Opinie o Selgros Cash&Carry w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Selgros Cash&Carry o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Białystok

Czy zdarzają się nadgodziny w Selgros Cash&Carry?

LikeTabasco Nowy wpis

Hurtownie znam już od x lat, jedyne co się nie zmienia to podejście kierownictwa do niektórych działów, mianowicie totalny wy***izm na klimat panujący w giga nieogarniętej 5działowej konstrukcji zarządzanej leciwymi paplami, których zadaniem jest miganie się od czynności za które dostają wynagrodzenie (?!) na rzecz obgadywania/pomiatania innymi...krzyki/niewypełnianie obowiązków/brak jakiejkolwiek chęci pracy w teamie i brak zainteresowania co sie dzieje w zespole/u podwładnych jest niedopuszczalne i żałosne. Panowie bananaowi powini zejść na ziemię i działać a nie biegać po hali i szczerzyć zęby do klientów/spódniczek/współpracowników.

Witam. Byłem kilka dni temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Za taka kasę jak proponują to niech zatrudniają obcokrajowców. Nie dość, że wg opisu pani rekrutującej jest to ciężka praca fizyczna, dużo obowiązków(całą litanię mi przedstawiła), to jest ona baaaaardzo mocno nieodpowiednia do proponowanych zarobków. Za minimalną to człowiek do biedry czy lidla pójdzie i więcej zarobi na start a będzie miał mniejszą ilość mniej wymagających obowiązków. A za paczkę na święta czy wyprawkę dla dziecka rodziny na co dzień nie wykarmię. Żenada, unikać takich pracodawców, to się nauczą. Ale sami na to pozwalamy idąc do wymagających prac za minimalną...I jeszcze te pytania na rozmowie, których być nie powinno...

Staruch
@Kandydat

"Za minimalną to człowiek do biedry czy lidla pójdzie i więcej zarobi na start " weź wytłumacz, o co w tym chodzi...

Iza
@Kandydat

Chciałabym, abyś przedstawił trochę tych obowiązków, nie musisz wszystkich, ale chociaż trochę... Chciałabym się zaznajomić z tym, co tam pracownika czeka

@Staruch

O to, ze proponuja kase, za ktora nie oplaca sie pracowac na takim stanowisku, a w Biedronce czy Lidlu czlowiek wiecej zarobi. Obowiazki niewspolmierne do wynagrodzenia

@Iza

Duzo pracy magazynowej. Wiadomo, praca jak praca, ale od takiej firmy oczekiwalo by sie czegos wiecej niz granica minimalnej, a juz na pewno za taki zakres obowiazkow i prace fizyczna...ludzie i tak pojda, ale naprawde, czy my Polacy musimy sie tak ponizac i brac wszystko jak leci za minimalna od zagranicznych firm? Gdzie szacunek do siebie?

@Kandydat

No z tego wspomnianego szacunku, o którym piszesz to fakt, że nikt nikogo do pracy tutaj nie goni. Jak ktoś zostaje tzn., że musi mu tu odpowiadać i że nie ma lepszej alternatywy, więc to miejsce jest dla niego jak najbardziej na plus. Co do minimalnej mają prawo akurat, może bardziej rządzących się uczepić w tym zakresie, bo to oni jej wysokość ustalają?

Wyjadacz Nowy wpis
@Dorota

Od otwarcia...czyli 14-stu lat płacą tutaj najniższa...albo lekko ponad. To Tusk albo drugi kaczor ustalają wynagrodzenie w TG ?czy może robi to dyrekcja ? Która pracowników ma za nic ?(usunięte przez administratora)Niektórzy pracują z tzw przyzwyczajenia, gdyż nie lubią zmian. Inni gdyż nie mają alternatywy , czyli rachunku, kredyty brak innej pracy. 90% hali odeszloby z dnia na dzień przy pierwszej okazji by nie widzieć was na oczy. Te 10%zostaje... życie.

Dorota Nowy wpis

20 na całą halę? a ilu obecnie w sumie jest tu zatrudnionych w takim razie? widziałam, że jeszcze pracowaliście podczas pisania tego. z racji tego, ze rok się kończy chciałam dopytać czy są tu jakieś konkretnie plany na kolejny, firma takie coś przedstawia ludziom? planują cokolwiek?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Selgros Cash&Carry? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Dorota

No faktycznie wyjaśniłeś temat. :/ Chcesz celowo ludzi zniechęcić do kandydowania?

Z kabaretu ...
@Dorota

Się urwalas ? Czy z innej planety ? Czy z krainy OZ ? A może książki piszesz ?Przeczytaj forum D-oro-tko. Opisane jest wszystko w wielu wpisach. Od A do Z. O atmosferze i podejściu kadry. Marne prowokacje twe.

