Arvato Polska

Opinie o Arvato Polska

Strykow

a mi się wydaje że atmosfera się poprawia przynajmniej na piku. Jest teraz taka nowa liderka i widać że chce poprawić atmosferę i zgrać nas. I już widać poprawę, mam wrażenie że nakładła czegoś do głowy innym liderom bo są jacyś milsi. Zapierdziela często razem z nami i przerzuca tołty. Ukraina też się jej słucha bo ja lubią więc jest lepiej. Tylko ciekawe jak długo popracuje..

Anom
@Strykow

Kto niby jest nowy?

Co tu tak cicho? Nic się nie dzieje? :D

@Ktoś

W Arvato zawsze dużo się dzieje. A ostatnio nic pozytywnego. Liderzy, zacznijcie rozmawiać z pracownikami i przestańcie wciskać im kit! Nie traktujcie nas jak idiotów!

Xxx

Ile można zarobić w arvato strykow na (usunięte przez administratora) kwota miesięczna?

Stryków
@Xxx

Nie zarobisz sporo. 3000 do 3100 Coraz gorzej jest. Co dwie godziny drukują normy i chodzą i mówią ile masz normy.

@Stryków

A jaki dział jest najfajniejszy jeśli można tak powiedzieć i na spokojnie normy są wyrabić?

Halina
@Xxx

Wysyłka lub zwroty. Nigdy pick.

S
@Halina

Na picku jest najwięcej Ukrainy. Ciężko z nimi konkurować. Oni oblegają najlepsze strefy i nie chcą nigdzie indziej robić.

@S

Ja nie rozumiem dlaczego Ukraina rządzi słyszałam od wielu osób że praca była by fajna gdyby nie ogrom ludzi z Ukrainy i w większości nie liczących się z nikim a napewno nie z polakami a osoby na stanowiskach nic z tym nie robią.

Xxxa
@Stryków

Jak liczone są premie od ilu %normy ,czy tylko od zrobienia 100%.

Norma
@Xxxa

Liczone juz ponizej 100 procent, od 75 czy 80 bodajze. Ponizej 100 procent dostaniesz maly dodatek do wyplaty - z 100 moze 150 zl max. Jak chorujesz albo jestes na urlopie premie dziela przez dni w grafiku i placa premie za dni ktore byles w pracy. urlop 2 tygodniowy bierzesz i norma spada w dol, wyplata mala. Norme ciezko utrzymac miesiac w miesiac, roznice sa w wyplacie

@Xxxa

Premia jest już od 75% normy (Komorniki).

Nowa
@Stryków

W jakim charakterze można zarobić na czysto 3 tyś???

Older
@Nowa

W charakterze strzelającej z ucha :D wtedy najprędzej Cię docenią

@S

Faktycznie jest najwięcej, ale jakie najlepsze strefy?? Każdy pracownik zajmuje stanowisko dobrowolnie

Ela
@Stryków

Ogłosili że będą aneksy do umów. Ma być lepsza stawka. Ktoś wie ile ?

@Ela

U nas liderzy i kierownicy jeszcze nic nie wiedzą (Komorniki).

Nel
@Ktoś

A to ciekawe... pracuje w Komornikach i mówili o aneksach do umów i o kwocie podwyżki.

@Nel

Serio? Na mojej zmianie mówili tylko, źe niedługo będą aneksy, ale nie podadzą kwoty, bo jej jeszcze nie znają. Jestem ze zmiany A, Diamentowa.

wredota

ta wredna operatorka z sycowskiej powinna czesciej na pik chodzic teraz zobaczyla w koncu jak to jest!! moze w koncu przestanie sie smiac ze starszych ludzi ktorzy nie maja sily robic tylu kilometrow. dobrze wiemy że to specjalnie robicie razem z ta druga papuzki nierozlaczki ciagle tylko smiechy piski przeklenstwa awantury wymachiwanie rekami. albo pudelka onet przegladaja. wszystko z wieszakow widac na jakie strony wchodzicie !!

Ciekawość
@wredota

Operatorka z jakiej zmiany?

wredota
@Ciekawość

ta gdzie ostatnio odszedl fajny lider ze srodka.

Pracuś
@wredota

True. Dobrze ze chociaż ta fajna liderka tam jeszcze została

Odpowiedź
@Ciekawość

Każdy powinien wiedzieć o kogo chodzi, nie ma drugiej osoby co się tak zachowuje. Jeszcze rok temu przyjmowała z nami zwroty a teraz się tylko wywyższa a z tego co słyszałam to za wiele nie potrafi. I te głupie komentarze jak się do niej podejdzie, uwierz że gdybyśmy nie musieli to byśmy nie podchodzili bo to nie jest nic miłego, często to nie nasza wina tylko systemu że jest błąd. I spójrz czasami w lustro bo sama do najpiękniejszych nie należysz

@Odpowiedź

A co ma wygląd do pracy? Tylko piękne mogą być operatorem?

Arvatka

W Strykowie nie polecam nikomu pracy na żadnym magazynie. Ukraina tam rządzi nie można im nic powiedzieć bo lecą zaraz na skargę do kierownika i ten od razu przychodzi z pretensjami i trzeba takich przepraszać. A jak one Polaków wyzywają to kierownictwo udaje że nic się nie stało. Jak Ukraina zobaczyła że nikt nie reaguje na ich wyzwiska w stronę Polaków tak teraz to uważają że może wszystko. Jak dla nas nie ma pracy na pakowaniu to idziemy na rozmieszczenie albo sprzątamy stoły, a dla nich zawsze jest praca. Nawet sprzątać nie potrafiła trzeba po nich poprawiać. Jedna wielka MASAKRA

Zadowolona
@Arvatka

Przenieś się na zwroty , tam zawsze jest co robić a nie jęczysz

Donosik

Czemu Ukraińcy na DC14 stoją, gadają w alejach, a Polacy biegają z wózkami? Bo jak Polak nie pracuję skanerem to dostaje SMS od Lidera. Ukrainiec nie ma takiej funkcji. I to jest równouprawnienie w Arvato. Ciągła zabawa oświetleniem, ciemno aż oczy bolą, wysoka temperatura na hali bo firma oszczędza na nawiewach. Już chyba czas najwyższy powiadomić odpowiednią instytucję. To nie jest groźba, ani szantaż tylko poprawa warunków pracy wg obowiązujących zasad panujących w RP.

Pracujący inna lokalizacja
@Donosik

Hieny czyli ukraińcy to oni są teraz ważniejsi ważne że dla nich jest lepsza praca niż dla pracowników arvato nie dość źe robią syf na magazynie to jeszcze my musimy za nich sprzątać nawet w soboty bo tak sobie zażyczy firma i tyle

DC4
@Pracujący inna lokalizacja

Tu jest podobnie .Praca jest zapewniana osobom z agencji ,pracownik arvato wykonuje ,to czego nie opłaci się robić agencyjnemu.Najgorsi są ci ,kyórzy przeszli z agencji na arvato .Ci to już mają zapewnione procesy ,gdzie kasa płynie szerokim strumieniem(można wyrobić dobrą wydajność).Najgorsze jest ,to że dzieje się to za cichym przyzwoleniem kierownictwa.Takie "wyrównywanie szans":))) ,równe traktowanie wszystkich pracowników.

Krystyna
@DC4

A czemu im tego nie powiecie skoro tak wam to nie pasuje?

XD
@Donosik

Bo bardziej sie oplaca stac niz biegac 12 godzin z normami za wyrobienie ktorych dostaniesz z 2-3 stowy wiecej w miesiac. Firma nie premiuje odpowiednio pracujacych ciezko to kazdy (usunięte przez administratora) i robi jak chce

Komorniki
@DC4

Co ty pociskasz ? Jak jest malo pracy to agencja idzie do domu a arvato zawsze prace ma. A prace przydzielaja od zapotrzebowania i umiejetnosci. Nie zauwzylem roznic miedzy prcownikami agencji a arvato. To samo robia co ty na magazynie

Gluptak
@Donosik

Podobno maja zatrudniac niewidomych i na skanerach bedzie alfabetem breila pisane w odpowiedzi na podwyzki cen pradu

@DC4

Jakie procesy masz na myśli możesz napisać dokładniej gdzie jest problem z wyrobieniem normy?

