Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Zniesmaczony

Panowie wypłata że kot napłakał. (usunięte przez administratora) Inwestycje, kontrakty na 200 milionów ale oszczędzanie na zwykłym robolu który ta kopalnie tak naprawdę utrzymuje. 8% premii bo brak wydobycia. Ale robota ta sama... Ludzie tak samo tyrają i zostali wykiwani. Myślicie że dozór ma obcięta premie?? Skąd... Tylko my fizyczni... Nowa ściana, fedrunek kamienia i wina pracowników że nie sypie się węgiel więc uwalmy im wypłaty... Będą kolejny wypowiedzenia i nie zostanie już żadnych fachowców... Leniwe pawulony i czerwone kaski po kierunku kucharz zostana. Aha no i dozór... Same inżynierki z rękami w kieszeni...

Oool
@Zniesmaczony

Ile miałeś ...?

Rzeczywistość
@Oool

Prawie 500złotych mniej dostałem chociaż wszystko robiłem co mogłem w ostatnich tygodniach by zazbroić te ścianę... by mieć pracę z godnym wynagrodzeniem a nagroda prezesa -500zł taki Bonus!!!! Jak Golonko Prezes smakowało? Obiecywałeś że co kwartał będziesz organizował taką imprezę....Aż się boję nowych ścian!!!! Znowu Brak Premii !!!??? Proszę lepiej nie bo to oznacza że chcesz coś osiągnąć podstępem.... Nie tędy droga! Pracownik nie doceniony to pracownik nie zadowolony a co za tym idzie można wydedukować że jaka płaca to taka praca.... Pozdrawiam!

Pracus

7500 zł na rękę

Rzeczywistośc
@Pracus

Się nie chwal się bo Ścianowcy zawsze mają najwięcej wypłaty chociaż tak samo pracują jak wszyscy chociaż wszyscy robią na nich by jechali tą naszą ścianą..... To jest bardzo nie fair - czyli po polsku to Bardzo nie w porządku!!! Czy Ty jesteś z tego dumny Jak wszyscy robią wszystko byś mógł pracować i nie dostają za to wynagrodzenia jak Ty????

Emeryt

Jak tam bracia wypłaty u mnie 980 zł netto rewaloryzacji emerytury więcej miesięcznie

Daniel

Wg prezesa My zarabiamy tak dużo, że nie potrzebujemy podwyżek. W końcu ludzie nie zwalniają się przez zarobki, tylko.... że będą mieli bliżej na inne kopalnie :D Związków na tej kopalni już dawno niema, dziwię się ludzią co utrzymują tych (usunięte przez administratora)

Fajnie. 8 proc premii będzie :) Ściana zazbrojona, to nam prezes wynagrodził to ucinając premie :) Wszędzie podwyżki i premie Dosłownie wszędzie. A u nas nic.

Gornik

Firmą płacą normalnie tylkou uje ią pracownikom kopalni. Tak nasze związki działają i się dogadują. Podwyżki ma nie być bo premia inflacyjna ma być wciągnięta to wypłaty Oto czarny mary i niebu fikcyjna podwyżka będzie . Szykuje się kolejna fala zwolnień jak tak dalej będą robić

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Zaq

No i co z tego że kopalnia jest taka bezpieczna. Zanim znajdziesz się na terenie kopalni musisz przetrwać na parkingu, a po robocie znów parking. Niejeden zdrowie stracił na tym parkingu. Konkurs Bezpieczna Kopalnia jest bez sensu, trzeba przeprowadzić konkurs Bezpieczny Parking.

Tom

Niech porównają ilość wypadków na parkingu, to Silesia znowu będzie prowadzić ale z liczbą największą. Trzeba napisać do wielkiej Kapituły jak to jest możliwe

Pracownik gp

Ile będzie to jeszcze trwało? Nie można jak ludzie siąść na poczeklani bezpiecznie blisko szybu , tylko jakieś uciekanie bo kamerę zamontowali. Ludzie przepychają się tak że za chwilę będzie tam wypadek. A dozór siedzi na kamerach i ma z tego ubaw. Ludzie z dozoru jeśli nie będziecie szanować ludzi za chwilę będziecie błagać o raporty. Dziwie się wszystkim ze dajecie się tak yebac tym knypka. Nie zarabiacie grubych tysięcy!!! Ludzie w firmach na powierzchni zarabiają więcej więcej wy !!! Najniższe składki, lepsze były w spermonie. (usunięte przez administratora) szaleje a ludzie dalej się gnieta.prezesie więcej szacunku dla ludzi oni zarabiają marne 4 tysięcy nie 100tys miesięcznie;)

MartaOlaMagdalena

Rupielstisking nie robisz wiec sie nie interesuj skup sie jak dosiegnac dna w puszcze piwa albo jak chorowac na kolege bo Na bank musisz na kogoś chorować bo ten basen drogi jest.

prawdenapisze
@MartaOlaMagdalena

ja w sumie nie odnosze sie do (usunięte przez administratora)ale jak takie niecenzuralne solwa pisesz i prowokujesz juz wszedzie to moze zastanow sie nad tym psem co go trzeba było upspac humanitarnie w co niedokonca wieze bo ja uwarzam ze w takim przypadku gdy sie psa trzymie w ciemni i krami surowymi lopatkami to powinno sie wlascicieli u spac za nieumiejetnosc wychowania czworonoga bo co zwierze temu jest winne no ale jak skakal do corki mojego dobrego kolegi to sie nic z tym nierobilo

tezracja
@prawdenapisze

masz racje on tej dziewczynce cos potargal i odpowadam ci na pytanie nie boje sie ze mnie bedzie ciagal bo to prawda bo tez widziales ze mam informacje na temat dziwnych rzeczy lacznie z bialym itabletk

Bo tak

Kolega Roberta
@MartaOlaMagdalena

Ciekawi mnie tylko jedno ile musiał zapłacić grzecha gościowi za wycofanie sprawy z sądu .Bo nie wierzę z gościu za darmo ty o zrobił

jasnybrokat

to abym to dobrze zrozumial pies byl trzymany w ciemni i karmiony surowym miesem ? i zdziczal i za to sie go uspalo ? to jesli taka sytuacja byla to pownien ops zabrac corki i powinno sie uspac wlascicieli za chore zachowania

ruffio

a taki mial byc cudowny piesek rozrodowy rasa on odmiana slitskin juz nawet cena za szczeniaka byla wyznaczona od 66,66 do 145 CZP

Kolega Roberta
@jasnybrokat

Ja się dziwię że Opieka społeczna nie zabrała mu jeszcze dzieci za ten Meksyk który wyprawia przyjeżdżając z delegacji

Roberta Kolega

co to jest czp jakas waluta ze szwecji czy austrii bo wirtualnym kantorze nie znajduje takiej

czepe
@Roberta Kolega

CZP to masz czteropak pi wn y czyli 1CZP=1czteropak przelicz sobie po aktualnym kursie najlepiej z biedry bo najtaniej przykladowo jak masz kurs po 15 to masz 10CZP=150PLN

Tuomas
@Kolega Roberta

nie do konca bo u naszego wspolnego kolegi wywiad na temat robili na przerobce slyszalem.ja tam unikam jezdzenia co prawda o na szczescie pies juz nie wyskoczy juz do ciebie ale corka moze ci sie wkrecic w kolo tak jak mial jeden znaomy bo to puszczone samopas i bez nadzoru i mam dosc tych widokow jedziesz z synem na rowerze a tu ci stoi taki ledwo stoi i le je prze d siebie i to w bialy dzien i jeszcze sie musi podpierac nawet niewie ze ktos jedzie i idzie i jeszcze jedna tak sytuacja bedzie to sam puszcze majla do gopsu

Listonosz
@Tuomas

Dziwisz się już nie idzie chorować na kolegę Trzeba teraz pracować na rodzinę i z tego tego jego zamroczenie alkocholowe na ulicy kanzasity

sorbo

tez slyszalem bo mowil jak to stary cos drewnianego na glowie kolegi rozwalil na imprezie ja tez unikam rumpelsow

Toiowo
@Pracownik gp

Słuchajcie, 124 to ma być ściana węgla czy złota bo nie kumam ?

