Opinie o IMPEL CLEANING SP. Z O.O. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie IMPEL CLEANING SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IMPEL CLEANING SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPEL CLEANING SP. Z O.O. w Szczecin

Zolza Nowy wpis

Najgorsza firma co może być. Żadnego podejścia do pracowników. Ukrainki mają lepiej bo kto ma umowę o pracę to ma a zwłaszcza Ukrainka. Ja miałam umowę zlecenie. I brygadzistka brała mnie tylko jak jej osób brakowało. A jak się postawiłamo umowę o pracę to ja be. Nie polecam tej firmy. Niech znikają z Unii Lubelskiej w Szczecinie. Niech wraca Thomas to firma godna zaufania.

Myszka Nowy wpis
@Zolza

Pracowałam kiedyś w firmie,,IMPEL,,. Miałam zarabiać do 3000 zł,a wypłaty dostałam zaledwie 350 zł (usunięte przez administratora) i nic więcej!!!, trzeba uważać na tę firmę.

Nin Nowy wpis

Jak wygląda obecna sytuacja firmy? Warto próbować się zatrudniać?

Ja 0203 Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Praca salowej za najniższą pensje jedyny plus to umowa o pracę na stałe i tylko tyle plusów. Nadgodziny na zlecenie płatne marne ochłapy bez dodatku za nockę. Trzeba pilnować czy aby nie obskubali cię na nadgodzinach jeśli tak to musisz czekać kolejny miesiąc na wyrównanie tych pieniędzy za nadgodziny. Ciągle podpisywanie szkoleń których nie ma, podpisywanie wszystkich dokumentów włączenie z umową bez dat. Zero przeszkolenia przez brygadzistkę abyś mogła odnaleźć się na danym oddziale. Brak środków czystości, nie odpowiednią ilość mopów np masz 50 sal a mopów 25. Totalna porażka.

Regina

@Zuza Firma z dobrą opinią pracodawcy nie pozwoliłaby sobie na takie działania!!

salowa

Praca w impelu to wielka pomyłka ,a płaca jak chcą i kiedy chcą,oszukują i kradną pracownikom pieniądze

czy ktoś się tym zajmie????

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Zuza

Nie polecam, (usunięte przez administratora) na wypłacie, nadgodzinach. Kadrowo wszystko ustawione tak aby oskubać pracownika. Może PiP powinien ta firma się zainteresować.

@Irenka czyli jesteś zadowolona z pracy w firmie IMPEL CLEANING SP. Z O.O. A możesz napisać na jakiej zasadzie są przydzielane powierzchnie do czyszczenia? Możecie sobie wybierać? Macie ciągle ten sam obszar czy co jakiś czas się zmienia?

Irenka

Polecam pracę w firmie, nie jest zła, sprzątamy różne obiekty, ja akurat powierzchnie biurowe, jest ok, sporo znajomosci zawarlam i nie narzekam na warunki pracy, bo lepiej zarabiac niz nie

@magdalena z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolona z pracy w firmie IMPEL CLEANING, ale zbyt dużo powodów nie napisałaś. A jednak na forum najważniejsze są opinie uargumentowane, bo z nich wynika najwięcej i są najbardziej wiarygodne. Zatem czy możesz coś dodać od siebie więcej?

magdalena

ok, polecam firme, praca i placa calkiem niezla

Firma IMPEL CLEANING SP. Z O.O. na swojej stronie opublikowała kolejność rekrutacji w firmie. Oprócz tego dostępny jest również dla kandydatów poradnik rekrutacyjny, który ma pomóc w przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej. Czy uważacie, że takie rozwiązania ze strony pracodawcy to fajna pomoc? Korzystacie z takich udogodnień? Zaglądaliście do tego poradnika? Jest wartościowy?

@xmastert2 i jak chcesz rozwiązać sytuację z pieniędzmi? Jesteś jedyną osobą w tej sytuacji? Może to pomyłka i jest to tylko opóźnienie w wypłacie i w najbliższym czasie ją dostaniesz? Ktoś miał podobną sytuację jak ten użytkownik? Ważne, by to ustalić dla osób zainteresowanych pracą w IMPEL CLEANING SP. Z O.O.

xmastert2

jest firmą nie solidną. Za miesiąc sierpień nie wypłaciła mi pieniędzy mimo że wykonałam usługę. Nie liczy się z pracownikami. Byłam na zwolnieniu lekarskim i nie mogłam chodzić. W międzyczasie skradziono mi komórkę i nie było ze mną kontaktu klucze i przepustki zostawiłam na bramie portu a oni twierdzą że się z nimi nie rozliczyłam

xmastert2

Akurat do Szczecina firma IMPEL CLEANING nikogo nie rekrutuje, ale jeżeli ktoś szuka również poza tym miastem zatrudnienia to warto sprawdzić oferty pracy tej firmy: http://www.impel.pl/biuro-i-handel.php i http://www.impel.pl/realizacja-uslug.php.

da

kamil' tak poszukuja tylko nie wiem na jakie stanwosiko chciałbyś aplikować, jakie masz wykształćenie oraz doswiadczenie, zależy też jaka lokalizacja Ci odpowiada. Proponuję ci wejsc na oferty pracy tej frmy na gowork i sprawdzic, są nowe, wiec mozesz aplikować

kamil

a teraz kogos potrzebuja do pracy ? bo ja akurat szukam nowej i tutaj by mi pasowalo

Bolo_45

Zastanów się dobrze nad podjęciem tam pracy. Wiem co mówię. Robią Niepełnosprawnych w bambuko, o pracy po 7 godz. zapomnij podsuną ci wniosek o zgodę na pracę w zwiększonej normie pracy itd. zamydlą oczy że tak musi być itd. jak nie podpiszesz to nie masz pracy.

Barbara

Praca początkowo z przypadku, a tu już minęło kilka miesięcy i raczej nic się nie zmieni. Stabilna i z wypłatą na czas, można planować przyszłość i wydatki.

vii

impel ma sporo obiektów więc każdy znajdzie coś dla siebie. pracowałam w kilku miejscach i wszędzie było ok. pracy odpowiednio dużo w stosunku do zarobków, nie zamiatam nosem ziemi po zmianie ;) także firma na plus!

Mea
@vii

Praca do lekkich nie należy lecz przy dobrej organizacji szybko idzie a to podstawa.

gryka

impel to świetna firma i dobry pracodawca. wypłaty są regularne, nie trzeba się o nie upominać, przełożeni w porządku, a współpracownicy sympatyczni. w każdym zakresie jest po prostu ok :)

Zostaw merytoryczną opinię o IMPEL CLEANING SP. Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w IMPEL CLEANING SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPEL CLEANING SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPEL CLEANING SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w IMPEL CLEANING SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPEL CLEANING SP. Z O.O.