"PZT-Inwestel S.A"

Opinie o "PZT-Inwestel S.A"

Kopydłow z Kopydłowa 2010-08-15 15:57:01
(usunięte przez administratora) jest razem z nami nie przeciwko:) tak mówi:)
bez polskich znaków 2010-12-18 00:17:21
Szczerze mowiac trudno cos napisac.
Z pewnościa jest to najciekawsza firma w jakiej do tad miałem przyjemnosc (watpliwa przyjemnosc) pracowac.

Mimo ze firma robi wszystko aby nie wyplacac pracownikom pensji stosujac odpowiednio srormulowane umowy, ktore pozwalaja obnizyc wyplate z 2500zl do 600zl nie zaluje tych pieniedzy.
Byl to najwiekszy cyrk jaki w zyciu widzialem

Firma ktora dostala instalacje SAP (system sygnalizacji pozaru) na stadionie narodowym zatrudnila do tego celu okolo 20 pracownikow z ktorych wiekszosc byla z lapanki (tzn. studenci na wakacjach ktorzy slyszsc slowo FAZA mysla ze to jest jakas japonska gra czy cos w tym stylu)

Najwieksza osobistoscia z tej firmy jest niejaki (usunięte przez administratora) bodajze nizszy stanowiskiem dyrektor badz kierownik mianowany na stanowisko kierownika (biały kask :) ) na stadionie narodowym.
"Osobnik" ten stwierdzał ze instalacja jest źle wykonana patrzac na plany od zupelnie innego pomieszczenia.

Poproszony o dostarczenie nozy monterskich (byly moze trzy na dwadzieścia osob) przywiozl 5 nozy do obierania ziemniakow [IMG]http://photoupload.pl/?di=1129262520816[/IMG]

Jegomosc w jednym zdaniu uzywal około pieciu razy słowa (usunięte przez administratora) i notorycznie drapał sie po (usunięte przez administratora) i wachał palce

Zapewne wiekszość z kolegów instalatorów slyszala historie o dwoch takich co dostali ppozke na stadonie narodowym i wylecieli po dwóch miesiącach nie konczac nawet jednego poziomu z bodajze pieciu (to był prezes (usunięte przez administratora) i jego syn)

Osobiscie polecam ta firme, opowiadając historie pracy w tej firmie ( a opisałem tylko ULAMEK tych pieknych sytuacji ktore tam mialy miejsce) wszyscy znajomi instalatorzy pokladaja sie ze smiechu

A to po to zeby kazdy chcacy wysłac swoje Cv do tej pieknej firmy majacej 500 000 zakladu kapitalowego trafil na moja wypowiedz i sie jeszcze raz zastanowił

ja..ja 2015-05-05 10:38:10
Ktos ma jakies nowe informacje na temat pracy w tej firmie. Warto zawracac sobie glowe czy nie...
oskar 2016-04-20 14:48:01
oferują profesjonalne rozwiązania telekomunikacyjne, powstali tez w 1992 roku, wiec nieprawda bedzie zarzucac im niekompetentnosc, poniewaz wykonuja codziennie zlecenia
Zostaw swoją opinię o "PZT-Inwestel S.A" - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PZT-Inwestel S.A"