Opinie o KRAN WARYŁO POLSKA Sp. J w Szczecin Szybowcowa 28

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KRAN WARYŁO POLSKA Sp. J. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRAN WARYŁO POLSKA Sp. J o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRAN WARYŁO POLSKA Sp. J w Szczecin Szybowcowa 28

Tedy

Jak się pracuje? Może podpowiecie czy firma potrzebujże pracowników?

Hdh
@Tedy

Szuka jeleni!!! Firma upada ciezarowek zaraz nie beda miec bo komornicy siedza im na ogonie

Jacek Nowy wpis
@Tedy

Kolego poszukaj sobie firmy w ktorej nie oszukuja i wyplacaja kase ,ci co pracuja dlugo swoje tez przeszli albo dobrze z ucha daja . Pracowalem u starego waryly na dzwigach i nikomu nie polecam ,potem pracowalem u jego ziecia wał na calego jeszcze wiekszy kombinator zgania wine na ksiegowa i spedytorow a sam kawal drania jest . Nie polecam tej firmy czy to na poczatek czy jako prace

Czym w KRAN WARYŁO POLSKA Sp. J zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

POSZKODOWANY

Przedstawiciel właściciela naczep ciężarowych marki NOOTEBOOM OVB-65-04V o następujących numerach identyfikacyjnych: 1-numer rejestracyjny GDAVT13-numer VIN-XMR0VB000E0000150 2-numer rejestracyjny GDAVT14-numer VIN - XMR0VB000E0000151 3-numer rejestracyjny GDAVT15-numer VIN-XMR0VB000E0000152 poszukuje osoby,która posiada wiedzę gdzie obecnie znajdują się powyższe sprzęty. Oferujemy duże wynagrodzenie za wskazanie miejsca postoju tych naczep,gwarantujemy pełną anonimowość.Proszę się kontaktować na adres wind-kob@tlen.pl.

POSZKODOWANY
@POSZKODOWANY

Ogłoszenie już nie aktualne,sprzęty zabezpieczone

Kierowca Nowy wpis
@POSZKODOWANY

Chyba jednak nie, bo sprzęt został oddany firmie.

Alicja Nowy wpis

@Tedy szukasz pracy dla doświadczonych pracowników czy może miałaby to być Twoja pierwsza praca? Jakie masz oczekiwania względem pracodawcy? Myślę, że nakreślenie sytuacji, pozwoli na lepsze dopasowanie potrzebnych Tobie informacji i uzyskanie odpowiedzi na zadane pytania.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KRAN WARYŁO POLSKA Sp. J. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Driver

Firma jest spoko , za (usunięte przez administratora) nikt Wam nie bedzie płacił Jeżdże tyle lat i nie nażekam

Misio

Wydaje się ,n że wyjaśnienie rozliczeń to nie na forum!!! Ale jeśli ktoś nie wie to najlepiej w firmie.

buła
@Misio

9 lat tu jezdże i złego słowa nie powiem

viatekowiec
@Misio

A gdzie? Po to jest to forum żeby inni się nie wpakowali...

turist

Zalosne nic dodac nic ująć..a gdzie nasze nadgodziny? Konczyc wieze chcecie a rozliczyć nie ?Tylko robocze ważniejsze stare podarte kto to widział ?Pierwszy raz się spotykam by firma zabierala stare ubrania robocze ..no tak

viatekowiec
@turist

To samo co Viatec....polskie firmy warte tyle co z tyłka w toalecie wychodzi

asaadc

przydałoby się dać na siebie jakiś namiar haha

Poszkodowany

wind-kob@tlen.pl,proszę przesyłać wszelkie informacje na temat poszukiwanych naczep

Tymon

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Ideałów nie ma!!

były wygrany

10 lat temu tam pracowałem,wtedy jeszcze firma pl, jak był (usunięte przez administratora) tak widzę ze dalej jest, omijać szerokim łukiem

wow

A wypłaty od grudnia znowu w czarnej (usunięte przez administratora)

Do Bula nick

Jak wpierdla sz makowca z Grobym to złego slowa nie mozesz powiedziec bo Ci się jeszcze beknie i co wtedy? (usunięte przez administratora) rozjechana jak nie przeszkadza ci że kasa się spoznia 3 tyg to spoko

Jila

Wykorzystywanie ludzi

bhpo

panowie oddajcie te ciuchy bo zbiednieją ...a wieze niech sami koncza

@bhpo

Patyś będzie sprzedawał na allegro a jeszcze papier z toy toy

Wazelina2

A ja mam stare skarpety i gacie terz biorą

kolanoo:)

ZALOSNA sytuacja .... chca dziurawe podarte ciuchy które dali 10miesiecy pracownikom czy to o czyms nie swiadczy rozliczyć się z tego badziewa bo z pensji odciagna? Ja bym się wstydzil niedosc ze ciuchy wydane 10miesiecy temu przez eurokran2 a zwrotu chce niemiecka a.m kran wind pan T faktycznie ta firma to wielkie dno nieporozumienie ...zdecydowanie przestrzegam

Wazelina 2

Nad godzin tylko szkoda

kratownica

A to byl taki Zarcik..kto chce pracowac

@kratownica

DOBRE tako mały żarcik

Wazelina 2

DOBRE SĄ TE WPISY ŻARŁO I SIĘ ZESRAŁO Ale fakt w kupie siła

zuraw

Witam..najswiezsze infoooo wszycy monterzy turbin dostają z dnia na dzień z partyzanta wypowiedzenia jeden po drugim dostarczane kurierem.. lepiej jakby ferrarka podrzucil .Trudno inne firmy tylko zacierają ręce na taki kąsek ludzi z doświadczeniem za lepsze pieniądze znajdziemy sami prace sila w jedności pamiętajcie koledzy !

wazelina
@zuraw

1-2 brygady zgranych monterów wszędzie znajda prace nie za kieszonkowe szukamy dajemy znac

Zostaw merytoryczną opinię o KRAN WARYŁO POLSKA Sp. J - Szczecin

KRAN WARYŁO POLSKA Sp. J
1.4/5 Na podstawie 18 ocen.

KRAN WARYŁO POLSKA Sp. J