Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Jedzie ktoś z Tychów lub przez Tychy na 12

Teresa

Nie wiem czy to forum to najlepsze miejsce do zadawania tego typu pytań. Tak ogólnie widze, że jesteś pracownikiem tej firmy. Możesz dać znać tak z własnego doświadczenia jak oceniasz atmosferę i zarobki?

Wodnik

Ja jeżdżę.

@Wodnik

Zostaw namiar do ciebie zadzwonie dogadamy sie

Sigall

Nie wiesz kiedy płacą barborke ? Byłem kiedyś w Tychach. Oprowadzisz mnie po mieście?

Jacek

Czy od suchej beskidzkiej chodzi jeszcze przewóz na Silesie? A jak nie to skąd najbliżej od suchej? Jakby ktoś mógł mi udzielić informacji będę wdzięczny.dziekuje

Ten Captur
@Jacek

Jedzie na daleki wschód

Góral z diablaka
@Jacek

Nie juz kilkanascie dobrych lat nie jezdzi za czasow kwk byl popytaj bo chlopaki leca ze stryszawy i okolic autami przez dziedziny las slemien kocoń itp musisz pytac sporo ludzi jezdzi z tamtych okolic

Jacek
@Góral z diablaka

Dziękuję

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
biedok

Ile płacą na bony barbórkowe i na święta w tym roku??

Szymi

Część panowie jeździ ktoś z okolic żywca na pierwsze zmiany? Można by co tydzień się zmieniać:)

Teraz my

Od wczoraj krąży po kopalni informacja że do końca miesiąca bedą płacić zyski, jest to nie prawda i ktoś puścił fake i to się rozchodzi, informacja że niby pani przewodnicząca związków tak powiedziała jest to fake

Koniu

Dobra koniec żartów. Jadę na kopalnie do prezesa tak nie może być dalej tych kartek nie ma.

@Koniu

Dawid F., wszyscy wiemy że to Ty. Za mało roboty na wnęce. Nie ładnie pisać za kogoś. Jablka przebrane w piwnicy?

@Koniu

I co załatwiłeś czy może alkomat cię nie wpiścił

JD

witam panowie pytanko były przelewy

Mmmz
@JD

Nie i podobno nie będzie teraz. Tak samo z bonami

Śmietana
@Mmmz

Dzwoniłem do rachuby maja dużo roboty i nie wyrobią się z przelewami na piątek będą dopiero w poniedziałek.

@Śmietana

Skończ (usunięte przez administratora) Przelew już był

Wrak

Kiedy płacą barbirke ? W poniedziałek??

Koles
@Wrak

Ile placa barbórki, równowartość miesięcznej pensji?

@Wrak

Już była

Zadowolony

Ci co poszli na ziemowit i Piasta pewnie sobie teraz plują w twarz co zrobili. My tu taką kasę trzepiemy, a wszystko przed nami. Przykro chłopaki może też coś wam w tym pgg skapnie. Hahahaha żartuję, nic mi was nie szkoda. Oby tak dalej załogo. Jesteśmy debesciaki.

Praca
@Zadowolony

10 tys na reke co miesiac masz?

PP
@Zadowolony

I tu się zdziwisz, niektórzy są wręcz zadowoleni że uwolnili się z tego (usunięte przez administratora) Troszkę się wam polepszyło to piórka stoszycie, oby szybko one nie opadły. Jeszcze pół roku temu był płacz i lament bo soboty i niedziele robocze, bo brak premii, pamiętaj że to co teraz dane, nigdzie nie jest zapisane i w każdej chwili mogą zabrać. Tu już nie raz tak było raz lepiej raz gorzej.

