VIVE Group

Opinie o VIVE Group

Lola

Czym różnią się poszczególne hale na Olszewskiego, na której jest lepiej pracować ?

Ktos
@Lola

Atmosfera pracy i kadra zarządzająca

Gal anonim

Projekt E-vive czym tak się chwalił ostatnio jeden z menagerow na FB to kompletna porażka. Zdjęcia wykonywane niechlujnie , ceny brane z kosmosu . W sklepie marka Lidlowska wyceniona na 100 złotych a nowa można kupić za 45 złotych . Jeśli ciuchy wyceniają osoby które nie znają się na markach to na co możemy liczyć

Ktos
@Gal anonim

Skoro osoby pracujące na pierwszym procesie muszą znać marki to również na pozostałych procesach również powinno się tego wymagać.Z drugiej strony nikt nie jest nieomylny.Zgodze się że w niektórych przypadkach cena nie jest adekwatna do marki.Zdjecia no cóż nie każdy się rodzi z aparatem w rekach

@Ktos

Wydaje mi się że pierwszy proces nie wycenia towaru tylko dwa pozostałe .

Gal anonim

Chciałbym odnieść się do Vive na Malikowie : Jakiś czas temu powiedzieli że wszystkie urlopy zostały anulowane bo jest dużo pracy i nie można chodzić na wolne. Można było zauważyć wtedy zasadę równy i równiejszy. Cały czas obserwowanie na kamerach i robienie fotek bo ktoś stanie na 3 minuty. Masz robić normę a najlepiej dużo ponad bo wtedy będziesz doceniony ( nie wiem czym bo pensje są porażka) . Brak szacunku do drugiego człowieka , i cały czas mówienie że jak nie chcesz pracować to wiesz gdzie są drzwi. KIEROWNICTWO PANATTONI OBUDZCIE SIE BO TE CZASY JUZ DAWNO MINELY A LUDZIE NIE BEDA SIE TRZYMAC TEJ FIRMY BO W CHWILI OBECNEJ SA W VIVE NAJGORSZE ZAROBKI. Mam nadzieję że wkoncu prezes Servas poświęci swój czas i poobserwuje jak wygląda praca na Malikowie na tzw: M Może wtedy nastał by porządek ponieważ prezes dużo nie wie i daje wolną rękę . Porażka na tych M na panattoni

Sama prawda

Największym hitem tam na Malikowie na zmianie M3 to i tak była Brygadzistka płaczącą i panikują a gdy podczas strajku który zrobili pracownicy ona płakała i lamentowała.. No jaja na kółkach normalnie. Dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci. Może po prostu psychiatra się o kłania ???? Zarabiają o wiele więcej niż normalni pracownicy a my mamy z tego psie pieniądze.. Niedowierzanie co tam się dzieje. Teraz tą firmę to powinni plugiem zaorać bo co się tam dzieje to jest nie do opisania.

Vi
@Sama prawda

Weź się za robotę a nie (usunięte przez administratora)w stołek w domu xD

Jestem z wami
@Vi

Hahahaha jak ktoś myśli że jest wszechwiedzący to aż dech w piersiach zapiera xddd (usunięte przez administratora)

Mejdej
@Vi

Może tobie też psychiatra potrzebny bo nikt normalny ba takim forum ' xdd' nie pisze. Widać że zerowy poziom inteligencji u cb jak i w calej firmie ????

Obsługa Klienta

Na wstępie, bardzo sympatyczna Pani, konkretne pytania, konkretne oczekiwania. Odezwą się. I tak też się stało. Zaproszenie na dzień próbny na 6h, umowa zlecenie podpisana. Na koniec dnia próbnego pytam, na którą przyjść jutro. Dadzą znać, zadzwonią. No i prócz przelewu za te 6h pracy kontaktu ze strony firmy nie było ŻADNEGO. Uważam, że w takiej sytuacji powinno poinformować się pracownika a nie zostawiać go beż odzewu. Pierwszy raz spotkałam się z taką nieprofesjonalne sytuacją .

Proponuję przeszkolić pracowników z rekrutacji :)

Załamka

Dokładnie mam takie samo zdanie,(usunięte przez administratora) Wszystko co słyszałam o tej firmie się potwierdziło … Pracownicy ogólnie mili,ale „góra” tragedia zero empatii i wyzysk ????????????????

pracownik2

i znowu bogate wynagrodzenie ;/

Pracownik prasy

Koło prasy to nawet nie stałeś ;)

Ktosiek

Ktòra to taka placzliwa,emocjonalna i przejeta swoją rolą brygadzistka?

M3
@Ktosiek

M3 jak robisz nazwisk pisać nie muszę

Niezdecydowana

Może mi ktoś powiedzieć,kiedy są zazwyczaj wypłaty?? Proszę nie piszcie do 10,tylko statystycznie kiedy?? Bo wszyscy straszą mnie,że nie dostanę wypłaty z powodu zbyt wczesnego l4????????

Jaga
@Niezdecydowana

Do 10 ale teraz będą pewnie 8 bo 10 jest w niedzielę

@ja

Czyli twoja też ????????????

Papi

Witam. Praca na stanowisku Menedżer Regionalny w VIVE Textile Recycling. Może ktoś podzielić się informacjami odnośnie pracy w tej firmie? Jaka atmosfera w pracy, kwestia wynagrodzenia, jakie konkretnie narzędzia do pracy są do dyspozycji i ewentualnie inne na które warto zwrócić uwagę. Każde informacje mile widziane i pomocne. Pracowałem ponad 18 lat w branży telekomunikacyjnej (operator +) i zastanawia się nad kandydowaniem na to stanowisko.

Praca

(usunięte przez administratora) Oprócz tego lubi obserwować pracowników żeby donieść komu trzeba Czyżby ujma dla firmy? Przecież takich potrzeba przynajmniej w tym zakładzie pracy chociaż z daleka czuje się smrodek (usunięte przez administratora)

Annnn
@Praca

A ja proszę (usunięte przez administratora)o przyjrzenie się co wyprawia (usunięte przez administratora). Jak odnosi się do innych osób. Brak szacunku. Wyzwiska,czy tak powinna zachowywax się ,brak szacunku do innych starszych osób. Kasia o tym wie i nie reaguję. Poważny temat

A poprzednia była jeszcze lepsza Robiła co chciala i była sobie jak pączek w maśle Z ludzi też robiła baranów i nieukow A wszystko to działo się za pozwolenim kierownika M Dobrze że to towarzystwo zostalo rozdzielone Teraz pod innym kierownikiem trochę inaczej

Benek

Nie tylko złoto

Benek

Brygadzistka powinna dawać przykład

Jagna
@Benek

Sam pewnie wynosisz i boisz się że Ci zabraknie????

Sobota
@Benek

Ile płacą za sobotę bo są 2 wersję 150zl i 260zl która prawdziwa??

Z3

Pracownik Magazynu
@Z3

220 netto

Kns

Gratuluję pomysłu z wynajęciem hali żeby pracownicy mogli pograć w piłkę i siatkę. Szkoda tylko że godziny wykluczają udział pracowników sortowni. No ale menagery czy dyrektory sobie pograja

Serwer

Zobaczymy za kilka lat jak ludzie będą chorować po tych " szczepieniach "

Ja po masce dostałam grzybicy nosogardzieli 3 miesiace leczenia szok.

Luis

Darmowe antykoncepcyjne szczepienia o co Ci CHODZI ?

Kns

Po co wpisujecie te swoje wypociny o szczepionkach tutaj? Opinie o vive a nie wasze przemyślenia tu powinny byc

Pracownik HR

Gdyby taka sytuacja miała miejsce będę pierwszym pracownikiem który składa wypowiedzenie podejrzewam za 50 % ludzi zrobi to samo.

Dyscyplinarna20

Jak chcesz pracować w takim współczesnym (usunięte przez administratora)pracy, jeśli pragniesz, by stosowano wobec Ciebie (usunięte przez administratora) by zwolnili Cię dyscyplinarnie drogą mailową bez uprzedzenia, każąc ci wcześniej zdać odzież roboczą i kartę zapraszam do zatrudnienia się w tej firmie. To nie zakład pracy dla porządnych ludzi, tylko (usunięte przez administratora) którym szkoda butów sobie ubrudzić. Jeszcze próby, kombinacje, żeby nie wypłacić ci wynagrodzenia za przepracowane dni. Żenada. Nie spotkałam się nigdy z takim czymś. Czytajcie opinie zanim tu się zatrudnicie.

Irka
@Dyscyplinarna20

Z jakiego powodu dyscyplinarka?

Lidka
@Irka

Porzucenie pracy

Irka
@Lidka

A na czym polegało kombinowanie z wynagrodzeniem oddali ci chociaz? I po jakim czasie?

Karol

Witam, czy jest tu ktoś kto obecnie pracuje lub pracował na stanowisku kierowca transportu wewnętrznego. Jestem zmuszony przynajmniej na rok czasu szukać pracy na miejscu. Widzę że od dłuższego czasu jest ogłoszenie o naborze. Chciałem uzyskać kilka informacji o warunkach pracy. W środowisku krążą bardzo niepochlebne opinie na temat kierownika i niektórych osób z zespołu oraz nie do końca jasnych warunkach finansowych. Mógłby ktoś się odnieś i jaka jest prawda? Z góry dzięki.

Zmuszony
@Karol

Ogólnie w tej firmie pracują tylko osoby które są zmuszone do pracy na miejscu, więc jesteś idealnym kandydatem

A na Olszewskiego na Z1 parę osób przekupili dodatkową premią 200zl brutto.

Tak

Tak na Malikowie

Pensje

Róbcie dalej tak samo ponad norme to bedzie jeszcze gorzej z pensjami, im wiecej jest robione tym mniejsze wypłaty

Pracownica
@Pensje

A skąd wziąć kasę na pokrycie kosztów różnych dziwnych nietrafionych pomysłów? No chyba nie ze swoich niezłych wynagrodzeń? Od zwykłych pracowników prawda? Tak najprościej

Z1

Z pensjami to my sie cofamy.... 2 lata temu mialam lepsze wynagrodzenie.... To jakas porażka

@Z1

W jakiej wysokości macie premie ? To co widnieje na moim pasku jest jakimś nieporozumieniem. 31 %. Praca na trzy zmiany, to jakaś tragikomedia

Co miesiąc o 1 lub 2 % mniejsza premia niedługo dojdziemy do podstawy.

Malików

Słyszałam ze kilka osób ma przejsc z malikowa na olszewskiego czy to prawda i od kiedy?

...

Ja nie wiem.

Poddany i posłuszny
@Malików

Tak to prawda. Dokładnie 30 osób od września.

Pani
@Malików

Tak od poniedziałku przechodzą parę osób

Wacuś
@Malików

Prawda, ale przechodzą od poniedziałku na Rome (50 osób).

@Wacuś

A czy to prawda że w połowie września ma być zebranie i ci co przeszli na malikow wracają na Olszewskiego?

VIVE

Co chwila jakieś zmiany które są coraz gorsze.

@VIVE

Dzieki za info ten Malikow to odpoczatku był nie wypal ojjjj zmiany na gorsze, to pradwa

????

To jest śmieszne. Nie nowi kierownicy, brygadzisci. Stare wygi. Ludzie którzy się nie sprawdzili. Tylko układy ???? Jesteś z rodziny, jesteś kimś w tej firmie. Jesteś znajomym dyrektor to choć byś był nieudacznikiem to będziesz kimś. Sprzedaj się a awansujesz ????

Albo I tak

Pośredniaku
@Malików

Ja słyszałem że mają być tylko dwie zmiany trzecia do domu. Skoro połowa ludzi po przejściu na Malików robiła tyle samo co komplet to po co tylu ludzi. Pozdro z Kolberga.

benek
@????

Najwidoczniej skoro brygadziści wraz z kierownikiem na oczach pracowników wynoszą złoto i co cenniejsze fanty

Upocony
@Pośredniaku

Odeszło 35% na Malików a przerób jeszcze większy brawo panowie i panie oby tak dalej.

@Upocony

Ale za to jaka jakość?

Hmm

Ciekawe co te (usunięte przez administratora)przez ten wolny czas knują

….

Ludzie, dlaczego macie odwagę pisać takie rzeczy anonimowo, a nikt nie ma (usunięte przez administratora), żeby powiedzieć tego w twarz temu brygadziście, kierownikowi czy komuś tam? Co z wami? Masakra…. Żenujące. Pisze się „ówczesnym”.

….

Jesteś strasznie małym i słabym człowiekiem wyzywając innych przez internet. Ciekawe czy w prawdziwym życiu tez taki/taka jesteś, czy tylko cwaniakujesz w sieci. Zero konstruktywnej opinii czy krytyki. Pozdrawiam i życzę sukcesów w realnym świecie!

ręka ręke myje
@….

jesteś poganiaczem twoja opinia jest tyle warta co ludzie twego pokroju wstań i idź na produkcję to zobaczysz co to praca bo od tego siedzenia wam w (usunięte przez administratora) ch się przewraca. I się nie ośmieszaj.

@ręka ręke myje

Twoja postawa i Twoja osoba jest coraz bardziej żenująca. Nie wiesz kim jestem, co robię to się nie odzywaj i nie oceniaj. Wyjdź zza komputera i przedstaw się z imienia i nazwiska (pójdę w ślad za Tobą) to może porozmawiamy dalej, póki co szkoda czasu na dalsza dyskusję.

Kns

Czy wy naprawdę nie macie nic innego do roboty niż wypisywać tutaj te bzdury? Robota jak robota ludzie jedni normalni inni (usunięte przez administratora)Jak w wszędzie. Robimy 8h i wracamy do naszego życia. Przecież to takie proste

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE Group?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 24 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Group?

Kandydaci do pracy w VIVE Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Group