Opinie o MAGNA AUTOMOTIVE POLAND w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MAGNA AUTOMOTIVE POLAND. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MAGNA AUTOMOTIVE POLAND o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNA AUTOMOTIVE POLAND w Swarzędz

Łakałaka

Ciekawe kto znowu na L4 pójdzie. Hehe

Easytouse
@Łakałaka

Zapewne ten kogo dopadnie choroba. Ja już biorę rutinoscorbin rano i wieczorem, żeby nie zawieść Pracodawcy :)

Pupal
@Easytouse

I codziennie trzymasz fingersa w pupalu temu z pierwszego piętra !

Bonderas

Czy na L4 krzywo patrzą?

Cykacz

Jeszcze trochę i powrót do pracy.

Pingwin

Polecam firmę można całkiem dobrze zarobić

Operator Wózka Widłowego

Przebieg rozmowy to totalne dno! Nie wspominając już o tym, że sprawdzają umiejętności jazdy na boczniaku, poprzez czołówkę haha. Co do rozmowy, to gdy już doczekałem się aż sz.p. zjedzą swoje sałatki (posadzili mnie przy otwartych drzwiach i kazali czekać). Nikt nie podał mi ręki, ani nawet nie powiedział "dzień dobry". Gdy podczas rozmowy zadzwonił telefon, luj wstał i po prostu sobie wyszedł, później wrócił i usiadł. ZERO podstawowej kultury Sama rozmowa to same ataki i niezrozumiałe "próbuję Pana rozgryźć", gdy mówiłam o prostych rzeczach typu utrzymanie porządku w alejkach transportowych. Nadal nie rozumiem argumentacji nt. przedstawionej różnicy sposobu pracy pomiędzy magazynem produkcyjnym, a spedycyjnym. Ten luj raczej też nie wiedział haha Od początku do końca odczuwałem, jakby nie chcieli mnie zatrudnić i szukali powodu czemu... po co, więc dzwonili i tracili nasz wspólny czas? Nie wiem. Żałuję, że nie wyszedłem po 5 minutach, tylko siedziałem i traciłem czas przez około 30 min. Czuć było szwabski mobbing, wiec po wyjściu nie zamierzałem za żadne bejmy podejmować tam pracy... Najlepsze było ich zmieszanie, gdy po zakończonej rozmowie podałem im rękę i grzecznie podziękowałem za poświęcony czas i się pożegnałem

Czemu chce Pan u nas pracować? Pan startuje na kierownika, czy tylko wózkowego? Przenosimy się z magazynu zewnętrznego wielkości arbuza, do 2 cytryn. Zdaje Pan sobie sprawę, że jest bałagan?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Legolas

Firma która daje szansę rozwoju

Grubas

Święta i po świętach

Magazyn

Jaki czas samowoli?? I tak zrobią wszystko ale na swoją korzyść, już Góra o to zadba, lepiej nie będzie więcej pracy dużo więcej a wyplaty kiepskie.

Edka
@Magazyn

Dokładnie. Wiadomo o kogo chodzi. Nic to, oby jak najszybciej sąsiad rozpoczął rekrutację. Adios sucker from first floor.

Unikat
@Edka

Co tam za firmę stawiają obok?

Annabelle
@Edka

Z tego co mi wiadomo 7r to firma budująca halę pod wynajem. Więc nie wiadomo co za firma i kiedy będzie tam rekrutować. Ale czy tam będzie lepiej?????‍♀️

Ciekawa
@Annabelle

Jak będziecie coś wiedzieć co to za firma i co tam będzie napiszcie napewno będzie duże zainteresowanie, a wy tu jesteście zadowoleni z stawiki miesięcznej jaką dostajecie?

WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI

Krótko na temat pomysłu który już trochę istnieje : owocowy tydzień Przyszedł czas świąt a wiec czas na mandarynki...super ! każdy lubi zajadać mandarynki jednak nie dla każdego starczy... Według mnie każdy powinien dostać przydział u kierownika. Nie chce ?? Oddaje komuś kto z chęcią zje. Nie może być tak ze „DZIELNICOWA” jak pojawią się owoce to biegnie jak antylopa przez całą hale i bierze 20 sztuk w kieszeń i odbiera innym porcje. Tyczy się to tak samo gruszek czy innych śliwek itp. To że są owoce dla wszystkich to znaczy ze dla wszystkich w pracy. Kogo to obchodzi czy koleżanka ma zamiar upiec 5 placków ze śliwkami w domu. Takie sytuacje są śmieszne a osobie która postępuje w ten sposób powinno być conajmniej głupio... może się coś w tej kwestii zmieni. Może i będzie (usunięte przez administratora) ale po równo. Pozdrawiam ;)))

Foch

A co znowu wam nie pasi?

Dobre

Może wszystkie Panie ze wszystkich zmian wezma się do pracy zamiast wymyślać, przypominam to normalny zakład pracy a nie zakład pracy chronionej jest zdolność to pracujcie a nie bo to za ciężkie, tak nie wygodnie wszystkie normy są przeliczone i raczej gdyby czegoś kobiety nie mogły robić nie były by na tych stanowiskach alee żeby sobie paznokci nie polamac trzeba wymyślać.... ŚMIECH! Może skoro tak wam źle czas zmienić pracę? Skoro jest Was parę na każdej zmianie i chcecie mieć większą władze niż panowie... Mogła by się Góra bardziej przyjrzeć waszej pracy...

Gloria

Zbliżają się podwyżki więc czas zaczac wymyślać jak to jest źle i dlaczego pracownicy się spóźniają

Mag
@Gloria

Tak jak zawsze i co roku ???? dla nas resztki a Góra jak zawsze więcej, praca fizyczna w tej firmie jest mało płatna, ale trzeba się było uczyć ???????????? śmiech!!!

Hipka
@Gloria

Pamiętajmy o tym w corocznej anonimowej Ankiecie. Tym dwóm panom już podziękujemy. Tfu, tfu.

Lipka
@Hipka

Jakim dwóm Panom?

Alladyn

Nie po to się zapisywałem do związków żeby teraz się ze spóźnień tłumaczyć BUAHAHAHA xD

Mecenas

Ja się pytam gdzie są związki zawodowe? :)

Wlad IV
@Mecenas

Kolejny naiwny.... Buhahahahha

Mecenas
@Mecenas

Związki Zawodowe, są , póki co czekamy za zgodą na wejście w celu ustalenia dyżuru na stołówce. Zapraszam do kontaktu.

Malpka

Niby są związki zawodowe nam mówią że jeszcze nikt się nie zjawił a na stronie Solidarności, że firma nie ma dla nich czasu więc jakieś matactwo jest, nie pozdrawiam...

Gebels

Ty się znasz :p

Dominika
@Malpka

Nie do końca rozumiem, o co chodzi. Dopiero rozważam pracę w MAGNA, więc nie jestem wtajemniczona. A co takiego się stało, że Solidarność ma interweniować?

Pika
@Dominika

Generalnie, flajfluchten systemen !!!

Fredi

Wiecie coś o prowadzonej w firmie rekrutacji? Warto składać cv?

Bolec
@Fredi

Składać się ze śmiechu :)

Robotnicy

No i jednak powstały związki zawodowe. Od dziś pracodawca musi negocjować a nie tylko informować każde wynagrodzenie. Każdy składnik regulamin pracy czy wynagradzania musi zostać uzgodniony w porozumieniu że związkami. Czas samowoli się zakończył.

Johny

Witam. Na jaką wypłatę mogę liczyć przy umowie na stałe?

Luigi

Co raz więcej pracy, co raz większe wymagania, co raz mniejsze wypłaty, bo kończą się nadgodziny. Gdzie ten piękny zakład?! Czy Pan Dyrektor stanie teraz na wysokości zadania, żeby podwyższyć nam pensje? Bez nadgodzin niczym się nie wyróżniamy od swarzędzkich prywaciarzy, a robimy na 3zmiany. Pracy dużo więcej niż kiedyś, a każdy błąd popełniony przez montera jest mocno piętnowany. Nie ma zmiłuj. Nie jest już tak fajnie jak kiedyś. Czy można już składać CV do tych co budują się za płotem? xD

Lujigi
@Luigi

Nie tylko ty czekasz za końcem budowy hali obok. Sporo osób się tam wybiera.

Dominika
@Lujigi

@Lujigi Chciałabym się dowiedzieć kilku konkretów na temat warunków jakie proponuje pracodawca MAGNA AUTOMOTIVE POLAND. Mam nadzieję, że mi pomożesz. A mianowicie czy w tej firmie można liczyć na jakieś świadczenia pozapłacowe? Opieka lekarska, karta Multisport itp?

Trotyl

Tak jest Medicover i Multisport

Kid_Magna Jasin
@Dominika

Możesz liczyć na odwieczną niekompetencję i prostactwo kilku w koszulach

@Luigi

Przecież to firma w której jest miła i sympatyczna atmosfera. Czego chcesz ? P.s Tylko, że niech wsadzą sobie te bajki w (usunięte przez administratora) i niech się obudzą na rzeczywistość.

Zołza
@Lujigi

A co tam będzie za firma?

Aga
@Zołza

Firma , w której poczujesz różnicę wynagrodzenia i kompetencji.

Amstaf

Pnie Łukaszu dzisiaj straciłem wiele szacunku do Pana i nie tylko ja ,zachował się Pan dzisiaj jak polityk tłumaczący ciemnemu pospólstwu coś w co sam za pewne nie wierzy, to co dzisiaj zrobiliście Januszowi to było zwykłe pospolite świństwo ,człowiek który starał się wykonywać i wykonywał swoje zadania jak należy został potraktowany jak ktoś piątego sortu , ,,opuścić firmę do 16,, macie to gdzieś że został na lodzie z dnia na dzień, bo nie byl chłopakiem z ferajny ? , bo zajmował się tylko tym co do niego należy, bo nie potrafił pajacować na zawołanie, prawda jest taka że miał głowę na karku i nie dawał się zagiąć, potrafił rozplanować produkcje w poniedziałek bez żadnej listy ,a przy tym był i jest nadal porządnym fcetem , fakt faktem zwolniliście go , ale jednego nie zamienicie, to był najlepszy kierownik jakiego miałem osobiście , i jakiego ta zmiana miała. Fcet był za bystry dla chłopców z ferajny.Panie Łukaszu jak Pan się czuł kiedy cała zmiana odchodziła ze spuszczonymi głowami ? Satysfakcje czy może jednak coś bardziej ludzkiego ? Zycie jest za krótkie żeby być bezwzględnym.

Łuna
@Amstaf

Przecież to standard (usunięte przez administratora)

gilka
@Amstaf

no pamiętam też jak kiedyś ł.m. wprowadzał na halę jednego pana z obstawą bodygardów.. buhu. co za pa..c !

Tomasz

Zastanawiam się nad aplikowaniem. Podpowiedzcie czy do podstawy są jakieś dodatki?

Pati
@Tomasz

Poczytaj komentarze poniżej . Nie polecam.

Hr
@Tomasz

No, owocowy tydzień xD

Daniel

Niepoważna firma, najpierw zostałem przyjęta do firmy na umowę tymczasową, następnie na moją prośbę zgodzili się telefonicznie dać mi umowę o pracę, po czym przemyśleli to przez weekend i jednak stwierdzili, że będzie tylko umowa tymczasowa. Po mojej prośbie o ponowne rozpatrzenie (było to dla mnie bardzo ważne) stwierdzili, że zamykają rekrutację na to stanowisko i zostałem z niczym. Jestem oburzony, ale też cieszę się, że to, z kim mam do czynienia, wyszło od razu, a nie kiedy zacząłem już pracować.

Meksykańska
@Daniel

Dokładnie, identyczna sytuacja ze mną. Szkoda czasu . Niepoważni ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNA AUTOMOTIVE POLAND - Swarzędz

• Jak się pracuje w MAGNA AUTOMOTIVE POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNA AUTOMOTIVE POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNA AUTOMOTIVE POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNA AUTOMOTIVE POLAND?

Kandydaci do pracy w MAGNA AUTOMOTIVE POLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNA AUTOMOTIVE POLAND