VIVE Group

Opinie o VIVE Group

alina

Zwykli pracownicy nie mają możliwości dorobić w weekendy, a dysponenci oczywiście przychodzą trochę się pokręcić i kasa wpadnie. kiedyś było dla wszystkich chętnych, teraz dla wybranych.

@alina

Masz możliwość dorobienia na 16 grudnia potrzebni są chętni na 1 zmiane????

@Z1

Zamiana dnia urlopu za dzień pracy ,a nie dorobek.

Vivnik

Kiedy będą wypłacać wczasy pod gruszą?

Św mikołaj

Jak tam prezenty dla dzieci na mikołaja ?

Mikołaj hohoho
@Św mikołaj

50 zł na dziecko. Malutko ale zawsze coś. Nie będzie nawet poczęstunku wigilijnego z powodu ludzi którzy lękają się zmyślonego co idą.

Hoho
@Mikołaj hohoho

50 zł na karcie prezentowej?

Hoho

Poważnie?

Związki zawodowe

Ludzie czy jest możliwe by w firmie znalazł się ktoś kto mógłby założyć związek zawodowy, pracuje tu ponad 2 tys ludzi, ktoś musi się wreszcie znaleźć na tyle odważny by je stworzyć, my tez chcemy swojej TARCZY !!!

Obsługa Klienta

Na wstępie, bardzo sympatyczna Pani, konkretne pytania, konkretne oczekiwania. Odezwą się. I tak też się stało. Zaproszenie na dzień próbny na 6h, umowa zlecenie podpisana. Na koniec dnia próbnego pytam, na którą przyjść jutro. Dadzą znać, zadzwonią. No i prócz przelewu za te 6h pracy kontaktu ze strony firmy nie było ŻADNEGO. Uważam, że w takiej sytuacji powinno poinformować się pracownika a nie zostawiać go beż odzewu. Pierwszy raz spotkałam się z taką nieprofesjonalne sytuacją .

Proponuję przeszkolić pracowników z rekrutacji :)

Jak tam wasza wypłata?

Byla

Wypłata była za wiele to o niej powiedzieć nie można, pracujemy więcej jak rok temu a pieniędzy sporo mniej !!! Do tego według planów bedziemy z każdym miesiącem mniej zarabiać jeśli nie wyrobimy norm !!! Ciekawe kiedy zaczniemy zarabiać mniej niż minimalna , bo chyba do tego vive zmierza...

Zwiazki

A kto odważny się do nich zapisze ??

Czu ma ktoś numer do kadr ?

Obcy
@pracownik

Mam telefon do dyrektorki kadr... chcesz?

Ziutek

Zacznijcie w końcu myć te kontenery na bazie,tak ciężko zrobić myjkę i kogoś na niej zatrudnić?przecież to jest wasza wizytówką niema brudniejszych zestawów w świętokrzyskim, nigdzie takich brudasów w uni nie ma,szkoda że mandatów za to nie sypią.

Ciuchy
@Ziutek

A ciuchy po tych sortach to tez w lepszym stanie nie są ...

Pracownim
@Ciuchy

Ciekawe w jakim stanie ty jesteś? Widocznie nie jest tak źle skoro 2 tys ludzi tu pracuje.

Wstyd

Gratuluję Państwu obsługi kontrahentów na miarę XXI wieku. Od 40 minut próbuję dodzwonić się pod jakikolwiek Państwa numer telefonu podany na stronie internetowej chcąc jako potencjalny nowy klient uzyskać kilka informacji i absolutnie nikt pod żadnym numerem wewnętrznym nie podnosi słuchawki lub słyszę komunikat "przepraszamy, wybrany telefon nie odpowiada", nawet....w recepcji. Dobra zachęta do współpracy dla potencjalnego nowego klienta.

Covidowiec

Witam. Czy w firmie planowany jest kolejny lockdown ? Ponieważ doszły mnie takie słuchy, ktoś coś wie ?

@Covidowiec

Czy w firmie będzie znowu przestój wie ktoś coś na ten temat?

Mam pytanie pomijając opinie o coronawirusie czy w firmie ktoś respektuje noszenie maseczek na poważnie bo niektórzy mają to gdzieś nie dbając o innych. Skoro nas obserwuję się na kamerach to widać kto nosi a kto nie. Skoro są takie wymogi to UJOWO ale jednakowo a nie tylko produkcja i produkcja i kierat.

Ciekawa

Dzień dobry. Mam pytanie, firma znowu poszukuje Specjalisty ds. Kadr i Płac. Ostatnia rekrutacja miała miejsce 6 m-cy temu. Czy tak dużo pracy? ,czy może taka strategia firmy? Dlaczego tak często występuje rotacja pracowników na tym stanowisku?.

Napiszcie pismo do prezesa u nas poskutkowało

Robol vive

To czemu nie pójdziesz do kierownika?

Żadna zmiana nie chce z nią pracować. Najgorsza kontrolerka ze wszystkich. Była u nas przez chwilę masakra.

Czy ktoś wie do którego grudnia pracujemy?

Do 16grudnia

Jak do 16 grudnia ? Nie będzie wtedy ciągłości 10 dni urlopu

Tak nam wczoraj oznajmiła brygadzistę na zebraniu

Od 16 grudnia to mamy wolne

Brak empatii w tej firmie to największy problem....

To żart

Dokładnie tak jak mądry wykształcony człowiek może godzić się na pracę ludzi w tak ciężkich warunkach w maseczkach które tylko szkodzą a nie pomagają.

Dość pracy bez urlopów. Poszli Ci co mieli porezerwowane to jest nie dopuszczalne a reszta co ma (usunięte przez administratora)...Jak długo można pracować bez urlopu?!!!!

Zwolnienie to jest dla ludzi chorych. A dla ludzi zatrudnionych na etat to jest urlop✌️

Ti

To idź na urlop na żądanie.

Pracownica

Dlaczego w firmie zatrudniającej ponad 1000 osób nie ma związków?Bo zastraszacze lubią mobbing i nie chcą z niego zrezygnować. Empatia nie jest dla wieśniaków.... Oni lubią kija i bat!!!

Pracownica

Czy ten covid-19 jest potwierdzony?

EDYTA

WITAM .CHCIALABYM PODZIEKOWAC ZA POMOC I WSPARCIE W DNIU WCZORAJSZYM BRYGADZIE Z1B1 ORAZ INNYM OSOBOM.POKAZALISCIE ZE JESTESCIE GRUPA ZINTEGROWANA I MOZNA NA WAS LICZYC POMIMO ROZNYCH OPINI.DZIEKUJE

@EDYTA

Covid-19 wita w vive? To prawda?

Covid
@Z1

Tak tak i to niejeden przypadek

Ludzie sami zaczynają szukać innej pracy bo dzieje się źle. I nie widać żeby miało się dziać lepiej. Dobrze, że zwolnili byłą dyrektorkę VPC, teraz może będzie się działo trochę lepiej.

A czy jest możliwość poprawy Atmosfery i warunków pracy ? Przecież to ludzie tworzą atmosferę, czy jest ona taka aż zła i czy naprawdę pracują tam osoby takie jak Brygadzista, pytam bo jestem w ciężkiej sytuacji a widzę co jakiś czas ogłoszenia z vive tyle ze się bardzo boje czy dalabym sobie radę gdy trafie na takich ludzi, do tego czytałam ze był strajk na początku roku właśnie ze względu na warunki i płace mógłby ktoś opisać jak tam jest od środka i co wogole strajk przyniósł ?

JA
@Monika

Szanuj szefa swego, możesz mieć gorszego... Nikt nikogo siła tam nie trzyma. Pensja sporo niższa, ale uogólniając, wszędzie jest chyba podobna(usunięte przez administratora)Ale jak nie boisz się pracy-przeżyjesz. Czyli tak delikatnie mówiąc (usunięte przez administratora)ale stabilnie :)

Aaaaa
@Monika

Ja powiem tak ludzie narzekali i narzekać dalej będą tylko tyle robią, a czemu sami nie odejdą skoro tak narzekają i jest im źle z tego co najbardziej krytykują firmę osoby co pracują od 3 lat wzwyż tylko teraz zadać pytanie czemu tam pracują skoro jest tak źle. W każdym zakładzie większym będą samo narzekacze nie ma reguły nsk Vive czy effect glass każdy z pracowników danej firmy będzie mówił że u niego jest gorzej. Najlepiej samemu się przekonać. Ja już mam porównanie ale nie będę się wypowiadał

Zastanów się
@Aaaaa

Tak, tak, zawsze to samo pierdu pierdu: "a czemu robio jak im nie pasuje?" - bo może ludzie nie mieszkają z rodzicami jak ty, mają kredyty na mieszkania, muszą najmy opłacić, coś do garnka wsadzić itd.? Nie wiem, jest multum różnych powodów czemu się zasuwa w pracy, której się nie lubi, ale jak się nie zna życia albo mąż pracuje za granicą na zmywaku czy zbieraniu kartofli to przecież można tylko pisać o narzekaczach, bo takie panienki idą tylko do pracy bo się nudzą. Ludzie mają przeróżne sytuacje, czasami nikogo do pomocy, to chwytasz się czego da, zaciskasz zęby i pracujesz. Ale co ty możesz o tym wiedzieć najwidoczniej?

Aaaaa
@Zastanów się

No i spadłem z krzesła.... Bardzo się pomyliłaś czy tam les. Nikt mi nie pomaga itd sam o wszystko dbam i nie narzekam odszedłem z Vive właśnie nie dawno i nie uważam że ktoś kto ma kredyt itd ma się martwić o pracę i o co do gara wlozyc. Masz dwie ręce i dwie nogi zdrowe to zawsze sobie poradzisz Vive nie jest ostatnią firma na ziemi a roboty to jest akurat teraz od groma ale jak ktoś lubi być po (usunięte przez administratora) bity to spoko. Zawsze wymówka mam kredyt mam to mam tamto roboty nie ma bo tak mówią .... Ale czego wymagać od osób twojego pokroju jak rozumu brak a jedyne co widziałeś /as to Olszewskiego .

Korki
@Zastanów się

Szczerze właśnie pokazałaś kto zbiera kartofle. Słoma Ci z butów wystaje i tyle w temacie. Skoro twoim szczytem ambicji to jest Vive no to życzę powodzenia. Twojemu facetowi też wspolczuje

Brygadzista
@Monika

@Monika Przyjdź do nas zobaczysz super warunki są, jak będziesz dobra to rok raptem Ci szybko zleci a później to już z górki po 2-3 latach będziesz się już tak czuła u nas dobrze ze nie będziesz myślała o żadnej zmianie pracy na lepsze, bo vive jest najlepsze i praca w vive również narzekają tylko Ci co są słabi !!! I nigdzie w Kielcach Z nasza premia więcej nie zarobisz !!!

Koronawirus

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) koronawirus, wywołujący chorobę COVID-19, wykazuje podobieństwo do innych koronawirusów (SARS czy MERS), które mogą przetrwać na powierzchniach płaskich od kilku godzin do kilkunastu dni. W związku z powyższym czy firma dba o dobro swoich pracowników by nie dotykali bezpośrednio odzieży używanej(bo myśle ze głównie ludzie tam maja z tak styczność tak?) bez wcześniejszej jej dezynfekcji, czy jest pewna że odzież nie jest dotykana przez osoby które są lub byly chore, czy jest świadoma tego ze naraża zdrowie bądź życie pracowników jeżeli środki bezpieczeństwa nie są zachowywane, czy odzież nie jest dotykana codziennie przez 2 lub więcej pracowników, czy pracownicy zostali uświadomieni w jakikolwiek sposób o tym ze zostają narażeni na zakażenie bądź zgadzają się i otrzymują dodatek/wyższe wynagrodzenie. I ostatnie pytanie czy widać na hali pracowników zakatarzonych, kaszlących ?

Ani9ja

Weszłam tutaj, bo szukam pracy … jednak widząc te opinie - sama nie wiem. Czy jest jakiś zakład/ sklep w którym pracownicy są zadowoleni?

Piotrek

Cześć, a czy wie ktoś jak wyglądaja teraz dokładnie premie? Chce się przyjac, bylem wczoraj na rozmowie i mówili, ze od pierwszego miesiaca. Czy to prawda, ktos wie coś wiecej?

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE Group?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 24 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Group?

Kandydaci do pracy w VIVE Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Group