Opinie o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Janina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Janina o rekrutacji.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Niemiec

Proponuję zablokować szlak torowy z kopalni. Żaden wagon nie wyjedzie. Tak zrobili kiedyś w Lędzinach i od razu się kasa znalazła. Hanysy umieją zadbać o siebie tylko wy gorole takie nie ogarnięte.

Edward

Od kiedy bałwana śnieg przeszkadza!?

IQ

Czyli wszystko w temacie .!!!!Zero kasy za sprzedaż nas i naszego zakładu , oddłużenie na zero dla TPE za sprzedaż aktywów TW , u nas wydobycie dobowe 13 tyś ton , uśredniając po 1 tyś PLN za tonę to daje ok 12 mln PLN za dobę. Niejaki SPEED z GT dre mordę o8 rano ,że trzeba jechać bo wydobycie najważniejsze .(usunięte przez administratora) Sprzedali nas jak (usunięte przez administratora) złapanych w sieci . I to teraz tak się dajemy kiedy cena węgla na wadze 1850 PLN za tonę a wydobycie jakiego jak robię na tej kocinie , od dwudziestu lat nie widziałem . Wśród załogi cisza , czy wy naprawdę nie umiecie się zjednoczyć bo w związki wierzycie ???

Sidu.
@IQ

Jak czytam te Twoje twórczości i dostaje mdłości.

Gorol

Panowie czytam wasze wypociny na tym forum i czasami to głowa mała. Piszecie takie farmazony że nawet się tego czytać nie da. Wyjście jest jedno wypiscie się ze związków i tyle w temacie. Bo patrzeć nie mogę na to jak jeździcie na wycieczki za 600 zł za parę a parę dni wcześniej nadajecie na związki jacy to oni nie są. A na wycieczce pijecie ze sobą a oni wam się śmieją w twarz a jak wam ktoś splónie w twarz to zaś mówicie że deszcz leje. Więc się zastanówcie co lepsze albo wycieczki albo żeby nam w końcu było lepiej.

Grp
@Gorol

O tak , obłuda nie zna granic, wycieczka ,krytyka, zabawa,krytyka ech brak słów komedia Bareji

Prawnik
@Gorol

Popieram te słowa kłamią was a potem z nimi jeździcie i pijecie jakby nic się nie stało

Górnik

Ile pracowales na dole? Ja mowie ze wogule a prezes do mnie,pojdziesz do sugu 2 tam zarobisz i nauczysz sie pracy w trybie przyspieszonym. Flachy nie mialem bo nie wiedzialem???? a szkoda bo dostalem stawke 22zl/h a pewnie z flacha wiecej by bylo tak mi chlopaki mowili. Szkoda ze janina jest zaniedbana bo praca po 2 tygodniach sie podoba

Palisz? To uwazaj bo kara jest ktora podpisales. Nie pracowales na kopalni to wiecej pytan nie mam. Wyjdzie na dole co potrafisz

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Chytry

Byk ktoś na tzw masowce co związki organizują ?? Jakieś dobre wieści ?? Czy skladamy masowo wypowiedzenia ze związków

Trj

Pracuje ktoś może pod firmą PAS A PAS, opłaca się u nich zatrudnić? Czy lepiej omijać bo warunki dają ciekawe. Proszę o jakieś opinie pozdrawiam

Gery

Nic nie dostaniemy żadnego strajku nie będzie mało z tego w sobotę do fedry i cicho siedzieć

Hah
@Gery

Tak jest, do roboty jeden z drugim Jak się nie umiecie odezwac

Libiążak

Kasa jest tylko dla władzy no może okruchy dostaną wybrane lizusy z wydobywczego żeby ludzi gonili do pracy (usunięte przez administratora)

Turon
@Gery

Dostaniesz 13 tys brutto do końca roku

giepol

związki wnioskowały o 10tys zł. Niektorzy na dole mowili ze wiecej dostaniemy

Kwaśny edek

Patrząc na cały rok to górnicy z Tauron dostali najmniej kasy. Wypłaty też praktycznie stoją w miejscu od kilku lat. Mógłby tauron coś dać na odchodne bo teraz mają żniwa dzięki nam i dzięki Sobieskiemu bo niewiem jak na tych Brzeszczach idzie. Już nie mówię o 10k ale mogliby coś rzucic na koniec roku. Związki cicho siedzą na nich niema co liczyć, oni nawet bonów żywieniowych nie umieją przekształcić na karty.

Yoo

Będzie coś sensownego na tej masówce w piątek? Czy znowu (usunięte przez administratora). Ze związku chcą? Ale wielki Tauron nie chce?

@Yoo

Związki

Y
@Yooo

Jakiej niby masówce?????

Iiiiiiiii.......

....o co ci gościu chodzi ?????

Oro
@Iiiiiiiii.......

No dochodzenie było kto się ośmielił z ratowników na forum pisać.Zakaz.

ABC

To przestańcie siarę robić .

Dystrybutor
@Oro

Podobno za karę mają kotlety klepać

Oro

OK

Yfz

ORO potwierdzasz tylko, że jesteś żenujący

Zwiazki

Witam. Bardzo proszę o wypisywanie się z związków zawodowych bo c.h.u.j.a. z nich jest. KONTRA,SOLIDARNOSC I INNE SCIEPY. LENIE SIEDZA I NIC NIE POTRAFIA ZROBIC . LUDZIE NIE DAWAJCIE IM ZAROBIC. Właśnie idę się wypisać.

Zorro
@Zwiazki

To prawda dziwna jest ta niemoc związków , przecież to wasi członkowie którzy są pracownikami was wybierają , proszę opamiętajcie się

Dołek

Kiedy wyplaty wyrównań za ten węgiel wie ktoś cis w tym temacie

@Dołek

Było już napisane około 25 razy... Do 30 LISTOPADA

Ryll
@Yooo

To ciekawe bo ja mam info ze do 20

@Ryll

To po co pytasz? Jak wiesz że do 20?

Bert

To miało być do @Ryll

Obsługa Łaźni

Informujemy że na Prośbę M.Morawieckiego i J.Sasina wdrażamy oszczędności energii od 20 Listopada na zmianach nocnych na Łaźni nie będzie palone światło pracowników prosimy o pierwsze pobieranie lamp i przebieranie się oraz kąpiel w świetle swoich osobistych lamp ,latarek temp wody ciepłej obniżamy do 20 stopni w ramach oszczednosci a w Soboty i Niedziele tylko zimna.Wspolnymi siłami pokonamy ten kryzys

Lolek

Może nasze szanowne związki obudzą się w końcu i zorganizują masówkę ? Mamy połowę listopada a nie wiemy nawet w jakiej firmie będziemy pracować od nowego roku, już nie mówię o kwestiach finansowych...

Olek
@Lolek

Jaja se robisz sezon wycieczek zabaw biesiad a ty im pierdołami głowę zawracasz. .

@Lolek

Masówkę? Oczym ty mówisz obudźcie się nie będzie żadnej kasy żadnej masówki czy myślicie że oni rozmawiają z kimś? Panowie to wszystko już dawno było ustalone "nasze" związki nie zrobią nic chcecie żeby ryzykowali swoje ciepłe posadki? I co wrócą na dół? Zapomnijcie dziwię się tylko nam że chodzimy jak nam zagrają. Frajerzy z nas i tyle w temacie

Loluś

Węgiel na kopalni już 1850 zł za tonę, a my nic z tego nie mamy.

Chłoporobotnik
@Loluś

Jak to nic? Mamy pracę, nawet jest jej więcej niż kiedyś. Dziwie się że nawet masz czas siedzieć tu i pisać o pieniądzach zamiast skupić się na nadążeniu z tą pracą.

On

Idą święta, chciałbym zarządowi Tauron ,dyrektorowi na Janinie życzyć miłej kolacji w świątecznej niech sumienie rodzin przemówi

sfdv
@On

NA MIEJSCU SPÓŁKI OD NOWEGO ROKU WYPOWIADAM TAURONOWI UMOWĘ NA WĘGIEL po te 300 zł za tone, płace karę 50-100 mln czy ile tam jest, i DAJE IM NOWĄ UMOWĘ Z CENĄ 1000 zł na cenne miału. JAK SIĘ IM NIE PODOBA TO NIECH PALA OBORNIKIEM, BO ZA 1000 ZŁ to miał ludzie prywatni wezmą z pocałowaniem ręki.

Janina

Ciekawe ile osób jest na tej kopalni niezadowolona z wypłaty stawiać lajki!!! Niech góra widzi.

@Janina

Ja jestem zadowolony tak dalej

Bo ciula zarabiamy

@Janina

Panowie szału nie ma z wypłatami, ale doliczcie jeszcze sobie kartki, barbórke, czternastke i węgiel, wtedy wyjdzie całkiem dobra sumka i jest dużo lepiej finansowo niż u prywaciarza. Moglibyśmy narzekać gdybyśmy mieli tylko wypłate bez kartek i dodatków a tak to wcale nie ma źle. U prywaciarzy byś dostał 2500 do 3000 i wyżyj z tego cały miesiąc.

KwK
@Ryl

To jest kopalnia oszołomie a nie piekarnia,stąd możesz cały lub żywy nie wyjechać,do tego praca bardzo wymagająca fizycznie w ciężkich warunkach,dlatego powinniśmy zarabiać co najmniej godnie,tak jak na innych kopalniach.

Laki
@Ryl

U prywaciarza np. firmie z 5 tys nie schodzę w przodku, z tym że nie ma barbórki, węgla itp. względem miesiąca firma a względem całego roku kopalnia. Firma wiadomo gorszy social i większy zapiernicz jak są bonusy wtedy robi się wyscig szczurów. I kolejny minus 25 lat pracy u prywaciarza to okolo zwiedzonych 10 roznych kopaln rzucaja Cie jak psa. I tu masz racje pod kopalnią jest lepiej.

Ryl

W poniedziałek zerwała się taśma D 5 , wczoraj również .!! Nie znam się na tym , nie jestem specjalistą w tym kierunku , mam tylko pytanie do ludzi z oddziału GT !! Czy to przypadek , czy ktoś z czymś zawinił, czy nie do końca albo źle wykonał pracę wiecie co mam na myśli , zamiast klejenia szycie , może nie całą taśma została wymieniona?? Ktoś coś ????.....

Tasmiarz
@Ryl

Tak to jest jak się jeździ na rolkodrzewach. Tak to jest jak się puszcza całe wydobycie na jedną odstawę. 2 ściany i kilka przodków. Tak to jest jak się szkłem (usunięte przez administratora) wyciera. Władza ma to w (usunięte przez administratora) chodzi i się pyta gdzie może ręce umyć po czym spisuje człowieka za posiadany wąż wodny. Zajmują się głupotami. Umia się tylko doczepić o esza okulary linki od blokad itp. Gdy się po pytasz kiedy jakąś remontowe się zrobi. Nic nie mówią fedra musi być 24/7. Chłopaki robią co mogą. Szycie wyrwało w całości. Nie jest to wina pracownikow GT lecz osób co podejmują decyzję o odstawie 2 ścian jedna trasa. Pozdro dla całego GT

Lol
@Ryl

Proszę pytać dyrektora,przecież twierdzi że 2 ściany,wszystkie przodki ta odstawa odbierze.Nie trzeba być inżynierem,wiedząc że to gównoooo prawda.Taki mamy dozór.Takie sytuacje będą się zdarzać regularnie, nie tylko z D5.

Tasmiarz
@Lol

Niech się dzieje co chce. Byle by tylko nie było wypadku przez te decyzję.

@Ryl

W poniedziałek padła rola na wysięgniku w czwartek się zerwało. Żadne zaniedbania tylko ile te przenośniki mogą pracować non stop bez postojów ? A druga sprawa że przenośniki są przeciążone zbyt dużą ilością urobku z 2 ścian i wszystkich przodków. Tak się będzie działo o to nie tylko na d5.

Lew

Może brakuję smaru żeby smarować role bębny niech śliczny zakupi a dymus będzie smarował od tego jest

jj
@Lew

(usunięte przez administratora) Najgorsze w tych awariach było to, że pierwszą myślą panów w białych ciuszkach była obawa o to ile czasu będzie trwał postój a nie czy komuś nie stała się krzywda. Przecież pracownik jest (usunięte przez administratora)w oczach władzy, liczy się tylko fedra.

Na tej
@jj

Kopalni nigdy nie będzie dobrze, zgłaszasz róne problemy np że rola się grzeję itd.A dozór ma na to wyjebaneeee.Dopiero jak się dojebiiee to wielka akcja zawsze tak było i jest.Dla władzy to ma się kręcić 24 godz na dobę.Jak chłopaki mają coś zrobić jak nie mogą odstawy blokować, łaskawie dzwonić do dyspozytora czy pozwoli, czy to jest kuuuurwa normalne pytam.

Taśmiorz
@Na tej

To miej na to dwa razy bardziej wysrane niż oni,widzisz w tym jakiś problem?

@Taśmiorz

Jeśli osoba dozoru powie ci,że masz jechać jeśli coś się dzieje odrazu głaszam winnego zdarzenia tą osobę dozoru , nie ważne kto to jest dyspozytor czy sztygar. Musimy się wziąć za ten tępy dozór i zacząć ich punktować.

@Pewniak

Wszyscy boją się dyra a dyr. boi się o posadkę. Jechać z wydobyciem i koniec kropka. Tak też było za Okonia , miał 3 ściany , a w końcu żadnej bo jedną zalało , druga zasypało a trzecia się skończyła naturalnie. Na dodatek doszło jeszcze do tragedii i na W 9 zginął górnik uderzony częścią odstawy , bo odbiory jakie mamy każdy wie .

sgd

Dlaczego pojawiają się obciążenia jak w wyliczeniach wszystko grało? Każda zatarta albo brakująca rolka powoduje opór, każdy bęben z przycierającym się łożyskiem podwójny opór. Ich wyliczenia powinny być na 50% wydajności odstawy, wtedy by to miało sens, oni biorą dane z katalogu (usunięte przez administratora) się znają patrzą w tabele, niech popatrzą w tabele jak się sprzęt zużywa i jak jest wymieniany a potem niech połączą te dwie tabele i się dowiedzą że tak się nie da bo to nie ma racji bytu według ich gospodarki niedoboru. Że jak czegoś nie ma to człowiek to jakoś nadrobi albo zastąpi.

IQ

Jakie " żadne zaniedbania ?????!!!!!! " Widziałeś głąbie tą role z przenośnika , jak nie to zastanów się co piszesz ?? W skutek przeciążeń rola można powiedzieć ,że delikatnie UKRĘCIŁA SIĘ !!!!! Brawo dla pana dyra , który tylko mówi "" jechać , jechać, jechać ...... czy mu w końcu ktoś przegada ,że wszystko wymaga przeglądu i remontów , czy dalej dwa wojtki i pozostali z dozoru wyższego będą tłuc śmietanę do póki ich nie pociągną do odpowiedzialności za stwarzanie zagrożenia dla załogi pracującej na odstawie i za inne rzeczy , o których na razie nie chcę pisać ??? Zastanówcie się , bo możecie doprowadzić do tragedii jak na W9 ,na taśmie A1 .......

G2
@IQ

Musimy jechać nie patrzec na straty jakies nedzne odszkodowanie 200 tys za trupa to nic z milionami które dziennie wyciagamy , wypadek to postój uzasadniony postój ktory mozemy wykozystac na remo ty i naprawy na ktore nie mozemy sobie pozwolic jak sie nie sypie.(usunięte przez administratora)

Black Jack
@G2

No brawo! Takich trzeba w tym zakladzie, którzy będą j.e.b.a.c. bez zastanowienia i refleksji. Którzy będą robić po 8 świąt bez wybitki i płaceni z grupy. Którzy jedyne co widzą to ubłocone gumiory i hełm kryjacy pustą głowę. Ma się sypać non stop aż do z.e.s.r.a.n.i.a.!!!! Nie ważne że w taki sposób łatwo o wypadek, nie ważne że domy pękają, nic q.r.w.a nie ważne. Ważne że jak dyrektor tupnął nóżką to ma się sypać na zawał. I to jest właśnie to WASZE kalekie myślenie. Dlatego na Jance nigdy nie będzie jedności i wzajemności. I dlatego jak niebawem zamkną ten grajdół z polecenia UE nikt poza pseudogórnikami z Janiny nie będzie płakać. Szczęść Boże tym którzy mają jeszcze w sobie honor i godność górnika a nie chłoporobotnika.

@Black Jack

Jak ci nie pasuje na janci to wypad

ryl
@G2

Mam nadzieję ,że piszesz to z ironią , bo jak nie do życzę twojej starej aby dostała te 200 tyś !!!!

@ryl

Do roboty jak ci nie pasuje to się zwolnij a jak przyplacisz życiem to twoja stara weźmie za ciebie odszkodowanie i po sprawie

@ryl

Przecież jak komuś nie pasuje to się zwolnij nikt tu nikogo nie trzyma w Tychach na terenach przemysłowych cza to idź sobie i niedziel nie trza robić to w sam raz praca dla ciebie

Do g2
@G2

Weź ty człowieku rozpędź się i uderz głową w ringa. Może wtedy zmądrzejesz. Jeśli nie pomoże polecam ubrać się w kaftan i odrazu udać sie do Rybnika pokuj 69 czeka pusty. Nie ma na świecie cenniejszej wartości jak życie drugiej osoby. (usunięte przez administratora)

@Do g2

Ja wszystkie soboty i niedziele pracuje i nie narzekam dobrze mi

@Do g2

Dobrze że Polacy idą w elektrownie atomowe 3

@Do ryla

Dobrze, że wracamy do węgla, Morawiecki mówił że węgiel to przyszłość.

@Pewniak

Ty oglądasz Morawieckiego ze zrozumieniem przyszłość elektrowni atomowych ale co się dziwić tyle bez zrozumienia oglądają wypowiedź Morawieckiego od nowego roku każde gospodarstwo będzie miało naliczana kwotę w Pradze na zecz elektrowni atomowych jedna wybudują Amerykanie Koreańczycy druga a trzecia Francuzki do tego prywatni biznesmeni mają pozwolenie na zbudowanie swoich małych elektrowni i za 5 10 lat nikt nie wspomni o Śląsku i małopolsce to już reszcie ludzi nie będą te województwa z smogiem potrzebne

@Do pewniaka

Nic nie jest pewne tak jak kopalnie i węgiel. Węgiel to przyszłość , kraj wraca do węgla.

@Pewniak

Chyba w twojej głowie polska się odwraca od węgla po co związki jadą na Warszawę 17 listopada walczyć aby na Śląsku i małopolsce dziur nie zamykano bo jak 2033 roku pojawia się elektrownie jądrowe to wy jesteście w 100 procent nie potrzebni a inne grupy zawodowe mają was w d...e

Haha

Odezwał się głupoll z GRP który tylko potrafi przenieść ringa z punktu A do punktu B, dostawić nogę i skręcić zamek, bardzo skomplikowana praca.(usunięte przez administratora)

Pop

Właśnie 34 lata przerobiłes i robisz dalej a czemu bo byłeś i jesteś leniem bo ja jak bym przerobił 25 lat to nigdy bym tu nie zjechał

Hak
@Do pewniaka

Ciekawe czy pójdziesz wszystkie święta sylwestra i nowy rok kretynie do pracy.

@Pop

przerobiłem 34 lata bo mi zależy,żeby to było jak w latach świetności. Wam młodym sie nie chce wiecznie i macie w (usunięte przez administratora) matkę żywicielkę a jakby każdy w latach 90 miał takie podejście to byście (usunięte przez administratora) na kasie w Biedronce z zamiłowiania do taśmy która się obraca przed ryjem. Mam nadzieję,że moje wnuki będą robić na kopalni, chociaż do emerytury. Ojciec (usunięte przez administratora) 35 lat , dziadek 40. Ojca "przerobię" w marcu a mam nadzieję jeszcze przerobić dziadka. Moim marzeniem jest spotkać się z wnukiem i synem na jednej łaźni i pogadać o robocie a nie tylko na spotkaniach rodzinnych. Mojej rodzinie zależy ale wam, młodym nic. Tylko leżeć do góry (usunięte przez administratora) i narzekać,że za dużo sypią. Jakbyś był nauczony roboty to byś nie odpuścił jak p!zd@ po 25 latach tylko byś chciał być przykładem dla innych. Przez was ta kopalnia upadnie bo widzicie tylko problemy jak 2 ściany i przodki na 1 odstawie. Góra ma rację,że to powinno wytrzymać tylko wasz brak sumienności do pracy to (usunięte przez administratora).

Normalny
@Odleżyny z GT

Dziadek nie uruchamiaj się bo ci pikawa siądzie i 35 lat nie dorobisz głąbieee.Apel do twojego syna i wnuka, niech cię szybko zabiorą do psychiatryka bo główka zryta to tam sobie pogadasz o robocie i twoje marzenie się spełni.

Libiążak

Bajkopisarze jeśli tyle lat przepracowalibyscie na kopalni to niestety ale nie potrafilibyście wejść na to forum za starzy byście na to byli oj dzieciki z was

As

@Libiążak

Może i jestem stary ale Ty za stary to nie będziesz bo odleżyny Cię zjedzą. Ja robiłem po 3-4 święta co najmniej odkąd zacząłem pracę i bylo mnie stać na kursy obsługi komputera. Wy gówniarze nawet jakbyście mieli możliwość zainwestować w siebie to wolicie to przepić i na kacu leżec w domu a ja nigdy nie mailem więcej niż 1 weekend wolny w miesiącu. Mam kurs na koparki , na obsługę komputera i kategorie c+e prawa jazdy a wy młodzi tylko siedzicie na D*pie i najchętniej to byście czekali tylko na podwyżkę nie dając nic od siebie. Jedyny normalny to kolega @g2. Podejrzewam,że podobny rocznik co ja. Wy nawet nie potraficie zainwestować w siebie

giepol
@Odleżyny z GT

Marny z Ciebie prowokator,jak już masz zamiar pisać bajki to weź to jakoś wyposrodkuj żeby to było wiarygodne,za dużo kitu ciśniesz.Może w załodze znajdziesz (usunięte przez administratora) ale większość to raczej mądre chłopaki,takie bajki to może za (usunięte przez administratora) by ci przeszły gdzie brali na kope wszystkich jak leci.

Hshsgs
@giepol

Ja mam zypelnie inne zdanie o ludziach z GT. Bylem oddelegowany do ekipy ktora budowała przenosnik S1, bardzo miła atmosfera robota chlopakom idzie wiedza co maja robic, brygadzisci nie pamietam nazwisk ale wiem ze to bracia usmiech na twarzy zero krzyku obelg jak u mnie na grp. Az chcialo mi sie robic z gosciami z GT!!!! Ci smieszni przodowi z innych oddzialow powinni zobaczyc jak na innym oddziale moze wygladac wspolpraca i robota!!!

Gg
@Hshsgs

Wszędzie są normalni ludzię i (usunięte przez administratora) na każdym oddziale niestety tutaj na forum też się znajdą na GT też są ludzie zazdrośni i zawistni i niestety o nich mówi się najwięcej a nie o tych normalnych. Pozdrowienia dla prawdziwych górników a nie dla tych co szczują jednych na drugich

Opole

Panie M. Tekieli co z nami będzie.. nie zostawiaj nas...

Vxx

Witam, opłaca się iść pod firmę na Janine jako mechanik, czy gra nie warta świeczki?

Giepol
@Vxx

Jak lubisz pracować na DOLE to może warto !!!! Nie wiem ile zarabiają w firmach ale podobno lepiej jak na Janinie . Przecież zapytaj u źródła , czyli we firmie , w której chcesz pracować

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Janina - Libiąż

• Jak się pracuje w ZG Janina?

Zobacz opinie na temat firmy ZG Janina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Janina?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1081, z czego 271 to opinie pozytywne, 123 to opinie negatywne, a 687 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZG Janina?

Kandydaci do pracy w ZG Janina napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZG Janina
3.6/5 Na podstawie 2724 ocen.

ZG Janina