Arvato Polska

Opinie o Arvato Polska

Mam pytanie. Z Pniew do jakiego magazynu jedzie bus?

Autobus z Pniew jezdzi do Poznania na Sycowską

@.

Jak tam się pracuje na Sycowskiej chodzi mi o atmosferę?

Anula
@Anna

Najlepsza z całego tego syfu... Liderzy normalni, nie są debilami jak ci w komornikach, praca lekka, większość brudnej roboty robią tfu ukraincy

Ona
@Anna

Mi pracuje się tam bardzo przyjemnie

@Anna

Mi się pracuje przyjemnie, fajna atmosfera, liderzy i współpracownicy są super:-)

Anula

Nie polecam rozpoczynać tu pracy. Mobbing, seksistowskie żarty, wymagania nie wiadomo jakie, a *tfu* ukraińcy wynoszeni na rękach na piedestał, liderzy też chyba nie wiedzą co tu robia, bo jedynie potrafią iść na godzinę na przerwę i co chwilę na papierosa. Magazyn w komornikach na ulicy o nazwie kamieni szlachetnych... Albo ci pożal się Boże wózkowi...

Kamila
@Anula

Całkowicie się zgadzam, pracowałam na tym magazynie jakiś czas, wieczna presja i kontrolowanie wydajności przez liderów, a jak się potrzebowało czegoś od nich to przy biurkach pusto. Sprzęt pozostawiał dużo do życzenia, popsute guziki w skanerach, zacinające się urządzenia i jak tu zrobić normę, premia wydajnościowa to jakaś kpina, kolejki do akordów jak za (usunięte przez administratora) w toaletach (usunięte przez administratora) w autobusach pracowniczych albo zimno albo duszno nic pomiędzy, można popracować jakiś czas ale na dłuższy czas nie polecam.

@Kamila

Również pracowałem na magazynie w Komornikach dobre kilka lat.Spokojnie mogę porównać kadrę kierowniczą z przed kilku lat z tym co jest obecnie, a to dlatego że kilku moich znajomych jeszcze pracuję.Możecie mi uwierzyć że idzie to w złym kierunku. Dobrą atmosferę w firmie robią sami pracownicy.Dzisiaj pracownik polski jest niczym ,jedynie jest po to by firma zagraniczna mogła funkcjonować w kraju.Za to pracownik agencyjny (UKRAINA) ma pole do popisu i jest wychwalany ponad stan.

Pracuj
@Anula

Najbardziej przeszkadza w tej pracy brak radia. 8 godzin jeden dzwiek : obijanie sie wozkow i szelest foli z odzieza. A kiedyś grała muzyczka i wiadomości nawet podawali

Dz

Przeczytałam większość komentarzy ale nikt konkretnie nie napisał ile tam sie zarabia moze jest jakiś pracownik który przeczyta ze zrozumieniem i powie ile konkretnie tam sie zarabia ?

zaraSTR

O,a miała być wszędzie jednakowa stawka.Przypuszczam,że i pensja SPM i zakres obowiązków jest różny na każdym magazynie.Kłamstwo ma jednak krótkie nogi,a prawda wcześniej czy później wychodzi na jaw i raczej nie wzbudza takie zachowanie zaufania do firmy :/

zalezy ile masz lat
@Dz

ponizej 26 lat zwykle 2700-2900. zalezy czy chodzisz caly miesiac itp.

...
@zaraSTR

zakres obowiązków jest ten sam ale pensja się różni w zależności gdzie pracujesz. Na magazynach w Strykowie jest najniższa. Tak właśnie nam opowiadają o standaryzacji.... że niby wszędzie jest tak samo a firma dba o pracowników,

Czy mogę prosić o odpowiedz kogoś z Pniew lub okolic do jakiego magazynu jedzie bus Arvato z Pniew?

Kotek

Na jakich działach lądują najczęściej kobiety ? Czy jest się czego bać

@Kotek

Pick/pack, przyjęcia. Nie ma się czego bać

@Kotek

Dokładnie, nie ma się czego bać. W magazynie pracuje większość kobiet, przynajmniej w Komornikach. :)

Praca
@Kotek

Na pewno nie wrzucą cię na dział gdzie sobie nie poradzisz. Glownie do pakowania daja kobiety

@Neska

Mogę zadać kilka pytań w wiadomości prywatnej? Chcę się tam zatrudnić

Czapka

Jakie zarobki w Strykowie? Jaki socjal? Atmosfera? Ktoś coś? ;)

Haruj i milcz

Odniosę się do wypowiedzi "szczęśliwej" Temat bardzo dobrze mi znany Pracowałem w tym samym magazynie, w Strykowie Pan (usunięte przez administratora), o którym jest wspomniane doprowadza do tego, że nikt tu dłużej miejsca nie zagrzewa. Z takim chamem nigdy nie miałem do czynienia. KRK i KO doskonale znają temat a pan (usunięte przez administratora) nadal pracuje. Zgłaszano to, z tego co wiem niejednokrotnie i nadal nikt nic z tym nie robi!!! Ta fajna atmosfera, którą liderzy są karmieni od momentu wejścia na magazyn, to zwykły, pusty slogan. Proponuję zrobić naprawdę anonimową ankietę odnośnie oceny kierowników przez liderów. Chociaż pewnie wyniki nie poszłyby "wyżej", bo KRK cały czas udaje, że na magazynie jest ok. A rudy rudy rydz nadal robi atmosferę

Dobra rada
@Haruj i milcz

Code of Conduct ?

Szczęśliwa

@ktoś napisałam odpowiedź Póki co nie została dodana ????‍♀️

Wiola

Witam ile macie na godzinę w pracy ?

Zara Stryków

3 miesiące zmarnowane na pracy tam! NIGDY W ŻYCIU JUŻ BYM NIE WRÓCIŁA WYZYSK człowieka i notoryczne poniżanie przez lidera!! A Liderzy to totalna pomyłka.. zwłaszcza dwóch xD CIEKAWA jestem, czy sami umieliby wyrobić normę :) Bo siedzieć za biureczkiem potrafi każdy GORĄCO NIE POZDRAWIAM Tak samo Pani, która niby jest z administracji, a nic nie potrafiła załatwić, tylko trzeba było chodzić i się prosić milion razy. Ten magazyn to jeden wielki ŚMIECH NA SALI

W Strykowie na hali (usunięte przez administratora) nie polecam, atmosfera beznadzieja, Ukraina za bardzo się rządzi. A na hali (usunięte przez administratora) atmosfera spoko, Ukraina za bardzo się rządzi. Na (usunięte przez administratora) nie dają się wykazać w pracy nawet jeśli pracownik przyjdzie pierwszy raz do pracy i brakuje mu trochę do normy to oni chcą od razu normę, żadna osoba nie wyrobi za pierwszym dniu normy, w tym zakładzie powinny być dłuższe szkolenia około miesiąc i ludzie by wyrabiali się. Na (usunięte przez administratora) to chyba musisz mieć znajomość bo takto to traktują cie jak śmiecia. Niektórzy ludzie na (usunięte przez administratora) to nawet nie wiedzą co to szacunek chyba tylko znają słowo (usunięte przez administratora) Więc na (usunięte przez administratora) atmosfera spoko ale za szybko zbyt wysokie normy, na (usunięte przez administratora) atmosfera beznadziejna, musisz mieć znajomość by być docenionym bo jeśli nie to usłyszysz słowo (usunięte przez administratora)

Gnvc

Masz 3 miesieczna umowe probna, po tym czasie albo robisz nirmy albo wylatujesz. Ile chcesz sie szkolic z picku? Tydzien po 8 h na kazdy dzial starczy. Trzeba szybko chodzic i skanować a nie szkolić kogoś miesiąc na 1 dziale. Albo sie przez 3 miesiace wykarzesz albo po 3 msc ci podziekuja.

@Gnvc

Czy ty rozumiesz co ja napisałam? Piszesz co innego. Weź się naucz czytać że zrozumieniem pajacu.

@Gnvc

(usunięte przez administratora) Ludzie czytajcie że zrozumieniem, Chodzi tu o inne szkolenie a nie (usunięte przez administratora) w pracy, co za tempi ludzie którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, pracują w arvato a bez zrozumienia czytają, ja (usunięte przez administratora).......

Linda

Cześć! Od 10 lutego mam zacząć pracę na Diamentowej i chciałbym się zapytać czy ten magazyn jest dwu piętrowy ?Czy mozna wybrać sobie dział na hakim chce się pracowac?

Młody
@Linda

Magazyn jest na parterze, jedynie kantyna i administracja jest na piętrze. Działu na początku nie można wybrać, ale też nie powinno być problemu by go zmienić - kwestia dogadania.

OK
@Linda

Jak pierwszy dzień? :)

Milka@

Ja pracuje od ponad roku w Arvato w De i nie narzekam. Atmosfera w miarę spoko, normy możliwe do wyrobienia. Zarobki może nie są powalające ale też pracuje się na spokojnie i nikt nikogo nie goni, zeby wyrabiać normy. Liczy się zaangażowanie i chęć do pracy

Hej, co z lokalizacja w zernikach? Funkcjonuje jeszcze?

Pickpack
@Anna

A dlaczego mialoby sie cos z nia stac? Funkcjonuje caly czas.

Polak

Działa. Dlaczego nie? :)

Ola

Hej czy firma zwraca koszty za paliwo przy dojeżdżaniu swoim samochodem ?

Pickpack
@Ola

Nie

Kinie

Przez jakie agencje mozna zatrudnić się w Arvato Komorniki?

@Kinie

Bisar, Tasso, WA (Work Asist).

Co jest powodem zmian w grafiku (do odrobienia spbota lub niedziela za dzień wolny w tygodniu) ? W weekendy jest więcej pracy ?

Ona
@Zainteresowany

Nie muszą dzięki temu zatrudniać agencji pracy w weekendy...

Cześć jakie zarobki na magazynie?

@Zainteresowany

Zależy na jakie stanowisko, jeżeli chodzi Ci dosłownie o magazyn(magazynier-wozkowy) to nie potrzebują, wręcz się pozbywają takich ludzi, ponieważ magazynier jest najdroższym pracownikiem na całej hali i lepiej zatrudnić pracownika ze wschodu na wózek bo jest o wiele tańszy.

Na ile czasu dają umowę ? I ile ma wynosić zatrudnienie od stycznia ?

@Zainteresowany

3 miesiące próbne, potem umowa na rok.

Pierwsza umowa- okres próbny 3 miesiące

Kadry
@Neska

I potem nieprzedłużenie umowy.

@Kadry

Nie zgodzę się...

@Kadry

Zależy co jest powodem nie przedłużenia umowy. Mi przedłużyli umowę już dwukrotnie, więc nie zgadzam się z Twoją opinią.

Neska

Jeśli musisz w taki sposób ubiegać się o przedłużenie umowy, to serdecznie współczuję. Jednak nie oceniaj mnie swoją miarą:-). Wystarczy porządnie wykonywać swoją pracę, a umowę przedłuża.

Pawełek
@Neska

Ocena tej firmy 2/5....to mówi samo za siebie....masz coś jeszcze ?

Mańka

Jakie dostaliście podwyżki od nowego roku, czy macie dodatek do weekendów i czy premie frekwencyjną macie kwartalną czy miesięczną? Naszym klientem jest (usunięte przez administratora)

some1
@Mańka

To nie jest podwyżka,to jest tylko zmiana warunków zatrudnienia.Raczej mało korzystna dla pracowników.Wystarczy przeliczyć sobie wszystko.

@some1

No dokładnie ,dlatego ciekawa jestem co na innych magazynach, bo mam powiedzieli że wszędzie mają takie zarobki i nie ma premii harmonogramowej

Random1
@Mańka

Tak oto firma jako jedyna na rynku od stycznie nie daje podwyżek tylko zmienia warunki umowy. Jest masa osób które na tym stracą lub nic nie zyskają. Ciekawe co zrobią jak im Ukraina zamknie granice.

@Mańka

Co to jest premia harmonogramowa?

Nisia
@Ktoś

Jak wam tam tak źle to po co tam pracujecie?

To jest obecnie 100 zł za sobotę, niedzielę lub święto

XXX

Premia za weekendy.

Bercik Dworniok
@Random1

Czekam na ten moment z niecierpliwością. Zobaczymy kto wtedy będzie u nich pracował.

Podwyżka
@Mańka

podwyższają wypłaty - podwyższają normy Teraz 400 zł brutto więcej - do pracy w niedziele i sobote musisz przychodzić Także to nie jest podwyżka tylko zmiana harmonogramu pracy Dobrze ze jeszcze za uzywanie skanera nie trzeba placić albo za wypuszczona wode w toalecie

Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Arvato Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Arvato Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 368.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arvato Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 37 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arvato Polska?

Kandydaci do pracy w Arvato Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arvato Polska