Opinie o Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszcz

Dyrekcja do zmiany

Na przestrzeni ostatnich lat kolejny raz moja rodzina jest pacjenten Oddziału Klatki Piersiowej. A tam coraz gorzej mimo że sam dyrektor Kowalewski operuje. Sale 3osobowe a pacjentów 4, na salach 1os po2 łóżka. A ludzie po operacjach z drenażami. Z lekarzem nie ma szans porozmawiać. Ich w gabinetach nigdy nie ma, nie są dostepni, a dyżurny nic nie wiem. Pielegniarek też chyba znacznie mniej, biegają jak biczem poganiane. Jak tata ostatnio leżał to mówił że pielęgniarki złoto a lekarze ołów. Widać że przyjmują więcej pacjentów niż mają miejsca i ludzi. Kwestia czasu aż dojdzie do tragedii. A Dyrekcja na to przyzwala.

Zosia
@Dyrekcja do zmiany

Dokładnie liczy się tylko pieniądz na pewno nie dobro pacjenta. Wysokie miejsce w rankingach to ściema jak te rankingi. Znajomy był na oddziale dowiedzieć się czegoś na temat stanu zdrowia to kpina, nie polecam

Xxx Nowy wpis

Cześć, zainteresowała mnie oferta udostępniona na stronie Centrum Onkologii. Konkretnie konserwator/ elektryk. W ofercie piszą o szkoleniach umożliwiających dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Wiecie co konkretnie oferują?

₩₩ Nowy wpis

Dzial Utrzymania czystosci...Niewlasciwa ,niezdrowa atmosfera.Problem braku inwencji przelozonego...brak zrozumienia.harmoni,lojalnosco,wsparcia zyczliwosci. To klucz do dobrej atmosfery. Podsluciwanie pracownikow, niewlasciwe wyyciaganie wnioskow..Sluchanie opini pracownika,z ust innego pracownika..uklady..

W jakich godzinach pracuje pracownik serwisowy przy utrzymaniu czystości? W ogłoszeniu podaje że na pełen etat potrzebuje pracodawca a nie mogę się dowiedzieć w jakich porach wymaga dyspozycyjności, ktoś może tu chociaż napisze.

Rob Nowy wpis

Dziękuję słynnemu centrum onkologii ,nie zrobiliście nic w sprawie mojej mamy ,chorej na raka piersi , wysłaliście ją do domu na 3 tygodnie do czasu kolejnych badań ,mimo widocznego stanu z przerzutami do kości , szczególnie dziękuję dr Hoffman i dr Rohne (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy w firmie Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka są regularne szkolenia pracownicze?

Co masz na myśli? W jaki sposób przekłada się to na pracę, bo nie bardzo rozumiem? Pracę można dostać tylko po znajomości, bo tak to zrozumiałem?

Dyrekcja do zmiany

Zosia
@Dyrekcja do zmiany

Przemysław

Szukają do centrum onkologii specjalisty ds. technologii medycznych. Nie podali zarobków ale zastanawiam się czy jak to jest praca w administracji szpitala to podlega się pod budżetówkę? Bo zwykle wtedy pensje nie są zbyt wysokie. Chętnie dowiedziałbym się więcej na ten temat.

Ambitna

Co z tą rehabilitacja z zusu, dlaczego Centrum onkologii mając takie warunki, nie prowadzi rehabilitacji w ramach prewencji rentowej z zusu. Od czego jest Menadżer Centrum i pani kierownik rehabilitacji. Ludzie czekają grota solna, basen. Dlaczego pani menadżer się nie wykazuje.

pacjent

Dzisiaj byłam w Centrum Onkologii. Miałam zrobić wyniki i zarejestrować się do lekarza. To co dzieje się przy wejściu do poradni to skandal. Panowie wpuszczający kazali utworzyć trzy kolejki: -Do lekarza -na wyniki -Do rejestracji. Ustawiłam się w kolejce na wyniki. Po zrobieniu chciałam się zarejestrować, ale niestety jeden z panów wpuszczających wyprosił mnie na zewnątrz i kazał stanąć na końcu kolejki do rejestracji. Zdenerwowałam się i powiedziałam, że jeszcze nigdzie nie spotkałam sią z tym, żeby dwa razy stać w kolejce. Opowiedział, że jak mi się nie podoba to mam porobić zdjęcia i zgłosić to co się dzieje. Po wejściu do poradni około godz. stałam w kolejce i w końcu się zarejestrowałam. Pytam w ilu kolejkach musi stać pacjent, aby się dostać do lekarza ( chodzę o kuli). Na korytarzu przed gabinetami tłumy ludzi, jeden pacjent na drugim. Uważam, że w dobie pandemii to jest niedopuszczalne. Okres czekania w kolejce do lekarza 4-5 godz. Nie wytrzymałam i po przeszło 2 godzinach zrezygnowałam z wizyty.

pacjentka
@pacjent

Nie zgadzam się z tym co pani pisze. Uważam że jest zachowany porządek jeśli chodzi o rejestrację . Powiem tak ja w ciągu 4 godzin zrobiłam badania i załatwiłam 4 lekarzy w poradniach. Uważam że logistycznie jest to bardzo dobrze zgrane.

Także pacjent
@pacjent

A co, zrobiwszy wyniki chciała pani potem pójść do rejestracji bez kolejki? To chyba logiczne że trzeba stanąć na koniec kolejki.

Onko

Niedawno zostawilam opinie, ale zostala usunieta..Dlaczego...? W dziale utrzymania czystosci, atmosfera wrecz toksyczna.Nie ma plaszczyzy orzelozony= pracownik..Nie liczy sie ten ktory nie jest od znajomych...Sa osoby spoufalone z przelozonymi,co ma wpkyw na prace i traktowanie pizostalych..Donosicielstwo prrowadzi tam prym..Orzelozony bazuje na opini pracownika poprzez innego pracownika..Zadnych wartosci..

Przemysław
@Onko

To znaczy że bez znajomości nie można zwrócić się do przełożonego z żadną sprawą? A jak już to co? Nie jesteś poważnie traktowany bo nie masz pleców? Próbowałeś pogadać z kierownikiem na ten temat bo w takiej atmosferze faktycznie trudno efektywnie pracować.

@Przemysław

Prewencja rentowa z zusu jest tu bardzo potrzebna, taka kadra, taki basen, sprzęt i. Jest to niewykorzystane. Basen otwarty od godziny 14.00, a do 14.00 mogłaby być rehabilitacja ambulatoryjna z zusu. Dlaczego, dlaczego nie jest wykorzystane zaplecze i. Kadra z rehabilitacji, pani kierownik wcześniej się sprawdzała, fango, basen, hydroterapia na najwyższym poziomie. Szkoda basenu, że od 14.00 mieszkańcy z końca Bydgoszczy muszą jeździć do centrum z Zusu na rehabilitację w ramach prewencji, oby to się spełniło i od maja lub kwietnia była ta super rehabilitacja

@Onko

Bardzo prosimy, żeby wróciła rehabilitacja w ramach prewencji rentowej z zusu, dojeżdżać do centrum Bydgoszczy, to wysiłek, jest tu wszystko kadra magistrów rehabilitacji i wszystko, wszystko. Chorzy ludzie się ucieszą ćwiczenia na basenie, wirówka i wiele innych

Stary pracownik

W Centrum Onkologii pracuję bardzo dużo pracowników na różnych stanowiskach. Wiadomo, że inne warunki pracy i inne wymaganie ma lekarz, inne pani sprzątająca, inne dział administracyjny. Ogólnie pracy jest dużo, kierownicy różni - ja na swoją nie narzekam. Jest wymagająca bardzo, ale bardzo kompetentna, mnie się nie czepia. Pensje sekretarek teraz po podwyżce są OK, administracyjni dostają słabo. Na sekretarkę wymagają na pewno szybkiego pisania. Ktoś mało bystry, wolny, nie umiejący skupić się na raz na kilku czynnościach robionych równolegle będzie miał bardzo ciężko. Studia mile widziane w kierunku administracja, czy zdrowie, ale ze średnim też pracują. Możliwości ciekawych szkoleń, czy awansu bez znajomości raczej marne. Satysfakcja, jeśli wykonujesz swoją pracę dobrze murowana - pacjenci (poza naprawdę sporadycznymi wypadkami frustratów) mili i wdzięczni, jeśli są odpowiednio traktowani.

Urszula
@Stary pracownik

A ile wynosi pensja sekretarki po podwyżce?? Akurat znajoma szuka pracy

Beata
@Urszula

4400,- brutto

@Urszula

Dlaczego Centrum Onkologii nie prowadzi rehabilitacji w ramach prewencji rentowej, takie warunki i nikt się nie stara, taki super basen, oraz inne

Lekarze są tu Super tylko droga Pani która krytykujesz tu Panią doktoror Drzewiecka Że każdy lekarz jest od innych specjalności .To Pacjent ma wiedzieć czy wie co go boli i powinien zarejestrować się do odpowiedniego lekarza .a nie zaraz opisywać i kogoś krytykować bezpodstawnie .Każdy jest dorosły i się powinien znać trochę Przepraszam że neguje Pani .Opinie ale jeżdżę do tego szpitala z żoną i wbrew Panie opinie to ja w tym szpitalu Naprawdę widzę Prawdziwych wszystkich Lekarzy z Powołania Którzy Bardzo Pomagają i Bardzo Się starają o każdego Pacjenta skoro Pani jest leczona na co innego Proszę Się Dowiedzieć do jakiego specjalisty się zarejestrować.POZDRAWIAM

Anna Roszewska

Profesor Laskowski zmarł, ale dziękuję Bogu że mnie operował. Dziś kontrolna wizyta bardzo młoda kobieta Marta Drzewiecka chyba lekarz ????. Pokazuję wyniki badań z przed 3 lat rezonansu magnetycznego z kontrastem, skierowanie na badania z tej przychodni od tego samego specjalisty. Szok, nie interesują wyniki badań bo pani twierdzi że ona tylko piersi bada. Pokazuję podejrzane zmiany, słyszę że to nie piersi tylko skóra na piersi . Zmiana na paznokciu wygląda jak czyrak paznokcia i słyszę że to na Sor . Po 10 minutach dostaję skierowanie na profilaktyczne badania mamografii piersi i uwagi, pretensje dlaczego nie korzystam z tego. Udałam się natychmiast na profilaktykę gdzie usłyszałam że nie mogę skorzystać bo jestem pod opieką onkologii Bydgoszcz. Wracam do gabinetu Marty Drzewieckiej, proszę poczekać, czekam i słyszę bzdury. Porażka. Brak opieki zdrowotnej, onkologicznej.,..ja dam sobie radę ale co z innymi ludźmi

Zwierciadło

Dlaczego mąż pani Lewickiej ciągle stoi przed kioskiem i dyskutuje, czyżby nie miał pracy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka?

Prawieladny

Atmosfera jest nieciekawa.

Roberto

Szkoda, że pracownicy nie skorzystali do tej pory z tego forum pracowniczego.

Pacjentka

Wczoraj 25 lutego 2020r byłam na wizycie w Gabinecie zabiegowym Chirurgicznym nr 120. Miałam skierowanie od innego lekarza chirurga Piotra Lewickiego na biopsję. Lekarz, przyjmujący w tym dniu wyszedł z gabinetu i przy wszystkich pacjentach w poczekalni zaczął bardzo głośno omawiać historię mojej choroby, oglądać problem z którym przyszłam, głośno komentować i przed gabinetem postawił diagnozę. Przez takich lekarzy dobra opinia tego szpitala bardzo traci.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka?

Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka

Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka