Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Weronika

@pracownik, tylko czy to prawda, że do pracy przyjmują wszystkich? Jakie trzeba mieć doświadczenie żeby się tam dostać? JBB, jako firma angażuje się w wiele wydarzeń branżowych, sponsoruje charytatywne akcje, itp. więc może jednak są jakieś plusy pracy tutaj?

@Weronika

Przyjmują wszystkich i nie trzeba mieć doświadczenia. Widać, że chcą dać szansę każdemu. Jasne, że są plusy pracy tutaj. W okolicy większej stawki niż w JBB się nie dostanie. Sama praca nie jest zła, na stołówce pyszne jedzenie, w zakładzie ludzie pilnują porządku. Oczywiście zawsze są przysłowiowe "świnie", ale takie zachowania są odpowiednio karane. Już nie jedna osoba się o tym przekonała. Słyszę jedynie od swoich kolegów i koleżanek, że największym problemem jest to jak człowiek traktuje drugiego człowieka. Ale jak to wszędzie, każdy znajdzie swoje plusy i minusy. Zdecydowanie myślę, że są gorsze prace, w gorszych warunkach w naszej okolicy a niektórzy ludzie po prostu nigdzie indziej nie pracowali niż w JBB i dlatego tak narzekają. W mało którym miejscu pracy dostajesz buty, odzież roboczą i jedzenie na miejscu, pracujesz 8 godzin, jeździsz na wycieczki, dostajesz premię świąteczne (i nie mówię tu o 100 czy 200 zł). A pan Bałdyga jest naprawdę dobrym człowiekiem, który martwi się o pracowników.

operator
@Weronika

a ile mozna tam zarobic na poczatek?

Ffff
@pracownik

Za wszystko odciagaja ci z pensji.To nie caritas.Tam nie zdarzają się swinie...tam one kierują ludźmi i za nic mają szarego robola

Hasiok
@Weronika

Jak w (usunięte przez administratora) walisz to ci pociągają z pensji.

@pracownik

Chyba pomyliłeś słowa za zachowanie się jak świnia czyli donoszenie dostaje się nagrodę a nie karę od brygadzisty albo mistrza.Przestancie wy mistrzowie i brygadziści pisać bzdury na temat atmosfery w zakładzie.Jedno co jest prawdą że właściciel dba o ludzi niestety musi o tym wiedzieć a często nie wie jak ludzie są źle traktowani

ass44444
@operator

Za 5 tys zł netto na początek moge tu zaczać pracowac, na Zachodzie byłem i dostawałem sporo wiec w Polsce tez mogę żądac a jak mi nie dadza to niech palą cholewki, pojade z 50 do 100 razy na Zachód i zarobie wiecej niz w tym polskim państwie gipsowo-kartonowym u prywaciarzy ........... Proste?

zainteresowany

Cześć, Widziałem że firma rekrutuje na stanowisko ph, bardzo dużo ogłoszeń. Ktoś wie co tam się dzieje od strony handlowej. Czy ktoś się orientuje jakie warunki ?? Podstawa, premia, plany, benefity, samochód ? Nie wiem czy wysyłać cv, czy dać sobie spokój

Dzień dobry, poszukuję pracy w branży mięsnej. Aktualnie zarabiam 1500 euro, czy ktoś może wie czy opłaca mi się szukać pracy w JBB?

V7

Kiełbaski swojskie -zestaw TOTALNY (usunięte przez administratora) Nie da się tego jeść na gorąco gotowane ani pieczone . Straszny (usunięte przez administratora) co to za gluty. Stracona kasa .. Nigdy więcej JBB . Kupiłem w Jaśle w sklepie koło Mrówki na ul Floriańskiej. Jak taki (usunięte przez administratora) można dopuścić do sprzedaży

Leszno
stary pracownik

ja pracowalem tam ponad dwadziescia lat temu i bardzo sobie chalilem te prace.

JBB

Co wy dodajecie do tych wyrobów,jakaś kpina!.Nie macie pojęcia chyba jak smakuje wędlina i z czego jest robiona???? o pasztetach już nie wspomne bo chyba dodajecie tam kauczuk,można nim odbijać jak pilką????????.Zarząd siedzi i pcha do kieszeni a wyroby najnizszym kosztem!!!

Adaś

Praca cały tydzień bez dnia wolnego. Jeśli ktoś się zastanawia nad zatrudnieniem, niech zdaje sobie z tego sprawe, że życie prywatne nie istnieje. Praca w niedzielę to standard. Brak czasu dla rodziny i żadne przyjemności

rozbieracz

jak wyglada praca na rozbiorze ?? rozbior całych półtusz czy same elementy wstepne ??

Nowa

O Boże co za analfabeci tu się produkują? Jeśli młoda osoba? /18 lat/ nie potrafi poprawnie napisać który lub temu podobne słowa to gdzie może się starać do pracy? chyba na sprzątaczkę? I to do poważnej firmy nie przyjmą! Do szkoły podstawowej z nimi i do bólu się uczyć,uczyć,uczyć, bo to wstyd za taką młodzież niedouczoną!!!! Jak taki ktoś napisze CV i w ogóle czy wie co to takiego jest? Pozdrawiam

Obserwator
@Nowa

W kadrach gorsze głąby robią.I rządzą ludzmi.Sama wróć do szkoły i powtórz matmę bo u was 2 + 2 to nigdy nie jest 4

Gregor

Myślę, że wybór osób zarządzających firma nie należy do pracowników!!!

Obserwator
@Gregor

Szczerze to wielu szarych pracowników ma więcej kompetencji i obejścia z ludźmi (przede wszystkim niż teraźniejsza obstawa rządząca )

znajomy

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: traktowac kazdego pracownika z godnoscia,wlasciciel powinien wiedziec jak traktuje sie zwyklego z niskim stazem pracownika

Weronika
@znajomy

Dlaczego sądzisz, że pracodawca niezbyt dobrze traktuje pracowników? Czy podasz konkretne przykłady zachowań i działań, które Ci się nie podobały? Sądzę, że warto porozmawiać o tym z kierownictwem. Opowiedz proszę coś więcej o warunkach, czy firma gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę?

@Weronika

Z kierownictwem nie ma o czym rozmawiać bo to nic nie daje jak podskakujesz to dostajesz bonus od brygadzisty.Tagże szef i tak nie wie o realiach,wie tylko tyle ile powinien wiedzieć i co powiedzą na zebraniu

Addd

Pracuje w JBB od ponad roku i powiem tak. Samą pracą nie jest jakoś fizycznie wyczerpująca ale zdarzają się faktycznie weekendy w pracy dosyć często i to jest meczace. Teraz przynajmniej za niedzielę jest godziwe wynagrodzenie. To praca dla ludzi, którym zależy na pracy. Mającym rodzinę i zobowiązania. Wypłata na czas całkiem przyzwoita. składki płacone od wynagrodzenia a nie najniższej krajowej. (usunięte przez administratora)W JBB zamiast na dyskotekę w sobotę czasem trzeba iść do pracy. Ja jestem zadowolony.

Ssa
@Addd

Chcesz weekend wolny w JBB może raz w miesiącu

Monia
@Addd

A czy aktualnie są lub będą przyjmować do pracy ? Proszę o info.

Obibok
@Addd

To ty chyba nie chodzisz na dyskoteki mam podejrzenia że mama kupuję ci dresy na rynku a piczki na oczy nie widziałeś

Ktoś

Uważaj co piszesz. Już Twojego IP szuka informatyk. Myślę, że niedługo dostaniesz powiadomienie od kogo trzeba,jeśli nie usuniesz tego postu.

Szukajaca pracy

Co trzeba zrobić żeby dostać się do pracy w Jbb mając doświadczenie w innych zakładach mięsnych

Witek
@Szukajaca pracy

Złożyć papiery i to wszystko o ile pasuje ci praca po 30 dni z jednym dniem wolnym

Witek
@Witek

No i oczywiście choćbyś nie wiem jak liczyła i pisała sobie godziny to i tak nie dojdziesz dlaczego tyle tylko dostałaś

Szukajaca pracy
@Witek

Nie pytam się ile praca tylko jak najszybciej tam się dostać.

AD

Witam. Czy w JBB pracują kobiety w wieku 20 lat?

Adek
@AD

Pracuja, ale nie polecam. Za te 3 tys, które dostaniesz, stracisz zdrowia, którego nie odzyskasz. Jeśli chcesz pracować czy tydzień to bedziesz mile widziana. Mnie dziwi fakt, że nikt się nie postawi. Praca bez dnia wolnego. (usunięte przez administratora)

@Adek

Bo nie ma zgrania gazdy gaciami trzęsie a znajdzie się na każdym dziale i każdej zmianie kilku głąbów bez szkoły gdzie nigdzie więcej ich nie przyjmą i będą zaginąć bez przejścia po miesiącu i jeszcze będą zadowoleni bo pochwałę dostali i 4 tyś

Młody

Jeśli ktoś się nie szanuje, to wspaniała praca dla niego. 7 dni w tygodniu. Niektórzy pracują na same nocki przez cały tydzień. Wolnego przez ostatnie 5 tygodni - 1 dzień. To co tam się wyprawia nie da się określić. Prawie to samo co w kołchozach. Nie doliczysz się jak mają ci zapłacić. Jednego miesiąca masz więcej godzin, a zarobisz mniej niż w tym gdzie pracowałeś mniej. Praca porazka, co prawda ludzie tam inteligencja nie grzeszą

Adriana

Czy są aktualnie przyjęcia do pracy na produkcję lub pakowanie ?

Pracuje tam 3 lata i mam dość tej firmy

Ulala

Ile można zarobić za przepracowany miesiąc? Tam jest jakaś podstawa i do tego premia? Proszę o odpowiedź

Ula

Gdzie i do kogo zgłosić mobing w pracy przez wspólpracownika ,,kto jest w stanie zareagować???

Marika
@Ula

Ula zróbcie włoski strajk a będzie dobrze i dokładnie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB - Łyse

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB