VIVE Group

Opinie o VIVE Group

Widze cię, pilnuj się.

Wszystkie te złośliwe komentarze pisze jedna (usunięte przez administratora), która zamiast wyjaśnić sobie sytuacje wprost to pisze głupoty na "go work". Podejdź do dziewczyn i wyjaśnij co ci dolega, a nie zgrywasz kozaka, a przyjdzie co do czego i pod nosem burczysz i w poduszkę placzesz... Są jeszcze dwie zmiany i inne działy. Nie pasuje M1 to się przenieś, a najlepiej zwolnij, bo nie doceniasz z kim pracujesz. (usunięte przez administratora) to najlepsze co tą firme spotkało. Robota ogarnięta, norma zrobiona, a i pośmiać się można. Skoro wolisz, żeby ktoś stał nad tobą i tylko pier*olil "norma, norma, norma!" to już z tobą coś jest nie tak. Myślę, że gdyby nie ta załoga, to już dawno by się ta zmiana posypała. Dziewczyn powinny zgłosić te wpisy na policję, a po IP (nie jesteś anonimowa w internecie) spokojnie znajdą amatorkę (usunięte przez administratora)wpisów. Jak masz za dużo wolnego czasu na pisanie głupot, to zajmij się czymś bardziej produktywnym.

Bez przesady
@Widze cię, pilnuj się.

Akurat w vive zawsze był (usunięte przez administratora) i niestety te co mają (usunięte przez administratora) na wyższym szczeblu będą bronić tych o których się pisze. Brygadzistki powinny być za wszystkimi swoimi pracownikami a nie tylko za wybranymi. U was tam zawsze tak było jest i będzie.. Trochę profesjonalności jak na te wasze stanowiska brygadzistki i kierownicy pożal się Boże

Widzę cię, pilnuj się.
@Bez przesady

Na każdej zmianie jest ponad 100 osób. Postaw się na ich miejscu, bo nie da się traktować wszystkich po równo przy takiej ilości ludzi. Skoro tak źle, to już można prosić o przeniesienie. Myślę, że M2 jest odpowiednie dla kogoś takiego. Zero rozmów, zero muzyki, masz robić i jesteś tylko numerem ewidencyjnym. Dziewczyny są po prostu za dobre i powinny tam gnoić to pracowałoby się zdecydowani lepiej? Nikogo tu nikt nie trzyma, a w Kielcach jest wiele firm, które będą traktowały cię jak (usunięte przez administratora)

Lila

Zgadzam się

@Widzę cię, pilnuj się.

Poniosła cię fantazja widać że twoja ambicja nie sięga dalej niż poza firmę Vive .

Zadowolony

Lepiej śmiać się w pracy niż płakać ukradkiem w internecie ;)

@Zadowolony

O płaczu nikt nie mówi chyba że Ty . Faktycznie tylko śmiech mu pozostaje i donoszenie bo jak się nic nie robi to przynajmniej innym się nadgania.

M1
@Zadowolony

Śmiech to zdrowie i praca milej mija. Pozdrawiam

Xxx

Prawda

Ludzie to jakie wy macie normy? Ile wyrabiacie? Zresztą długo tu pracuję i każdy mówi, że każda zmiana wyrabia inaczej. Kierownictwo mówi że nawet po350 można wyrobić hahaa to niech staną i robią nieroby. Niektórzy cały czas po 120 sztuk robią i nikt nic im nie mówi. Ludzie opamietajcie się. Co to jest Norma Mamy umowę o pracę i pracuje się na godzinę a nie na akord a skoro na akord to ile płacą od sztuki?

NIKITA

Zależy jaki towar wyceniam Wiecej niz 150nie robię i mam to gdzieś . Kazdy chowa te swoje karteczki jakby nie wiem co to bylo.Normy powinny byc uwidocznione niech każdych widzi kto ile robi

Ktoś

Kto pytał?

Lizaczek

To już przechodzi ludzkie pojęcie. Najpierw jedna lizuska zostaje brygadzistką, a teraz nowa (usunięte przez administratora) sprowadziła sobie koleżankę że zmiany i już zaczyna ją faworyzować. Nie jest dziwne że do tej pory mieliśmy dobre wyniki na zmianie a odkąd przyszła znajoma brygadzistki nie wyrabiamy sztuk. Przypadek? Nie sądzę. Niech weźmie słabe ogniwa i je przeszkoli żeby robiły więcej a jak nie to je przeniesie na inne stanowiska. My wszystkie przeszłyśmy chrzest bojowy i byłyśmy straszone przez kierowniczkę że jeśli nie wyrobimy normy zostaniemy przeniesione na Olszewskiego, a tu przychodzi nowa i nagle spada produkcja. Nikt nie będzie tu na nikogo pracował. Jeśli ktoś się nie nadaje to sorry. Nie ma sentymentów. Za dodatkowe sztuki nikt nam nie zapłaci. I przy wystawianiu premii proszę wziąć pod uwagę kto ile robi a nie znajome ściągać i kazać na nie pracować. Takim wystąpieniem niszczy Pani atmosferę w zespole. Brygadzistka (usunięte przez administratora)też zaczynała od zbierania kartek, a potem krótszego czasu pracy, przesiadywania z kierowniczka aż do typowania na brygadzistki. Nic tak nie drażni pracowników jak (usunięte przez administratora). Proszę wyszkolić znajomą i nie ośmieszać się żebyśmy robiły dodatkowe sztuki bo ktoś nie wyrabia. Jak nas tu przenosili i przyjmowali że na tabletach mają stać tylko najlepsi a reszta na pierwszy sort lub Olszewkiego

Pedrro69
@Lizaczek

Moim zdaniem to zazdrość (usunięte przez administratora) ściska najlepiej to nic nie robić zawsze źle źle proszę trzeba się zastanowić co się chce jeśli jest praca na siłę to prostuj rury zembami w klozecie poprostu nie dowiary hrabstwo ze berzzy

Obsługa Klienta

Na wstępie, bardzo sympatyczna Pani, konkretne pytania, konkretne oczekiwania. Odezwą się. I tak też się stało. Zaproszenie na dzień próbny na 6h, umowa zlecenie podpisana. Na koniec dnia próbnego pytam, na którą przyjść jutro. Dadzą znać, zadzwonią. No i prócz przelewu za te 6h pracy kontaktu ze strony firmy nie było ŻADNEGO. Uważam, że w takiej sytuacji powinno poinformować się pracownika a nie zostawiać go beż odzewu. Pierwszy raz spotkałam się z taką nieprofesjonalne sytuacją .

Proponuję przeszkolić pracowników z rekrutacji :)

Neutron

(usunięte przez administratora) czy Pani dobrze się czuje jedni pracownicy mają robić na drugich. Nie wierzyłam jak to usłyszałam. Nikt nie będzie za kogoś pracował. Jak ktoś jest słaby to proszę go przenieść. Zgodzam się z opinią że to Pani znajoma obniża nam normę i ma zbierać kartki żebyśmy nie widziały ile robi. Za późno już zdążyliśmy to zauważyć. Proszę ja przeszkolić albo wydalić z zespołu bo my nie będziemy na nią pracować

Amigo

Ehhh

Dajcie spokój juz tym Ukraińca jak popatrzyłam na nich dziś rano to mi się płakać chciało!!! Współczuję im bardzo, bardzo .Wolnosc Ukrainiee!!!

Db

Jakoś nie widać tej ruiny...

@Db

Albo zajmujesz dobrze platne stanowisko- albo masz bardzo niskie potrzeby życiowe i moralne skoro nie widzisz problemu.

@Jo

Wymień proszę te firmy w których się tak dobrze powodzi i które są tak cudowne chętnie wszyscy tam przejdą. Jaki wpływ Ty mialaś/miałeś żeby poprawić ta ruinę? bo może tak dobrze pracowałeś że firma podupadła?

@Db

Aby szybciej i łatwiej bylo zrozumieć moja wypowiedz większości ludzi jacy tam u was pracuja- (usunięte przez administratora)postaram sie zwiezle odpowiedziec. Nie znam w rejonie tej wielkosci firmy ktora zatrudnia za najnizsza krajową,a reszte placi/lub nie w postaci roznych premi. Przy chorobowym lub emeryturze dopiero ludzie zaczynaja to rozumiec. To juz miedzy innymi pokazuje dobrobyt i dbanie o pracowników. Chcesz podyskutowac?-zapraszam na priv.

@Jo

Sprawdź jak wygląda praca u konkurencji z jednej strony praca bez umowy u jednej z konkurencyjnych firm z tej samej branży A w drugiej na własnej działalności.każda praca ma swoją specyfikę najpierw sprawdź warunki w innych miejscach A nie bazuj na zasłyszanych historiach opowiedzianych przez kolegów Jakbyś kiedyś miał własną firmę to ciekawe czy byś był takim dobrodziejem i wszystko rozdał

Ktos
@Db

Delfo,NSK,Formaster,Schmidt trzeba próbować może firmy nie idealne ale napewno lepiej zarządzane i prosperujące

@Db

Czyli jednak nie zrozumiales mojej wypowiedzi-tak jak pisalem"niski poziom wyksztalcenia":(. Pisalem o firmach podobnej wielkosci w regionie,a nie o konkurencji!!! Nie interesuje mnie na jakich warunkach zatrudnia konkurencja poniewaz piszemy o "dobrobycie"w vive ktorego tak zaciekle bronisz. To jak ja bym traktowal pracownikow to inny temat niz temat warunków w vive. A chyba piszemy o rzekomym dobrobycie jaki tam panuje-miedzy innymi dzieki unikaniu odprowazania wyrzszych skladek zus i podwyzszaniu norm pracownikom. Nie pozdrawiam i zegnam ortodoksyjnego obronce pracodawcy swojego.

Obywatel
@Jo

@Jo Nie ma co się kłócić z takim ....., pewnie pracuje w kadrach albo jest jednym z tych (usunięte przez administratora) (specjalnie taka pisownia). Oni czytają wpisy namiętnie a nawet je drukują. Trzęsą portkami jak na forum prawda wychodzi na światło dzienne. Prezes pewnie nie chce widzieć tego bałaganu, ale jak w końcu zainteresuje się co się tam dzieje to zrobi porządek. Ciekawe gdzie pan dyrektorek teraz przesiaduje jak(usunięte przez administratora). z kadr pogonili już z firmy? Pewnie u pana (usunięte przez administratora) :) (usunięte przez administratora)

Google

Hahaha (usunięte przez administratora)to powinien się wziąć za tych swoich brygadzistów i kierowników bo to nieeeeroby

Maxi Gra

(usunięte przez administratora) na Malikowie teraz to dowalily każą nie zostawiać napoczętych worków na następne zmiany albo nie zaczynać jeśli wiemy że ich nie skończymy przed końcem zmiany w związku z czym ludzie kończą już pracę godzinę lub więcej przed końcem bo po co napoczynac worek skoro go nie skończymy. No brawo super pomysł płacicie nam za osiem godzin a my będziemy robić 7 godzin lub krócej. Niech się wezmą do roboty zamiast serwować takie durne pomysły. I takie panie mają nami dyrygować. No brawo.

Joo

A mnie się Viva podoba zwlaszcxa zmiana m1 Malikowww Goraaaa!!! Pozdrawiam wszystkich!!!!

Firma w której na jednego pracownika przypada 3 managerów.....ogólnie praca na vtro 2/10 Po paru latach tam spędzonych każda inna praca jest lekka i przyjemna

Przesiąknięty smrodem

Najgorsza Robota na całej Vive a (usunięte przez administratora)od lat nic z tym nie zrobił myśli tylko o tym jak wyprowadzic siano z firmy a ludzie dalej się trują za najniższą krajową.

Były pracownik Clif

Pracowałem tam wiem coś o tym. Gdy (usunięte przez administratora)lub ktoś z sanepidu wchodz na hale oczywiście po wcześniejszym powiadomieniu o kontroli hala jest sprzątana wyłączane są wszystkie głośne i śmierdzące maszyny.

Vivka

Witam. Czy karty Edenred dla dzieci maja wszyscy w takich samych kwotach zasilone? U nas jedni mają na 400zl drudzy na 530 zł. Od czego to zależy.? Na Malikowie.

Masakra
@Vivka

????‍♀️

In
@Masakra

Po pierwsze to karty dla dzieci były uzależnione od dochodów i jedni mieli 50 a drudzy 60zl. A dla pracowników były przyznane talony w różnych kwotach również zależnych od dochodów.

@In

No to już teraz wiadomo skąd te różnice. Dla mnie to logiczne że kwoty nie będą takie same, bo niby dlaczego? Można mieć 1 dziecko a można 5, można pracować miesiąc albo 10 lat.

Tolkos
@Vivka

A u nas tylko po 50 i 80zl.

Zainteresowana

Witam, Pytanie do osób pracujących na sklepach. Chciałabym podjąć współpracę z tą firmą (chodzi mi tu głównie o prace na sklepach) udzielibyście rzetelnej informacji jak się Wam pracuje w tej firmie?

Źle
@Zainteresowana

Źle wyglada współpraca, pracowałam tam 2 lata temu i musisz być 15 minut przed praca kończysz praca w soboty i nieraz niedziele za darmo dopóki towaru się nie rozłoży nie masz prawa wyjść bo nagana wiec przygotuj się ze 8 godzin to tylko na papierku jest oczywiście najniższa krajowa + premia nikogo nie interesuje zapłata za godziny nadliczbowe jak masz wybór wybierz coś innego

Zainteresowana
@Źle

Dla mnie 15 min przed praca to nie problem ;) jak to niedziele za darmo ??? Za rozładunki towaru nie macie płacone ? Ja Słyszałam, ze rozładunki są płatne w zależności od wykonywanej czynności

@Źle

Miesiąca bym tam nie spędziła jakbym miała robić coś za darmo. Co to ma znaczyć? 8h pracuje i mnie nie ma, umowa jest święta!

To jak dla
@Zainteresowana

To jak dla Ciebie 15 min przed praca to nie problem to i praca w niedziele za darmo pewnie tez nie wiec śmiało aplikuj, najlepiej odrazu weź córki koleżanki bo dużo takich tam trzeba …

Agulala
@Zainteresowana

Praca w sklepie ciężka. Owszem trzeba się narobić, kasa, magazyn, sklep do układania, promocje, ciągle zmiany w systemach sprzedaży ale wszystko do przetrwania. Jeśli lubisz ludzi i Mode dasz radę.

Ooo

Widzę że ktoś wreszcie tez to zauważył jak 2 młodych się obija!!! Pan z Ukrainy to boje rekordy i nikt nie widzi masakra jakas

Paulina

Czemu tego gdzieś nie zgłosicie tylko wypisujecie na forum? Czekacie na jakąś tragedię czy co?

@Paulina

Ciekawe gdzie się podziały wpisy o zachowaniu się w pracy niektórych brygadzistów? Coś komuś się nie spodobało? To zapewne z troski o opinię firmy!

Odkażony
@112

Dokładnie to nie spodobało się dyrektorowi, bo jak wiadomo brygadziści są teraz nieskazitelni, niezawodni, empatyczni, nastawieni pozytywnie do pracy z ludźmi odkąd jeżdżą na szkolenia do Warszawy.

@112

Skąd ja mam to wiedzieć? Mnie nie pytaj. Pewnie usunęli. A co dokładnie tam pisano?

Qqw
@Paulina

Niezbyt pochlebne opinie o niektórych brygadzistskach Głównie o ich zachowaniu wobec ludzi No cóż mają zarządzać to nie pracują-rządzą Nikt ich nie kontroluje Zharmonizowane są z kierownictwem więc nie dziwi nic Niektóre z nich powinny mieć płacone dodatki za fukcje detektywa podglądacza i podsluchiwacza ,schowanego za wózkiem, uważnie słuchającego rozmów pracowników Jest o czym pogadać z innymi brygadzistami

Wie może ktoś kiedy są wysyłane na meila pity

Nieznajoma

Hej wie ktoś może kiedy będą wysyłane meilem pity

xD

Hej . Ma może ktoś numer do kadr ? :)

2022

Wszystkiego Najlepszego z okazji nowego roku Dla Całej załogi VIVE TEXTILE RECYKLING

Omega

Lumpexy będą wszystkie zamknięte to przecież największa zaraza w Kielcach szukajcie nowej pracy - (usunięte przez administratora)

@Omega

Lumpexy padają jak Muchy. !!!!!

Diablo
@Omega

Które? Bo w kielcach wznawiają działalność i nikt jakoś nie pada!

Loki
@Diablo

Kiedy otwieraja i gdzie ?

Był sobie lumpex .

Ela
@Omega

masz rację nie daje rady.

Tom
@Omega

Jasne.. Czy w czasie pandemii większość ludzi się wzbogacila?... ???????? Liczę że zlikwiduje się brak myślenia logicznego...

Nexsia
@Omega

Ma racje nie daje rady!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE Group?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 24 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Group?

Kandydaci do pracy w VIVE Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Group