Opinie o PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Słupsk

Czy przyjmują do pracy? Na umowę o pracę czy zlecenie?

@Ania

Dostajesz zlecenie. Ale czy warto jak prokuratura od roku siedzi na tym zakładzie za to że zanieczyszczają środowisko wylewając zlewni na pobliskie łąki

@4321

Ooo nie wiedziałam o tym. Ja po prostu szukam pracy. Ale z umową o pracę. Chciałbym mieć już stałą pracę ☹️ jeśli tutaj jest zlecenie takie historie to chyba rezygnuję Wiesz może gdzie szukają pracowników? ???? Na umowę o pracę

Kogut

Nie polecam pracy w profilu to chory zakład i dobrze ze juz tam nie pracuje z mozgojebami banda (usunięte przez administratora)

Dominika

@zuzi a w jakim charakterze z nimi współpracowałeś?

Gal anonim

Ta firma to jeden zamknięty układ dla rodziny i różnej maści znajomków. Kumoterstwo i kolesiostwo odgrywa dominującą rolę tam na co dzień a poziom donosicielstwa i spychania odpowiedzialności na innych poraża. Tak samo jak poraża rażący brak niekompetencji jak i lekceważąco wyjebany stosunek do pracy i obowiązków na różnych stanowiskach.Często poracowite , uczciwe i przyzwoite osoby z zewnątrz bez znajomości i pleców kiedy przestają być przydatne są ot tak zwalniane i wypiepszane na bruk. Przestaje mieć nagle znaczenie ich dotychczasowy wkład i zaangażowanie , pojawiają się względy wyższe np.trzeba zwolnić miejsce dla jakiegoś znajomka czy po rodzinie . Taki jest prawdziwy obraz cidzienności w tej firmie , no Panie czy Pani administratorze czy kto tam cenzuruje to forum usuń niebawem ten wpis. Bo że za chwilę zniknie ten komentarz to bardziej niż pewne.

Pakowacz

Czy są przyjęcia do pracy? 2021

Na priv . Napisze

Leszno

Witam Nie polecam zakładu Omijajcie jeśli jest to możliwe szerokim łukiem Wszystko tu jest nie tak Szefowa lata po zakładzie od rana do nocy Krzyczy stresuje i straszy Wprowadzono same zakazy i nakazy Za wszystko są kary Ciągle jest źle i niedobrze Ludzie na produkcji są traktowani jak śmieci Nie mamy żadnych praw Do zakładu mamy przychodzić pół godziny wcześniej a wychodzić możemy dopiero 5 min po zakończeniu pracy Na własne uszy usłyszało mi się jak szefowa do brygadzisty mówiła że mamy się bać i koniec Mobing na porządku dziennym Zakłamanie fałsz obłuda i oszustwa na wypłatach Żadne stanowisko pracy nie jest przystosowane dla niepełnosprawnych Ludzie na produkcji biją się o połamane krzesła za to w biurach wygodne fotele 50 osób na produkcji pracuje na 150 osób z biur Najlepiej gdyby niepełnosprawny z grupą w stopniu znacznym pracował za dwóch zdrowych mężczyzn Szefowa zapomina że ma zakład pracy chronionej Niestety to tylko nazwa nie ma nic wspólnego z rzeczywistością Ludzie mają ułomności jak to niepełnosprawni ale nikogo to nie interesuje Praca często ponad siły Redukcja etatów na maszynach Czyli gdzie miało być 3 ludzi tam teraz jest dwóch lub jeden Strach iść do toalety zresztą często nie ma jak zaraz będziemy nosić pampersy Nie wolno usiąść nawet jeżeli masz wszystko zrobione i wygospodarowałeś jakąś chwilę to masz coś robić Nie wolno stać ani siedzieć Dyskryminacja Ludzie z biur mają większe prawa jak produkcyjni zapominają ze to my charujemy na nich Najlepiej żeby nie było przerw Z biur wychodzą kiedy chcą nam nie wolno opuszczać hal Nazywają nas głąbami z produkcji a to my pracujemy na nich Wszystko zwalają na produkcyjnych a sami nie umieją nawet zamówić potrzebnych surowców Między ludźmi prze to wszystko też zakłamanie i obłuda Ucinają wypłaty na wszystkim Mobing przez wielkie M Nie polecam

Zenek
@1234

Dodam że strach już iść do pracy Trzeba brać środki uspokajające Nigdy nie wiesz co cię czeka Do pracy powinno iść się pracować a nie denerwować

@1234

To prawda jestem za nie polecam tej pracy

@1234

Radzę nagrywać takie sytuacje i to masowo. Jak zainteresuje się inspekcja pracy to się uspokoi. No i US :)

@1234

Ja po 4 dniach stamtąd odeszłem tylko się rozejrzałem o co chodzi, jacy ludzie pracują(bo ekipa w pracy to najważniejsze z kim się pracuje, nie cierpie kabli) i już mnie nie było.

