedyną firmą w okolicy. Niektórzy pracują tutaj od kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu lat. Stała kadra jest dowodem na to, że atmosfera jak i warunki pracy są satysfakcjonujące. Zarząd firmy chętnie podejmie rozmowę w celu wyjaśnienia powyższych zarzutów. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, zapewniamy anonimowość.

Gggg
@HIPSZ Spółka z o o

Zadowolenie pracowników nie rozśmieszajcie mnie Wolicie jak pracownicy są Skłóceni bo potem jeden na drugiego donosi

Sasha

(usunięte przez administratora) na kulkach gdzie nie pójdziesz tam (usunięte przez administratora). Kierownictwo działu technicznego Paweł ma na czele jednego pijaka a drugiego (usunięte przez administratora)ale właśnie z takimi mu pasuje grunt że (usunięte przez administratora) po 300 godzin w miesiącu pozdrawiam ten (usunięte przez administratora)

@Sasha

Uprzejmie proszę o informację skąd takie wiadomości oraz zarzuty skierowane imiennie? Jesteśmy otwarci na szczerą i merytoryczną rozmowę, gdyż mamy na celu stworzenie naszym pracownikom uczciwych warunków pracy,które reguluje kodeks pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o HIPSZ Spółka z o o - Rydzyna

• Jak się pracuje w HIPSZ Spółka z o o?

Zobacz opinie na temat firmy HIPSZ Spółka z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HIPSZ Spółka z o o?

HIPSZ Spółka z o o
1.8/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Polanowicka 65
    51-180 Rydzyna