Arvato Polska

Opinie o Arvato Polska

M stary VW golf

Mało placom ale jak chcecie sobie kilka lat odpocząć i macie oszczędności to polecam.

Liderka

Moim zdaniem trzeba obniżyć wynagrodzenia i podwyższyć normy. Przerwy powinny być 5-minutowe na toaletę. Przewóz do i z pracy powinien być płatny za bilety w każdą stronę osobno. Parking przed magazynem powinien być płatny przynajmniej 5 złotych za godzinę i to powinno skłonić do korzystania z ekologicznych środków np rowerów. Buty ochry i kamizelki powinny być finansowane w połowie przez pracodawcę i w połowie przez pracownika. Z powodu covid powinna być dezynfekcja przy wejściu na halę z wężyka.

Wera

Tak na (usunięte przez administratora) w Strykowie posypały się i mają nadal posypać się wypowiedzenia wzięli się za osoby które miały zwolnienia lekarskie.Wyszła kolejna hipokryzja rządzących bo wcześniej jak zaczęła się epidemia to sami mówili jeśli ktoś źle się czuje to niech nie przychodzi do pracyi co teraz wylatuje bo już po wyprzedaży.Myślę że wynikiem takiego postępowania będzie to że ludzie którym zależy na pracy będą przychodzić chorzy i zarażać innych bo będą się bać zwolnienia lub nie przedłużenia umowy.A co będzie jesienią gdy sprawdzi się scenariusz wzmożonych zachorowań na koronowirusa?Normalnie strach pomyśleć w tej firmie dzieje się coraz gorzej pod każdym względem.

Franek
@Wera

Czy wiesz ile osób zwolniono do końca grudnia 2020 w Strykowie, Żernikach i Komornikach oraz Plewiskach?

LPP
@Wera

Dalej na tej hali 80% Ukrainy?

Rainbow pub

Czy wszyscy są heretykami w waszej firmie? Macie jakieś pary mm lub dd?

Pedały
@Rainbow pub

Ktoś się na pewno znajdzie ????

Olka

A ile weekendow w miesiącu pracujecie ? Poznań

Neska
@Olka

Pracowałam w Komornikach , na packu i picku weekendów nie miałam. Ale wiem, że dział wysyłki i chyba magazynierzy chodzili co drugi weekend. Czyli dwa weekendy w miesiącu.

A napisze ktoś ile tak średnio zarabia się ?

Ona

Możecie napisać coś o liderach z picku (Komorniki)?

julia
@Ona

Super ekipa, zawsze pomocni praca z nimi to przyjemnosć

@julia

To jakis zart? Haha. Super ekipa, pomocni, kto?

@julia

Tu ma się prawdę pisać a nie kłamać i mydlić oczy innym .Nie jest prawda że super ekipa chyba że kiedyś to fakt .Obecnie wszyscy zmęczeni, wykończeni rządami niekompetentnych super KO.Jakie to przykre że tylko (usunięte przez administratora) mają coś do powiedzenia ,a fachowcy w tym co robią są niezauważani .Gdzie ta firma z przed 5 lat aż serce zciska mowa o najstarszej lokalizacji.Nie poleciłbym nikomu tutaj pracy chyba że chce zatracić poczucie własnej wartości .

Mati
@Ktoś

Nikt nie mydli oczu nikomu. Ktoś ma inne zdanie niż negatywne to już macie problem i twierdzicie że kiedyś to było. Powiedz dlaczego uważasz że KO są nie kompetentni? Jaką masz wiedzę ba temat pracy i obowiązków KO? Wystawiacie opinie na podstawie swoich obserwacji, które są subiektywne bo nie znacie obowiązków czy wymagań jakie sie stawia KO. Tak samo jest z OH. Dla was to tylko ludzie którzy siedzą przed komputerem i nic nie robią tylko kawki, zabawa itd. A znasz zakres obowiązków tych ludzi? Wiecie co musza robić i za co są odpowiedzialni? Myślę że 99% ludzi nie wie ale się wypowiada bo ma ból dupy. Większość z was która to pisze jest osobami z procesu i nie ma zielonego pojęcia o zakresie obowiązku tych ludzi ale się wypowiadacie bo napierdzielać na kogoś jest łatwo.

@Mati

Piszesz bzdury. Sa osoby, ktore znaja doskonale te zakresy i wiedza jaka jest roznica między KO z wiedza, zaangazowaniem , a statysta.

Napisze dla ludzi NOWYCH a nie tych co wyrzucają łzy poprzez kompletny brak szacunku do pracy bądź słaba wydajność . Od pewnego czasu zaczęłam czytać opinie o liderach itp większość opinii niezgodna z prawdą. Do lidera podchodzisz z szacunkiem i gwarantuje odwzajemni relacje . Ogólnie jest kilku nowych i z ręką na sercu napisze że są bardzo mili , konsekwentni napewno i sprawiedliwi dla wszystkich . Nie dzielą dziewczyn na ładne i brzydkie i to ich duża zaleta . Zauważyłam ze sporo osób nie dostało przedłużenia umowy ale naprawdę jak patrzyłam na tych ludzi to zwątpiłam w naprawdę chcących pracować ludzi . W arvato są ludzie mili i pracujący jak i burzliwi i bardzo mało wydajni ( non stop wyjścia i L4 ) . Administracja bardzo klimatyczna i ten nowy lider na paku sympatyczny i naprawdę doświadczony bo sprawiedliwy i widać że chce pomóc w zmianie na lepsze, pomocny i to bardzo. Zmiany zaczynaja się wtedy kiedy kadrze kierowniczej będzie zależało na ludziach za co cenie nowy potencjał firmy arvato .

ABC

Co myślicie o pracy w Komornikach na (usunięte przez administratora) ? Bo słyszałam że niezły (usunięte przez administratora) jest a chciałam się zatrudnić?

Polak
@ABC

Jest ok, zapraszam. :)

@Polak

Też uważam, że jest ok

@Ona

Co Ty piszesz ze polecasz a ludzie przychodzą i odchodzą tak jest super.Nie polecam omijać szerokim łukiem.Wszystko to ta super kadra zarządzającą hehe

Boom

Niektórzy przychodzą i odchodzą, bo nie są nauczeni pracy, a na magazynie nie można stać z rozłożonymi rękami i czekać aż samo się zrobi...

Plewiska

W Plewiskach jest ok to żart?Tutaj każdy robi co chce w sumie jeden wielki chaos .Żal tylko ludzi że muszą oglądać taką porażkę tego magazynu.oczywiscie są też cwani którzy szepczą co trzeba KO i mają dobrze .Pamiętać należy ,że ktoś pozwolił na taki bałagan a jak rządzi tym magazynem osoba która nie ma pojęcia to daleko nie zajada hehe.Uklady układziki i znajomi to dewizą Plewisk.NIe polecam omijać szerokim łukiem.

Pola
@Plewiska

Zgadza sie. Ten mogazyn zszedł na psy. Po zmianie kierownictwa jest bałagan, brak szacunku do ludzi, kłamstwo i obłuda, a winny temu jest dyrektor, ktory zajmuje się plotkowaniem i skłócaniem ludzi, a jego przełożona mu w tym pomaga. Obecne Arvato to porażka.

Wwwburdelbakolkachpl

Jednego nie rozumiem w tej firmie. Jedni dostaja umowy na rok, inni na 3miesiaxe, pol roku a inni po okresie probnym do widzenia. Ciagle nowe osoby na tych samych stanowiskach i ciagle zatrudniają/zwalniają. Ile czasu schodzi na szkolenie takiego pracownika to nie zlicze. Wszyscy mysla tylko czy po uplywie umowy dostana nastepna czy ktos nowy wejdzie w jego miejsce. Przemiał straszny, liczą się tylko wyniki i słupki, niewazne ze osoba jest wyszkolona, na wszystkie dzialy wejdzie- komputer pokazal gorszy dzien/miesiac i do widzenia. To jest chore, dziewczynom ktore czasami brakowalo troche do normy pozwalniali a takie kurwiszcza co sie opierdzielaja zostawili. W zadnej innej firmie nie widzialem takiego traktowania pracownikow. Na koncu zostana samme dziadki bo beda mieli lata do emerytury i ich juz sie nie da zwolnic xd

JJ
@Wwwburdelbakolkachpl

Nikt nie oczekuje 100% normy codziennie, ale jak ktoś ma cały czas wymagane minimum 75% i woli stać i rozmawiać, to po co komu taki pracownik? Bez powodu nikogo nie zwalniają...

Maks
@JJ

Żeby mieli te 75%... Są tacy, co mniej mniej niż 60 i oczekują umowy...

Pomyłka
@Wwwburdelbakolkachpl

Zgadzam się z Tobą nie tylko u Was taki bałagan , warto rownież przyjrzeć się pracy operatorów, walą zcieme na maxa a inni zapierdzielają na wydajność,a ci wciąż pogaduchy i fajnie jest.Niech ktoś zrobi porządek chyba wszyscy powinni pracować a nie kawki śmiechy a my to co do roboty.O co tu chodzi kto tu rządzi operatorzy bo o Liderach chyba się zapomniało że istnieją. Mowa o najstarszym magazynie w Polsce.Naprawde żal niektórych Liderów inni już nie dali rady .

Viking
@Maks

Szanowni panstwo z Arvato. Jeslii chcecie sprawdzic ile znaczycie w zyciu, to poprostu emigrujcie tak jak ja, i pokazcie na zachodzie ile znaczycie. Bo jak czytam wasze bolaczki , to mnie obrzydzenie bierze na wasze wieczne narzekanie, jestescie tchorzami i neptykami, to wam zawadza dyrektor ? to kierownicy ? Powiem krotko i po wojskowemu; (usunięte przez administratora) ja sie nie podoba

Praca jest ok jeśli lubisz pikować zamówienia , pakować zamówienia czy prace magazynowe , płaca około 2800 na rękę plus wydajność . Liderzy merytoryczni i konsekwentni . Problemem są ludzie myślący ze są pępkiem świata na niskim stanowisku . Zmiany teraz są zauważalne z racji nowych kadr na stanowiskach kierowniczych . Teraz będą zmiany na lepsze dla ludzi , którzy są pracować a nie UDAWAĆ ZE PRACUJĄ !!!

Job
@Paweł

co ty za bzdury piszesz. Dostajesz za to dodatkowa premie czy jestes z kadry zarzadzajacej i podszywasz sie pod pracownika.

@Paweł

Nie pisz głupot ta zmiana kadry kierowniczej to porażka tej firmy .Merytoryczna kadra owszem była ale kiedyś teraz są leserzy i nygusy nic nie wiedzą i walą zściemę a najlepsze jest siedzenie po godzinie na kawie przez Liderów I nie tylko.pisz prawdę a nie bzdury.

@Paweł

Właśnie ta kadra udaje ze pracuje tu masz kolego rację.Jedna wielka porażka.

Młody

Kto z liderów siedzi godzinę na kawie, jakoś nie zauważyłem? :/

@Młody

Pewnie nie zauważyłeś bo nim jesteś lub jesteś za młody i nie znasz zasad gry.

Młody

Ech, widocznie nie rozumiem... Możesz napisać, o jaką "grę" chodzi? :/

Asia

Ile godzin się pracuje ? Od której do której ?

@Asia

Dwie zmiany 6-14, 14-22. Sporadycznie zdarzają się nocki

Milo
@Asia

Na picku i packu są dwie zmiany: 6-14, 14-22.

Sprawiedliwość

Nie polecam pracy w Arvato lokalizację Poznań jedna wielka porażka,Obluda,zakłamanie wszystko w białych rękawiczkach robią Pan dyrektorek i jego wierne charty.Zniszcza każdego kto ma swoje zdanie i nie da się wmanipulować w ich gierkę.

Glos
@Sprawiedliwość

@Sprawiedliwosc to wszystko prawda. Potwietdzam. Nie plecam tej firmy , mam nadzieje ze Panu dyrektorkowi z przypadku zbrudza sie kiedys te białe rękawiczki i dotknie go sprawiedliwość za złe traktowanie ludzi, a krolowa, ktore ukrywa jego zachowania spadnie z tronu szybciej niz na niego weszła. Arvato Polska to kłamstwo, obłuda, niszczenie i poniżanie ludzi. Jak masz swoje zdanie i nie grasz w ich gierki to albo cie zwolnia albo doprowadza do tego ze sie sam zwolnisz i do tego zniszcza psychicznie.

Zniszczony
@Glos

Zgadzam się z Twoja wypowiedzią niestety Arvato kiedyś to była marka w tej chwili to kółko wzajemnej adoracji dyrektor i jego świta gnębią ludzi na magazynach pozwalając liderom bez odruchów ludzkich zarządzać doprowadzając ludzi do nerwic i dołka psychicznego.Czy ktoś to zauważy i pomoże nie sądzę. Omijajcie szerokim łukiem ta firmę.

Glos
@Zniszczony

@Sprawiedliwosc@Zniszczony macie racje w tym co piszecie. Ta firma to obecnie porażka i zarzadzający, którzy niszcza marke Arvato Polska poprzez ponizanie ludzi, doprowadzanie do nerwic, depresji i utraty poczucia własnej wartości. Obecne zarzadzajacy to porazka, a dyrektorek to sami wiecie hahahaha, ale jego przełożona mu na to pozwala.

Tadzinek

Witam, jakie zarobki są w arvato w komornikach? czy operatorzy wysokiego składowania zarabiają więcej? Idzie chociaż z nadgodzinami wyciągnąć te 3 koła?

NieMamNicku
@Tadzinek

Jakie nadgodziny?? ???? Oszalales ????

Julek
@Tadzinek

Nadgodzin nie ma, chyba ze lubisz chodzic w weekendy a dni wolne w tygodniu miec

Wab

Witam serdecznie,jakie zarobki?

RickyRick
@Wab

O dużo za duże jak na tej ilości i jakości pracę.

Wab

Tzn?3000?4000?

RickyRick

Tacy jak ty powinni pracować w łagrach w Rosji a nie w Polsce to byś się nauczył porządku (usunięte przez administratora).

Vcbkjdxsefcgj
@RickyRick

3 tys to rzadko ktory pracownik widzi... porobic chwile i uciekac, jeden wielki (usunięte przez administratora)

Cvcc
@RickyRick

Jesteś zwykłym śmieciem (usunięte przez administratora)

!
@Cvcc

Zdecydowanie jesteś ty skoro pracujesz za takie grosze.

Kandydaturka
@Cvcc

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej kandydaci też są obrażani od śmieci? Czy to się ukrywa to czasu rozpoczęcia pracy a potem samowolka?

@

A 2000 wystarczy

@Wab

Ciekawe, ja po 6 miesiącach pracy mam 3500 netto...

Oooo
@Ktoś

Ciekawe że ja po paru latach mam tyle brutto chyba w innej firmie pracujesz tutaj dorobić się można depresji nic więcej no chyba że jesteś lizusem to wszystko gra :)

Robcio
@Ktoś

A na jakim stanowisku i pracujesz soboty/niedziele/nocki ? ;) bo od pon-pt na 2 zmiany zwykly pracownik tyle nie ma

Wazelina
@Ktoś

Pewnie ci nowi liderzy z łapanki co ledwo skaner potrafia obslugiwac xd

Praca w której nie dają się wykazać, ktoś kto ma już doświadczenie i zna pracę na magazynie nie dadzą pracy , nie polecam a przeważnie tej pierwszej tu hali na sosnowiec pienki (usunięte przez administratora)

Hahaha
@Monika

Plewisk tez nie polecam Po "dobrej zmianie" przez p.dyrektora kierownictwa jest tragedia.

Anijo

Absolutnie odradzam pracę na adresie Sosnowiec-Pieńki. Jeśli ktoś się bardzo uprze i zdecyduje się podjąć pracę musi przygotować się na to, że firma drobnostkami będzie mu przypominać jak bardzo jest nikim w tym miejscu... Przy wejściu stoi tablica, która przypomina jakie miejsce w hierarchii zajmuje pracownik pick/pack. Kierownicy, liderzy, pracownicy administracji mają zdjęcia, imiona i nazwiska. Szeregowi pracownicy są tylko szarym (czy jakimś tam) prostokątem, żeby przypadkiem nie myśleli sobie, że są ważnym elementem tej układanki. Druga sprawa. 20 minut przerwy na picku to jest żart. Stawy skokowe i kolanowe po roku pracy w trybie 8 h są bardzo zniszczone i trudno je zregenerować, a Arvato tak chytre na przerwę, że zjadłoby spod siebie wiadomo co. Trzecia sprawa - to miejsce jest powoli przejmowane przez pracowników tymczasowych ze wschodu, którym wydaje się, że jeżeli dostali super prestiżowe zadanie wózkowych przy windzie i noszą radio to mogą wydawać rozkazy stałym pracownikom Arvato. Trzeba bardzo pilnować, aby nie dawać się traktować z góry! Czwarta sprawa. Czas pandemii... Pracodawca narażał nas na utratę zdrowia pozwalając abyśmy pracowali w tłocznych alejkach w czasie, kiedy cały świat uciekał na home office. Kierownictwo zrzucało na nas odpowiedzialność w tej sytuacji. To my mieliśmy nie wchodzić w te alejki do których kierował nas skaner. Trzeba było czekać. Ile? 10 minut, godzinę, pół zmiany. Kto to wie... Piąta sprawa. Kiedyś na (usunięte przez administratora) był trend na pokazywanie "co mam w torebce". W Arvato to zjawisko ciągle w modzie (w końcu branża fashion, he he). Trzeba od czasu do czasu pokazać ochronie zawartość swojej torebki jak i całej szafki, żeby przez przypadek komuś się nie zawieruszył ultra wartościowy t-shirt z magazynu, szyty przez dzieci w Indiach za pół dolara dziennie. Takich smaczków mogłabym jeszcze trochę wymienić, ale szkoda czasu i klawiatury. Podsumowując - odradzam to miejsce.

Pracownik Arvato
@Anijo

Kolego, firma jak każda inna, nie uważam żeby ktoś tu komuś umniejszał tylko dlatego że pracuje na picku, packu czy innym dziale. Widać że chyba nie pracowałeś w innych firmach czy korporacjach. Po pierwsze jest to dość popularne, żeby na wejściu znajdowała się taka tablica z pokazana strukturą zajmowanych stanowisk, przychodzi nowy pracowników i może się zapoznać kto jest kim, dla mnie to logiczne. Wyobraź sobie jakby miało tam być teraz pokazanych z grubsza 500 zdjęć pracowników, chyba całej ściany by zabrakło... Czy Ciebie by to dowartościowało jakby umieścili tam Twoje zdjęcie? Po drugie przerwy są określane przez kodeks pracy, owszem są firmy w których pracownicy mają dodatkowe przerwy, ale wiąże się to z tym że często są one bezpłatne, zamiast 8 h pracujesz np. 8,5 h żeby dodatkowa przerwę odpracować, nikt nikomu za darmo tego nie da, ani tu ani w innej firmie. Jeśli masz problemy zdrowotne to polecam zmianę stanowiska albo pracy na taką w której będziesz mniej obciążał swoje zdrowie. Po trzecie kto tu kogo traktuje z góry, że niby czujesz się gorszy jak pracownik tymczasowy wydaje ci polecenia? Po czwarte, myślę że każdemu z nas powinno zależeć na tym aby w czasie pandemii się nie gromadzić, ile czasu potrzebujesz żeby spikowac zamówienie z jednej alejki? Jak chcesz sobie pogadać to są inne miejsca do tego przeznaczone, wchodzisz, zbierasz i lecisz dalej, pretensje kieruj do osób które sie gromadzą a nie do kierowników czy liderów, którzy sami dbają o to żeby nikt się nie gromadził, sama byłam kilka razy tego świadkiem jak rozganiali "tłumy" kółek wzajemnej adoracji. Po piąte niestety albo stety ale sprawdzanie zawartości torebek lub szafek jest czymś dość normalnym w takim miejscu, powtórzę to kolejny raz, nie jest to jedyna firma która ma takie zasady, albo się na nie godzisz albo poszukaj wyzwań w innym miejscu. A tak by the way niestety ale są wśród nas tacy co połaszą się na taki t-shirt za pół dolara albo na zegarek czy biżuterię już za kilka dolarów więcej. Jakby to byla Twoja firma, też zależałoby Ci żeby nikt Cie nie okradał.. Czekam na więcej smaczków ????

@Anijo

To szkoda ze nie byłeś/aś na moim miejscu jak pracowałam na (usunięte przez administratora) agencja sprzątająca tam (usunięte przez administratora) otwierali sobie po kryjomu szafkę i przeglądali telefon oraz grzebali w prywatnych rzeczach gdy ktoś był w pracy na hali wykorzystali ten moment i myślą że ten ktoś o tym nie wie, robią z kogoś głupka ale ten ktoś jest mądrzejszy od nich, po prostu masakra

Ela
@Monika

Nie słyszałam o takich rzeczach aby się działy… zglaszalas to do kogoś bo szczerze pierwszy raz o tym słyszę a pracuje tutaj cały czas i od dawna?

Zmieńcie babkę z HR-u ze Strykowa, bo kobita nie zna się na rzeczy, wcześniej był ktoś inny normalny a teraz porażka

Xyz
@Anonim

A dokładnie który oddział?

Xyz
@Xyz

Dokładnie (usunięte przez administratora) tu to jest polka każdy robi co chce (usunięte przez administratora) i malaria.Brak zarządzania tu za wszystko odpowiada pracownik a gdzie jest kierownictwo hehe buja w obłokach bo nie zna się na robocie. Ratunek to zmiana pracy bardzo nie polecam tej lokalizacji.

H&M

Do nie dawna miałam super opinie o swojej byłej pracy, ale zmieniło się z dniem nie przedłużenia mi umowy z powodów biznesowych. Pisząc więcej na pewno część z obecnych i czytających tu ludzi skapnie się o kogo chodzi. Nowa kierowniczka na dziale jakości to jednym słowemjedna wielka pomyłka i żart! Osoba z doświadczeniem nie powinna mówić że nie lubi pracować z SAPem, albo go nie rozumie. Brak szacunku do drugiej osoby zerowy. Siedzi na (usunięte przez administratora) i udaje że pracuje i zna się na wszystkim. Nie polecam pracy w jakości na magazynie (usunięte przez administratora)

@H&M

Pani Kierownik wprowadza coraz gorszą atmosferę do zespołu, jej główna metoda pracy z ludźmi to krzyk.

@H&M

Jako praca na (usunięte przez administratora) to akurat była to fajna praca, więc powyższej opini się nie zgadzam, bo atmosfera i ludzie byli spoko niż na (usunięte przez administratora), na (usunięte przez administratora) praca lżejsza niż na (usunięte przez administratora) ale przynajmniej na (usunięte przez administratora) jest szacunek do ludzi a nie taka (usunięte przez administratora) lizący (usunięte przez administratora) liderom (usunięte przez administratora) spoko i mogę polecić bo normalnie traktują ludzi (usunięte przez administratora) beznadzieja i nie polecam szok ludziska

@H&M

Może by ktoś nie pisał opinie za mnie, i wypowiadał by się za siebie, bo firma nie doszyć że nie daje się wykazać to jeszcze udaje przed innymi ludźmi kimś kim nie jest. Za parę lat firma nie będzie miała wcale ludzi no chyba że Ukraina, Bo jak ktoś ma doświadczenie pracy przy kompletowaniu, rozmieszczaniu, czy pakowaniu i wyrabia normę i stara się o pracę w arvato cały czas to mu pracy nie dadzą a jak przyjdzie jakąś damusia bez doświadczenia to od razu takiej dadzą, po prostu ludzie patrzący na wygląd a nie na pracę, W arvato nie polecam nikomu pracy osobie której już pracowała i zna pracę nie dadzą

@Monika

U was bałagan w poznańskich lokalizacjach nic nie jest lepiej na stanowiskach kierowniczych statyści nic nie wiedzą, dobrze że liderzy niektórzy ogarnięci ciągną ten wózek. To nie ta sama firma do władzy doszli karierowicze aż wstyd .nie polecam pracy nikomu chyba że chce nerwowo się wykończyć.

@H&M

Może by ktoś się ujawnił, i pisał za siebie a nie za kogoś, bo widzę że komuś naprawdę siajba bije i się mu nudzi

Job

Zgadzam sie. Balagan jakiego jeszcze nie było zwłaszcza w centrali. Wstyd. Brak umiejetnosci zarzadczych, (usunięte przez administratora) i dyskryminacja. Dobre czasy w arvato minęły wraz z odejsciem fajnych kierownikow.

@H&M

Zamiast ktoś robiący sobie jaja z kogoś i innych, zajoł by się swoją pracą a nie robił wszystko by innej osobie zagrozić Widać jakie społeczeństwo ze (usunięte przez administratora)

Pytniczka

Mam pytanie. Dlaczego pracownicy z Ukrainy zarabiają więcej niż z Polski?

@Pytniczka

Z prostego powodu- bo pracują więcej godzin niż Polacy

Blok
@Ona

O ile maja prace. Zazwyczaj arvato robi a agencja wraca na autobus ostatnio.

@
@Blok

Tylko Arwato jak robi wyjście prywatne to płaci jeszcze firmie za to ze 1 nie ma pracy 2 jeszcze musi ogarnąć transport i za niego zapłacić.wszystko w temacie

@Pytniczka

Zapytaj pania prezes i pana dyrektora

Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Arvato Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Arvato Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 368.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arvato Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 37 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arvato Polska?

Kandydaci do pracy w Arvato Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arvato Polska