Janek

A gdzie ta praca w Słupsku?

NiktCiekawy

Czy tutaj można zatrudnić się na umowę o pracę, czy raczej tylko na zlecenie? I czy są dwie zmiany i jak wygląda praca na produkcji? Może to głupie pytanie, ale jakie jest wynagrodzenie miesięczne ?

Ludzie

Jak jest fajna atmosfera w pracy, to do takiej pracy chce się przychodzić a jak jej nie ma nie bardzo. Ludzie tworzą atmosfere pracy, a nie tylko praca jak jakieś roboty.

Cz. R 7

Ja też nikogo tam nie molestowałem, a chciałem.

Ndhos
@Cz. R 7

Sluchaj frajerzyno jestes kozakiem ktory podaje sie za kogos to badz odwazy i napisz kim jestes. Dowie sie ale pamietaj ze bd ciezko. Pozdrawiam cweluchu

Cz.r7
@Ndhos

Oj jaki ty straszny jestes. Co prawda boli w oczy? A ty taki kozak to powiedz pani gosi jak jej tylek obrabiasz za jej plecami. To twoje slowa nie moje ze cyt.. Okradla ludzi z dodatkow..wiec pokaz ty wpierw jaki kozak jestes i powiedz jej to w oczy co o niej myslisz a nie walisz na nia i cale biuro po za oczy a w oczy falszywie klamiesz. I tylko placz i zal jak wam zle i nie dobrze. Nic tylko zwalniamy sie itp. A po 2gie nie strasz bo za cienki w uszach jestes. Pozdrawiam i milego rozmyslania o swoim nie wypazonym jezyku

Rozum
@Cz.r7

A ty piękna dobrze tam pracujesz w biurze?

Maniek

O którym zakładzie piszesz? W Nowym Dworze czy w Słupsku?

Leon zawodowiec

Facet z BHP na wstępie straszy zwolnieniami, więc nie widzę sensu pracować w takiej firmie.

@Leon zawodowiec

Dobrze że ja tam nie pracuje i nawet już tam nie mieszkam ha jestem z dala o tego Słupska i mam spokojne życie

Czarownica na miotle

W tym zakładzie codziennie łamią prawa człowieka i nie tylko kobiety w tym zakładzie są traktowane jak prostytutki a meszczyzni jak alfonsi na dodatek mają to w (usunięte przez administratora) te całe szefostwo widzą tylko swój własny czubek nosa!!!!

Her
@Czarownica na miotle

Trzeba nagrywać takie sprawy i zgłaszać.

Czytelnik

Good get them Out there putting lgbt free zones in Poland and need sanctioning i don't want violent phobics walking the street get them out. A third of their country, is committing human rights abuse and you're making out their a victim.

Czytelnik

Właśnie na obcojezycznych stronach piszą ,że w Polsce jest łamanie praw człowieka, i to jest prawda.

Justyna

@Cz.r7 o jakich odebranych dodatkach mówisz ?

Czarnownica na miotle

Najlepiej zgłos do sądu pracy o molestowanie to łamanie kodeksu praw człowieka za molestowanie jest karalne tak nie moze być

Hipster

Witam. Widziałem ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. Napiszcie jak jest i czy warto składać aplikacjr

Domino

A ja słyszałam, ze zostali solidarnie wywaleni bo robili wałki, zaniżali ceny, żeby tylko brać premie... przez co ten dział tak słabo teraz wyglada

EXmuzina
@Domino

to źle Pan słyszał a na dodatek podszywa się Pan sie pod odchodzacego pracownika( Domino) .Wlasciwie to w Waszym stylu. Jak się nie potrafi liczyc to też nie potrafi się produkować. Ja rozumiem że boli odejscie całego zespołu ale z Paśńtwa zadufaniem świetnie sobie nie poradzicie.

Domino
@EXmuzina

Ja jestem zadufana? Pisze tylko co słyszałam. co ma dla mnie ma trochę sens... Przekręty zawsze prędzej czy później wychodzą na jaw. Ale pewnie Pan wie lepiej No i jaki miałabym sens w podszywaniu się pod odchodzącego pracownika? Bez odbioru

Profilek

Opinia jest taka że ludzie wiecznie Ci sami są brani na weekendy do pracy nikt inny nie może wziąść sobie soboty i niedzieli bo miejsca zajęte porażka

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J.?

Kogut

Nie wiem i nie chcę wiedzieć nie pracujem tam bo odeszłam za źle traktowane pozdrawiam nie polecam ponieważ dużo osób odeszło

Olka

System premii?jak tańczysz jak ci zagrają i trzymasz buzię krótko to może, może coś ci skapnie,dodatkowym atutem będzie sprzedawanie kolegów, donoszenie i lizanie odbytu brygadzistom, oczywiście pomijając Pana Piotra.

duduś

do zainteresowany Posłuchaj dobrych rad: Nie składaj i omijaj to miejsce. Jest teraz tyle pracy, można coś dla siebie znależć

Hunti
@duduś

Powiedzial rozgoryczony, ktory nie chcial pracowac. :) Praca jest lekka, brygadzisci zaangazowani i rodzinna atmosfera. Skoro jest tak zle, to czemu firma stoi i sie rozwija? Sa ludzie pracujacy po 17 lat.

Misia
@Hunti

Praca lekka i nie taka zła jak niektórzy piszą tylko trzeba chcieć pracować pozdrawiam

Była pracownica ;)
@Misia

Praca jak wszędzie....wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma, ale niestety nie masz szacunku dla pracowaników a o dobrych pracowników nie szanują.Nocka na spozywce nie wiem jak teraz,ale jakis czas temu to totalna patologia....wyzywiska, kłótnie na porządku dziennym....ludzie pracujący dłużej panoszą się sraja jakby nie wiadomo kim tam byli.Kazdy siebie podpieprza ta pracuje tak, ta srak, ta owak....masakra chodzą skarżą jak dzieci w przedszkolu.Praca jak każda inna czasami lżej czasami ciężej, ale pracować wszędzie trzeba. Najgorsze w tej firmie jak wyżej wspomniałam jest brak szacunku dla pracowanika i druga sprawa niesprawiedliwe traktowanie drugiego człowieka....jedni ciezko pracują na cukrze po kilka mięsiecy non stop bez przerwy a drudzy głupa pala na czekoladce, bo Ci jedna z druga powie, że ja ręka boli, że ma astme, że jej za ciężko itp...szkoda,że Was bużki nie bolą od plotkowania i obrabiania tyłków innym...Jedyny brygydzasita na poziomie to Piotr, który robi swoje i nie bawi się w te chore gierki rozgrywane między młodszymi brygadzistami...możecie się uczyć Od Piotrka jak być dobrym brygadzistą i nie bawić się w jakieś chore dziecinady!!!I jak wcześniej zostało napisane więcej pracowników biurowych niż fizoli.Szanujcie dobrych pracowników, bo już dwóch operatorów Wam dobrych odeszło...mówi się, ze nie ma ludzi niezastapionych, ale zaczym świeżak nauczy się na dobrego i kumatego operartora potrzeba trochę czasu.

@duduś

To prawda

Ktos
@Hunti

Rodzinna atmosfera. Chyba kupisz. Przecież to banda złodzieji. Oszukują szarych pracowników na kasę żeby sobie przytulic

@Misia

Oczywiście że pracować trzeba bo nigdzie za leżenie nie płacą, ale nie za takie ochłapy!!!! Stosowany jest mobbing i wywierana jest presja na pracownikach. Brygadziści to stado małp cyrkowych z zaburzeniami raczej psychicznymi, nie ugodowi absolutnie i bezduszni. Zakład NIBY pracy chronionej a na czarno ludzi zatrudniają którzy nie posiadają żadnej grupy inwalidzkiej. Podczas kontroli ludzie ci chowają się jak dzicz po szatniach i kiblach. Cyrk po prostu Cyrk.Szefostwo skąpe,aby do własnej kieszeni najwięcej. Na święta goła wypłata i nara.Wymagania duże czasami ponad to. Pracownicy to roboty do zapier.... Najlepiej do momentu aż na ryj padną. Kpina ten Profil!

@Była pracownica ;)

Zgadzam się że Pan Piotr jako jedyny jest w porządku dla pracowników i zawsze można się dogadać nie to co z Panią Jolą która żyje tylko Profilem i myśli że wszyscy wypną się na dom,rodziny i żyć będą tylko dla Profilu. Z podpier...... Też się zgodzę. Kto więcej z (usunięte przez administratora) wali ten ma chody,a takich to powinni na jednym wózku do pieca wywozić do utylizacji.

OTorn

Pracuje w NDM i jestem bardzo zadowolona Współpraca z każdym dzialem jest na poziomie takim jak powinna być, dobry przepływ informacji. Zespół zgrany. Właściciel kilka razu w miesiącu się pojawia i jest bardzo w porządku. Normalny człowiek z którym można normalnie porozmawiać . Dyrektor zakładu super. Płaca w kopercie mnie nie dotyczy więc nie będę się wypowiadać w tym temacie. Przyznam że pracy jest bardzo dużo i czasem od formuł i tabelek czacha dymi :))

Zostaw merytoryczną opinię o PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Słupsk

• Jak się pracuje w PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Kandydaci do pracy w PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
1.9/5 Na podstawie 64 ocen.

PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA