Opinie o Pzt-Inwestel S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pzt-Inwestel S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pzt-Inwestel S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pzt-Inwestel S.A. w Warszawa

SEBA

Inwestel to firma którą najfajniej wspominam z dotychczasowych z mojego cv. Pozdrawiam wszystkich,co pracowali w latach 2006-2010...ciekawe,co tam u 'najcięciwszego' ???

Kamila
@SEBA

Napisałeś, że miło wspominasz pracę w Pzt-Inwestel. A można wiedzieć, czym się tam zajmowałeś? Co najbardziej podobało Ci się w tej firmie?

Psuja Nowy wpis
@SEBA

Pozdrawiam starą ekipę z radiolinii: płaczka kieleckiego, tego co daczę stawiał z desek (ciekawe czy postawił), kapucyna (lewa ręka brygadzisty), pietrka (od setowego), a także pafcia (wstępne prace elektryczne) i sebę co miał na wszystko wyjeban3 :) Kiedyś tu jeszcze zajrzę…

Mostu Nowy wpis
@Psuja

Nie kojarzę tych ludzi w ogóle, a pracuję tak jednak już trochę lat. Ponadto, pion radiolinii chyba w 2012 przestał istnieć.

Robert Nowy wpis
@SEBA

Ciekawa sprawa, bo piszesz o tym co było 10 lat temu i w ciągu tych lat zmieniło się wszystko, podejście pracodawcy, pracowników, zarobki, siedziba, kadra.... no wszystko, więc obecne negatywne opinie , bądź powoływanie się na to co było dekadę temu, trochę przypominają trolowanie. Teraz jest na prawdę spoko, a roboty sporo. Pzdr R

Ania Nowy wpis

@SEBA a powiesz jakie zajmowałeś stanowisko?

Jakie wartości są cenione w Pzt-Inwestel S.A.?

cedr

samodzielność, fachowość,umiejętność pracy w zespole, kultura osobista

Robert
@cedr

Wymieniłeś sporo cech, które są bardzo pożądane u pracowników. Widziałem, że klientami firmy są czołowi producenci i dostawcy urządzeń telekomunikacyjnych i teletechnicznych, więc można wywnioskować że firma się rozwija. Czy pracodawca także stawia na rozwój pracowników i oferuje szkolenia branżowe? Liczę, że mi odpowiesz.

Zadowolona

Jestem pracownikiem tej firmy od kilku lat, i każdemu życzę takiego pracodawcy. Nie ma "wyścigu szczurów", wszyscy ze sobą współpracujemy, wspólnie rozwiązujemy pojawiające się problemy, starsi koledzy uczą młodszych, mamy zapewnione bardzo atrakcyjne pakiety medyczne, wynagrodzenie płatne w terminie. Nasza firma posiada certyfikat ISO 9001 i Ecovadis to tez o czymś świadczy :)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pzt-Inwestel S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Instalator - Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno

Intelektualista

Osoby odpowiedzialne za przygotowanie i realizację inwestycji "stadion", nie pracują od 2011r... same się wyeliminowały, a głupie pomysły się skończyły. Na szczęście czasy się zmieniaja, załoga też się zmieniła. Teraz jest na prawdę nie źle

Ryś

ciekawe, pracuje tu 3 lata, ale chyba nie zdążyłem poznać tych osób. Jak dla mnie, jest dobrze.

bez_nazwisk

Każda firma ma swoje wzloty i upadki. Pracuję tu od dłuższego czasu i 10 lat temu nie było kolorowo, natomiast ostatnie 6 lat jest na prawdę dobrze. Przede wszystkim pracownicy są szanowani, a pracodawca podchodzi elastycznie do niektórych "widzimisiów". Wiadomo, zdarzają się czasem jakieś zgrzyty, ale nie widziałem do tej pory problemu, którego nie dało się rozwiązać - mamy przecież wszyscy języki, więc należny mówić o nich otwarcie ;). Nie ma mobbingu, jak to bywa w korpo. Atmosfera w pracy jest bardziej "rodzinna" - sam zespół w zdecydowanej większości młody.

Zenek

To co może było tyle lat temu nijak się ma do rzeczywistości bo firma jest ok!!

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Pzt-Inwestel S.A. mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

barom

Nowemu pracownikowi na stanowisku asystenta projektanta lub montera w okresie próbnym oferujemy wynagrodzenie 3 800zł-4 000zł brutto. Poszukujemy osoby z pewnym doświadczeniem, na stanowisko testera urządzeń telekomunikacyjnych.Zatrudniona osoba , po zweryfikowaniu kwalifikacji otrzyma wynagrodzenie na poziomie 5 500 zł brutto

inwent

Od września 2011 firma zmieniła siedzibę, zarząd i zakres działania.Specjalizuje się w instalacjach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych instalując urządzenia wiodących producentów takich jak Nokia , Ericsson, Huawei , Thales etc..Posiada certyfikaty Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 i AQAP 2110:2009. Firma stabilna i godna zaufania.

oskar

oferują profesjonalne rozwiązania telekomunikacyjne, powstali tez w 1992 roku, wiec nieprawda bedzie zarzucac im niekompetentnosc, poniewaz wykonuja codziennie zlecenia

ja..ja

Ktos ma jakies nowe informacje na temat pracy w tej firmie. Warto zawracac sobie glowe czy nie...

Kopydłow z Kopydłowa

(usunięte przez administratora) jest razem z nami nie przeciwko:) tak mówi:)

Zostaw merytoryczną opinię o Pzt-Inwestel S.A. - Warszawa

Pzt-Inwestel S.A.