Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

@anonymous, rozumiem, że pracy jest dużo, ale czy jesteś zainteresowany zatrudnieniem w firmie? Pracodawca szuka automatyka. Wymagane wykształcenie inżynierskie i umiejętności programowania sterowników PLC. Czy ktoś z pracowników firmy odwiedzających ten wątek wie więcej na temat rekrutacji i stanowisk do obsadzenia? Podzielcie się tymi informacjami. Są ważne dla osób zainteresowanych tą firmą.

DAWAB

Po co tyle narzekać na forum jak Stare Baby( bez urazy), zmień robote i Daj żyć Innym a jak juz Zmieniłeś/aś to pisz o Swojej firmie. Pozdrawiam

Szyberdach
@DAWAB

Pozdrawiam z daleka jeszcze nie istnieje a co ty Jolka przerwe masz o tej porze czy stary to za ciebie pisze

@Szyberdach

Niech zgadne z Radomska?

@DAWAB

Roboty teraz pełno

@anonymous, piszesz, że pracodawca nie daje premii. A czy można liczyć inne pozapłacowe dodatki? Mam na myśli pakiet socjalny lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Rodzaj umowy jest często czynnikiem decydującym przy podejmowaniu zatrudnienia. Czy są obecnie przyjmowani pracownicy i na jakie stanowiska? Napisz proszę coś na ten temat.

no co tam...nie ważne czy jestem czy byłem czy będę waszym pracownikiem prośba do kolegów i koleżanek jest taka żebyście się jej nie dawali ta kobieta jest tak pusta że szkoda gadac ma swoich pupili a reszte traktuje jak smieci połowa co ja pisze prawie wszyscy od tej niemoty uciekli została jej ta garstka dupowłazów i smieszna brygadzistka która nic nie oprócz tego że sprawdza czas kto i ile czasu sikał biega do kibli i sprawdza czy na pewno tam jestem z telefonem w reku bo musi mnie sprzedac GC a może ja mam ku.... prostate JS albo chore j... góro obudz sie i przeswietl te dwie panie i jej pięć dupowłazów na wszystkich gadają na kierowników na biuro na pakownie i z nich się nabijają i nie tylko z braci TG HG to mają taką polewkę ze wszystkich sie smieją niech spojrzą na swoje m.... bo wyglądają jak zakapiory odbijają piłeczkę za każdym razem te dwie panie to żmije u których na zmianie nikt nie chce pracowac sztaplarz tam nie ma życia jak pojedzie gdzieś z materiałem albo po materiał i nie ma go za długo bo np.chce mu sie s... to JS już biega po magazynach wydzwania do majstrówki czy może z góry go widać ty wez wyluzuj rajty JS bo sama nie jesteś młoda żeby ciebie to nie spotkało albo niech spotka a co mi tam i tą drugą też nie polecam pracowac na zm B u GC na innych zmianach to ewentualnie na emerytury odchodzą a u niej sami ukraincy (usunięte przez administratora) słyszałem że jednej kobitce zaproponowali na wózek to powiedziała że szybciej się zwolni niż bedzie pracowac na stołach zróbcie porządek z takimi osobami to może polacy będą pracowac bo z nimi sie nie da a wojs i tak nic nie pomoże JS wez sie za robote jak inni pracownicy GC traktuj swoich ludzi jak swojego chłopa

M.P @com.pl
@anonymous

Pracowałem u niej nie polecam okropna jest

4950@O2.kom.pl
@anonymous

Masakiera u Grazyny ,nie polecam u niej ,bedziesz musiał być na każdą komendę,jak nie to jesteś pod lupą u kierwownika,strzela z ucha nawet jak nie zadzwonisz do niej że chcesz np.wolne

Ogorek
@anonymous

Falszywa falszywa falszywa nawet jak mowi cześć

My :)
@anonymous

Co wy sie dziwicie ze ukraincy robią sobie co chcą jak brygadzisci i liderzy dają im przyklad

Dada
@anonymous

Znam sytuację i śmiało mogę napisać że gdy Grażyna nie pracowała z Jolką była fajna babka,z czasem przerodziła się w potwora,brudow nie powinno sie wyciągać na forum dlatego napisze ze KARMA WRACA

@Linia.kom.pl 33 osoby
@anonymous

Jolka to kanalia Grazyna to wredne babsko Taki tim jak one we dwie jest gorszy jak czarnobyl hahahahaha Rozdzielic je Jolka na prologis do otwierania bramy bo jest takim pie... leniem że tylko to potrafi Grażynę do Jantaru moze nauczą ją szacunku do ludzi

@anonymous

Taka racja nikt nie chce jeździć na stołach bo tam jest Meksyk i sztaplarzy ma w ciul do ogarnięcia a jak go nie ma to js biega i szuka a one stoją przy kapie i obgaduja każdego i dają tym co się stawia najgorszy materiał a pupili mają świeżych odradzam tego kolchozu tam

Bolo

Witam wszystkich. Czy jako pomocnik operatora zrobię u was w Ikea 3tys netto bez nadgodzin? Piszcie tak lub nie.

nie

zapomnij

xxx

Zapomnij

Buchaj1234

Zapomnij że 3 weźmiesz jak dwojke ledwo ogarniesz

@anonymous

Ciekawe że jakie bzdury już piszecie! jak pisać to chociaż prawdę zwykły robol minimum weźmie wypłaty bez premii ( bo chyba teraz jej nie będzie) 1800Zł na rękę. A co do pomocnika operatora to nie wiem

@Adi, czy próbowałeś zapytać bezpośrednio w firmie Swedwood Poland? Może warto po prostu zadzwonić lub zapytać mailowo? @WERKA, jeżeli Twoje informacje są zgodne z prawdą, to są one niepokojące. Doświadczony pracownik jest dużą wartością dla firmy. Szczególnie w czasach konkurencyjnego rynku pracy.

Buchaj1234
@Marta

Jeżeli pracownik był by wartością to podczas zwolnienia się z pracy powinni go zatrzymać jak im by zależało a tam kuźwa zero reakcji z ich strony wiem sam po sobie jak się zwalnialem

Alibaba

Witam jak tam po dzisiejszym spotkaniu pani dyrektor bo ja wprost zrozumialem ze pracownicy dlugo pracujacym w tym zakladzie nie maja juz na co liczyc bo co tam przez tyle lat wycisnieto z nic wszystko caly rozwouj to ich wszyskich zasluga ale cuz zaklad inwestuje w nowych kturych trzeba prosic zeby pracowali i dac im stawke jak tym z dlugim stazem

Xxxl

Praca w tym zakładzie nie jest ciężka natomiast na wielu stanowiskach monotonna. Wynagrodzenie tak jak ktoś napisał wcześniej od dawna się nie zmienia bo wszystkie niby podwyżki to kombinacje na korzyść pracodawcy nie dla pracownika. Dostaje się grosze inflacji wszystkie obiecanki na zebraniach że będą podwyżki że będzie dobrze to bzdury słowa rzucane na wiatr. W poprzednim roku włączyli część premi do stawki i po nowym roku będzie to samo resztę premi dołącza do stawki podniosą widełki i tyle , pensja będzie wciąż ta sama, tylko normy większe. Indywidualne dostają tylko lizodupy. Kierownicy i majstrowie w większości to ludzie bez wykształcenia nie posiadający średniego wyobrażenia i nawet podstawego wychowania totalne prymitywy nie szanujący ludzi zakłamani i bezczelni. Ręka rękę myje. Popełniają błędy i wypierając się w oczy zwalają winę na pracownika bądź na innych nawet swoich kolegów z tego samego szczebla, odbijanie piłeczki. Sprawa żenująca ale cóż taka prawda. Nikt z przełożonych nie walczy o swoich współpracowników bo wszyscy się boją odezwać. Niczego nie można załatwić ani nawet się odezwać bo uważają że tylko oni mają rację na wszystko mają odpowiedź. Wszystkie sprawy są zamiatane pod dywan pani dyrektor nawet nie ma pojęcia co się dzieje na dole bo wychodzi tylko na posiłek . Jesteśmy zastraszani , szantażowani i zmuszani do wszystkiego nawet do nadgodzin . Jak my chcemy zarobić to są limity mogą przyjść tylko lizodupy a jak z góry wymyślą bo plan jest zagrożony to człowiek nie może nie przyjść tylko musi i nie ma gadania że komuś nie pasuje bo go majster zapamięta i będzie kara! Ludzie otwórzcie oczy wszyscy jesteście świadkami wielu niekomfortowych sytuacji nie bójcie się mówić głośno i odzywać jeśli macie rację. Wszyscy mamy takie sama prawa żaden majster czy kierownik to nie pępek świata nie czujcie się gorsi . Przełożenie powinni dawać przykład w tym zakładzie to tylko teoria jak większość. Przełożony powinien szanować pracownika nie szanują, krzyczą , bluzgają ,i uważają ze jak trzymają berło to im wszystko wolno . Królestwo zasrane i banda oszołomów. Co nie którym to palemka całkowicie odbiła myślą że jak siedzą na stołku to są niezniszczalni wszystko jest do czasu już nie jeden się przekonał a co nie którzy się pozapominali karierowicze i z całego serca życzę tym wszystkim żeby ich kiedyś potraktowano jak oni traktują nas traktują jak śmieci. Pozdrawiam

Koleżanka
@Xxxl

Pracowałam w golblacie w latach 2001-2007 chlanie, cpanie to była norma po 18, najgorsze (usunięte przez administratora) to Daniel, czesiu , Darek B , Iza J i wielki Pan dyrektor Tomasz drewienko. Wiedzy z zakresu technologi proukcji, automatyki i utrzymania produkcji jak rowniez znajomosci jezykow obcych żadnej -dno i metr mułu. Zwolnili mnie. Moja pierwsza wypłata w innej firmie o tym samym profilu na podobnym stanowisku X 10, obecnie X 20 (po 10 latach).

@Koleżanka

nic sie nie zmieniło Czesiek zadzi zmiana c ma swoich pupilków pojecie nic dno

Były

Prawda

Byly
@anonymous

A żeby było śmieszniej kierownik Witek tak nim steruje że .kierownicy. Majstrowie i ogolnie stara załoga Golblatu jak ich widzą .to w rozmowie prywatnej :gdyby mógł to by w d ...wlazł i . .

No na B to chyba te dwie wariatki Blllllllleeeeee

Laik
@Xxxl

Lizodupom, pod..........dalaczom i wykorzystywaczom oszklić chatę i po problemie. Rozum sam zapuka do tępych czerepów.

Jak tam z tymi babskami z beeee naprawily sie troche js chodzi po nowogardzie przytumiona chora czy demecja starcz hahaha a ta druga co do roboty nie chodzila wolne ciekawe czy dzwonila na zaklad czy nie hahah pozdro

Czy to prawda że w ikea goleniów mają zwalniać ludzi?

Byłem tam

Jak rozmawiam z ludźmi krórzy nadal pracują w ikea maszynownia 2 to Czesiu jeszcze bardziej ... niź był ;) to samo pupil krzysiu który za golbladu śmiał się z czesia a teraz wielcy koledzy :)

Były
@Byłem tam

Racja

Ciasny Wiesiek

Witam, ja sie pytam gdzie jest sprawiedliwość?!! Zakład w Stepnicy potrafił puscic pracowników godzine wcześniej do domu w związku z upałami. A Goleniów??!! Gorszy sort? na hali jest ponad 30 stopni gdzie na dworze temperatura jest niższa o kilka stopni.

Szeroka lipa
@Ciasny Wiesiek

Ludzie padaja jak kawki chodzą posiedzieć do majstrowki bo tam klima siedzimy jak w termosie ale kogo to obchodzi ważne ze brygadzisci majstrowie kierownicy biura maja klimatyzacje deska ważniejsza od czlowieka inne zaklady maja dostarczana zimna wodę przerwy co godzine i krótszy czas pracy o godzine o ludzkie życie chodzi Ikeo

@Szeroka lipa

Remkowi brakło jednego stopnia na terometrze i nie zrobił przerwy a sprawdzał w najchlodniejszym miejscu na maszynowni 1 każdy ch.. na swój stroj poza tym niedaleko pada jabłko od jabłoni

ciasny wiesiek
@Szeroka lipa

jeden z pracowników poszedł do biura z pytaniem o wode dla pracowników. Odpowiedź była taka: jeszcze tylko kilka dni upałow i znów bedzie chłodno wiec już sie nie opłaca......

