VIVE Group

Opinie o VIVE Group

Kasia23

Dzień dobry (usunięte przez administratora) jest wredna i niedostępna dla ludzi .jej wyraz twarzy mówi dużo o niej .atmosfera z nią na zmianie jest niemiła

@Kasia23

Kasia232 jeśli masz uwagi do pracy, podziel się nimi z Zespołem HR - HR@vive.com.pl. Chcielibyśmy z Tobą o tym porozmawiać, aby poznać szczegóły. Pozdrawiamy, Zespół HR

Mi

Witam, Czy jest możliwość pracy na pół etatu 4h dziennie?

@Mi

Witaj Mi, pracujemy w systemie 2 zmianowym, po 8h dziennie. Jeśli masz jednak dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu - HR@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Z 1

Jak tam pensja po urlopach?

Anonimek45

Witam (usunięte przez administratora) jest niemiła kto nowy chce orac ludźmi i ośmiesza przy wszystkich .uważam że nie nadaje się na brygadzistke tylko tyrana do wojska

@Anonimek45

Jeśli masz zastreżenia do pracy brygadzistów, daj nam poznać swoją opinię. Jesteśmy otwarci na uwagi ze stony pracowników i z całą pewnością Cię wysłuchamy. Napisz do nas na adres HR@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Obsługa Klienta

Na wstępie, bardzo sympatyczna Pani, konkretne pytania, konkretne oczekiwania. Odezwą się. I tak też się stało. Zaproszenie na dzień próbny na 6h, umowa zlecenie podpisana. Na koniec dnia próbnego pytam, na którą przyjść jutro. Dadzą znać, zadzwonią. No i prócz przelewu za te 6h pracy kontaktu ze strony firmy nie było ŻADNEGO. Uważam, że w takiej sytuacji powinno poinformować się pracownika a nie zostawiać go beż odzewu. Pierwszy raz spotkałam się z taką nieprofesjonalne sytuacją .

Proponuję przeszkolić pracowników z rekrutacji :)

Aktualność
VIVE GROUP – DZIŚ WSPÓLNIE ZMIENIAMY JUTRO

Dzięki wieloetapowemu procesowi sortowania tekstyliów dajemy im drugie życie. W sklepach VIVE Profit. W aplikacji e-vive. Pod postacią innowacyjnego kompozytu tekstylnego VIVE Texcellence. Eksportując do ponad 70 krajów na świecie. Ponad 2000 naszych pracowników codziennie z zaangażowaniem i pasją buduję lepsze jutro.

Czy to prawda że zabierają dodatek do urlopu?

Dziękujemy za komenatarz! Zapraszamy na dyżur kadrowy we wtroki 12-16, środy 8-12, czwartki 8-12 oraz piątki 8-16 przy Recepcji Głównej. Chętnie odpowiemy na każde zadane pytanie, aby każdy mógł rozumieć zasady naliczania wynagrodzeń w VIVE Group. Miłego dnia, Zespół HR

Anka
@VIVE Group

A dlaczego nie można rozmawiać o wynagrodzeniu tutaj, przecież po to jest ta strona, w kadrze nie powiedzą że ucinają premie o byle co. Taka firma w ktorej sie haruje a wynagrodzenia takie słabe, może chociaż na paliwo na dojazdy do pracy firma by dofinansowała pracownika, bo większość osób mieszka we wsi kilkanaście kilometrów albo gdzieś za lasem i musi dojeżdżać bo tam pracy nie ma.

Zmiana

Czy się zastanowiliście dlaczego po wekendzie spadła produkcja ?.Nie możemy być przemęczeni , przecież musimy pracowac na wszystkie wyższe nie potrzebne sztuczne stanowiska.

@Zmiana

Witaj, dziękujemy za pozostawienie komentarza. Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie i konstruktywną krytykę. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami swoimi uwagami w tej sprawie, prosimy o kontakt pod adresem - hr@vive.com.pl. Miłego dnia, Zespół HR

Była Pracownica

Witam czy jest możliwość ponownego przyjecia po zwolnieniu dyscyplinarnym gdzie mineło 1.5 roku z powodu nieobecności?

@Była Pracownica

Dzień dobry, każda sytuacja jest inna, dlatego każda wymaga indywidualnej analizy. W tym celu zapraszamy do kontaktu z Zespołem HR - hr@vive.com.pl Miłego dnia, Zespół HR

Aktualność
Kolejni uczniowie z dyplomem ukończenia praktyk.

Z praktykami uczniowskimi spotkał się na pewno każdy z nas – jeśli nie w praktyce to na pewno w teorii.
Jako, że ostatnio obchodziliśmy Światowy Dzień Umiejętności Młodzieży to chcemy się pochwalić naszą współpracą z Niepublicznym Technikum Zawodowym AWANS, dzięki której 5 uczniów, którzy kształcą się na kierunku Technik Logistyk, odbyło praktyki w VIVE Logistic Services.
Działając z pasją, wszyscy uczestnicy praktyk zakończyli je pozytywnie, otrzymując pamiątkowe dyplomy. Dzięki owocnej współpracy i zaangażowaniu Zespołu HR oraz całego zespołu VIVE Logistics, przyczyniliśmy się do kształcenia młodego pokolenia logistyków!
Kto wie, może drogi praktykantów i VIVE jeszcze się kiedyś skrzyżują.
Tymczasem, dziękujemy im za ten owocny czas i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!
Stary pracownik pracujący 10

Proszę o docenienie pracowników pracujących wiele lat, takich pracujących np 5 lub więcej Nie powinno być raczej że przychodzi do pracy nowy pracownik młody 20 lat i zarabia więcej niż taki co pracuje tutaj 10 lat. Widzę że odpisujecie Państwo na każdą opinie dlatego piszę tego posta . Pozdrawiam

@Stary pracownik pracujący 10

Dziękujemy za dodanie komentarza. Każda opinia jest dla nas ważna, cenimy sobie każdą wiadomość. Abyśmy mogli jednak odnieść się do opisanej przez Ciebie sytuacji, musimy poznać więcej szczegółów. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, napisz do nas na adres - HR@vive.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR

Czy coś wiecie na temat dodatku do urlopu ?.Podobno już nie ma.

Dziękujemy za dodanie wpisu! Odpowiedzi na pytania dotyczące wynagrodzeń (bądź składników wynagrodzeń) za pracę znajdziesz w Dziale Kadr i Płac. Przypominamy, że dyżury kadrowe odbywają się we wtroki 12-16, środy 8-12, czwartki 8-12 oraz piątki 8-16 przy Recepcji Głównej. Gorąco zapraszamy! Pozdrawiamy, Zespół HR

Witam, czy na stanowisko "Technik - Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu " wymagane jest doświadczenie, jak wygląda praca na tym stanowisku?

@Paweł

Paweł, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem HR - HR@vive.com.pl. Rekruter, który zajmuje się tym procesem rekrutacji z chęcią wyjaśni Ci zakres obowiązków oraz przedstawi warunki pracy. Miłego dnia, Zespół HR

Red

Witam. Wysyłam co jakiś czas cv na ofertę pracy na pracownika produkcji i nikt się nie odzywa, choć ogłoszenia są ponawiane. Jaka może być przyczyna? Potrzebują pracownika z doświadczeniem?

@Red

@RED gorąco prosimy o cierpliwość, proces rekrutacji często jest procesem długotrwałym z uwagi na ilość kandydatów. Rekruterzy każdego dnia spotykają się z dużą ilość kandydatów, umawiając ich na indywidualne spotkanie. Jeśli jednak będziesz chciał z nami o tym dokładniej porozmawiać, prosimy napisz do nas na adres - HR@vive.com.pl. Miłego dnia, Zespół HR

Kaczka09

Witam, Chciałam zapytać ile jest w stanie zarobić osoba świeżo przyjęta? Czy jest szansa na wyciągnięcie 3200 ?

@Kaczka09

Jeśli jest to osoba młoda do 26 roku życia to tak.

@Kaczka09

Witam, Zapraszamy do kontaktu z zespołem HR - HR@vive.com.pl, który na spotkaniu odpowie na wszystkie zadane pytania i przedstawi więcej szczegółów dotyczących pracy w firmie Vive. Miłego Dnia Pozdrawiamy Zespół HR

Szymon

Praca w Vive jest ciężka. Osoby młode dostają lżejszą pracę a starsi cięższą. Jeśli masz wiek 30+ nic nie osiągniesz Polityka Vive.

@Szymon

Dziękujemy za komantarz. Jeśli chcicałbyś opowiedzieć nam więcej szczegółów, proszę napisz do nas - HR@vive.com.pl. Każda opinia jest dla nas cenna i z pewnością skontaktujemy się z autorem każdej wiadomości, aby porozmawiać o zgłoszonej sprawie. Do usłyszenia, Zespół HR

Warto składać CV? Jako mężczyzna są szanse na zarobienie 4? Prawda jest to ze w czasie pandemii zarząd zmusił pracowników do bezpłatnego urlopu lub zwolnienia ?

@Nowy

Nie ma najmniejszych szans na zarobienie na rękę 4 tys. W czasie pandemii zarząd nie zmuszał nikogo do podpisywania bezplatnych urlopów ale wystosował taką prośbę. Większość pracowników podpisała takie urlopy w formie wsparcia dla pracodawcy i wspólnego ratowania firmy a tym samym miejsc pracy.

@Nowy

Dziękujemy za pozostawienie komentarza! Odpowiedzi na pytania dotyczące wynagrodzenia najlepiej szukać u źródła, czyli w Zespole HR - HR@vive.com.pl. Jeśli chcesz wiedzieć czy warto składać CV - skontaktuj się z nami i sam sprawdź. Miłego dnia, Zespół HR

Szczęściarz

Dla ratowania miejsc pracy, a zwalniali tych którzy odmówili podpisania wniosku. Brak sensu w twojej wypowiedzi.

