Arvato Services Polska

Opinie o Arvato Services Polska

Były pracownik Nowy wpis

Jeżeli szanujecie swoje zdrowie to nie polecam tego pracodawcy. Dla nich liczą się tylko liczby i tabelki w Excelu. Ludzie z ukrainy są lepiej traktowani niż stali pracownicy. Polak jest wypychany do domu bo nie ma pracy a Ukraina siedzi i ma pozwolenie żeby nic nic nie robić. Wydajności i akord- temat rzeka. Oszukiwanie na premiach, system który źle liczy wydajność na którą ciężko pracuje się przez cały miesiac- można książkę o tym napisać. NIE POLECAM

## Nowy wpis

Cześć. Jeśli chcecie trafić do (usunięte przez administratora) pracy to zapraszam. Kierownik który m (usunięte przez administratora) na ludzi po całości. Umowy nie są przedłużane bo ludzie nie zgadzają się z polityką firmy. Brak awansu bo ktoś ma własne zdanie. Wyjscie na przerwy na karte . Nie polecam. Arvato brwinów

Mk Nowy wpis

Nikomu nie polecam pracy w (usunięte przez administratora) na stanowisku pracownika magazynowego.Wieczne zakazy, praca jak w więzieniu. Mnóstwo Ukraincow, którzy mają pozwalane na bardzo dużo. Wieczna walka o towar bo każdy chce wyrobić chore wydajności. Lider który niczym się nie interesuje. Dźwiganie ciężkiego towaru. Głupie hasła że firma jest pro nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jeśli ktoś ma własne zdanie i mówi otwarcie co mu się nie podoba to nie jest pracownikiem który wpisuje się w ich wartości. Dla nich najlepiej jest siedzieć cicho i przytakiwać jaka to wspaniała firma. Cieszę się że mają decyzją było odejście z arvato.

Wiecie może, czy w Arvato Services Polska szukają chętnych na staż?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arvato Services Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Firma nieprofesjonalna. Zakaz telefonu biżuterii, nic. Ludzie zostają zwolnieni z powodu małych błędów a tak naprawde po to żeby przyjąć Ukraińców bo więcej będą pracować. (usunięte przez administratora) w pracy jak od pracować i pracowników.

Czy zdarzają się nadgodziny w Arvato Services Polska?

Nowy ja

Witam czy ktoś orientuje się na temat firmy Arwato Kopytów. Który dzial z kosmetykami pracuje w takim systemie pracy ( pon,wt 9h. Środa 8h a czwartek piątek 7h )? Może ktoś akurat pracuje i kojarzy.

Bbb
@Nowy ja

Już takich godzin pracy nie ma. Normalnie czas pracy trwa 8 h plus co jakiś czas niedziela.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Arvato Services Polska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Nowa

Z powodów takich że w arvato są same zakazy.Pracownikowi nie wolno nic ,telefonu nie wolno,biżuterii nie wolno.Kartki na wyjscia i wiele innych bezsensownych rzeczy.

Jakie są mocne strony pracodawcy Arvato Services Polska?

negative

Eh Arvato Arvato .Traci dwóch strategicznych klientów i mówi że jest cacy. Tragedia . Jednego dnia zapewniają że praca będzie na innych działach . Za miesiąc słyszysz że jednak nie będzie tak dużo pracy na nowym dziale z tydzień dowiadujesz się że kolejny klient odchodzi . Odział w Błoniu to śmiech na sali ręka rękę myje .Starsi pracownicy traktowani jak śmiecie. (usunięte przez administratora)

@negative

.Teraz co się dzieje na Błoniu? Wiadomo coś bo ja myślałam żeby pójść tam do pracy .

Zadowolona
@Ania

Cześć. Jest ok. Praca w fajnych godzinach, atmosfera fajna. Pracuje 3 lata i nie narzekam.

Zula
@Zadowolona

Hej.Chyba była ok a teraz jest coraz gorzej.

Negativ
@Zula

Jeszcze miesiąc temu robili wszytsko zeby ludzie sami się zwolnili . Brak szacunku. Kręcą człowiekiem jak chcą.

Zula
@Negativ

Dokładnie masz rację. Dla nich lepiej że ludzie się zwalniają tacy co mają własne zdanie i ambicje. Jeśli nie wykonujesz posłusznie ich nieraz irracjonalnych pomysłów to jesteś niewygodnym pracownikiem.

Ocena
@Negativ

Firma nie chce żeby ludzie wyrażali swoje opinie które by wspomogły i usprawniły pracę. Dla nich osoba kompetentną i znajaca się na swojej pracy jest tylko przeszkodą.Arvato dąży do tego żeby ślepo wykonywać polecenia które nie mają nieraz nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem.

Kuba

Mam pytanie jak wam się pracuje w Pruszkowie bo zastanawiam się nad tą pracą i stąd moje pytanie. Jak atmosfera itd.?

Zuza
@Kuba

Atmosfera zależy od zmiany na jaką trafisz .Tyle.

budyn

kazdy tutaj narzeka na kierownictwo, warunki, a slyszeliscie to? pewni pracownicy z oddziału w pruszkowie co piatek organizują sobie w busie imprezy, na ktorych leje sie alkohol.podobno alkohol kupuje im czasem sam kierowca - nie wiadomo, czy on tez nie pije z nimi. niedawno wydarzyla sie rowniez sytuacja, w ktorej pracownicy wyszli wczesniej z pracy a bus jadacy z ludzmi ktorzy normalnie skonczyli robote podjechal pod miejsce ich "zabawy" do innego miasta i ich zawiozl do domu, to normalne i akceptowalne przez Arvato, ze autobus pracowniczy odwozi pijanych, zataczajacych sie pracownikow do domu po godzinach ich pracy?

Andzia
@budyn

Nie bardzo rozumiem gdzie widzisz problem ?

Nowaumowana1,5r

Arvato arvatowi nierówne, ale wypowiem się tam gdzie pracuję. Benefity całkiem spoko, wyplata moglaby być większa ale cóż... Co do samej pracy to tak- zapierdzi&l i wysokie normy ustalane totalnie z du*y. Atmosfera ok, choć "sama kadra zarządzająca" szkoda gadać- ogólnie tłumaczki jak ich pełno. 3/5

Skrzywdzony

Zostałem obdarty z godności w tej firmie tak mnie potraktował sam dyrektor w centrali ,nic więcej nie dodam to powinno dać do myślenia wszystkim pracownikom i tym którzy chcą ubiegać się tam o pracę. Czuję się bardzo upokorzony jako pracownik i jako człowiek.

Thrall

Jak czytam opinie to się zastanawiam czy o tym samym Arvato co pracuje ja ? Czy wypisują te opinie ludzie którzy ukończyli podstawówkę a chcieli by zostać kierownikami co nazywają kolesiostwem, czy nie tak było człowieku o nicku Lider. W firmie jest możliwość awansowania, premie są uzasadnione od wyników pracy, nie spotkałem się z złą atmosferą w pracy czy mobbingiem, dodatkowo na święta są dodatkowe pieniążki uzależnione od zarobków. Im mniej zarabiasz tym więcej dostajesz. Arvato oferuje prywatną opiekę medyczną, karnet MultiSport. Istnieje również program poleceń, za każdą osobę która zostanie zatrudniona w Arvato z polecenia obecnego już pracownika otrzymuje kase. Polecając kilku pracowników można naprawdę sporo zarobić na tym. Pracuje w Arvato od 4 lat, dwukrotnie zmieniając stanowisko, śmiało mogę polecić tą firmę ale tylko dla ludzi którzy chcą i potrafią pracować. Jeżeli jesteś leniem i myślisz, że robisz łaskę przychodząc do pracy to dla takich ludzi nie ma miejsca.

Nick Fury
@Thrall

Zaklinanie rzeczywistości czy myślenie życzeniowe??? Napisz po Ukraińskiu to może kogoś przekonasz do pracy.

on
@Thrall

Nie no śmiech na sali . brawo ty

Aisha
@Thrall

Arvato ma kilka działów. I każdy zapewne jest inny i rzadzi się się swoim prawami

@Thrall

Moja Droga pracowałam tam wiele lat, i uwierz mi, ze spotkałam się z mobbingiem... Oczywiście powiedziałam o tym przełozonemu, ogarnął tego człowieczka:) Może teraz coś się zmieniło w sprawie awansów, ale niestety kilka lat temu wciskano na liderów/brygadzistów kogo popadnie, znajomy znajomego:) Wydaje mi się, że wykształcenie nie ma nic do tego kto jaką ma wiedzę, i do tego aby awansować.Znam wiele osób które nie miały wykształcenia wyższego, a były bardzo dobrymi, dobrze zorganizowanymi pracownikami, lepszymi od takich z wykształceniem wyższym:)

@Thrall

Na Twoje wypociny powiem tak, kłamiesz nawet firmy ukraińskie uciekają po pewnym okresie byłem świadkiem tych wydarzeń

Pj

Szukają Specjalisty ds Jakości w Pruszkowie, proszę powiedziec, czy warto aplikować? Ogłoszenie wisi cały czas, I się zastanawiam, czy to nie wiąże się z niskimi zarobkami oraz kiepska atmosfera w pracy..

Prawda
@Pj

Niestey i zarobki i atmosfera jest słaba.

Jacek
@Pj

Lider tego zespołu jest ok ale praca w tej firmie na tym stanowisku nie przynosi satysfakcji będziesz zastanawiał się nad tym jak to się stało że tu trafiłeś

@Pj

Wisi z prostego powodu z tego stanowiska odchodzą ciągle ludzie i cały czs są wakaty.

Jakie są warunki zatrudnienia w Arvato Services Polska?

Xyz

Umowa o pracę

Takie że Cię (usunięte przez administratora)zawierają tak umowę żeby Cię zwolnić bez szfanku dla nich

Bolek

Nie polecam Ci co tam pracują mówję o pracownikach jakości szukają innej pracy jak chcesz się o tym przekonać to zapraszam zasady na których przyjdzieszpracować zaskoczą Cię po przekroczeniu progu majtek nie musisz ściągać ale buty co chwilę wchodząc tam jesteś traktowany jak potęcjalny (usunięte przez administratora) który nawet nie może oddychać świeżym powietrzem

Lider

@ Thrall, Na jakiej podstawie uważasz że ukończyłem podstawówkę ? . Masz wgląd do moich akt osobowych w Arvato ?

Brak rzetelnych i konkretnych informacji między innymi o terminach, badaniach, adresach, pracownicy odsyłali kandydata między sobą. Obowiązek wykonania badań z dnia na dzień (co było nie możliwe w placówkach, z którymi firma współpracuje i trzeba było wykonać je na własny koszt). Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego i informacji o rozpoczęciu współpracy zerwanie kontaktu bez żadnej informacji, brak kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Services Polska - Błonie

• Jak się pracuje w Arvato Services Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Arvato Services Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arvato Services Polska?

Arvato Services Polska