Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Zz

Do której godziny trwa okresowe szkolenie BHP?

Gekon

Wy wiecie wszystko. Więcej zarobie pod firmą czy bezpośrednio pod kopalnią? Jakie mniej więcej stawki na kopalni a jakie w firmach? Która firma płaci najlepiej

Jajo
@Gekon

Tech-gór i wpbk ladnie plsci jeśli mowa o firmach

Niecierpliwy

Od kiedy ma być ta podwyżka flapsow z 30zl na 50? Najbliższy przelew będzie już po 50 czy jeszcze po 30?

Niko

Kolega Roberta

Coś ci się info pomyliło 50 to mają mieć w JSW W PG będą po 35

Bleble
@Kolega Roberta

Oświecę cię kolego na pg kartki są po 40 albo tam nie pracujesz i piszesz bzdury albo udajesz (usunięte przez administratora)i pisesz byle co żeby ino napisać

zołza
@Niecierpliwy

Jakie 30???? Od czerwca ubiegłego roku jest 40... liczyć nie potrafisz??

Witam jedzie ktoś z Tychów na rano?

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
JSW

Pracuje w JSW, chciałbym przejść pod PG Silesia bo podobno duże pieniądze się u was zarabia, są teraz przyjęcia pod kopalnie?

Koles
@JSW

Złóż papiery, radziłbym się pospieszyć może załapiesz się na dodatek z PEFRONU

Normalny
@JSW

Którą kategorię inwalidzką masz?

@JSW

Kto wie moje kochane chłopaki cioteczny,ki kiedy będzie przelew?

Kiedy będzie przelew?

Sigal

Kiedy koeldzy będzie przelew pytam proszę bo nie wiem niewiem?

Kiedy będzie przelew?

Zaq
@Sigal

Przecież już był.

Pg

Wy też dostaliście dziś przelew? Ja ponad 800 nie wiem za co?

Uuu

Wczoraj myślałem, że z tym karpiowym to ściema,a jednak dzisiaj przelew przyszedł 855

Ślusarz
@Uuu

Racja. Przyszło dziś 835 zł Pekao

Lekarz
@Ślusarz

Są takie środki na rozdwojenie jaźni, większość pracowników pg musi je zażyć. Bo ta choroba jest bardzo zaraźliwa. Ale z drugiej strony na głupotę nie ma lekarstwa. Takimi was stworzył Pan Bóg.

Ciekawy

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja w firmie techgór? Jaką mają robotę na Silesii i ile górnik może tam zarobić?

Bolo
@Ciekawy

Nie polecam,niby dobre place a chętnych brak ,obudowa 15 stka w (usunięte przez administratora) i daleko nie polecam

@Bolo

Dzięki za odpowiedź. To robota na kombajn pewnie? Zarobki dobre tzn. ile mniej więcej za czarne dni dla górnika?

@Ciekawy

???

Jogi

Średnia wieku na tym forum to 22 lata, bo mądrzejszy facet nie pisze tych wymiocin co wy.

Mer
@Jogi

Kiedyś się mówiło o sredniej 15 widząc jak kto s pisze takie bzdury i sieje ferment nie wiadomo po co... Z racji tego że to zapewne pracownik musi być pełnoletni ale idąc dalej dokładnie masz rację na te czasy Ci 22 latkowie to tacy kiedyś 15 więc widać w którą to idzie stronę:/ jak pomyślę że od to pokolenie stety/niestety będzie pracować na moja emeryturę bo taka kolej rzeczy to aż sie zastanawiam czy wogole będę otrzymywał... zastanawia mnie co ma w głowie taki P.a.j.a.c który napisał że dostał przelew i sprawi mu satysfakcję E zasieje wśród ludzi taka dezinformację... Trochę chore ...

Karpiowy przelew
@Mer

Śmiać mi sie chce z was że w 2022 roku dajecie sie nabierać na takie trollowanie w necie. Bo na forum ktoś napisał że karpiowe wypłacili i już ludziom wybija ciśnienie czemu ja nie mam przelewu. Głowę daje że niektóre łby pewnie już do rachuby z ryjem dzwoniły albo do związków. Śmieszne to jest. Głupota i pazerność.

Maniek

Ja te,z

Silesi

Kiedy podwyżka flapsow?

Może ktoś mi powiedzieć ile zarobię jako górnik/ślusarz? 0 doświadczenia w górnictwie.

@Zainteresowany

6000 zł na reke, z dwoma niedzielami

Balon

A jak jest zatytułowany przelew ???

Zadowolony

Ładny przelew wpłynął za to karpiowe. Myślałem że będzie koło 400-500zł a tutaj 890zl. Oby tak dalej.

Ten
@Zadowolony

878 zł. Znów każdy ma inny przelew

może nowy

Witam ile na dzień dzisiejszy oferują nowoprzyjętemu ile mogę się spodziewać bo idę za kilka dni na rozmowę o pracę dodam że mam już 3 lata doświadczenia na dole. pozdrawiam i czekam na normalne odpowiedzi.

Stary
@może nowy

Sam wiesz na ile się cenisz.

Robson

https://www.wnp.pl/gornictwo/gornicy-z-pgg-beda-mieli-wyzszy-deputat-weglowy,658460.amp A MY CO?

Orion
@Robson

Bo na Pgg są związki zawodowe

Olga
@Orion

A tutaj czemu nie one nie działają? Pracownicy nie myślą o tym, czy może nie potrafią się zorganizować? Z tego co wiem, nie tak trudno zalożyć związki zawodowe.

@Olga

Nazwa związku musi być jak w skeczu młodych panów "nienażarci 84" ewentualnie "założeni wczoraj"wtedy się zapiszę xD

Też W-1

A szef Zbyszek wie że piszesz tutaj ?

Normalny
@Też W-1

Aaa .... Cię to obchodzi

Szymon

Część jest może ktoś z Żywca lub okolic i dojeżdża na pierwsze zmiany.Moze byłby ktoś chętny zamieniac się co tydzień ????

Żywiec

Jeździ ktoś przez Żywiec i ma wolne miejsce w samochodzie??

Dynamit
@Żywiec

Robisz na brygadzie 0?

Szumix
@Żywiec

Jeżdżę na pierwsze zmiany jak coś to się odzywaj

Ksiadz

Czemu nic nie dali na karpia ???

Pkk
@Ksiadz

Bo teraz od nowego roku to będą zabierać, dawanie się skończyło, nałapali leszczy i hossa się kończy.

Wars
@Ksiadz

Co wy jeszcze chcecie? Mało dostaliście? Nie widziałem tak wysranych ludzi jak na tej kopalni. Mówili o was na innych kopalniach ale jak tu przyszedłem i zobaczyłem to dramat. Pycha i zazdrość tylko to widać. Brak słów ludzie, co to parę groszy z wami zrobiło

Sznupacz dołowy
@Ksiadz

Spokojnie. Dział mechaniczny cały rok prowadzi pracę mające na celu utworzenie stawów hodowlanych na dole. Zaleją K4 i A8 potem zarybią. Za rok wszyscy dostaniemy deputat karpiowy.

Ohniq
@Sznupacz dołowy

Po ile mają w tym roku?

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA