Opinie o MAGNA AUTOMOTIVE POLAND w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MAGNA AUTOMOTIVE POLAND. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MAGNA AUTOMOTIVE POLAND o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNA AUTOMOTIVE POLAND w Swarzędz

aw

około 3 lat I to przy sprzyjających okolicznościach.

abc

dla niezorientowanych Umowa przez tręka co miesiac i tak ok 2 lata.

Palec

W następnej firmie na pewno też go wszyscy polubią.

ADELANTE

Koniec pracy marzeń :(

Operator Wózka Widłowego

Przebieg rozmowy to totalne dno! Nie wspominając już o tym, że sprawdzają umiejętności jazdy na boczniaku, poprzez czołówkę haha. Co do rozmowy, to gdy już doczekałem się aż sz.p. zjedzą swoje sałatki (posadzili mnie przy otwartych drzwiach i kazali czekać). Nikt nie podał mi ręki, ani nawet nie powiedział "dzień dobry". Gdy podczas rozmowy zadzwonił telefon, luj wstał i po prostu sobie wyszedł, później wrócił i usiadł. ZERO podstawowej kultury Sama rozmowa to same ataki i niezrozumiałe "próbuję Pana rozgryźć", gdy mówiłam o prostych rzeczach typu utrzymanie porządku w alejkach transportowych. Nadal nie rozumiem argumentacji nt. przedstawionej różnicy sposobu pracy pomiędzy magazynem produkcyjnym, a spedycyjnym. Ten luj raczej też nie wiedział haha Od początku do końca odczuwałem, jakby nie chcieli mnie zatrudnić i szukali powodu czemu... po co, więc dzwonili i tracili nasz wspólny czas? Nie wiem. Żałuję, że nie wyszedłem po 5 minutach, tylko siedziałem i traciłem czas przez około 30 min. Czuć było szwabski mobbing, wiec po wyjściu nie zamierzałem za żadne bejmy podejmować tam pracy... Najlepsze było ich zmieszanie, gdy po zakończonej rozmowie podałem im rękę i grzecznie podziękowałem za poświęcony czas i się pożegnałem

Czemu chce Pan u nas pracować? Pan startuje na kierownika, czy tylko wózkowego? Przenosimy się z magazynu zewnętrznego wielkości arbuza, do 2 cytryn. Zdaje Pan sobie sprawę, że jest bałagan?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Swarzędz
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Swarzędz
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor międzynarodowy
Swarzędz
Elmex Logistics Group Sp. z o.o.
pasacior

a co z marcinkiem..:(

?

Mi pani od spraw personalnych w agencji po zaproponowaniu mi pracy na czas określony ... umowa co 2 tyg ;-) i moim deszczu pytań jak tak można ? w świetle polskiego kodeksu pracy ! powiedziała że ja się nie nadaje do tej pracy ;-);-)

?

Do anonima. Naucz się czytać, a dopiero później zadawaj pytania.

?

NIC NIE WIEM, NA JAKIS OKRES UMOWA CZY OKRES YWPOWIEDZENIA. AGANCJA AJAKAS TRAKEN COŚ TAM... :)

on

hej, ja tez dostalem propozycje pracy w firmie MAGNA, oczywiście przez agencje, nie wiem co mam zrobić.... może jakieś rady ? byłbym wdzięczny.

?

Kryteria rekrutacji w tej firmie są dla mnie nie pojęte. Ble.

Łoś

Za to Ty ktosiu z produkcji nie umiesz liczyć. Po fakcie trzecim powinieneś mieć fakt czwarty, a nie piąty. Wcale nie jesteś lepszy od "xyz".

ktos z produkcji .

Dziwi mnie ,że ktoś zabiera się za pisanie nie znając zasad ortografii... Czyżby ktoś nie wykształcony ? Z tekstu można by wywnioskować że,,xyz,, chętnie zająłby miejsce [usunięte przez moderatora] ,a teraz fakty ,zazdrościsz to weź sobie kredyt nawet u Providenta ,kup sobie tableta ,telefon i komara usiądź przed tym dobytkiem i sobie zrób dobrze ,werbalnie lub oralnie...fakt drugi zmiana [usunięte przez moderatora] , to najlepsi wozkowi we firmie ,wiem co mowie bo pracowałem na innych zmianach,każdy wie co ma robić ,wiec kierownik nie musi za nimi łazić i moze sobie siedzieć w ,,kanciapie,, od tego ona jest , żeby kierownik w niej siedział to chyba logiczne ,fakt trzeci najwieksza stabilność zatrudnienia na Jego zmianie ,to świadczy o tym ze idzie z nim współpracować ...prawda?Fakt piaty xyz pisze ze ww. Kierownik zmienił orientacje ,mało prawdopodobne ,jeśli o mnie chodzi ...jak xyz zna kogoś kto ma zbyciu Harleya ( nie harleja) i wystarczy się wypiąć,to skorzystam ,co bym miał motocykl to bym miał ,reszta gadżetów zbedna .

były

9,58 brutto atmosfera (usunięte przez administratora) br /> ogrodzony drutem kolczastym ochrona sprawdza zawsze i wszędzie i każdego zatrudnia Ranstad na umowy śmieciowe człowiek = narzędzie do pracy

G.Chojka

Poznań, 05.05.2013r. Musiałam w ostatni długi weekend parokrotnie zjawić się we firmie. Jak zawsze przeglądam na bieżąco pocztę. Dzisiaj zrobiłam to również. Wśród maili znalazłam info od "xyz" powiadamiające mnie o kolejnym wpisie na portalu gowork.pl - opinie o pracodawcach. Jak sama nazwa wskazuje powinny to być właśnie takie opinie, a nie tematy poruszane przez "xyz". Wydaje mi się, że osoba ta, to ktoś stale poszukujący tanich sensacji! Może zamiast pracować w Magnie powinien aplikować do jakiegoś brukowca zajmującego się głównie takimi tematami. Ponieważ znam [usunięte przez moderatora] od wielu lat, a wpisami xyz poczułam się "wywołana do tablicy", postanowiłam napisać kilka słów od siebie. Uważam, że życie prywatne [usunięte przez moderatora] nie powinno nikogo interesować!, a tym bardziej nie powinno się takiego tematu poruszać na tego typu portalach. Kogo to obchodzi??? chyba tylko xyz! Nawet jeśli [usunięte przez moderatora] został przyjęty do pracy w Decomie przed przeszło 10 laty dzięki czyjemuś poparciu, to uważam, że osoba, która rekomendowała go na to stanowisko wcale nie ma powodu do wstydu. Moim prywatnym zdaniem kierownictwo firmy może być zadowolone z pracy i wywiązywania sie ze swoich obowiązków przez [usunięte przez moderatora] Z pewnością mało kto wie, że przez te 10 lat [usunięte przez moderatora] nie był ani razu na zwolnieniu chorobowym, z urlopu korzystał wówczas gdy nie kolidowało to z planami pozostałych kolegów kierowników posiadających rodziny, często zamieniał się z nimi na zmiany gdy zmuszeni byli załatwiać własne sprawy rodzinne. Kiedy było to konieczne sam wsiadał na wózek i zastępował nieobecnych na swojej zmianie pracowników magazynu. Najlepszym dowodem na to, że [usunięte przez moderatora] był i jest lubiany przez współpracowników jest fakt, że reprezentował załogę jako jeden z członków Rady Pracowniczej. Nie kto inny, ale sami pracownicy powołali go na swojego przedstawiciela, co jednoznacznie świadczyło o tym, że mieli do niego zaufanie, lubili go i szanowali jako kolegę. Chcę podkreślić jeszcze raz, to jaki [usunięte przez moderatora] jest prywatnie, to jak się zachowuje, czy też z kim był, jest, czy będzie w związku nie powinno nikogo obchodzić! Na tym portalu powinno poruszać się tylko sprawy zawodowe, a w tym akurat temacie chyba nikt nie może [usunięte przez moderatora] nic złego zarzucić. Tak więc proszę "xyz", aby zaprzestał swoich wpisów, gdyż moim zdaniem nie wpływają one z pewnością pozytywnie na ogólną opinię o pracodawcy - firmy Magna Automotive w Swarzędzu. Proszę również Kierownictwo firmy, aby postarało się bardzo obiektywnie podejść do tematu takich wpisów świadczących o wzajemnych animozjach pomiędzy pracownikami i nie traktować ich jako podstawy do wyciągania subiektywnych wniosków mających wpływ na przyszłość zawodową swoich pracowników. [usunięte przez moderatora]

xyz

ty, "uf" tylko się zgadzasz co do [usunięte przez moderatora]? dobre plecy nie tylko u romusia sie sprawdzają. Okazuje się, że [usunięte przez moderatora] też niezłe plecy ma w naszej firmie. pewno zastanawiacie się kto za nim stoi jak żadnej rodziny we firmie nie ma. Byłem w ostatnich dniach na grilu u znajomych, ludzi było sporo. W towarzystwie potworzyły się grupki, kobitki sobie plotkowały, a faceci mieli oczywiscie swoje tematy.Było kilka osób których wczesniej nie znałem. Popijałem sobie z jednym poznanym gościem i gadaliśmy na rózne tematy. w któryms momencie zeszło na to gdzie kto robi. jak mu powiedziałem nazwe firmy to okazłao sie że zna roberta p. co za przypadek. Gosciu wypił sporo więc język mu się rozwiązał i zaczoł mi sporo o nim opowiadać. czy wiecie ze w naszej firmie zatrudniony jest i to na stanowisku kierownika magazynu!! kryminalista z wypełnioną kartoteka za jakies przewały u dielera gdzie wczesniej robił. powiedział mi że to ciagnie się już chyba od przeszło 10 lat. niedawno podobno jakiś wyrokzapadł w jego sprawie. Sami widzicie ze moj wczejszy wpis o wynoszeniu przez niego z firmy ma swoje potwierdzenie. jak ktos ma takie skłonnosci to pozostanie to do końca... Ludzie wniosek jest jeden on został u nas zatrudniony w kartoteka podobno nawet po jakiejs odsiatce. Nie złe ma więc plecy, ze go przyjeli. dlaczego góra przymyka na to oczy? a moze to ktoś z góry go kryje? Gościu mówił też ze skończył ze swoj (usunięte przez administratora) dyrektorką i jest z tego dumny. może nie chciała mu harleja kupić i sobie kogos innego do dojenia upatrzył. Powinien [usunięte przez moderatora] mieć honor i sam się z firmy zwolnić i ludzi swoim szpanerstwem w oczy nie kłuć.

xyz

dziwi mnie że nikt nie wypowiada sie na temat magazynu i ich kierowników. jeden z nich to niezły cwaniaczek [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) wyżej sra ni (usunięte przez administratora) ma! jego ulubione zajecie to szpanowanie a to sprzętem tablety drogie telefony, samochodami oczywiscie nie jego ale szpan jest a teraz harlejem. Ciekawe skąd na to wszystko bierze? chyba nie z tych ścierek i rękawiczek co je z firmy w hurtowych ilosciach wynosił co sam widziałem. a może ta jego (usunięte przez administratora) dyrektorka mu to kupuje. Chociaż chodzą słuchy ze zmienił orientację to moze trafił na bogatego kochasia harlejowca co mu motocykl kupił pod warunkiem ze babe zostawi a swoje cztery litery kochasiowi wypnie albo mu obciągnie albo zerżnie. biedna kobieta co na takiego zbokola trafi co (usunięte przez administratora) woli. "wiedzący" już w grudniu 2009 zamiescił jego inicjały wśród wynoszących. ciekawe dlaczego góra nie czyta tych wpisów mogli by sie wiele z nich dowiedzieć o swoich pracownikach. uważam że powinni sie za kierowniczków tez zabrać szczególnie za [usunięte przez moderatora] i (usunięte przez administratora) na zbity pysk nawet za scierki i rękawiczki! niech nie czuje sie bezkarnie. z kierowcami tez umiał sie zawsze dogadać, mogli nieraz coś z firmy wywieść. romuś tez kierownik jak z koziej (usunięte przez administratora) tromba, własnego cienia sie boi, ma plecy we firmie dzięki rodzince. trzeci doszkolony [usunięte przez moderatora] pewno robi za te same nendzne bejmy ale stanowisko kierownika ma no nie. Szkoda gadać jeden syf w tym [usunięte przez moderatora] nas gnębią za byle (usunięte przez administratora) a sami z firmy wynoszą obijają sie po kontach albo w swojej kanciapie do góry siedzą.

w

Składam zawiadomienie, ze niemożliwe jest już sądzić, że siostra w wierze monika (usunięte przez administratora) z jednej z parafii ząbkowickich jest głęboko wierzącą osobą. Nawet wierzącą średnio. Domagam się usunięcia tej siostry z naszej wiary. Siostra ta [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) jest złoczyńcą niegodną bycia moim orędownikiem Chrystusa, poprzez wspólną wiarę. Dokonała wobec mnie niepodwazalnego aktu zła. Wskutek czego bliski jestem śmierci z żalu, z samobójstwa oraz z chorób psychicznych. Mianowicie [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) podała fałszywe świadectwo wobec mnie na policji wskutek czego dostałem karę finansową, znieważanie od jej pobratymców, oraz wyrok - szyty grubymi nićmi zafałszowany jadem i nienawiścią. Wykorzystano wobec mnie 2 zdania nieadekwatne do roli oskarżenia jakie mnie postawiono, spośród 10000 tysięcy innych słów, które to właśnie były prawdziwe. [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) e jak pies, ale wykorzystanie psich słów przez policje to przecież norma, a także przez tak zwane kalekie na umyśle i chore zawistne dusze. Nie widzę drogi w Chrystusie przy [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) Tej niegodziwości i fałszywego świadectwa jakie mnie wystawiła nie jestem w stanie zapomnieć i wybaczyć. Notabene ukrywa ona człowieka, który trwale mnie okaleczył [usunięte przez moderatora]. on też powinien być wydalony z katolickiej wiary. wiele można ująć w tym temacie. Jednakże jako człowiek wiary pełen szacunku, jako, że nigdy nie splamiłem honoru niegodziwością większą od krzywdy, której nie da się wybaczyć, uważam, że bracia w wierze są winni wspomóc moje oczekiwanie i gremialnie poprzeć moją katolicką wolę o usunięcie z kręgu parafian i parafianek [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) i tego człowieka, którego ona kryje pod płaszczem chorego prawa i splamionego kałem serca. amen [usunięte przez moderatora]

herbata

Kawa uwielbia ją bo już tam jest i pele uzbraja ładnie I dobrze to wie że SAM ! zlicuje ją, skreci mocno i wysle na folswagen ooo.

Pracuję na zmiania [usunięte przez moderatora] ,każdy wie co ma robić i robota idzie ,czy to na slw czy na t5 ... szczególnie że nie ma u nas brygadzisty ,a na t5 najlepiej napieprza Kawa i nikt mu peli nie musi przytrzymywać ,prawda panowie?... i to w trójkę.

Magna Worker

Korporacja Magna staje się właścicielem wielu zakładów w Polsce, wszyscy pracownicy tych zakładów stają się wspólnymi pracownikami agencji Randstad. proponuje zaprzestanie wypowiedzi na forum i przejscie na forum [usunięte przez moderatora] gdzie zbierzemy się wszyscy i przedstawimy swoje opinie. Przestrzegajmy etyki i kultury

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNA AUTOMOTIVE POLAND - Swarzędz

• Jak się pracuje w MAGNA AUTOMOTIVE POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNA AUTOMOTIVE POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNA AUTOMOTIVE POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNA AUTOMOTIVE POLAND?

Kandydaci do pracy w MAGNA AUTOMOTIVE POLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNA AUTOMOTIVE POLAND