BC
@Pracownik gp

I tak też się stało, jestem nowym pracownikiem sam to doświadczyłem na swojej skórze,i dziś idę do lekarza łapę mam spuchniętą i kręgosłup to odczuł.

Buc

A co na to pani i panowie że związków ściana 330 ruszyła miały być negocjacje płacowe a tu jak makiem zasiał co ... cisza za co wam płacimy żadnych informacji z waszej strony wy wogóle jesteście narazie to tylko wycieczki potraficie zorganizować

Karta

O co chodzi z tymi doładowaniami na kartę, pojawiają się i znikają????

Złamać system
@Karta

Faktycznie. Zniknęło jakieś 600 złotych. No, ale dalej się gódźmy aby wszystko było przez Internet, wszystko wirtualne. I szukaj teraz wiatru w polu. Tak też będziemy szukać PIT-ów, pasków, świadectw pracy i wszelkich innych dokumentów.

Karty

Było 840zl, transakcje odrzucane i znikły pieniądze po 3 dniach

Pracowity

Czemu nie było dodatkowych flapsow na kartę za luty?

Coka

Prawda to że z końcem roku zamykają ta śmieszna kopalnie?

Gregu

Co wiesz na ten temat?

Tak,ta i wszystkie inne ,nasza jako pierwsza potem Piast,Brzeszcze itd

Jarzabek
@Ryl

Śledzicie to,co w Polsce się dzieje?Cały czas zamykają kopalnie węglowe.Te kopalnie cały czas fedrują,przynosząc ogromne zyski.

Rolnik sam w dolinie
@Coka

Tak . A na łaźni będą hodować krowy a te będą produkować metan potrzeby do nowej inwestycji spółki

Powal
@Jarzabek

Akurat Silesia to nie zyski przynosi a straty i wstyd porównując to do najlepszych państwowych kopalni na Śląsku ....

Złamać system

Tu nie chodzi o 1,60 zł ani nawet 5zeta, tylko o zasady i przyzwyczajenia.

Damian

Analogicznie wygląda sprawa z Wisłą, która poniżej zbiornika w Goczałkowicach ma I klasę czystości. Pierwszy gwałtowny skok zasolenia ma miejsce w rejonie Czechowic – Dziedzic, co autorzy raportu wiążą ze zrzutem solanki z kopalni Silesia, zaś kolejne wzrosty zasolenia mają mieć związek z zrzutem wód z kopalni Wesoła i Piast – Ziemowit. - Na odcinku 40 km zasolenie rzeki wzrosło 25 razy – podkreślił naukowiec.

PortalPracownika

Próbował sie ktoś logować do swojego profilu pracownika? Chyba kolejny bubel nam sie szykuje

Portal pracownika
@PortalPracownika

Tak ja się logowałem za 1 razem poszło i jest wszystko bardzo proste. Zrobił to za mnie mój 5 letni syn

Krzuz
@PortalPracownika

Jak jesteś nieudolny to niemiej pretensji do całego świata.

IT
@PortalPracownika

Faktycznie strona portalu niezbyt dopracowana. W swojej podsieci domowej na jednym komputerze strona otwiera się w przeglądarce Chrome i Firefox. W przeglądarce Edge nie działa. Na urządzeniach z Androidem nie działa.

Portalryli
@PortalPracownika

Portal działa dobrze. Nie mam problemów. Można nawet ściągać aplikacje na telefon. Wtedy jest wygodniej.

Damian

PukaczŻONYkolegi

Pany będzie jakaś podwyzka? Na każdych kopalniach są podwyzki a u nas znowu zaczynają ucinać premie i ma się kończyć inflacyjne... I co z naszymi pieniędzmi śmiesznymi za węgiel? Ile my sobie możemy węgla kupić za te śmieszne 3500 zł

Daniel
@PukaczŻONYkolegi

Wszędzie podwyżki po 15% a u Nas związki pewnie zgodzą się na 5% i będą mówić że walczą o nas :D

RichDad
@Daniel

Halo, Panie i Panowie związkowcy, nic nie widać nic nie słychać! Kiedy inflacyjne podwyżki?

Amba
@RichDad

Wiecie jaka jest sytuacja a wy się o podwyżki pytacie ....

Hjk
@Amba

Oświeć jaka ta sytuacja jest? Wina pracowników ? Czy złym zarządzaniem ? To jest parodia górnictwa .

Amba
@Hjk

Musimy robić więcej i nie patrzeć się na kasę bo kasa sama przyjdzie ja tam wierzę w zz paru ich jest a wszystko muszą ogarniać, będzie dobrze dajmy im czas

Lol
@Amba

Chyba przejdzie koło nosa ta kasaa doroc to się można garba, wszędzie podwyki, 14 stki, zyski, premie a tu wiecznie jakieś ale,

lolo
@Daniel

każdy (usunięte przez administratora)co robi na silesi dostanie 15% gwarantowana przez zus.... reszta na to zapracuje a prezes nam nie podniesie bo jest skąpy i (usunięte przez administratora)nas przecież.... i nikt nawet się nie odezwie bo i tak nic nie zdziała... Węgiel by fedrował ale najlepiej za darmo żyd jeden!

Miki

I tu się mylisz , bo część osób podziękowała mu za rozmowę, a te osoby co poszły to pre.... zes nie był chętny do dawania podwyżek.

Flet

Co tam prezes mówił na imprezie?

Tomasz

Chłopaki zapraszam do pgg, są przyjęcia. Czemu nie chcecie iść, czego się boicie? Na Silesii świat się nie kończy. Nie narzekać tylko składać cv. Narzekacie na związki, przyjdźcie do nas do pgg to zobaczycie co to są związki. Zapraszam.

Ryl

Witam brać górniczą robie pod firmą i chce się przenieść pod kopalnie.W skali roku wiecej zarobię w ścianie czy przodku ?

Inwest_Ryl
@Ryl

Pochwal się ile masz teraz na picie plus ile robisz świąt srednio. Jak napiszesz, to będę w stanie Ci odpowiedzieć.

@Inwest_Ryl

Jak zrobie 3 święta to 7,5k netto plus sodexo.Z pitu około 90k, nie ma unas barbórki i innych dodatków

Dad

Na fizycznego musisz być silny i mówiąc delikatnie niezbyt ogarnięty, do dozoru natomiast wystarczy być tylko nie ogarniętym.

Ryl

Płacili już dodatek cenowy?

Torpeda
@Ryl

Były 2 przelewy inflacyjny i dodatek ścianowy a co z premia 10% od prezesa ?

Aleks
@Torpeda

Była w wypłacie, sprawdź pasek. To są jaja! Jak dają 20% premii to nie ma nagrody. Dali 12% premi i 10% nagrody. Co to ma być? Nagroda z gołej stawki, a premia za dni dodatkowe, ale ryle mówią że jest pełna premia. Sami będziecie w soboty robić!

Kiedy jest wypłacany dodatek cenowy??

Nic nowego

Dlaczego kopalnia nie potrafi przyjąć nowych pracownikow tylko firmy? ewidentnie ktos na tym kase trzepie a ludzie sie ciesza bo dostaja pare groszy.

Mis
@Nic nowego

A pamiętam jak mówili, firm nie będzie, a tu co jest?

Emeryt
@Nic nowego

Bo firmy są tanie biorą pod stołem a i też płacą pracownikom pod stołem Mój przykład umowa na sumę 210O brutto Pod stołem dostawałem 5 tys zł nie opodatkowane i nie o zusowane

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA