Opinie o MAGNA AUTOMOTIVE POLAND w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MAGNA AUTOMOTIVE POLAND. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MAGNA AUTOMOTIVE POLAND o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNA AUTOMOTIVE POLAND w Swarzędz

kandydat

Piszę do wszystkich chcących pracować w tej firmie jako wózkowy. Patrząc na to co się dzieje w tej firmie to jakaś porażka. Przychodzisz widzisz ilość pracy oraz frekwencje na zmianie i dajesz sobie spokój. Nie ma co wypruwać sobie żył za taką stawkę. Albo ktoś z zarządu zrozumie, że albo zaczną płacić więcej albo wszyscy pójdą na L4 albo odejdą. Nie chcesz robic za dwóch to poszukaj pracy gdzie indziej.

były pracownik-staż 14 lat

potrzebują wózkowych? no się porobiło

kandydat

Beata
@kandydat

Ale to notorycznie ktoś jest na L4? Przecież to dość dziwnie wygląda nie tylko dla firmy, ale też dla ZUSu. Ile formalnie powinno być osób na zmianie zgodnie z grafikiem?

były pracownik-staż 14 lat Nowy wpis

potrzebują wózkowych? no się porobiło

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MAGNA AUTOMOTIVE POLAND?

ZZZ

siemka , jak u Was w Magnie z podwyżkami na Nowy Rok ? Też kryzys jak w pozostałych Magnach w Polsce ?

Zofia Nowy wpis
@ZZZ

To w tym roku nie planują zadnej podwyżki? A jak było w ubiegłych latach?

jj Nowy wpis
@ZZZ

+600

Tak samo z paczkami świątecznymi. Mile jest to, że o nas pomysleliscie, ale kto tam do góry ma fioła na punkcie BIO. Następnym razem polecam kupić normalne słodycze itd. Przecież te paczki BIO są przez nas wydawane dalej w prezencie, żeby tylko się tego pozbyć, a komuś innemu odbebnic prezent.

Axn
@300

Racja te paczki świąteczne to porażka. Człowiek bardziej by się cieszył gdyby dostał czekoladę czy ptasie mleczko, po prostu normalne słodycze i np dorzucić do paczki jakiś owoc typu mandarynka. Tak samo na Wielkanoc nawet chrzan bio ????????

komedia

A te paczki dla wszystkich?! Z roku na rok coraz więcej wymyślają i idzie to w złą stronę. Może lepiej by było dawać bony na zakupy.

Operator Wózka Widłowego

Przebieg rozmowy to totalne dno! Nie wspominając już o tym, że sprawdzają umiejętności jazdy na boczniaku, poprzez czołówkę haha. Co do rozmowy, to gdy już doczekałem się aż sz.p. zjedzą swoje sałatki (posadzili mnie przy otwartych drzwiach i kazali czekać). Nikt nie podał mi ręki, ani nawet nie powiedział "dzień dobry". Gdy podczas rozmowy zadzwonił telefon, luj wstał i po prostu sobie wyszedł, później wrócił i usiadł. ZERO podstawowej kultury Sama rozmowa to same ataki i niezrozumiałe "próbuję Pana rozgryźć", gdy mówiłam o prostych rzeczach typu utrzymanie porządku w alejkach transportowych. Nadal nie rozumiem argumentacji nt. przedstawionej różnicy sposobu pracy pomiędzy magazynem produkcyjnym, a spedycyjnym. Ten luj raczej też nie wiedział haha Od początku do końca odczuwałem, jakby nie chcieli mnie zatrudnić i szukali powodu czemu... po co, więc dzwonili i tracili nasz wspólny czas? Nie wiem. Żałuję, że nie wyszedłem po 5 minutach, tylko siedziałem i traciłem czas przez około 30 min. Czuć było szwabski mobbing, wiec po wyjściu nie zamierzałem za żadne bejmy podejmować tam pracy... Najlepsze było ich zmieszanie, gdy po zakończonej rozmowie podałem im rękę i grzecznie podziękowałem za poświęcony czas i się pożegnałem

Czemu chce Pan u nas pracować? Pan startuje na kierownika, czy tylko wózkowego? Przenosimy się z magazynu zewnętrznego wielkości arbuza, do 2 cytryn. Zdaje Pan sobie sprawę, że jest bałagan?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.

Mikołaj

Może najpierw wypadałoby z nim pogadać? Bo chyba rozmawiacie między sobą? Tak się zastanawiam, jakie w tej firmie macie relacje? Nie chciałbym przechodzić do firmy, gdzie wpierw pisze się o kimś na forum lub idzie do przełożonego.

Magda

Jak jest w firmie magna ? Jak z wynagrodzeniem ? Praca jest do ogarnięcia ?

Zainteresowany pracą

Witam jestem zainteresowany pracą na magazynie na wózek jak wygląda praca? Jakie pieniądze?

Dominika
@Zainteresowany pracą

Cześć, a z jakiej "okazji" jesteś zainteresowany? W sensie, jest jakaś rekrutacja aktualnie, czy po prostu pytasz? Bo jak przyjmują, to daj znać. Nie spodziewałam się, że w grudniu będą przyjęcia.

Urszula

na wózkach tak w sumie to co może być nie tak? wózkowych to ilu w firmie jest, pozostali pracownicy też maja uprawnienia i jeżdżą? jak się organizujecie?

Franek
@Zainteresowany pracą

Teraz byly nadgodziny to mozna 5 wykrecic...do tego gwiazdka1.5

Urszula

Mówisz? :/ I co w razie czego tak informacyjnie co roku będziesz tutaj to podbijać co by ludzie mogli wiedzieć co i jak? :/ A gdyby tak z nim pogadać?

Hehe daj łapkę w górę za jakiś czasu cwaniaczki

Yolo

Przyszedł nowy kolega do rewolucji magazynowej, a miejsca jak nie było tak nie ma. Ciekawe ilu jeszcze takich musi przyjść, żeby ukaż zrozumiał to i owo

Magnus
@Yolo

Zdaje sie ze przyszedl bo poprzednicy narobili balaganu i uciekli.... specjalisci od planowania

@Magnus

A ten co przyszedł to też taki sam specjalista czy inaczej będzie?

Sungam
@Magnus

przecież kierownictwo cały czas jest takie samo i cały czas twierdzą, ze wszystko jest ok, tylko podwładni ch…i:) a jest dokładnie na odwrot

@Sungam

To jednak nikogo nowego to nie było? Bo teraz to się zastanawiam skąd on miał takie info, chyba że o coś innego chodziło?

Kandydat przyszly

Warta przyjść do magny jaka atmosfera ? bo słyszałem że ludzie fałszywi a kierownicy tez czasem chamscy jakie zarobki??

@Kandydat przyszly

A tak z ciekawości od kogo tak słyszałeś, to wiarygodne źródło?

Mat

Jaki system pracy na produkcji? 4 brygady czy 3 zmiany?

on
@Mat

3 zmiany

Gabriela
@on

W jakich godzinach są te zmiany? I jak to wygląda? Ile dni wolnego?

Nie polecam

Rozmowa o pracę jest na słabym poziomie, o ile w ogóle można to nazwać rozmową. Pozdrowienia dla miłych pań z ochrony : )

@Nie polecam

A możesz ją jakkolwiek opisać? Bo brzmi niepokojąco

Jestem w szoku przez to co tu wypisujecie. Czytając to zastanawiam się, czy pracowałem w tej samej firmie o której piszecie. Widać że nowi pracownicy tylko utrudniają rozwój tej firmy? Zamiast ubolewać i być zrozumialcem, może lepiej zmienić firmę niż doprowadzać ją do niższego poziomu?

Byla

Pewnie i racja "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Firma płaci na czas, pensja porównywalna z rynkiem, niestety atmosfera fatalna ludzie są fałszywi delikatnie mówiąc specyficzni. Firma dość duża, mieszanka damska /meska a co za tym idzie dobra zabawa po całości...moje odczucie po 2 latach pracy to "brak wartości " jak zwierzęta i to niby tam normalne dlatego już tam nie pracuje.

Lipa

Mariusz zwolnił sie sam tak jak jego zona...przed rokiem..co trzeba miec w glowie zeby zerowac na smierci kolegi

Kawka
@Lipa

Zwolnił się sam bo miał wybór- zwolnić się lub dyscyplinara

Ktos

Jeśli jesteś taki mądry to dlaczego ty nic nie zrobiłeś!

labadziara
@Kawka

za co chcieli go zwolnić?

Rozlicz siebie nie innych....gdzie byłeś kiedy Kolega potrzebował pomocy?! Jak można taka tragedią obwiniać innych! Skoro tak myślisz powiedz to tym ludziom w twarz że są winni, ale zastanów się gdzie byś był i co robił gdyby nie oni...I dlaczego Ty jesteś tam gdzie jesteś a Oni zarządzają ludźmi. Gratuluje odwagi i dojrzałości. Nie kadra zarządzającą lecz my koledzy nic nie zrobiliśmy!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MAGNA AUTOMOTIVE POLAND?

elo

Tu tylko tacy przychodzą, bo hajs słaby

Kkkukuku

Witam. Zastanawiam się nad aplikacją do was. Pracowałem już w różnych kołchozach typu Solaris czy VWP. Proszę o informację. Jaki system pracy tam panuje? Weekendy wolne? Jaka wypłata bez nadgodzin powiedzmy po roku pracy? Jakie dodatki na wakacje na święta itd. Poświęć proszę chwile i odpowiedź na Te pytania. Pozdrawiam.

AD

Ile mozna dostac jako nowy pracownik na stanowisku operator wózka widłowego ???

Pewien kierownik przesadza ze swoim zachowaniem. Nie potrafi się normalnie odezwać tylko zawsze z krzykiem i pretensjami. Wiecie o kim mowa?????

@12345

No wiadomo !! Dawać go za bramę, poprawimy facjatę .

Może zamiast takich siłowych rozwiązań warto zgłosić to gdzieś wyżej? Przecież są inne sposoby niż "poprawianie facjaty". Mentalne przedszkole.

Trool
@12345

Uważam że jeśli robi to peerosnalnie do konkretnej osoby . To proponuję nagrać go i nie jest to zakazane . Jeśli robiły by ty w grupie i gadał ogólnie to już nie ale jak jest rozmowa pracownik a kierownik to . Tak przyjmuję taki dowód w sprawie . Sprawdzone przeze mnie namiarem na plus . Polecam serdecznie wraźie mogę służyć do pomocą adwokata z polecenia. Pozdrawiam serdecznie

Bez
@Trool

Przetłumacz mi to na zrozumiały język....... żenada

Drewniak

Pieniądze nędzne, ludzi brakuje, trzeba robić za kogoś, jak sobie dobrze radzisz, bo (usunięte przez administratora) i jesteś wyrobiony, to masz isc pomagać innym, robienie części zamiennych w trakcie pracy i potem nadrabianie za wszelką cenę, podwyżki daja nowym, a starym nie Można wymieniać bez końca. Byle do końca grudnia i bye bye. Firma która kiedyś była jedną z lepszych w regionie, teraz zeszła na...

Kaessel
@Drewniak

W pełni się zgadzam. Najlepiej udawać idiotę który się nie wyrabia, wtedy będziesz robić tylko swoje a nie będziesz musiał robić za innych. Kiedyś firma bardzo spoko, teraz (usunięte przez administratora) Stereotypowy (usunięte przez administratora) produkcyjny.

@Kaessel

90 % firmy to imbecyle

Trool
@Kaessel

Właśnie mnie też to zastanawia że ludzie którzy mocno pracują i s to by odebrać faj a wypłatę . Bo można ale jeśli coś się stanie z winy tego co robi połowe tego co inni spóźnia się notorycznie. Ciągle ma wymówki . To zadaję bo pytanie . Kto go bo później awansuje na wyższe stanowiska. Hmmm już wiem ten co (usunięte przez administratora) slyszy tylko szybciej szybciej daj zarobić i dalej lepsze wyniki będę. A tego nie robka co jeszcze pyskuje to na swoją stronę przekobacic żeby zaczął szczekać na pracowników a nie gryzie się reki który go karmi. I tak problem z głowy z kimś to nic nie umie po za wymadrzaniem się bezytecznym . Taki tren widać w każdej większej firmie stanowiska nie dla osób które coś wiedzą i potrafią tylko dla nie udacznikow

bagna

Kierownictwo ma jakis problem z Home Office. Jeden z dzialow jest wyjatkowo premiowany i nie ma problemu z wzieciem HO. Reszta dzialow ma juz wielki problem. Tak Panie M.. na HO można załatwić wiele spraw, dogadać wiele rzeczy, trzeba być tylko nowoczesnym menadżerem, a nie gościem z wąskim horyzontem, niegotowym na zmiany technologiczne. Krzykiem, butą i cwaniactwem nic pan nie zdziała. Może i ma pan wiedzę techniczną, ale menadżer z pana żaden, miękkie skille na poziomie 0, podejście lean managment na poziomie 0. Max stanowisko to analityk ds. projektów, gdzie moze pan sobie klepac te swoje pomyslu, nie psujac krwi innym. Czlowieku swiat sie zmienia, ty stoisz w miejscu. Kadra zarzadzajaca to jakis rak tej firmy, w "trudnych" czasach daje minimum, idzie po najmniejszej linii oporu. Efekty tego mamy w postaci duze rotacji na stanowiskach produkcyjnych i u wózkowych. Brak miejsca na magazynie, przez to, ze ktos nie podjał sie proby oszacowania miejsca jakie beidze potrzebne do pomieszczenia towarow z nowych projektow... Tak, to wasza wina drodzy kierownicy. Brak mozliwosci awansu w gore, mozliwosc rozwoju na zerowym poziomie. Nad Toba jewt tylko kierownik, a ty siedz za 5k brutto na stanowisku specjalisty i czekaj na 200 zl brutto podwyzki co roku XD

Pigwa
@bagna

Kazdy z montazu by chcial 5k za 8h siedzenia w internecie...art.. zjedz snickersa

jan papaj 2137
@Pigwa

pracowałem na produkcji. Typie wystarczy się nauczyć, złożyć CV i zdobyć umiejetnosci na siedzenie po 8h w internecie. Pracowałem z fizolami i nigdy więcej, jak nauczycie się liczyć do 3, składać zdania podwójnie złożone, łączyć kropki i nie wychodzić poza linie w czasie rysowania, to może wtedy zdobędziecie pierwsza prace biurowa :)))

Specjalista
@bagna

Kolega się zwalnia ? W jakim dziale tak dobrze płacą ? Słyszalem, ze najlepiej to w dziale jakości mają ? Zwalnia się tam może wakat ? Słyszalem ze w logistyce to na więcej niż 4,5 nie ma co liczyć, a jakiegoś kassel to się trzymać z dala . Atmosfera też widzę nieciekawa. Ale za 5 k to się jakoś przeżyje. Ile można na 3 zmiany robić.

Pigwa

I taki chce ludzmi kierowac...specjalista manager

ludzik
@bagna

Widzę, że znalazł się (usunięte przez administratora) co w necie potrafi się mądrzyc i byc wielkim bohaterem ludu Magny. Na żywo to się pewnie nic nie potrafi odezwać bo brak jaj i trzeba żale w internecie wylać, a potem się dziwią że nic nie działa w tej firmie jak należy. Ciekawe który z tych nierobów się w końcu zwalnia. Psioczy na Pana Ł. bo się za nich wziął i skończyło się lecenie w kulki i trzeba uciekać bo trzeba pracować....

Łukasz Masz Ciula
@Specjalista

Na kanbanie za duzy (usunięte przez administratora) pewnie, u nas w qm, zakupach czy logistyce zarabiamy podobnie. Dzial niema znaczenia

Kapucynka
@bagna

Trafne uwagi, ale na miłość boską jaka on ten imbecyl ma wiedzę techniczną , ludzie to Dyzma jakich mało !! Ale uwazaj bo pewnie wezwie ochroniarzy i wyprowadza cię z hali. Powtarzam to dyletant i papudrak !! Jak i reszta tych pseuda kierownoczkow. Tfu tfu

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNA AUTOMOTIVE POLAND - Swarzędz

• Jak się pracuje w MAGNA AUTOMOTIVE POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNA AUTOMOTIVE POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNA AUTOMOTIVE POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNA AUTOMOTIVE POLAND?

Kandydaci do pracy w MAGNA AUTOMOTIVE POLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNA AUTOMOTIVE POLAND