Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

X

Ikea będzie pracować do ostatniego żywego pracownika....Ludzie stoją w parach, w szatni wszyscy jak śledzie, dojeżdżają ludzie do pracy autami w kilka osób, do toalety wchodzi jeden po drugim a wiadomo że wirus unosi się 3 godziny. Więc brak obiadów na stołówce i zalecany odstęp to nie jest ochrona! To za mało. 1000 ludzi czy ile jest w ikei i zakład nie wstrzymuje produkcji?... Juz pokazali ile dla nich znaczymy.

out worker
@X

nie wiem czy myslisz , jak zamkna ikee , to bedzie poczatek , potem zamkna inne zaklady , i za trzy dni idziesz do sklepu , a tu brakuje chleba bo okazalo sie ze piekarnia zaknieta , bo corona , i co ty na to . Mysl bezmozgu , a jak boisz sie to idz na zwolnienie

Kaśka
@out worker

Człowieku IKEA to nie piekarnia.sklepy IKEA pozamykała,magazyny zapełnione nikt teraz po meble nie gania po sklepach.nie porównuj fabryki mebli z zakładem produkujący żywność.bez mebli da się żyć bez chleba nie bardzo.

@out worker

Ikea zatrudnia bardzo dużo ludzi, piekarnia ma kilku pracowników. Co to za porównanie? Nic się nie stanie jak fabryka stanie na kilka dni. Niestety producenci żywności muszą pracować pomimo ryzyka bo żywność jest potrzebna.Zamkneli przychodnie,urzędy, biura, ograniczli godziny pracy, nawet spotkanie radnych się nie odbędzie.Skoro mamy unikać dużych skupisk ludzi to tak zróbmy.

Jo
@out worker

Co za tępak a kto teraz kupuje meble?

Ktos
@out worker

Ty pewnie nierób z biura? To w domuk dalej nic nie robisz, więc nie wyzywaj ludzi od bezmózgów. Kazdy się obawia

out worker
@Ktos

i macie , zamkniete , narazie placa wam 100% , podejrzeam ze od 1 kwietnia bedzie 80 % a od maja zaczna sie zwonienie, a to bylo poropwnanie

Pracownik Roku
@X

Masz rację zamknąć ten (usunięte przez administratora) jak szkoły

OBSERWATOR

@Ktos, Ty pisz, ze składnią, bo Cię nie rozumiem czasami. Ps Twój kierownik, nie pozdrawiam.

Pppp

Skoro uczniowie maja być w domach, to dlaczegi pozwolono aby przychodził na peaktyki do fabryki???!!

Łucja
@Pppp

To jest chore!!! Nie rozumiem jak można trzymac tam dzieci na praktykach. Czy tam w ogóle ktoś mysli???... Chyba nie

X

Pomijając fakt że toalet w tym zakładzie jest za mało to w czasie takiej epidemii powinny chociaż być sprzątane co godzinę A tam domestos ostatnio czułem w święta ????

logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
????????

mówią aby się nie gromadzić, to gdy jesteśmy w szatni jak to zrobic gdy malo miejsca tylkami prawie sie stykami.Nie mamy płynów odkarzajacych nikt z kierowników tego jie kontroluje halo my też boimy sie o swoje zdrowie ,mamy rodziny

????????

Biuro ma wolne a my zwykli robole musimy się narażać!!!

Takatam

Czy Ikea zostanie zamknięta tak jak szkoły z powodu koronawirusa?przecież tu też jest duże skupisko osób...

Pracus
@Takatam

Nie nie zostanie ,Dzieci jak i osoby starsze są mniej odporne na wirusa dlatego zamknięto szkoly prewencyjnie.

HR
@Takatam

Biuro od poniedziałku w domu pracować będziesz.

Takatam
@HR

No to biuro A nie zwykły pracownik...A.myvto co uodpornieni?

Anonimowy...

"Ludziska"....bo, nie wiem jak takie osoby nazwać, łatwo jest kogoś oczerniać i mieszać z błotem w internecie? Prawda? ...A czemu tak jedna z drugim nie podejdzie i nie powie tego prosto w twarz tym osobą? Hm? Brak odwagi? Ciekawe czy Wy jesteście tacy idealni, otóż nie...nie jesteście, bo tacy ludzie nie istnieją. A tak po za tym jak już sie bierzecie za pisanie to radzę zajrzeć czasem do słownika lub wrócić do szkoły , bo takich błędów i bez składu zdań to nawet dzieci w podstawówce nie piszą, dorośli "idealni" ludzie, normalnie wstyd...Nie pozdrawiam.

Ojoj
@Anonimowy...

Haha do profesora miodka udać się,, tszeba,, uczyć się poprawnej polszczyzny. Śmieszna jesteś. Hahaha

Egoizm
@Anonimowy...

Bo u was jak się powie to dopiero będzie mobing totalny .brak słów do was co niektórych oj oj ale jak IKEA zamknięta zostanie zawsze można się spotkać gdzieś indziej różnie bywa .

Anonimowy...
@Egoizm

Ale jakie u nas? Jak ja nie jestem ani z pakowni ani ze stołów... wyciągam tylko wnioski z tego co jest tu pisane...

Sebastian
@Anonimowy...

Drodzy użytkownicy! Widzę, że Wasza dyskusja schodzi na boczne tory niezwiązane z warunkami pracy w firmie Swedwood Poland. Chcę zadać pytanie, które jest dla mnie istotne. Mianowicie, czy firma ta zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego?

OBSERWATOR

@Mala. Na stołach już dawno źle się dzieje, chyba wszyscy to widzą. Na pakowni też nie jest lepiej, niektóre osoby by tylko papierek i plasterek miodku wkładały i kartoniki składały, nic od siebie i jeszcze narzekają, że ciężko? To zapraszamy na stoły wieńce przerzucać!!!

...

Faktycznie wykończy. Siedziała i kleiła naklejki i papierek wkladala. Jeden dzień musiała wkładać 3 prowadnice i strasznie na robiona i biedna nie wyrabiala się ???? żałosne jest zachowanie ludzi z naszej zmiany. Ewidentnie pisze to osoba z brygady C. Czyżby zuczek raz nie postawił na lekkim i trzeba się zemścić i znienawidzić? Chłop pracuje jak każdy inny a to że zależy mu na normie to chyba normalne jak ma cały czas gadane nad głową✌ Zacznijcie ludzie żyć swoim życiem i martwić się swoimi problemami a nie na siłę szukać minusów w Zuczku. To że panią które się zwolniły wiecznie coś nie pasowało to nie jego winna. Widać że pisze to koleżanka jednej i drugiej ???? starzy ludzie a głupi

Ryś
@...

I jeszcze więcej na zwolnieniu lekarskim siedziała niż w pracy była.

@...

Taki żeś sam (usunięte przez administratora) jak ten twój żuczek Adamku

Andzik
@...

Koleżanka szerokodupna. Wywalili że ścisków a to że na pakowni przyjmą wszystko nawet takie coś bo brak ludzi. Opinie to ta pani juz dawno sobie wyrobiła.Hahaha

Moja

Fajnie jest J w grudniu daje swoim podwyżki a w styczniu dostają następne i nikt tego nie widzi

Krrrrrrzysiu

Tak zgaddam się jak jest 12 a biuro idzie na obiad to one pracują ale jak....... A później tel i fejzbuk zdjęcia i objadki wnuczki itd itp która ładniejsza i mądrzejsza wiadomo o kogo chodzi

Mala

Pani Dyrektor Moniko proszę niech Pani zabroni używania tel kom lid na stołach przeciez one nic tak naprawdę nie robią łączyne pezebieraja na zm można przebrać 1800 szt a ile one ROBIĄ KAWA PALARNIA CIASTECZKA A PRACA GDZIEŚ WYPŁATA NA KACIE 10 I TAK JEST FAJNIE

Obserwator

Oni ją zajadom dziewczyną spierniczaj z tych stołów bo zdrowie stracisz przez te wariatki .wiadomo o kogo chodzi.

