Opinie o G.Z.U.T. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy G.Z.U.T.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie G.Z.U.T. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.Z.U.T. w Gliwice

Jak się pracuje z ludźmi z G.Z.U.T.?

Zainteresowny Nowy wpis

Witam, jak wygląda praca kontrolera jakości w GZUT obróbka mechaniczna? Jak atmosfera na hali i wogole czy opłaca się składać CV proszę o opinie aktualnych pracowników i co zapewnia firma ?

Zainteresowany Nowy wpis

Nie mówię że nie fajnie by było wiedzieć na jakie widełki finansowe można liczyć i czy są przewidziane premia ,a jak są to jakiej wysokości? Czy firma zapewnia ubrania robocze?

Catch me if u can Nowy wpis
@Zainteresowny

Nie,nieoplaca;) szit jak...

operator cnc

Przydałby się tu technolog programista, taki co zna się na robocie i wie co robi.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie G.Z.U.T.?

Na obrobce jest 6-14 i 2 zmiana 14-22

Aplikowałeś do firmy G.Z.U.T.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Jak tam wyglada przy obrobce cnc warto sie pakowac? Bo ogloszenie na tokarza cnc i programiste juz sporo czasu wisi.

stary wyga
@Nowy

Jak nie boisz się roboty i potrafisz na maszynach robić to warto. to nie jest robota dla guzikowców. Firma się rozwija i cały czas zatrudnia ludzi. Zamówień bardzo dużo.

Mateusz

Czy ktoś wie jak jest z tymi nadgodzinami? Są one płatne czy nie?

ZP- VIP

Atmosfera pracy jest dobra, swoje trzeba zrobić. Dużo ciekawych zleceń, nie brakuje roboty. Robimy nadgodziny. Jeżeli chcesz pracować to zarobisz dobre pieniądze. Są premie, są bony na święta i różne dodatki, są też nadgodziny. Nie ma co marudzić tylko pracować, bo terminy gonią.

Szymon
@ZP- VIP

Fajnie, że zachęcasz do pracy w firmie, ale sprawdziłem stronę pracodawcy i nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy w odlewni, ani przy obróbce skrawaniem. Napisz proszę, czy jest możliwość aplikowania i na jakie stanowiska. Bardzo mi pomożesz.

maaron

Praca w GZUT bardzo sie zmieniła w ostatnich latach. Kiedys był to fajny zakład z tradycjami i można było w miarę normalnie zarabiać. Teraz jest tragedia. Na nic nie ma pieniędzy a na wynagrodzeniach to już chyba bardziej nie da się zaoszczędzić. Premia??? A co to takiego?. Pakować się i uciekać.

Ewelina

Może wiecie czy potrzebują pracowników?

Antoś

Fajnie było ale się skończyło. Najlepsza firma dla uczniów którzy kończą szkołę i chcą od razu zacząć pracować. Dużo nauczycie się i trochę!!! zarobicie. Polecam maszynę Brunia.

Hanna

Macie jakiś powód, że nie piszecie na forum? Miałam nadzieję na jakieś wskazówki

Agata

@ZP3333, dla jasności jestem na forum moderatorem zatrudnionym przez serwis gowork,pl i z G.Z.U.T. nie jestem w żaden sposób związana. Staram się dopytywać i podsuwać różne rozwiązania, których często nie widać jak jest się w środku. Rozumiem też Twoje zdenerwowanie, ale może z czasem coś się zmieni i "gadki" zamienią się w czyny.

ZP3333

@Agata... To jest cytat jego słowa... Szefostwo ignoruje pracowników więc o jakich rozmowach mowa? Były rozmowy na początku, zostały zignorowane całkowicie miałby być zmiany na lepsze, są na gorsze a jak szefostwo albo Ty chcesz rozmawiać o zakładzie wszyscy jesteśmy na hali... tylko szkoda że na rozmowach się kończy i na dalsze jałowe gadki po prostu nie ma sił

Agata

@ZP ale to jest przeświadczenie pracowników firmy, czy faktycznie ktoś próbował rozmawiać z władzami firmy i taką odpowiedź zwrotną otrzymał?

Przyszłość Gliwic

I tak najlepszy technolog, operator i kontrola jakości w jednej postaci to KIEROWNIK tylko bez mózgu ale to tylko jego jedyna wada. Kamery już działają to dyrektor nie musisz wychodzić na halę.

ZP

A Ja odnoszę wrażenie że pracodawca @Agata już tu jest... Pozdrawiam :)... Dlaczego bo szefostwo nie rozmawia z ludźmi albo ich ignoruje po za tym są ludzie którzy "tu rządzą i On ma rację i proszę nie dyskutować bo nie Ty tu jesteś od myślenia"... Szkoda że tacy ludzie tutaj mają władzę bo wiedzy zerowej a dumny jak paw

Agata

@ZP, a możesz napisać z czego wynika, to że, nie ma narzędzi? Z Twojej wypowiedzi wynika, że to główny problem G.Z.U.T. więc może warto zastanowić się nad tym faktem, a później skierować kogoś na to forum? Przecież to też miejsce, gdzie powinien mieć wgląd pracodawca - dla obiektywniejszego obrazu całej firmy.

ZP

Z roku na rok jest gorzej nic nie trzeba dokumentować pracownicy bez premii, klienci zaczynają szukać innych wykonawców, a my jesteśmy "wiecznie stratni" na hali kamery nowe posadzki "remontowane" szatnie i biura... A narzędzi dalej nie ma ale nie ma pieniędzy bo przenosimy straty. Weźcie się za odlewnie i planowanie bo to kuleje najbardziej i wszyscy to widzą!... zakład ok ciekawe zlecenia dużo można się nauczyć ale kto się nauczy niech ucieka

Agata

Ale nadal utrzymuje się na rynku @Frez-CNC, co świadczy na korzyść G.Z.U.T.-u. Piszesz o mniejszych pieniądzach, czy w firmie były jakieś cięcia godzin, które można udokumentować? Ważne żeby przekazywać tutaj przede wszystkim obiektywne informacje.

Frez-CNC

Czasy świetności zakład ma już za sobą. Chcesz pracować jak na strefie za mniejsze pieniądze to zapraszamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o G.Z.U.T. - Gliwice

• Jak się pracuje w G.Z.U.T.?

Zobacz opinie na temat firmy G.Z.U.T. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

G.Z.U.T.