Krzysztof
@anonymous

Siostra szkoli w domu jak być (usunięte przez administratora) i dobrze jej idzie.prawda pani js?

Prawda czy nie że Ikea Goleniów ma przejść na 2 zmiany

@anonymous, @Dada, przypominam Wam, że jesteście na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, oskarżać, podawać danych personalnych innych osób, prowadzić rozmów nie na temat, a także należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Was do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin

Hahaha
@Marta

Co Martusia :) prawda boli ? Forum jest po to by pisac prawde i nikt tu nikogo nie obraża jest GC potworem a JS okropnym czlowiekiem maja swoich dupowlazow a resztę ludzi traktują jak smieci wiec gdzie tu klamstwa regulamin prosimy wysłać wyżej wymienionym Panią

my :)

Forum Opinie Zarobki więc czego sie czepiasz Marto

Dada
@my :)

Co prawda w oczy kole ,bo jak opisali ludzie szarego czlowieka to nic nie robiliscie,a jak ludzie dobrali sie do brygadzistow i liderow(nierobow) to jakis regulami obowiazuje,żenada

@Dada

Dada@ masz rację podpinam sie pod twoja wypowiedz,jak Jagne na taczke i wywieźć z IKEI obydwie

@13658@wp.pl, Janek co miałeś na myśli pisząc adres e-mail? Mógłbyś to rozwinąć? Czy jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś dodać opinie o warunkach pracy w Swedwood Poland? Twoi poprzednicy piszą o pracy na czterobrygadówce i że praca w fabryce jest ciężka i wymagająca. A jaką Ty masz o tym opinię? Podziel się swoim doświadczeniem, przyszli pracownicy będą Ci wdzięczni.

@Ikar, dziękuję za Twoją opinię. Mógłbyś dodać więcej informacji na temat zatrudnienia? Pracodawca dodaje benefity do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Pracujesz na akord? Czy Twój grafik jest elastyczny i możesz ustawić go według własnych potrzeb? Czy atmosfera w pracy jest satysfakcjonująca? Twoje doświadczenie w pracy pomoże innym użytkownikom forum poszukującym zatrudnienia.

13658@wp.pl

Janek 13658@wp.pl

@Biedak, czy jesteś zainteresowany pracą w tej firmie i czy będziesz aplikował na stanowisko operatora? Jeśli zostaniesz przyjęty napisz na forum jakie warunki pracy zaproponował Ci pracodawca i jakich kwalifikacji wymagał na tym stanowisku. @anonymous, może mógłbyś powiedzieć @Biedakowi jakie warunki odnośnie zatrudnienia panują w firmie? Te informacje będą ważne także dla innych osób poszukujących pracy.

Ikar
@Marta

Witam ja tam pracuje 1,5 roku okolo od roku jako operator ogolnie praca nie jest ciezka moim zdaniem chyba ze ktos ma dwie lewe rece jedynie co to strasznie monotonna.. i idzie zarobic nawet tylko ze praca w systemie 4 brygadowym meczaca psychicznie a co do pytania o zarobkach to za ostatni miesiac 2400... czyli mozna zarobic 2 tys

Biedak

Jakie zarobki u was maja operatorzy? IKEA BIEDA WIELBARK POZDRAWIA

@Iwona, mogłabyś dodać kilka informacji o firmie? Cz naprawdę będą redukcje i zwolnienia jak piszesz? Obecnie firma w żadnym z działów nie rekrutuje? Jak wygląda sprawa z umowami, które pracodawca zawiera z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

mechanik

A jak jest w utrzymaniu ruchu da się żyć??? jak szefostwo pogania czy raczej spokojnie ? chcę zmienić robotę i nie wiem czy się opłaca?

Mechanik1
@mechanik

Pracuje tam od kilku lat i jest spoko.

Pacos
@mechanik

Daj sobie spokój, bo więcej w Lidlu na kasie dostaniesz.

@mechanik

no jak będziesz miał swoje narzędzia

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.