Opinie o Ricco-Mat Sp. z o.o. w Otrębusy

Firma Ricco-Mat Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem szerokiego asortymentu wykładzin i produktów ściśle powiązanych.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ricco-Mat Sp. z o.o. w Otrębusy

Czy Ricco-Mat Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Seba

Nie narzuca, urlopy są po prostu nie mile widziane. A niech się zdarzy choroba, to już w ogóle jest wtedy obraza

Ela

Dzień dobry, czy mogę się dowiedzieć czemu w tej firmie jest taka rotacja w dziale księgowości?

RICCO-mat
@Ela

Informujemy, że w RICCO-mat Sp.z o.o. nie ma żadnej rotacji w dziale księgowym. Wręcz odwrotnie od kilku lat panuje bdb stabilność i wysoka kompetencja . Zapewne pomyliła Pani ogłoszenia - gdyż zmiana zewnętrznej obsługi księgowej dotyczyła oddzielnej firmy tj. RICCO Polska Sport Sp z.o.o., która podlega innemu Zarządowi i posiada całkowicie odrębne struktury i zakres działalności niż RICCO-mat Sp.zo.o. . Nowa obsługa księgowa tej firmy już została zakontraktowana . Zarząd RICCO-mat

Aktualność
W dniach 10-13 stycznia mieliśmy przyjemność brać udział w międzynarodowych targach nawierzchni podłogowych HEIMTEXTIL DOMOTEX 2019 w Niemczech . Był to znakomity czas, w którym  zapoznaliśmy się z najnowszymi osiągnięcia producentów pokryć podłogowych.  Kontakt z wystawcami to niezwykły moment wymiany informacji, doświadczeń oraz poznania najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych.

Przedstawiciele firmy Ricco-mat będą odwiedzać wybrane imprezy targowe, np. w Turcji i Chinach.

M

Nie polecam pracy w tej firmie, zwłaszcza zimą.

T.
@M

To prawda. Także nie polecam. Kiepskie warunki na magazynie. Żadnych dodatków do pensji.

RICCO-mat
@M

Dziękujemy za opinię, każda jest dla nas bardzo ważna. Niestety jest ona zbyt ogólna byśmy mogli się do niej odnieść. Prosimy o szczegółowe opisanie kwestii na adres: info_praca@ricco.pl byśmy mogli ją zweryfikować. Pozdrawiamy, Ricco-mat

Kandydat33
@RICCO-mat

Może się Państwo odniosą na forum do komentarza z 22 października 2018? Komentarz nie jest OGÓLNIKOWY i widać że napisala go osoba która dłuższy czas u Państwa pracowała. Dlaczego nie komentują Państwo tych wpisów? Kandydaci mają prawo wiedzieć do jakiej firmy aplikują. Wygląda to tak, że nie macie żadnych argumentów.

@T.

Użytkowniku "T.", dziękujemy za pozostawiony komentarz. Niestety nie możemy się z nim zgodzić. W naszej firmie pracownicy magazynowo-produkcyjni zatrudniani są w ramach umowy o pracę, gdzie wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz posiadanych uprawnień. Aktualny poziom wynagrodzenia wg normy pełnoetatowej netto mieści się w przedziale 2600 do 3800 zł/ miesięcznie . Nie jest prawdą również, że pracownicy Ricco-mat sp. z o.o. nie otrzymują żadnych dodatków. Wypłacamy wynagrodzenie z tytułu prac ponadnormatywnych i nadgodzin, dodatkowe wynagrodzenie premiowe i ryczałtowe np. premie okolicznościowe i świąteczne. Nasi pracownicy mają możliwość korzystania z pojazdów firmowych oraz elastycznego doboru godzin pracy. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących pracy w naszej firmie, prosimy o wiadomość na adres: info_praca@ricco.pl lub kontakt osobisty. Pozdrawiamy, Ricco-mat

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ricco-Mat Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Aktualność
Witamy użytkowników portalu GoWork.pl oraz wszystkich poszukujących informacji na temat firmy Ricco-mat sp. z o.o.

Dziękujemy za pozostawione wpisy. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące pracowników jak i naszej firmy. Mamy świadomość, że istnieją obszary które można ulepszyć, dlatego dążymy do tego aby wciąż się rozwijać.

Zależy nam merytorycznej dyskusji, ponieważ tylko z takiej jesteśmy w stanie wyciągać cenne wnioski na przyszłość. Prosimy nie zapominać o kulturze wypowiedzi. Opinie, które będą łamały regulamin forum oraz polskie prawo zostaną zarchiwizowane przez Administratora.

Jeśli mają Państwo pytania, bądź spostrzeżenia na temat działania naszej firmy serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem info_praca@ricco.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://www.agd.ricco.pl

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Ricco-mat sp. z o.o.

Mają Państwo świadomość??? No to świetnie. Jakie obszary zostały polepszone? Skoro są Państwo tu obecni to dlaczego nie odpisujecie na zapytania kandydatów do pracy???

Była pracownica

Lubię w wolnej chwili, poczytac sobie te wszystkie komentarze....opera mydlana ;-) To co ludzie tu piszą to prawda. Pracowałam w jednej z firm w tym budynku... Prawda, że zimno- w zimę w biurze potrafiło być 7 stopni...A jak chciałaś iść do domu to padało "Nie przesadzaj" Na magazynie mają jednak gorzej bo tam nigdy więcej niż 5 stopni. Prawda, że zabierane kaloryfery. Prawda, że kłótnie Prawda, że brak szacunku Prawda, że nie wolno chorować Dziwi mnie tylko jedno- czemu PIP nie umie wyegzekwować zmian u tego pracodawcy ?? :-/ Pozdrawiam wszystkich, którzy tam siedzą....rada dla Was...na dzień dobry dostaniecie takie same pieniadze, a nawet i większe, w firmach, które będą was szanowały.

Dawid
@Była pracownica

Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać, jak dokładnie wyglądało wynagrodzenie, które oferowała firma Ricco Polska zatrudnionym pracownikom? Stawki były stałe, czy może zależne od doświadczenia i kwalifikacji danego pracownika? Napisz, jak to wyglądało z Twoich doświadczeń.

Dlaczego strona gowork kasuje komentarze? Wszystko co tu zostało napisane na temat pracy w tym (usunięte przez administratora) jest prawdą, skasowaliście 17 komentarzy, ludzie mają prawo wiedzieć co to za "firma" !!!

byla pracownica

Popieram. To wszystko prawda. W tej firmie nie wolno chorować ani zachodzić w ciążę.

byla pracownica
@byla pracownica

kolezanka ktora pracowala kilka lat poinformowala o tym, że jst w ciązy to WIADOMO KTO wpadl w szal. Ciesz się dziewczyno, że nie masz juz z nim do czynienia i nie musialas sluchac komentarzy pod swoim adresem.

Dawid

Komentarze najprawdopodobniej zostały usunięte z uwagi na to, iż łamały regulamin forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin pamiętaj, że na forum obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać. Przestrzegając regulaminu, można uniknąć sytuacji, gdzie administrator kasuje opinie niezgodne ze standardami forum.

Przewoznik

Jestem przewoznikiem i ta firemka nie płaci w terminie faktur przewoznikom za transport. Wcale sie nie dziwię, że nie płaci także pracownikom.!!! Faktury wysylane pocztą są nie odbierane. Nie polecam tej firmy żadnemu z moich kontrahentów gdyż taka niesłowność w branży nie prowadzi do poprawnych relacji biznesowych. Zainteresowani współpracą niech poczytają komentarze na innych portalach i sami ocenią. Po co prowadzić firmę skoro nie ma się pieniedzy ani dla sektoru logistycznego ani dla pracowników.??? Ktoś powinien sie postukac w czoło.

Aleksandra

@Magazyn, z którymi dokładnie opiniami się zgadzasz? Może jesteś w stanie wyrazić swoją osobistą opinię o pracy w firmie Ricco Polska? Jak długo pracujesz w tej firmie? Atmosfera pomiędzy zatrudnionymi pracownikami jest przyjemna i miła? Można liczyć na pomoc w trudnych momentach? Przedstaw, jak to wygląda z Twoich doświadczeń.

@Aleksandra

Wszystkie negatywne opinie na tym forum to prawda. Pracownicy są zastraszeni, boją się odezwać. Ludzie są mili ale co z tego, jak atmosferę psuje prezes??? On jest codziennie od rana do wieczora, ludzie boją się do siebie odezwać jak on jest. Więc o jakij my w ogóle atmosferze mówimy???? To jest dramat. (usunięte przez administratora).

Aleksandra

@Trawa jest cool...., na przyszłość w swoich komentarzach nie podawaj imion osób, które są związane z pracą w firmie Ricco Polska. Wypowiadajmy się ogólnie o pracy w tym miejscu bez konkretnych personaliów. Napisałeś, że umowa z pracodawcą jest do 10-go dnia każdego miesiąca, czy z czasem można liczyć na dłuższą bardziej korzystną dla pracownika umowę? Czy firma ma w zwyczaju oferowanie tylko takich umów swoim pracownikom? Napisz, jak to wygląda z Twojej wiedzy.

Aleksandra

@Trawa jest cool..., aktywnie przeglądasz wątek opinii o pracy w firmie Ricco Polska, dlatego może jesteś w stanie napisać coś na temat pracy w tej firmie? Możesz wyrazić swoje zdanie na temat pracy w tym miejscu? Opisz, proszę, swoje doświadczenia związane z tym miejscem.

K.

ta starsza ponad 50 letnia pani pod pseudonimem "ja " plujacą taką nienawiścią i podłościa, co jej się na fizjonomii pomarszczonej twarzy odcisnęło , to była ksiegowa , Beata R. oskarżona o zabór mienia i matactwa w firmie . Zostawiła po sobie ugór w zapisach księgowych nie mając ani wykształcenia w tym zakresie , a mając niezmierzone pokłady złej woli i kłamstwa, no i złodziejstwa . Wszystkie swoje wpisy dokonuje w czasie godzin swojej obecnej pracy . A ,może tak p, R. przekażemy te pani wpisy do właścicieli obecnej firmy, gdzie jest pani zatrudniona, - a wiemy gdzie - niech się przyjrzą z kim mają do czynienia i czym się pani zajmuje w czasie godzin pracy .

Trawnik

Do Iwonki wyślij wiadomość że dziś musi być kłótnia ... Pozerzy i kłamcy...

Aleksandra

@Ja, Czy wiesz może dlaczego w taki sposób jest wypłacane wynagrodzenie w firmie Ricco Polska dla swoich pracowników? Czy od zawsze w tej firmie panowała taka forma rozliczenia między pracownikiem a pracodawcą? Napisz, proszę, swoje doświadczenia w tym temacie.

Dlaczego mój post jest usuwany z portalu? Nikogo nie obraża. Proszę o odpowiedź czy to prawda, że pensja jest płacona z opóźnieniem albo w transzach??? I czy to prawda, że nadgodziny są nieodpłatne??? Z racji tego, że na forum wypowiada się prezes _ rzetelna odpowiedź nie powinna stanowić problemu. Pozdrawiam

@Kandydat

Tak, to prawda. Dodatkowo musisz się prosić o swoją pensję, nigdy nie przychodzi sama z siebie, jak w każdej normalnej firmie. Trzeba ją sobie wydreptać. Upokorzenie level hard. Najpierw dostajesz te marne 1380 a potem jak się cesarzowi przypomni i będzie miał dobry humor.

Aleksandra

@Narrator obserwator, czy mógłbyś napisać coś więcej na temat panujących warunków pracy w magazynie firmy Ricco Polska? Rozumiem, że pracowałeś w tym miejscu? Jak ocenisz atmosferę panującą w tym miejscu? Rozwiń, proszę, swój komentarz w sposób bardziej szczegółowy. @JużNiezainteresowany, wspomniałeś w swoim komentarzu o problemach kadrowych, w firmie Ricco Polska. Możesz napisać czym spowodowane są braki w kadrze pracowniczej? Pracodawca nie prowadzi, żadnych naborów do pracy w swojej firmie? Czym spowodowane są według Ciebie odejścia pracowników z pracy w tej firmie? Napisz coś więcej na ten temat.

JużNiezainteresowany

Właściciel pod nikami K. zamiast zająć się pracą, ze względu na brak pracowników czyta wszystkie komentarze, komentuje je i szkaluje jedną osobę. Radzę tej Pani, która jest tak szkalowana złożyć pozew do sądu. Jako dowody przedstawić wpisy pana K. które wskazują jasno o publicznym zniesławieniu, a dla bardziej dociekliwych z wpisów pana K. można także wywnioskować o nieciekawej sytuacji w firmie, jego złym stanie emocjonalnym i braku kultury osobistej!!! Po przeczytaniu tych wszystkich wpisów mogę wywnioskować, ze pan K. na pewno ma jakieś zaburzenia lub jest bardzo zdenerwowany panującą sytuacją. Każdym swoim wpisem pogarsza swój wizerunek i kompromituje się coraz bardziej. Pewne jest to, ze nie jest dobrze. Jaki pracodawca - takie opinie.

K.

Internetowe trolle od Ruskwikiewicz - !!!!!! - tej byłej księgowej z 15 nickami , która ze swomi koleżankami - byłymi pracowniczkami i złodziejkami w jednym ( ukradły kasę, produkty, kontakty, koncepcję biznesu ) , myślą , ze przez trollowanie w internecie zaszkodzą firmie RICCO-mat . ??? Na szczęście firmy pracują u nas inteligentne i uczciwe osoby, które samodzielnie dokonują ocen i nie są podatne na celowo powtarzane kilka razy w miesiącu szkalujące wpisy . Z ilości wpisów i nicków wynikaoby, że ta firma zatrudnia co najmniej kilkadziesiąt bądź kilkaset osób , podczas kiedy pracuje u nas stale 10-12 osób. Od ubiegłego roku odeszły od nas tylko 3 osoby na urlopy macierzyńskie ( ale dalej formalnie są zatrudnione ) oraz 2 osoby nie kontynuowały pracy po okresie próbnym . Wpisów jest za to dobrze ponad 20 !!!! - z czego 18 od tej samej w/w osoby . Pozdrawiam trollki i ew. nasłanych trolli - życzę dużo zdrowia, szczęścia i czystego sumienia ( o ile takowe w ogóle posiadają )

Sędzia

O tak....wyzywanie własnej żony, przy wszystkich pracownikach, to ulubiona rozrywka Pana R. Wstyd!!!

Ciekawy

Rzucaniem przedmiotami??? Jak to????

Bartosz

Idealnych firm nie ma, ale niestety i pracownicy pozostawiają wiele do życzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Ricco-Mat Sp. z o.o. - Otrębusy

• Jak się pracuje w Ricco-Mat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ricco-Mat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ricco-Mat Sp. z o.o.?

Ricco-Mat Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 95 ocen.

Ricco-Mat Sp. z o.o.