DC4
@Ola

Jak picklisty ciagle male dostaje to z czego mam norme zrobic ? Dostaje po 5-10 sztuk a widzialam ze kilka osob po 60 dostaje

@Komorniki

Bo jestem pracownikiem i wiem tak jest

@Komorniki

Dokładnie tak

Gisviu

W Strykowie nie polecam magazynu (usunięte przez administratora), a najbardziej działu pick.

@Gisviu

Również nie polecam tego ostatniego (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mułu. Liderzy to stado baranów niczego z nimi nie załatwisz. Jednym słowem byłem zobaczyłem i po miesiącu sam się zwolniłem. Dziękuję zwłaszcza jednemu z Picka teraz chyba już z wysyłki. Może ktoś się w końcu doparzył jaki to cham i go przenieśli. Dzięki Ci (usunięte przez administratora) że tak szybko otworzyłeś mi oczy na ten magazyn. Omijać z daleka tego typa. Pozdrawiam wytrzymałych.

Hakina

Na picku na jednej zmianie same liderki. Za dużo pomysłów miał i chciał zmieniać dział to go przenieśli.

@Hakina

To też ale gnoił też ludzi. Ostatnio jakieś jakieś dziwne ruchy robią na tym magazynie. Liderka ze zwrotów ma iść na przyjęcia. Życzę powodzenia. Coraz większy (usunięte przez administratora) na tym magazynie się dzieje.

Costy

Która ??

ByłyWorker

To już kolejny lajder który idzie na ten dzial z Pika. Ta wysyłka to musi dopiero psychicznie ogarniać jak co krok dostaje odpadki z innych działów - współczuję i życzę powodzenia.

Al

Ludzie, powiedzcie jaka ile się u Was zarabia? :)

@Al

Zależy od magazynu...

Pick

Jak tam zmiany na Diamentowej? Słyszałem, że macie lekki chaos... :D

Tik
@Pick

Jest lepiej niż myslelismy. Diamenty sie postaraly Dawno już powinni to wprowadzić. Chwila skupienia (bo sa nowe sektory) i jest norma ale nie musisz się tyle nalatac. Mnie się podoba

Xy
@Pick

Nie tylko tam zmiany zmiany...

Neska
@Xy

A gdzie jeszcze?

Diament
@Tik

W jakim sektorze jest ta norma ? Na diamentach pracujesz ? Bo u mnie spadły wyniki ....

Ona

Zgodzę się z komentarzem niżej i jak widać wyraźnie tylko jeden lider podchodzi do ludzi nawet widać miejsce lidera przy paku

Tak to prawda robi się chłam i ta ukraina w Arvato, tylko jeden lider próbuje zmienić na lepsze ale widać ze ich blokują.

Xyz

Najnowszy magazyn w Strykowie, co tu dużo mówić finansowo tragedia. Chcesz podwyżkę? Na pewno nie na tym magazynie. Spm może zasuwać ile się da, ale i tak pracownik na procesie dostanie taka samą wypłatę lub większą. Nie liczy się że ma większą odpowiedzialność. Co do liderów są osoby które faktycznie pracują, ale oczywiście nie brakuje takich którzy mają totalnie w nosie swoje procesy, przecież wszystko zrobią za nich inni. Bezpłatny transport z i do miejsca pracy oczywiście jeżeli znajdzie się minimum 5 osób inaczej nie ma szans. Jeszcze chwila i wszyscy będą uciekać nie zależnie od działu i stanowiska. To że tak dużo osób już zmieniło pracę też nic nie sugeruje, przecież arvato jest tak cudowne. Z niektórymi osobami na stanowisku kierowniczym nie da się normalnie porozmawiać, zawsze mają swoją racje nie ważne że coś może nie mieć sensu lub jest dla pracowników po prostu krzywdzące. Szkoda że pomimo zgłaszania różnych informacji do Poznania, jest kompletny brak reakcji, a wszystkie sprawy są zamiatane pod dywan.

Zyx
@Xyz

Uważać szczegulnie na tego rudego kierownika z koziom brodą. Arogancki buc. Zero szacunku.

XD

ten (usunięte przez administratora) w jasnych wlosach ?

Ciekawska

A który to ?

YZS
@Ciekawska

Tan na Cz.

Lider

Polecam, dobra firma i zarobki

Prawda dobre zarobki:)Również polecam

@Lider

Prawda! Polecam bardzo dobre zarobki :)

Kierownik
@Lider

Ciesze sie bardzo, u mnie rowniez dobre zarobki

@Kierownik

Oho! Liderzy zaczęli trząść się, że kierownictwo się doczepi do nich za to co się dzieje więc zaczynają dobre opinie klepać na szybko :D żałosne! Na tle setek negatywnych komentarzy - te wasze kilka dobrych tego nie przykryje.

kierownik2

Praca bardzo dobra, firma jeszcze lepsza a zarobki najlepsze. Ludzie mili, zadowoleni, społeczeństwo arvato rosnie w siłe, praca lekka, ciekawa. Ludzie do pracy przychodzą odpoczywac, uciekac z domu i jeszcze im za to placimy. A te narzekania i zale to konkurencja wypisuje i nie nalezy tego powielac

@kierownik2

Jak odpoczywać???odpoczynek w tej pracy to ma jakość oni nic nie robią wysługują się zwykłymi pracownikami

Wanda

A co się dzieje niby? I w ogóle daj znać o jakiej lokalizacji mówisz, bo na chwilę obecna z tego co się orientuje trochę tego jest, już kiedyś nie mogli narzekać na mała liczbę magazynów ;-) słyszałam ze teraz sie tak rozrosło że samych tych w których robią zamówienia dla sieciówek maja aż trzy w jednej lokalizacji, także na pewno dużo doświadczeń różnych.

Almo
@Wanda

Ostatnio najwięcej narzekań ze strykowa i komornik się pojawia widze

zaraSTR
@Almo

Zupełnie nie rozumiem tych narzekań,przecież firma dba o Wasz dobrostan.Policzcie sobie ile wydali byście na saunę (szczególnie 2 zmiana ,2piętro na mezie :) ) ,różne aktywności fizyczne ,fitnesowe .Kochani ludzie płacą ciężki hajs za takie rzeczy ,a Wy nie dość ,że macie to za free ,to jeszcze Wam płacą za to.

Saunowa komornicka hala
@zaraSTR

Stary, masz rację! Więcej nie bęnde narzekał! To jest dobry argument.

zaraSTR
@Saunowa komornicka hala

:D Oby więcej osób zauważyło te dobrodziejstwa ,które płyną z pracy w ARVATO.Kasa przy tym wszystkim ,jak firma dba o NAS jest sprawą drugorzędną.

Jakosc
@Xxx

Już odpoczywa jakość? Każdy pracuje. Jedynie sprzątaczki w firmie nic nie robią. Reszta musi pracować aby zarobić.

Jola
@Kierownik

Masz poczucie humoru .

@Almo

A ja mam pytanie o Pruszków i jak tam wam się pracuje ?

Guda
@Lider

Normalnie dobry żart.Firma coraz gorzej traktuje pracowników ,nie docenia pracy ludzi którzy mają swoje zdanie.Zamiast słuchać ludzi kompetentnych wolą takich bez własnego zdania .

@Guda

Dokładnie, jakikolwiek masz pomysł na usprawnienie procesu lub jakąś propozycję zmiany - wszystko jest na nie albo mówią, że to zrobią i nici z tego...

Pracownik arvato

teraz to się już nawet nikt nie kryje i większość osób to się wpierw(xxxxx)a w życie innych ciągle coś komuś nie pasuje a to że na urlop idziesz a to że wyjście prywatne robisz a to że na zwolnieniu jesteś albo że już nie jestes a to że masz lepsze zamówienia albo że unitarny masz jpd ????????‍♀️ kiedyś były awantury że nie będą robić unitar teraz że chcą. Co za debilizm w tej firmie. Masz podstawione to rób qwa to a nie masz jakieś pretensje. ludzie ogarnijcie się bo to jest chore ????????‍♀️ ogólnie lubię pracę ale nie lubię w tej pracy ludzi co teraz tam pracują już nie mówię o Ukrainie bo czasem oni są milsi niż Polak dla Polaka

ebe ebe
@kierownik2

Ale żałośny i zakłamany typ. Tfuuu!!!

@Pracownik arvato

Podobnie myślałam czytając większość komentarzy tutaj, co za piekiełko sobie ludzie sami robią! A to prawda, co pisali wyżej, że pieniądze są dobre? Może dla nich warto zacisnąć zęby...

Syrenka
@kierownik2

Zacytuję..,,ludzie do pracy przychodzą odpoczywać , uciekać z domu''. Muszę przyznać że inteligencja myślenia stoi na niezły poziomie jak i poziom Arvato. Człowieku ,czy Arvato to sieć hotelowa? Jeśli próbujesz cokolwiek napisać i usystematyzować formie wypowiedzi to rób to z głową, bo nikt z pracowników idąc do pracy nie odpoczywa tylko ciężko haruje na swoje życie.

@Syrenka

Poza liderami i kierownikami. Ci siedzą pół dnia na prywatnych tematach, z telefonami prywatnymi w ręku, w kuchniach itd

Przyszła pracownica

A jak wygląda ochrona na magazynie? Słyszałam, że jak się wylosuje kolor czerwony to trzeba pokazywać metki od ubrań w kabinie. A jak ktoś nie ma metki, bo uciął, albo jest bez bielizny, bo lubi tak to co wtedy? Jest podejrzany? Czy to jest wogule legalne ? Czy jest jakiś regulamin tej rewizji, czy ktoś się z nim zapoznał? Czytał,. podpisywał? Bo pracowałam w innych firmach i rewizję były tylko dla osób podejrzanych,.a nie dla każdego , bo ktoś ma kaprys oglądania. Czy kamera, która nagrywa nie jest skierowana na osobę, która się rozbiera? Gdzie jest materiał przechowywany? Czy ktoś wogule zapoznał się z użytkownikiem tego urządzenia? Czy każdy ma to to....?

Pracownica
@Przyszła pracownica

Zgadza się trzeba pokazywać metki, ale nie trzeba się rozbierać do bielizny. Odgina się ubranie tak by ochroniarz mógł zobaczyć metkę. Po prostu lepiej nie zakładać ubrań bez metek

@Przyszła pracownica

Przy każdym opuszczeniu magazynu ustawiamy się w kolejce i wciskamy grzybek i każdy sprawdzany jest garretem (wykrywaczem) - nie ważne czy masz zielone czy czerwone światło. Jeśli wypadnie kolor czerwony - jest dodatkowa kontrola. Nie trzeba się rozbierać, chyba że masz więcej warstw ubrań - do kontroli możesz mieć minimum jedną warstwę ubrań (nie licząc bielizny), pokazujesz tylko metkę przy kołnierzyku, czasem w spodniach i ściągasz buty. Nikt Ciebie nie nagrywa. Ps. Mamy obowiązek noszenia ubrań z metkami. Nic strasznego. :)

@Pracownica

Najlepiej ubierać się w Pepco

Krystyna
@Ktoś

Tak właściwie to dlaczego nosicie ubrania z metkami? Są potem na sprzedaż czy o co chodzi?

@Krystyna

Na magazynie masz ubrania. Nie jest wielkim wyczynem zdjac klips magnetyczny ,urwac metke, zalozyc w toalecie i wyjsc przez bramke. Tak samo male akcesoria typu pierscionki kolczyki do butow i wychodzisz, tam slabo sprawdza magnesem. Po to jest ochrona i kontrola odziezy zeby nic nie ginelo. A z kontrola to roznie - czasem tylko buty czasem do kabiny ale nie pokazujesz metki od bielizny tylko od spodni i koszulki. Nic strasznego. Dziewczyny kontroluje pani, facetow pan

@Przyszła pracownica

A i jest regulamin rewizji ale nie czytalem, z nim maja zapoznac sie pracownicy ochrony. Mi tam nie przeszkadza kontrola, nie czuje sie jakos zle bedac sprawdzanym. W razie kradziezy na magazynie wiem ze nie bede winny bo przeszedlem kontrole i nic nie wynioslem

Pracownica
@Krystyna

Ubrania z metkami nosimy po to by ochrona podczas ewentualnej kontroli widziała jakiej firmy mamy ubrania. Nie można nosić ubrań marki, która znajduje się na magazynie.

@Krystyna

W pracy nie możemy nosić marek, które są na magazynie, dlatego w naszych ubraniach ma być widoczna marka ubrania (nie chodzi o papierowe metki, tylko te wewnętrzne).

Ecik
@Przyszła pracownica

Faszyści. Pewnie sami wypisują tutaj bzdury o miłych warunkach itp.

Ktoś

No i po to jest ochrona, malo to rzeczy zginelo ?

꧁H҉A҉C҉K҉E҉R҉ ????????????????????

Witam! pracował w Arvato w Poznaniu To straszny stosunek do ludzi, jak w więzieniu Rozmawiają z ludźmi tak, jak chcą, nie mają szacunku, jak mogą tacy ludzie? do pracy z ludźmi w ogóle to wszystko powinno być ujawnione, praca w magazynie stała się bardzo zła i zdałem sobie sprawę, liderom krzyczy do ludzi przeszedła z jakości, na lidera i korona jest taka nawet kierownik zmiany nigdy nie pozwoli sobie na uprzejmą rozmowę z ludźmi. Jestem bardzo rozczarowany, że niestety tacy ludzie pracują nad ludziach, a pracownicy muszą zmienić pracę, bo muszą tolerować taką postawę , niemożliwy!

Inga

W którym magazynie lepiej podjąć zatrudnienie proszę o opinię osobę zatrudnioną.

Inga

Byłam na rozmowie i się zdecydowałam gdzieś trzeba pracować tylko jest możliwość wyboru magazynu w Strykowie i może ktoś coś podpowie.

Nowa

W którym magazynie w strykowie lepiej podjąć pracę?

Pracuję na magazynie w Strykowie, który był otwarty jako 3 w kolejności. Mam dość.Może ktoś jeszcze tu przeczyta i coś zadziała.Sprawa zgłoszona liderowi, nawet dwóm, kierownikowi nie zgłoszę, bo po co. Jeden z nich delikatnie mówiąc lepiej traktuje a to liderkę a to spm-kę, więc nie sądzę, żeby cokolwiek któryś z pozostałych zadziałał.Może szykuje się kolejny związek/romans na magazynie?Zresztą liderzy jak do tej pory też nie rozwiązali problemu.Chodzi o nierówny sposób traktowania pracowników.Ty możesz pracować sumiennie a jak potrzebujesz dzień wolny, to zawsze znajdą powód żeby ci go nie dać. No chyba, że jesteś ładną panią z dużym biustem, na widok których niejeden lider czy kierownik 'ślini sie', takiej nigdy nie odmówią.Niektórzy liderzy zachowują się jakby nigdy baby nie mieli.Ludzie, jesteście w pracy, to nie jest agencja towarzyska!Do tego niejeden z nich żonaty bądź w związku.Nie można na to patrzeć, aż odechciewa się przychodzić do pracy.Naprawdę jest to bardzo niesmaczne.Ponoć jest taka cudowna atmosfera na magazynie.Widać niektórym lierom i tym wyżej za bardzo się udziela, bardzo chca być uczynnymi dla tych, u których mają korzyści w sferze damsko-meskiej Do tego liderka zza wschodniej granicy.Jak nie jesteś z jej kraju, ma cie głęboko gdzieś.Po co jest? Po to, żeby jeszcze bardziej poróżnić pracowników na magazynie?Już i tak jest wystarczająco duża przepaść w traktowaniu Polaków i nie Polaków z niekorzyścią dla tych pierwszych.Mam wrażenie ze specjalnie dają na liderów osoby z wschodu.Pracownik nic u nich nie załatwi-sprawdzone,jak będzie ich wiecej,to nikomu pracownicy nie będa zawracać głowy, bo nie bedzie nikogo kompetentnego, a kierowcy będa mieć spokój.No i taki lider nie zrezygnuje z pracy,bo wiadomo,nigdzie indziej nie dochłapie sie na takie stanowisko.Odchodzą ci mądrzejsi,a bylo kilku normalnych,ludzkich,ciągle ktoś nowy,nie można nadąrzyć. Coraz gorzej się tu dzieje.Naprawde pracę lubię ale atmosfera też jest ważna.Na pewno nie jest taka,o jakiej słyszy sie wokoł.Na pewno nie są to pozytywne emocje,a szkoda.

Pomocna

A nie możecie tego zgłosić przez code of conduct? U nas ostatnio były spotkania i mówili ze można zgłaszać właśnie przez to. Ponoć wtedy centrala musi zareagować. Tez słyszałam że u Was kiepsko się dzieje.

