arvato Polska

Poznań

Opinie o arvato Polska

Znudzona 2017-04-08 17:40
Bo wolne święta to rzecz normalna a przypomnij sobie Boże Narodzenie!!! To jakie brawa dla kierownictwa i z jakiej racji!!!!
swietawdomu 2017-04-09 11:53
Hahaha a czy Ty wiesz w jakim systemie pracujesz? Jest kilka systemow pracy w ktorych swieta sa normalnie pracujace. Wez sie lepiej od razu zwolnij...
Avatar 2017-04-09 12:52
I 1 listopada no rzeczywiście Brawo wy !!!
Znudzona 2017-04-10 19:59
Bardzo dobrze wiem w jakim systemie pracuje ale chyba Ty nie wiesz bo na rozmowie rekrutacyjnej było jasno powiedziane że święta są wolne więc sam się zwolnij lizusie jak nie znasz przepisów!!!
Pick 2017-04-11 04:28
Liczy się to co podpisywałaś a nie to co powiedzieli.
A teraz spojrzyj w to co podpisalas - cytuje " magazyn otwarty 7 dni w tygodniu" i gdzie masz napisane ze swieta wolne?
Przestan z siebie robić ofiare i idz byc pracownikiem gdzie indziej.
Zuzanna 2017-04-11 09:00
@Pick a co możesz powiedzieć więcej o tym jak wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.
Pack 2017-04-11 17:07
Musze przyznac ze na rozmowie bylo powiedziane ze na pewno swieta wolne, ale wiele rzeczy mowili a rzeczywistosc jest inna.
Smerfetka 2017-04-11 20:06
Niedługo wejdzie w życie ustawa o wolnych niedzielach i świętach to wtedy pogadamy lizusie
Maseczka 2017-04-12 08:20
To wina tych gwiazd zaklamanych z biura .nieroby nic nie wiedzą nigdy jak co sie spyta człowiek
Tak dwa wykendy a świętach nic.same robia do piątku to maja wyjeb....
Byście się wstydził piękności. Z pobliskiego kurnika ludzie na was maja takie nerwy że szkoda gadać zdało by się przeprosić
Zuzanna 2017-04-12 08:54
@Pack rozumiem, że obecnie zdarza się praca również w dni wolne? Czy będziecie pracować w te święta?
Halina 2017-04-12 13:22
W te swieta pracownicy maja wolne. Przychodza do pracy liderzy i ukraina. Wiec nie wiem czemu tak sie denerwujecie?
N 2017-04-13 10:58
Ustawa, o której mówisz dotyczy pracy w handlu.
Ola 2017-04-19 21:38
Widze ze przestaliscie natzekac na arvato. W sumid moze nie jest tak zle ? Czasami lepszy wrobel w garscu niz golab na dachu. Chyba w sprawie arvato to by sie zgadzalo
Zuzanna 2017-04-21 09:03
@Kubeczek a mógłbyś powiedzieć co warto w firmie zmienić tak, by pracowało się lepiej? Jakie zmiany chciałbyś widzieć?
Uj 2017-04-21 10:19
Na paku premie super (usunięte przez administratora) . 50 na h i 100 premi.no chyba że (usunięte przez administratora) . 3 d haaaaaaaaaa
Zuzanna 2017-04-21 14:21
@Uj Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat pracy w arvato Polska, jednak proszę o nie wypowiadanie się w sposób wulgarny.
z 2017-04-21 16:57
Jak wygląda okres szkolenia orz ile trwa na projekt niemieckojęzyczny? Czy dużo trzeba zapamiętać, czy raczej jest rozmowa zgodnie z nauczonym schematem? Rozumiem, że nie da się kopiować wszystkiego, ale czy są jakieś zasady? Pracowałam już w korpo, ale na online z j. niemieckim.
Dziękuję z góry za mam nadzieję rzetelną odpowiedź. ;)
takierealiasawstrykowie 2017-04-21 20:45
Co zmienić? Docenić ludzi, dać im zarobić normalne pieniądze a nie grosze. Wymagają za trzech a płacą ledwo za jednego. Jak na Stryków, obecnie Arvato pod względem płacy wypada najsłabiej.
ROBOL Z ARVATO 2017-04-22 16:16
JAK TY NIC NIE ROZUMIESZ.
zdziwiona30 2017-04-22 17:26
Ciekawia mnie te wasze zmiany i praca w weekend ja pracuje od pon do pt kazdy weekend mam wolny a moje zmiany to albo na 6-14 albo na 8:30 do 16:30 kurcze w jakim arvato pracujecie ze nawet w swieta??
takierealiasawstrykowie 2017-04-23 10:00
W Strykowie :) a Ty w jakim Arvato pracujesz?
Marzena 2017-04-26 19:14
Od 3 tygodni robię w firmie ARVATO, jednak w Niemczech i muszę przyznać, że praca marzenie. Atmosfera wymarzona. Jestem zachwycona
Pick 2017-04-28 15:28
W Strykowie dosyc ze praca w swieta to jeszcze za 50zl brutto, porazka.
Ppp 2017-04-28 18:23
Kurde no jak wam tak źle to co tam jeszcze robicie. Pełno pracy dookoła, na sonoco wielki baner, corning szuka, wszędzie przyjmują od zaraz. Idźcie pracować gdzie indziej skoro jest tak źle, a nie się wyżalacie. Jakoś niektórzy mogą premie wyrobić i to nawet niezłe. Tylko oni pewnie pracują a nie gadają po kątach
Xyz 2017-04-29 09:45
Dokladnie tak jak mowi poprzednik firmie niezalezy na pracownikach I takie podejscie ma kierownictwo a liderzy to przekazuja. Wola sciagnac ukraincow niz placic polakom. Na nowa hale nie zatrudnia zbyt wielu polakow tylko pewnie ukraina bedzie zasuwac...
Janek Wiśniewski 2017-04-29 10:34
Brawa wczoraj dla picka, za wczorajszy strajk :) trzeba też pokazać górze że nie będziemy się godzić na pracę w święta za przysłowiowe (usunięte przez administratora) .
Marta 2017-04-29 11:41
@nmvg Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Praca jak praca nikt nie będzie płacił za leżenie a jeśli są jakieś problemy to lepszym miejscem na ich rozwiązanie jest firma a nie forum!. Trzeba zmienić myślenie a będzie znacznie lepiej.
JaPick 2017-04-29 18:17
Jakie brawa? Co zostalo zyskane? Przyszedl (usunięte przez administratora) i w 5 minut wszystkich rozgonil. Oczywiscie Ci co najwiecej krzyczeli w regalach na spotkaniu cisza. Dobrze powiedzial ze pracodawcy dzialaja tak jak ustawa pozwala. musza zmienic sie przepisy ale wtedy pewnie jeszcze wiecej ukrainy przyjedzie.
nmvg 2017-04-29 18:47
Marta, sama sobie zmieniaj, powodzenia.
XD 2017-04-30 14:28
W Strykowie, a ty gdzie pracujesz w magazynie czy w biurze
Meco 2017-05-01 23:41
Chcesz mieć normę na picka (usunięte przez administratora) Pozdr dla najlepszej brygady która 2,3 maja ma wolne.
Halina 2017-05-02 11:01
Ale pierdoly wypisujecie z tymi normami... ehhh szkoda gadac. Sami sobie szkodzicie piszac nie prawde jeszcze ktos w to uwierzy i sprawdzi kto napisal ten wpis i namierzy w pracy osobe...
Halina 2017-05-02 12:02
Zawiedziony 2017-05-04 15:53
Mi jakoś nikt nie proponował:(
Lala 2017-05-05 09:52
Bo jestes stary gruby i łysy
Mila 2017-05-07 11:29
Narzekać na innych jest dużo przyjemniej niż spojrzeć w lustro i znaleźć swoje wady! Arvato to dobra i normalna firma.
zainteresowany 2017-05-07 20:32
Może mi ktoś napisać coś więcej o tej pracy w Goleniowie? To jest w parku przemysłowym czy gdzie?
Maniek 2017-05-11 08:46
Coś nowego wydarzyło sie w firmie? Widziałem bardzo dużą listę ofert pracy to z pewnością mają jakiś nowy oddział? Byłem pracownikiem i z sentymentem wspominam tamten czas. Dziwi mnie, że ludzie tak narzekają! Arvato to fajna firma i chyba nie zasługuje na te złośliwości.
paula 2017-05-15 18:18
niczego siie nie dowiesz ;) sam zadzwon to bedziesz wiedzial. ja tez w sumie dobrze wspominam. nie bylo problemu z urlopem. normy do wyrobienia. przyjemna atmosfera. nikt na nikogo nie krzyczy, wszystko jest z szacunkiem tak jak powinno byc. brygadzistki liderzy tez w porzadku.
troche mi szkoda ze juz tam niei pracuje.
Basia 2017-05-16 07:39
Nie polecam
Ciekawa 2017-05-18 12:27
Czy Arvato Polska ma również prace poza granicami Polski? Widzę w nowych ofertach pracy sporo zapotrzebowania na ludzi z językiem francuskim. Może ktoś podzielić się wiedzą?
monia 2017-05-18 12:57
a jak wygląda praca lidera procesu? słyszałam że szukają dużo osob do nowego odziału w strykowie?
warto składać aplikację na lidera?ile może zarobić?
Sally 2017-05-21 09:59
nawet nie wchodzilem i nie mam zamiaru wchodzic nikomu w droge zreszta, odkad zaczalem prace, nie mialem i nie chcialem nikomu wchodzic w droge dlatego, pracowalem i robilem to co mam w obowiazkach to wszystko, a wrogowie sami sie znalezli :D
Maska 2017-05-22 11:01
Arvato Polska na w swojej nowej ofercie pracę komisjonowanie i pakowanie w Zielonej Górze i w związku z tym mam pytanie. Może ktoś mógłby dodać coś więcej w temacie? Jakie wymagania ma firma przed kandydatem? Czy są w firmie dodatki socjalne? Z góry dziękuję
ciekawa 2017-05-24 21:59
jak wygladaja zarobki w strykowie? sa jakies premie? jak z podstawa?
czy te paczki sa lekkie tak jak pisza?
ciekawa 2017-05-24 22:01
jak wygladaja zarobki w strykowie? sa jakies premie? jak z podstawa?
czy te paczki sa lekkie tak jak pisza?
Poinformowana 2017-05-25 09:52
Nawet podwyżkę dostaliśmy :d
Premie sa I jest ich kilka więc jakieś na pewno dostaniesz :)
Paczki ciężkie nie sa. Ogólnie praca całkiem fajna
takierealia 2017-05-25 10:07
Podwyżki? Aneks dostałeś/łaś? Bo póki co to tylko powiedzieli o podwyżkach i nikt nic nie wie i póki co cisza
従業員 2017-05-27 17:31
Jeśli firma chce być konkurencyjna w stosunku do innych magazynów, to podwyżka powinna być znaczna, ale pewnie nie ma sie co spodziewać wiecej niż 100 zł brutto zapewne... Jeśli tak będzie to nie tylko firma strzeli sobie w stopę i się ośmieszy, ale zakpią sobie z pracowników co w perspektywie zbliżającej się wyprzedaży może rokować niezbyt dobrze dla nich... Pewnie w poniedziałek już wszystko będzie jasne...
Xyz 2017-05-28 11:08
Wiekszosc czeka do aneksow jak dadza smieszne podwyzki to malo kto tam zostanie...
Zostaw swoją opinię o arvato Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie arvato Polska