@Szczęściarz

Uważamy, że najlepiej zapytać u źródła. Jeśli chciałbyś zdobyć więcej szczegółów o tamtym, trudnym czasie - napisz do Zespołu HR - HR@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Witam, zastanawiam się nad złożeniem CV na pracownika produkcji. Chciałem zapytać czy stanowiska raczej zdominowane przez kobiety czy faceci też pracują? No i generalnie zatrudniają każdego czy jest jakaś selekcja? Pozdro.

@Nowy

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się szczegółów związanych z ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszym działem HR - HR@vive.com.pl. Na rekrutacji dokładnie przedstawiona jest specyfika pracy oraz oferta. Dodatkowo, podczas spotkania rekrutacyjnego, każdy kandydat ma możliwość zobaczenia jednej z hal produkcyjnych. Oferujemy pracę zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zapraszamy do kontaktu. Miłego dnia, Zespół HR

Prasy

Jestem już zmęczony tym co się dzieje a raczej się nie dzieje Nic. (usunięte przez administratora) nie potrafią naprawić komina ani kraciaka albo po prostu im się nie chce a my pchamy te pozapychane koła i zepsute 80 % kominów które po naprawie są tylko pomalowane. CZY KTOŚ SIĘ WKONCU ZA TO WEŹMIE?!!!

@Prasy

Jesteśmy otwarci na wszelkie opinię oraz konstruktywną krytyke. Chcialibyśmy poznać szczegóły, aby móc dokładnie poznać opisaną przez Ciebie sytuację. Jeżeli chciałbyś opisać swoje uwagi i spostrzeżenia, które mogą Cię niepokoić, to możesz to zrobić pod adresem HR@vive.com.pl Miłego dnia, Zespół HR

Ok
@VIVE Group

Ok.

Kns

Chciałem napisać co myśle ws pani J(brygadzistka dodatków).Jeżeli faktycznie zostaje zdegradowana to jest to ŻAŁOSNE.Ona zaangażowaniem wiedza i doświadczeniem bije wszystkich brygadierów na głowę.Takiego braku szacunku dla osoby która jest w tej firmie od początku i oddała wam swoje najlepsze lata nie mogę sobie wyobrazić.Trzymaj się pani(usunięte przez administratora).pokaz im ze jako jedyna z brygadzistów Ty jedyna możesz faktycznie pracować na produkcji

Pracownicy
@Kns

Dokładnie dokładnie. Nawet my pracownicy potrafimy ja docenić. Niestety nie nasz Pracodawca. Jeśli masz za duzo wiedzy i zaangażowania to znaczy że trzeba cię usunąć bo jesteś zagrożeniem. Przy takim doświadczeniu bardziej widać głupotę niektórych decyzji.

@Pracownicy

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, a także merytoryczny dialog. Obecnie wprowadzamy modyfikację w zakresie organizacji pracy zmianowej. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu są trudne. Wpływ na obecną sytuację ma wiele czynników, które nie zawsze są zależne od pracodawcy. Jeżeli chciałbyś opisać swoje uwagi i spostrzeżenia, które mogą Cię niepokoić, to możesz to zrobić pod adresem HR@vive.com.pl Miłego dnia, Zespół HR

XXX
@Kns

Masz rację, jest to żałosne i cios poniżej pasa. Brak poszanowania dla pracownika. Przypomnę tylko czas pandemii, kiedy to pracownicy wspierali pracodawcę bezpłatnym urlopem, w druga stronę czyli wsparcia pracownika przez pracodawcę to jednak nie działa widać to na przykładzie właśnie Pani J. Przykre to ale prawdziwe.

@XXX

Dziękujemy Wam, czyli naszym pracownikom za wsparcie w tak trudnym okresie jakim był okres pandemii. Wiele decyzji i zmian jakie podjęliśmy w ostatnim czasie, nie były zależne tylko i wyłącznie od nas – firmy Vive. Dodatkowo wpływ na to miało wiele innych czynników. Zdajemy sobie sprawę, że zachodzące w organizacji zmiany są dla wielu osób niełatwe. Pozdrawiamy, Zespół HR

Urszula
@Pracownicy

Serio zwalniają gdy ktoś ma doświadczenie i wiedzę? Ale na jakiej podstawie formalnie, jaki powód podają? To nie lepiej taka osobę właśnie wzmacniać i dać pole do działania? Ile osób w ten sposób zwolniono?

PYTANIE

Chciałbym się dowiedzieć i to tak ba 100% kiedy urlop np na Malikowi?

@PYTANIE

Odpowiedzi na to pytanie najpewniej udzieli bezpośredni przełożony, który posiada tą wiedzę. Zapraszamy również do kontaktu z Zespolem HR - HR@vive.com.pl, tam również uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie. Pozdrawiamy, Zespół HR

Jtvt

Całej górze radzę dokładnie przyjrzeć się Pani kierownik w sklepie w Bielsku-Białej.

@Jtvt

Jeśli będziesz chciał podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, to możesz to zrobić pod adresem HR@vive.com.pl, Dzięki Tobie będziemy mogli działać skuteczniej. Pozdrawiamy, Zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE Group?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 24 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Group?

Kandydaci do pracy w VIVE Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Group