@Pomocna

A to znaczy gdzie bo rozważam podjęcie pracy w jednym z tych magazynów i dobrze było by wiedzieć o panującej atmosferze.

@Ola

Na którym magazynie rozważasz pracę?

@Neja

Chyba na tym ostatnio otwartym ale mam możliwość wyboru więc może ktoś podpowie gdzie lepiej?

@Pomocna

@Pomocna zgłoszone i na razie cisza.Może po prostu nie nadążają z reagowaniem,jak jest dużo skarg,ale może też w ogóle nikt nie ma ochoty zareagować.Nie wiem jak to jest z tą całą centralą.Jakby bardziej kompetentni ludzie pracowali tu na miejscu, to nie trzeba by było pisać aż do Poznania.Ale to jest ostatnia deska ratunku.Trzeba im o wszystkich nierównych traktowaniach mowić,bo inaczej jak mozna cos naprawic? My tu nic nie możemy,odbijamy się tylko o ścianę. Tak jak wcześniej napisałem,pracę lubię,to co robię staram się robić sumiennie,za to przeciez mi płacą,ale jest jeszcze ten pusty slogan,zwiazany z pozytywnymi emocjami.Droga firmo,nie wiem jak jest w innych miejscach,ale tu tylko osmieszacie się gloszac to hasło.

Ostatnio otwarty, czyli Sycowska w Poznaniu?.. pracowałam tam

Neja

Ostatnio otwarty, czyli Sycowska w Poznaniu? Pracowałam tam, spory kawałek czasu

JużPozaNaSzczescie

widzę że szukają znowu kierownika magazynu (a którego to magazynu?) , co tam się znowu dzieje? kadra też ma dosyć?

@JużPozaNaSzczescie

Na Diamentach jest nowy kierownik - dziewczyna z jakości...

Zircus
@JużPozaNaSzczescie

Trzeba zmieniac jak to w korporacji. 3 lata i zmiana warty , kierownik do innej firmy/oddzialu i cyrk dalej trwa

Sycowska ktoś tam

Na Sycowskiej też już cyrk, lider, który kogoś faworyzuje, wzbudza niesmak. Kierownictwu polecam zajrzeć w ostatnie dwa miesiące w normy pracowników gdzie tylko jedna osoba uzyskała powyżej normy. Liderze (usunięte przez administratora) na wieszaki nie może iść bo jest zbyt niska, na picu też słabo no tak norma spadnie? Na zwroty tam gdzie można uzyskać ogromną wydajność na tych procesach wzrost nie gra roli, przecież tam są również wysoko lokalizację. Firma zakupiła specjalne taborety w każdej chwili można rozłożyć i złożyć dodam że są antypoślizgowe. Liderze (usunięte przez administratora) pamiętaj, że w pracy nie możemy traktować czy oceniać kogoś gorzej ze względu na jego osobowość czy wygląd. Lider powinien być obiektywny w swojej ocenie.Stosujesz mobbing!

Najlepsza

A ty czym jesteś lepsza/lepszy opisując to wszystko na forum? Zajmij się swoim życiem prywatnym, a jeżeli coś ci nie pasuje to podejdź i powiedz to w twarz.

YX

Zaraz się poskarży kierownikowi :D I będzie się wypłakiwać dookoła. To ten typ co nie bierze sobie takich rad do serca żeby być bardziej powściągliwą personą :)

Johny
@YX

Już to zrobiła bo usunęli komentarz ha ha!

Xyz
@Johny

Ludzie ogarnijcie się -kogo interesuje co kto inny robi -zajmijcie się swoim życiem zeby nie czuć bólu ty łka bo ewidentnie macie problemy z własną osobowością a wasze życie jest szare i ponure skoro interesuje Was tak bardzo cudze życie- moze lepiej zamiast wyrażać opinie na temat innych bardziej pożyteczne okaże sie zajęcie się własnymi problemami i prywatnym życiem. Zamiast marudzić i knuc spiski czas zabrać się do pracy ;)

Klara
@Xyz

No właśnie przez takich ludzi nie można. To nie my się interesujemy życiem innych, tylko to ona ciągle wszystko opowiada. Bo przychodzi liderka i Ci 20 minut opowiada o życiu osobistym nie dając się dyskretnie spławić, pokazuje telefon wiedząc, że nam go np.mieć nie można i pokazuje kto jej co napisał. A cha msko się nie da jej odesłać bo kierownik je jej z ręki to Cię zaraz wypierdz ielą.

Johny
@Klara

A daj sobie spokój z tłumaczeniem :) widać, że już liderzy/kierownicy się w dyskusję włączyli i teraz będą tu na nią dobrze klepać żeby ją podbudować i żeby rozeszło się po kościach. Takim zawsze się udaje. Zrobi maślane oczka, połazi za kierownikami, ponarzeka im jak to jej się nie chce teraz nawet wstawać bo ona się tak strasznie stara, a ktoś tu takie bzdury pisze ..... "biedna, biedna! nie martw się. Pomożemy" :D To jest to o czym pisalem niżej. Że zrobił się podział na świente krowy (liderzy, kierownicy,operatorzy) i na produkcyjnych. Produkcyjni zasuwają, zero telefonow, przerwa 20 minut , a liderzy i kierownicy z kuchni i papierosa nie wychodzą. Dopóki góra czegos z tym nie zrobi bedzie gorzej

Dżony
@Johny

Jesteście żałośni, każdy na każdego gada a w pracy to cicho jak mysz pod miotłą. Tutaj potraficie napisać wszystko bo jesteście anonimowi ale żeby zachować się porządnie i powiedzieć to w twarz to już pełne gacie. Najpierw piszecie że nie możecie się na chwilę zatrzymać i pogadać a teraz że was ktoś zagaduje. Jak byście się zajmowali swoją pracą to nawet byście nie zwracali uwagi kto gdzie jest albo poszedł. Ale widocznie w pracy macie dużo czasu na kontrolowanie każdego kto gdzie chodzi i po co.

Qle
@Najlepsza

A co napisal ? Bo administracja usuneła

@Dżony

Bo ludzie boją się stracić pracę. I próbują anonimowo wywalczyć jakieś zmiany. I jeśli ktoś zagaduje Ciebie, a nie Ty kogoś - to chyba nie oznacza, że to Ty masz za dużo czasu... tylko Tobie go brakuje, masz normę do wyrobienia, a lider przychodzi i pokazuje zdjęcia co mu kierownik o szkoleniu pisze, jak ją komplementuje, albo pokazuje zdjęcia z weekendu.

Jonathan
@Johny

Sami twardziele i kozaki w necie a w świecie wiadomo... chodza ze spuszczoną głową. W życiu nic się nie osiągneło to się innych będzie obgadywać i ciągnąć do swojego poziomu, taka ta Polska mętalność... brak słów,.. Ale do szkoły iść albo na kurs się dokształcić i sobie polepszyć to ciężko bo jeden dzień weekendowy w miesiącu do pracy to już nie ma kiedy i ciągle czują się gorsi...

@Jonathan

"Polska mętalność" - dwa błędy w dwóch wyrazach. I kto tu pisze o szkole... ????‍♂️

Rockefeller
@Jonathan

Jaki wykształcony, elokwentny, patrzcie go. Ukończył pewnie jakieś studia, chodzi na nocki w niedziele do pracy i zarabia niebotyczne 3,5 bo się tyle tylko nauczył. Na 3,5 się wykształcił w weekendy. Ja popijam piwko w weekend a ty na nocke. Może weź się zwolnij i ukończ jakieś studia dzienne to za 3 lata będziesz mieć 4 xd

@Rockefeller

Nie rozumiem dlaczego szydzisz z ludzi pracujących w niedziele na III zmianę skoro sam pracujesz na magazynie i pewnie twój grafik przewiduje prace w sobotę… a podkreślenie tego że pijesz w weekend piwo w tej wypowiedzi jest zbędne ora pokazuje cel twojego życia czyli coweekendowe picie.

Pytam sie
@Jonathan

A dlaczego mam odrabiac dzien z weekendu w miesiacu jak od x lat nie musielismy tak pracowac ? Co sie zmienilo ? Pracy jest o wiele mniej, ludzi duzo, wydajnosci do gory a pracujemy niedzielami to o co tu chodzi ? Prosze o odpowiedz jakie czynniki o tym decyduja ?

Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Arvato Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Arvato Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 368.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arvato Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 37 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arvato Polska?

Kandydaci do pracy w Arvato Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arvato Polska