Jack
@Praca

Za listopad około 12 tys będzie

Kwk piast
@Zadowolony

Panie kolego ja sie uwolnilem od tego (usunięte przez administratora) pracowalem na silesi 11 lat. I dobrze to juz bylo moze i tera macie pieniadze ale to jest do czasu przypomne ci ze piast i ziemowit to kopalnie panstwowe ile da ci bumech za wegiel na przyszły rok 3500? Co se masz za to kupic teraz mam spokoj ludzie normalni praca normalna bez weekendow sam sie zapiszesz lub nie tyle tu byla dzicz jak w bangladeszu szybko gibko takze uwiez mi nikt nie załuje decyzji ci co poszli na pgg przy okazji Szczesc Boze bo barborka sie zblirza

Zbyszko i Ziemowit
@Zadowolony

Trzepiesz kasę powiadasz? Jak długo to jeszcze potrwa? Może rok, może dwa a może krócej? :-))) W jednym jednak masz rację! Wszystko przed Wami i to już niedługo. Żal mi Ciebie że tyrasz za jedzenie, 30 dni w miesiącu w nadgodzinach.

Frans
@Kwk piast

Andrzej?

Krystian

Hej jestem tu nowy przyszedłem z piasta powiedzcie mi proszę kiedy płacą barborke ??

Cypis
@Krystian

A ja przyszedłem z pniowka, proszę powiedzcie czy już były barborki, zależy mi

Smietana

Kiedy płacą Barbórkę jak 4 grudzień jest w niedzielę. Przeleją w niedzielę czy dopiero w poniedziałek albo wtorek albo w czwartek??

Wujek
@Smietana

Albo nigdy... To najprawdopodobniej jest najrealniejsze

Koniu

Dalej nie mam bonów. Co jest ? W piątek wyjeżdżam do gór a tu dalej kasy nie ma co się stało????

Obserwator

Koniu

Hej kiedy dają bony barburkowe? Potrzebuje na wyjazd do szczawnicy.

Krystian
@Koniu

Ty ale ty masz naganę bo nie chciałeś robić z Marcinem to żadnej Barbórki nie dostaniesz bonów też nie. Zabierz dziewczynę na kebaba lepiej.

Olo

Czy można pracować tylko na porannej zmianie? Stawka jest wtedy niższa od osób pracujących na zmiany?

Kazec

W tym roku po raz pierwszy w życiu przekrocze 1 próg podatkowy, przelew za przelewem, oby tak dalej

Sołtys
@Kazec

Hahahha, kolejny (usunięte przez administratora)z pg.

Karbid żaba
@Kazec

No powiem ci Kaziu ino się cieszyć a zwłaszcza przy tak dużej inflacji trza to docenić. Ja dla poruwnania miałem kiedyś kolegę który mało muwil że zarabia u na na grubie i poszedł do zagrabanicznej firmy no tylko tak niby bo firma polska tylko robią za grabanica i niby dobre zarobki a wszędzie dobrze tam gdzie nos nima bo swoje środki ochrony osobistej nawet musiał sprzedawać na aukcjach w inernecie

@Kazec

Noo kasy teraz nam pięknie dają. Oby tak było jak najdłużej. Super :)

@Kazec

1 prog podatkowy od tego roku to 120 tys w górę, współczuje rodzinie jak pewnie pracujesz 30 dni w miesiącu żeby tyle zarobić.

Emeryt

Ja to mam tyle na emeryturze w domu siedzę z rodziną a ty pracujesz 30 dni i dzieci pytają się co to za pan bierze prysznic w naszej łazience Pozdro

Emeryt

Chcę zaznaczyć że jestem emerytem z JSW a do roku 2004 pracowałem na Silesia A moja emerytura netto wynosi 8700 zł

Sedzia

Ocho, chłopy z taśmowego znowu pijane. Kasa jest to wszyscy tacy szczęśliwi i tacy zartownisie. Zaraz to się skończy wam, zaś będziecie beceć. Alkoholiki. Na bramie połapali ich a dalej to robi i dalej cwaniakuja

Koniu

Kiedy płacą barburke ? Mam dziewczyne z Turcji i chce ją zabrać na fajna wycieczkę do szczawnicy a nie wiem czy będzie kasa na koncie .

Alison

Jak wylozysz górę 8 razy

Szkapa
@Koniu

Jak nauczysz się pisać po "polskiemu".

Aaa

Jak zawsze 3 maja.

Dzik
@Koniu

Kup se koło i (usunięte przez administratora) się w czoło (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA