arvato Polska

Plewiska

Opinie o arvato Polska

przyszły 2015-03-04 11:32:35
Witajcie, słyszałem o naborze do arvato, czy warto tam pojść? Chodzi mi o lokalizację Plewiska, jacy tam są ludze, jakie szefostwo, atmosfera i zarobki?? Może się wypowiedzieć ktoś kto tam pracuje?? Z góry dzięki!!
Ofelia 2015-03-22 20:43:00
Pracownicy Arvato mają dodatki za pracę w weekendy,jak się postarają to premię frekwencyjną za wzorową obecność,za dobrą wydajność(wypracowanie norm).
Praca ze skanerem na przyjęciu towaru,komisjonowanie - wyszukiwanie i przygotowanie towaru do wysyłki,współpraca z firmami kurierskimi.
Mile widziani ex pracownicy magazynowi,pakowacze,osoby które pracowały w firmach kurierskich,na poczcie zorientowani w temacie,ale niekoniecznie.
Praca dla pracowitych,lubiących wyzwania.Praca w ruchu,spalanie kalorii.
Każdy kto jest ogarnięty,adaptuje się do nowych sytuacji,ma zdrowie,koncentrację,jest dokładny i szybki znajdzie tu full zajęć.
mun 2016-05-19 14:48:03
pli, teraz akurat potrzebują sporej ilości specjalistów ze znajomością języka angielskiego, czeskiego albo hiszpańskiego. Wiadmo coś jaką podstawę proponują ? Może się zgłoszę
Zostaw swoją opinię o arvato Polska - Plewiska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie arvato Polska