Widzę
@Obserwator

Wiadomo mówiłam jej a ona nadal tam tragedia to co dzisiaj .brak słów .fajna dziewczyna pracowita a te z zazdrości ją wykańczaja i po co radość z tego karta może się odwrócić .stoly Beeeeeeee

Oooo
@Obserwator

Nie ma ludzi do pracy a wykanczaja.sami będą zapierniczac niedługo.

Milki
@Obserwator

To prawda. Z szacunku do samej siebie, uciekaj dziewczyno. Szkoda zdrowia.

Zła

Racja do puki HR z tym nic nie zrobi to tam nic się nie zmieni dziewczyna jest w stanie przez nie nie dość ciekawym bo serca nie mają same będą pracować niedługo.

BRAWO ŻUCZEK następną kobietę wykończyłeś teraz kolej na ciebie żebyś padał na ryj od roboty haha.

Grubo się mylisz gościu,jak byś (usunięte przez administratora) jak górnik to możesz podyskutuwać a w ikei pewnie jesteś pupilkiem to co możesz wiedzieć o ciężkiej robocie szczochu

A kto to?
@Gość

Jesteś starą zgorzkniałą kobietą. Od żuczka i Adama to się odczep. Do roboty się weź nieróbie albo na wcześniejszą emeryturkę wypad.

Pracus
@A kto to?

Dobrze napisane brawo.

Ogłoszenie IKEA

Jesteś osobą, która kieruje się wartościami i ma własne zdanie? To co dla innych jest niemożliwe, dla Ciebie jest zawsze wyzwaniem? Ambicja to Twoje drugie imię? Stanowiska przez nas oferowane są pełne wyzwań, pozwalają na ciągłe doskonalenie się i rozwój. Dla nas liczy się każdy człowiek - to w niego wierzymy i inwestujemy. Cenione własne zdanie ha ha zenada tak się ogłaszają kazdy człowiek o Boże brak słów.

A ci co

Tajemniczy klient

Po mojej obserwacji wynika że w firmie dzieję się źle zastanawiało nas co z ludźmi czemu ucieka ich tyle od nas .więc postanowienie zatrudnienia się jako tajemniczy klient.pogarda do ludzi.pani Moniko więcej kultury do ludzi .nie jest to pani firma .na tzw stoły również jest nie ciekawie zastanawiam się czemu wiecznie te same osoby idą na inny dział a nie po kolei .stosunek do pracowników Ukrainy traktowanie również nie podoba mi się.również z obserwacji wynika że pracownik który pracuję dłużej ma mniejsze zarobki .HR hmmm.lakiernia ciężko jak dla kobiety.naprawy na lakierni głośną bez sluchawek a mimo to BHP udaje że nic się nie dzieje.tylko jak kontrol to dziewczyny muszą opuścić te stanowisko..panowie z magazynu jedzie pan jak szalony i komórkę w ręku dziwię się że nic się jeszcze nie stało .no to do zobaczenia podziwiam wszystkie osoby co uczciwie pracują.

Jasko ;)

(usunięte przez administratora) Ja tego nie rozumiem dlaczego dla zarobków 3 tys po 10 letnim stażu Lub dla idei ? Zobaczcie ile ludzi z biura na wysokich szczeblach odeszlo Paszek Kwiatkowski ilu normalnych mistrzow i brygadzistow hahaha ogarnijcie się na parku w prawie każdej firmie na start macie 3300 i normalna atmosferę nic tylko rzucić (usunięte przez administratora) wypowiedzenie (usunięte przez administratora)

Być może

A co tam napisałeś hi hi

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.