@Z kabaretu ...

A kto tu prowokuje? To nie ja z premedytacją kogoś zniechęcam, tylko pytam. ;) Zwłaszcza, że opinie tutaj to lekko przeterminowane mogą być. Chyba, że twierdzisz, że wobec nich to bez zmian wszystko jest?

Dorota

;) Dziękuję za odpowiedź. Nie chcesz - nie dyskutuj, do niczego nie zmuszam, może z czasem pojawi się jakiś inny chętny?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Selgros Cash&Carry spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Dorota

Jak w firmie Selgros Cash&Carry wyglądają zmiany? Na którą godzinę trzeba się stawić przed otwarciem lokalu? Czy jest duża rotacja pracowników? Chciałabym też się dowiedzieć jaka jest oferowana umowa na początek.

Wyjadacz
@Dorota

Złóż..,podanie...jak oddzwonia się dowiesz...a nie zawracasz bzdurami forum.

klient

Ostatnio jakiś bardzo ważny krawaciarz ośmielił się zarządać nałożenia (usunięte przez administratora) na twarz w praktycznie pustym sklepie, na szczęście jechałem do kasy. Nigdy nie było tu problemu ze szmatami, a zakupy robiłem regularnie. Raczej nie wybiorę się tu więcej na zakupy.

dak

Tragiczne miejsce do pracy, a płace to najniższa krajowa. Krawaciarze uważają się chyba za zarządców folwarku a pracowników traktują jak chłopów pańszczyźnianych lub parobków. Bardzo ciężka praca na granicy wytrzymałości fizycznej - za która nigdy nie dostaniesz pochwały za to zjebkę już pod byle pretekstem - dosłownie za miskę ryżu a krawaciarze ( tzw. kierownicy hali ) myślą tylko o tym aby cię pozbawić premii bez której ta jałmużna którą co miesiąc ci wypłacają nie ma już absolutnie żadnego sensu - już lepiej w ogóle nie wstawać z lóżka. Do tego choćby dzień zwolnienia i zabierają cię w.w. premię bez której tak jak wspomniałem traci to jakikolwiek sens. Dyrektor to prawdziwy tyran który nawet przy klientach potrafi rzucać mięsem, podczas gdy ci patrzą na to z niedowierzaniem. Przez ostatnie dwa miesiące po zwalniających się lawinowo "starych" pracownikach przyjmują praktycznie tylko pracowników z Białorusi i Ukrainy. Obstawiam, że za ok. pół roku ponad połowa kadry będzie już ze wschodu. Gdy zaczną się ogromne problemy językowe i kulturowe to być może w końcu dojdzie do krawaciarzy jakakolwiek refleksja - ale jak zwykle w tym (usunięte przez administratora) będzie już dużo na nią za późno. Moim zdaniem to jedno z najgorszych miejsc do pracy w Białymstoku.

Jaki jest wkład kierownictwa Selgros Cash&Carry w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wkład jest taki że kierownik ma pracownika za nic więc już nie mówmy o budowaniu dobrych relacji.

Generalnie odradzam każdemu pracę w tym (usunięte przez administratora) dołku. Wstyd i żenada. Robią z ludźmi co chcą, nie reagują na skargi pracowników i robią z człowieka (usunięte przez administratora). Jedynym zadaniem kierownika hali jest (usunięte przez administratora)pracownikowi w każdy możliwy sposób Strzeżcie się ludzie i omijajcie z daleka

Zdecydowanie nic się nie zmienia, brak szacunku względem pracownika za to monitoring, sprawdzanie i opierniczanie na każdym kroku jest na porządku dziennym. Bycie kierownikiem to bycie wsparciem dla pracownika. Tutaj to żenada niewarta uwagi, ego i zbyt wysokie mniemanie o sobie biorą górę.

Współpracownicy jak najbardziej super, pomocni i życzliwi. Płaca śmieszna za wykonaną pracę dodatkowo brak szacunku od kierowników hali jest na porządku dziennym. Nikt Cię nigdy nie pochwali, brak motywacji za to oberwać można za wszystko. To kierownik ma zawsze rację, jeśli masz odmienne zdanie w ogóle masz swoje zdanie nie masz czego tam szukać. Monitoring jak to w sklepie ale tutaj ma na celu głównie kontrolowanie pracownika nie klienta. Z hali notorycznie klienci kradną co się da a pracownik jest na podglądzie czy przypadkiem nie spojrzał na prywatny telefon, czy nie Postal za długo i nie porozmawiał tutaj np 10 min o zgrozo. Z biura kierowników słyszy się rozmowy o tym jacy są pracownicy oczywiście pomiędzy sobą i to w wulgarny sposób. Brak motywowania, brak priorytetów a przecież to wszystko co budują każdego dnia mają dzięki pracownikom. Przeciąganie umów do granicy czyli 33 miesiące później zazwyczaj aut, bo motto kierowników ''przyjdzie kolejny". Jest socjal bony na święta ale tylko do Selgrosu. O podwyżce po zatrudnieniu można zapomnieć.

Stefan

Niestety jesteśmy na bakier z wydajnością i solidnością w pracy i dlatego niektórzy tak narzekają?

Ulala

Zastępca kierownika działu jest od wszystkiego ! Nie ma pracownika idziesz w półki ,nie ma kierownika siedzisz i robisz zamówienia. Atutem na rybach nie jest wózek widłowy nim tam nie wjedziesz ! 4:30 zaczynają pracę .

gość

W takim razie poprosze o odpowiedź na forum. Sugerując si ę treścią ogłoszenia brak mi wyłącznie książeczki do celów S-E ale gotowa jestem ją wyrobić. CV wysłałam 3 razy, zawsze bez odzewu.Teraz znów szukacie kogoś do Horecy. Naprawdę szukacie czy robicie sobie żarty?

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku zastępcy kierownika działu logistyki ds Horeca? Jakie są obowiązki, czy jest to praca zmianowa, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.

Dominika
@Kandydat

Hej, też mnie ciekawi zakres obowiązków zastępców. Widziałam, że na dziale ryby dodatkowym atutem są uprawnienia na wózki widłowe. Może ktoś powie, jak to stanowisko w praktyce wygląda w Selgros?

@Dominika

W ogłoszeniu zastępcy na dziale logistyki były wymagania związane z planowaniem i optymalizacją tras dostaw i doświadczenie w zarządzaniu flotą i magazynem, ale mimo wszystko nie wiem czy spodziewać się pracy biurowej, czy magazyniera ukrytego pod ładną nazwą :P

Praca jest ciężka to prawda, ale nie doświadczyłam żadnych złośliwości od kierownictwa. Grafiki zawsze przychylnie układane w miarę możliwości personalnych. Kierownicy hali są ok. Wydaje mi się, że traktują ludzi z szacunkiem. Dyrektor bardzo miły dla pracowników. Traktuje personel bardzo indywidualnie, jest takim dobrym gospodarzem, któremu zależy na firmie i pracownikach. Ludzi jest za mało, ale czy białostockie kierownictwo ma na to jakiś wpływ, nie sądzę. Rozkazy pewnie idą z góry, z Poznania. Nie ma bałaganu, wszystko jest jasno powiedziane i na papierze. Nadgodziny rozliczane, nie giną. Nie ma tego szału co w Biedronkach, trzeba zrobić bardzo dużo, jest bardzo ciężko, ale nie ma upierdliwych klientów, latających nad głową, jest pod tym względem spokój. Klienci są bardzo kulturalni. Pieniądze niestety niewielkie...

Ka!

Dyrektor miły ?!?! Jesteś kierownikiem hali ?

Meandme

Niewielkie? Czy jest to najniższa krajowa czy trochę ponad 2tys zł?

Dominika
@Meandme

Też chciałabym to wiedzieć. Może @Pracownik postanowi jeszcze dopowiedzieć coś w tej kwestii. A Ciebie to interesuje, ponieważ sama chciałabyś zatrudnić się w Selgros Cash&Carry, czy może z innego powodu?

Zainteresowana pracą

Hej, napiszcie proszę jak wygląda praca doradca handlowy Horeca .

Nikt nie dzwoni

Jak się wysyła CV i nikt nie odpowiada. To o czym tu mówimy brak ludzi warto zadzwonić i podziękować jak nie chcecie ludzi do pracy.

Olek

Czy teraz firma rekrutuje do pracy? Może są jakieś perspektywy lepszych zarobków?

Ka!
@Olek

Rejrutue . Zarobki najniższa krajowa .

Cezary

Konkurencja inspiruje do pisania?

Praca w selgrosie w Bialymstoku to jakas tragedia. Kierownicy hali uwazaja ze moga (usunięte przez administratora)pracownikow. Swego czasu nawet usmiech to bylo przestepstwo! Socjal slaby, praca na hali bardzo ciezka, nie adekwatna do zarobkow. Oczekuja od ludzi nie mozliwego, ze bedzie sie na wielu miejscach na raz. Brakuje ludzi, jestes sam na jednym dziale i musisz obskoczyc jeszcze 3 inne bo jak nie to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Białystok

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Selgros Cash&Carry