VIVE Group

Opinie o VIVE Group

Missi

Oddział na Malikowie to już totalny (usunięte przez administratora). Niby są kamery a góra udaję że nic nie widzi. Brygadzistki że zmiany MA totalnie nic nie robią tylko panoszą się i zagadują pracowników. Przecież nie ubyło by ich gdyby wzięły się do roboty jak nie mają nic innego do zrobienia. Dałyby dobry przykład. Tam każdy wie co ma robić i nie trzeba stać nad ludźmi.(usunięte przez administratora) paraduje tylko z tym lizakiem jakby wszyscy nie wiedzieli że dobrze (usunięte przez administratora) bo inaczej nie została by brygadzistką, bo za co przeciętne wyniki pracy, kończyła zawsze godzinę przed czasem i do tego nastawiała dziewczyny przeciwko tym pracownica, które robiły normę. Brawo (usunięte przez administratora)Musiała nieźle tej kierowniczce lizać (usunięte przez administratora) jest taka nieporadna, nie ma żadnego posłuchu u ludzi, a (usunięte przez administratora)wynoszą teraz ciuchy na potęgę bo już nikogo się nie boją. Czy ona udaje że tego nie widzi. Jedynie co się zmieniło na lepsze to to że odeszła kierowniczka, wreszcie nie ma chichów, śmiechów tylko ludzie wzięli się do pracy. Ta zmiana to masakra. Niech ktoś się temu przyjrzy

Maca
@Missi

Też się zastanawiałam jak ona została brygadzistką. Ciekawe jak ona motywuje teraz ludzi do pracy skoro wcześniej nastawiała innych przeciwko tym co robiły dużo. Musiała naprawdę dobrze lizać. Ale cóż się dziwić kończyła godzinę przed końcem i przesiadywała tylko z(usunięte przez administratora) Założę się że to ona jej załatwiła to stanowisko. Bo (usunięte przez administratora) to się nawet odezwać normalnie nie umiała tylko non stop (usunięte przez administratora). Jej ubogie słownictwo aż miło w uszy. (usunięte przez administratora) miała swoich pupilków a resztę traktowała jak zło konieczne, tylko zapomniała że to zło zapierdalało na nią i resztę darmozjadów. Też jestem za tym żeby brygadzistki wzięły się do roboty i dały przykład zamiast błąkać się bez celu. Ludzie bardzo dobrze wiedzą co mają robić, jak trzeba coś ogłosić niech ogłaszają i wracają do roboty. Brygadzistki nie muszą stać nad ludźmi z batem.

Google

Chyba zmiana M3 nie M1

Sowa
@Missi

Wolałabyś żeby kierowniczka czy brygadzistka stała nad Tobą i Cię poganiała? Idź na inną halę to będziesz tak miała.

Wujaszek
@Sowa

Koleżanka brygadzistki się odezwała Wielka obrończyni świ... Niestety koleżanki też leżą i pachną albo(usunięte przez administratora) Żenada..

Nie pracownik
@Missi

A od kiedy zabronione jest w pracy śmiechy i żarty,może pokażesz mi na to paragraf,może lepiej jest zabraniać rozmów puszczania muzyki tak jak na 1 zmianie,a przepraszam na to już jest paragraf,to się nazywa (usunięte przez administratora),przepraszam jeszcze jedno,jest tam jedna osoba co wyrabia normę i ma czas na śmiechy ,rozmowy i żarty ,tylko wam (usunięte przez administratora) niechce się ruszyć bo macie dwie lewe ręce ????

Lupo
@Nie pracownik

No tak

Iga
@Sowa

Zapraszam na Olszewskiego do pani (usunięte przez administratora) to zobaczysz co to jest mobbing i agresja do drugiej osoby i wyżywanie się na słabszych mam nadzieję że ktoś się w końcu tym zajmie

Benek
@Iga

Ciekawe za co ją wyrzucili z Malikowa

Radek
@Iga

Po pierwsze to jest rodo więc pisanie z imienia i nazwiska jest karalne Po drugie wspolpracowałem z tą Brygadzistka ( przejmowaliśmy po sobie zmiany ) i powiem szczerze że ktoś strasznie mija się z prawdą ponieważ jest to pomocna miłą osoba. A skoro tak piszesz to znaczy że jesteś nierobem i w necie potrafisz tylko pluć jadem

Radek
@Benek

Nikt jej z Malikowa nie wyrzucił . Najpierw dowiedz się prawdy a później pisz bo śmiesza mnie ludzie twojego pokroju którzy na go work takie (usunięte przez administratora)wypisują . SKORO JESTES TAKI KOZAK TO POWIEDZ JEJ TO PROSTO W TWARZ. KOLEJNY RAZ POWTORZE BARDZO UCZYNNA PRACOWITA OSOBA

Tak jest Rodo

@Radek

Co wy piszecie to ludzkie pojęcie przechodzi

Julia
@Iga

Strasznie to brzmi chyba nikt nie chce tego przezywać.. co się dzieje i niby czemu się na to godzicie? Przecież normalnie to by ludzi nie mieli

Alwaro

Tak to prawda

Jerzy

Idzie kryzys , masowe zwolnienia w każdej fabryce koniec narzekania patalogii . Pracy nie będzie. Szanujcie swoją firmę.

osoba
@Jerzy

mówili że nie zwolnią nikogo z tych usuniętych brygad

Qqw
@Jerzy

Gdybyśmy nie szanowali firmy to nie pracowalibysmy u tego pracodawcy od kilkunastu lat Niektórzy od początku jej istnienia Niektórzy z nas ze starych pracowników nawet chorzy stawiali się w pracy z lekami, kroplami w kieszeni Wielu z nas w nawet z L4 korzysta bardzo rzadko W przeciwieństwie do nowo przyjętych osób Czy to nie jest szacunek i lojalność? Są i będą krytyczne opinie ponieważ zarządzający nie liczą się z ludźmi którzy mają wiedzę i doświadczenie Pomiata się nimi i traktuje jak woły do roboty,przesuwa gdzie popadnie, jeśli tylko ośmielą się wyrazić swoje zdanie i podpadna np Wielkiej Pani Brygadzistce

@Qqw

Temat, o którym piszesz jest bardzo ważny, jednak musimy poznać więcej szczegółów. Jeżeli zechciałbyś opisać swoje uwagi i spostrzeżenia, które mogą Cię niepokoić, to możesz to zrobić pod adresem HR@vive.com.pl, Dzięki Tobie będziemy mogli działać skuteczniej. Pozdrawiamy, Zespół HR

@Qqw

Każdy wie jak jest w vive jedni pracuje ciężko a drudzy ......ale cieszy mnie ze są ludzie którzy szanują vive , ja jestem że starego składu pamiętam czasy Górki Szczukowskie nie mam już zdrowia i chce dorobić do emerytury

@osoba

Oby tak było

???

Wie ktoś coś na temat podwyżek ? Na spotkaniu w Warszawie podobno był poruszony ten temat. Nie chodzi o podniesienie najniższej przez rząd tylko czy będzie coś więcej?

@???

Będą podwyżki norm od nowego roku ????????????????

Didlo
@???

W niektórych działach mają coś tam dawać ale wiem tyle ile napisałam.

Sortownia
@???

Od Brygadzistki wiem ze od 1 stycznia sa podwyzki dla pracownikow produkcji. Sa one sporo wyzsze niz minimalna krajowa. Nareszcie doc eniaja nasza prace

@Sortownia

Od 1 stycznia zarobimy 3200

VTRY

3250 brutto

@VTRY

bo najniższa idzie w góre ;D

Oo
@VTRY

Na wszystkich halach będzie podwyżka dla pracowników produkcji ?

+_
@pracownik

Nawet jak dadzą taka podstawę to premii z 30 ponad zrobi się nie całe 20% i wyjdzie na to samo co teraz zarabia się ????

@+_

Głupoty piszesz podstawą ma być 3250 plus max 35 % premii to wyjdzie 3180-3300 na reke.

Tak się składa pracuje 8 lat w tej firmie i wlasnie pisze ze od stycznia będzie stawka 3250 dla pracownika plus max 35 % premi plus 300 zł kwartalnie za brak l4. Ale wam to firma da ale wy i tak swoje mało mało albo kłamią. Przyjdziesz w styczniu ogłosimy wam radosna nowinę to schowasz się z tyłu głowa w dół i bd mówiła że miałam rację.

Tak, było oficjalnie ogłaszane to na krótkim zebraniu w czwartek podczas pracy..

Zmiana

Chyba nie na każdej zmianie.

@Zmiana

To już pretensje możecie mieć do swoich brygadzistów że was nie informują o takich rzeczach..

pracownik2

3250 BRUTTO !!!!!

Obcy

kto jeszcze wierzy zarządowi?

Obcy

racja

@Obcy

Już styczeń, więc chyba wiecie, ile podwyżki dostaliście? I czy w ogóle.

Dorota

I co, i co? Masz tyle od 1 stycznia?

Zadowolony
@???

Teraz przy podstawie 3250zł i premii 35% wyjdzie około 3300zł na rękę + dodatek za nocki + dodatek za brak L4 i wychodzi ok 3500zł. A jak przyjdziesz na sprzątanie w chociaż 1 sobotę to jeszcze + 230zł.

@Dorota

No tak ogłaszane mieliśmy na hali o podwyżkach 3250 podstawą plus premia max 35 % . Jak wam wasi brygadzisci nie ogłosili albo nie słuchałaś to twój problem.

Zero rozumku

3250 brutto premia za brak l4 brutto wiecie ile to jest netto!!! Zobaczycie ale w lutym jak dostaniecie :D

@Zero rozumku

Są już paski ,dlaczego jest 22 dni ,a nie 23 przecież była sobota za którą mieli płacić?

Zmiana

Ja też tak mam .W innych miesiącach były dodane godziny za soboty to dlaczego teraz nie ?

Warsztat ur 3
@???

U nas w dziale UR dostali tylko liderzy zmian nie wiem jak na innych działach podobno na vtr i pozostałych dali więcej niż najniższa krajowa po 3250 zł brutto plus premia. Ponoć mają płacić za brak l4.

Ur 3
@???

U nas w dziale dostali tylko ci którzy najmniej robią czyli tak zwani " lider zespołu" z tego co wiem to na pozostałych warsztatach zrobili to samo. (usunięte przez administratora)

Nie usuwajcie odpowiedzi
@???

W MOIM DZIALE UR 3 PODWYŻKI BYŁY TYLKO W DZIAŁACH TECHNICZNYCH DLA TAK ZWANYCH LIDERÓW ZMIAN NAJWIĘKSZYCH PUPILI KIEROWNICTWA. 500 zł netto. Z TEGO CO WIEM TO NA POZOSTAŁYCH WARSZTATACH ZROBILI TO SAMO. (usunięte przez administratora)

UR 3 wiem ale usuwają
@???

W dziale technicznym były podwyżki. Nie usuwajcie odpowiedzi.

Wiem
@???

Wiem ale ciągle usuwają wpis. Podwyżki były dla liderów zmian na wszystkich warsztatach technicznych.

Dorota

Nie wiem kolego, jaki brygadzista miał mi to ogłosić skoro nie pracowałam tutaj, a pytałam Was bo się interesowałam ile w nowym roku się zarobi, żeby wiedzieć czy składać papiery. Jak wszyscy są tacy pomocni jak Ty, to... :D

@Zmiana

Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy do kontaktu z Zespołem HR pod adresem - HR@vive.com.pl - w celu omówienia szczegółów opisanej sytuacji. Wspólnie działamy, aby praca w VIVE Group była jeszcze bardziej komfortowa. Pozdrawiamy serdecznie

Vladimir Putin

Podwyżka roboty

Pracuje w sortowni na VTRO wiele lat. Czasem ciężko, czasem lepiej, ALE Po tylu latach pracy mogę śmiało powiedzieć że Pracodawca nie szanuje pracownika. Pokazuje to ostatnia sytuacja z Panią J..... Nigdy nie mówiłam negatywnie o Vive. Dla mnie praca jak każda inna. Trzeba pracować. Jednak to jak traktujecie pracowników, którzy są z Wami od pierwszych dni poczynając od Górek. Mogę śmiało powiedzieć. WSTYD !!!!!!

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Pozostawiane komentarze są dla nas cennym doświadczeniem, ponieważ zawsze to moment na wyciągniecie wniosków by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Jesteśmy w trakcie wprowadzania modyfikacji w zakresie pracy zmianowej, wchodzi system pracy II- zmianowej, który niesie za sobą konsekwencje ruchów w strukturze organizacyjnej. Zdajemy sobie sprawę, że zachodzące w organizacji procesy są dla wielu trudne. Wpływ na obecną sytuację ma wiele czynników, które nie zawsze są zależne od pracodawcy. Jeżeli chciałbyś opisać swoje uwagi i spostrzeżenia, które mogą Cię niepokoić, to możesz to zrobić pod adresem HR@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Obsługa Klienta

Na wstępie, bardzo sympatyczna Pani, konkretne pytania, konkretne oczekiwania. Odezwą się. I tak też się stało. Zaproszenie na dzień próbny na 6h, umowa zlecenie podpisana. Na koniec dnia próbnego pytam, na którą przyjść jutro. Dadzą znać, zadzwonią. No i prócz przelewu za te 6h pracy kontaktu ze strony firmy nie było ŻADNEGO. Uważam, że w takiej sytuacji powinno poinformować się pracownika a nie zostawiać go beż odzewu. Pierwszy raz spotkałam się z taką nieprofesjonalne sytuacją .

Proponuję przeszkolić pracowników z rekrutacji :)

osoba

wie ktoś czemu usuwana jest jedna zmiana z każdej hali? czyli teraz nie będziemy mieli nocek ?

Znowu wypłata taka nie jak powinno być.. Czy w tej firmie raz na rok wypłata tylko musi się zgadzać? Za taką pracę jaka jest robiona to powinni płacic 2x tyle

Prosimy o opisywanie wszelkich tego typu spraw na mail - HR@vive.com.pl. Dzięki temu wspólnie podziałamy, aby praca w VIVE Group była jak najprzyjemniejsza dla wszystkich :)

Nieroby

Na zmianie M1 Malikow jest 2 młodych kawalerów którzy zamiast zająć się praca stoja z dziewxzynkami i kierownictwo tego nie widzi!? Watpie!!! Może warto się przypatrzeć bo kamery do czegoś służą?ll Prawda!!!

Głos rozsadku
@Nieroby

Zamiast pisać na forum to może bezpośrednio pójdź do kierownictwa skoro tak cię to boli że jest dwóch młodych kawalerów . Na innych zmianach np: M2 jest Brygadzistka która gnębi pracownika który zasuwa na wszystkich działach i chłopak już ma dość tej pracy przez nią , a owa Brygadzistka przystawia wózek z droższym towarem , miesza go z tańszym i każe wyceniać to jest chyba większy problem. Do tego ma zero szacunku do pracowników a z tego co wiem to wiedza zerowa zresztą jak ja spotkam to powiem jej to prosto w twarz

Nieroby
@Głos rozsadku

To powiedz a sam się tu rozpisujesz!!! Hahaaa rozbawiłeś mnie ale chociaz u mnie poskutkowało Tobie życzę tego samego! POZDROOO

Głos rozsadku
@Nieroby

Ja mówię bo mam odwagę nie tak jak Ty odważna pani ukryta za monitorem . Dla mnie nie ma problemu powiedzieć że coś jest źle ale dla ciebie i tobie podobnym tylko go work daje wiarę w siebie . Pozdro

@Nieroby

Szczerze wątpię czy gadanie do kierownictwa coś zmieni na dłuższą metę Z tego co widzę to ręka rękę myje Takie zachowania brygadzistów mają miejsce nie tylko na Malikowie W tej chwili nastały takie rządy że nie wiadomo o co chodzi Kto pierwszy wstanie ten rządzi Nie ma nad tym źadnej kontroli za to jest "harmonizacja "Jedni popierają drugich

@112

Joo

Nie ma na czym pracować a wymagają.... tablety i drukarki to najgorszy badziew o internecie nie wspomnę!!! Tablety się kreca a drukarki nie drukują tylko się zacinają!!!INFORMATYK PODEJDZIE I RECE ROZKLADA NIE POTRAFI POMOC!! I wy wymagacie norm???!!! Czlowiek się nerwowo i psychicznie wykończy bo chce zrobić normę ale na czym, na czym się pytam??!!!

@Joo

Dzięki za komentarz. Prośba o opisanie szczegółów sytuacji na naszego maila działu HR - HR@vive.com.pl – będzie to bardzo pomocne i sprawi, że szybciej pokonamy to wyzwanie. Z góry dzięki : ) Zespół HR

Adonis

Witam.jak wygląda praca kierowcy c+e?jak długie są wyjazdy?ile pauzy w domu?ogólnie jaka atmosfera wśród kierowców?warto aplikować?

@Adonis

Dziękujemy za komentarz.! Zachęcamy do kontaktu z Zespołem HR pod adresem - HR@vive.com.pl - w celu omówienia szczegółów. Pozdrawiamy,

Julia
@VIVE Group

A jakie są zarobki? Można tutaj prosić o informacje?

@Julia

Warto napisać - porozmawiamy o możliwościach! Pozdrawiamy!

Roma

Witam Pracuje w tej firmie od kilku lat. Mam doświadczenie na kilku halach vive. Ale to co dzieje się na Romie przechodzi ludzkie pojęcie.(usunięte przez administratora) ma jakieś dziwne układy z brygadzistka która go faworyzuje. Każdy widzi że on praktycznie nic nie robi na dodatek my musimy wykonywać pracę za niego same wymieniamy i ubijamy swoje wózki ponieważ(usunięte przez administratora) jest wielce zajęty sporzywaniem posiłków na hali i paleniem papierosów na murze z towarem kopci się z niego nie miłosiernie dziwne ze jeszcze się nie podpalił. Niechęć do pracy tego Pana była zgłaszana do brygadzistki przez wiele osób niestety z marnym skutkiem. Brygadzistka broni go a nawet czasami pracuje za niego. Innym pracownikom dokłada pracy żeby mógł się najeść. A później się dziwi i się wydziera że nie ma normy. Ale jak my mamy ją zrobić skoro wykonujemy swoją pracę oraz (usunięte przez administratora). Na żadnej hali nie spotkałam się z takim faworyzowaniem. Może oni mają romans czy co bo już sama nie wiem. Już psychicznie nie wyrabiamy gdyby nie ta niesprawiedliwość pracowało by nam się o wiele lepiej. Mam nadzieję że zarząd przyjrzy się tej sprawie przecież jest monitoring i w końcu się zainteresuje. Prosimy o to dyrektora. Podobno czyta to forum i wyciągnie z tego jakieś wnioski

Kamila
@VIVE Group

kolezanka wyzej napisala ze sytuacja byla zglaszana do brygadzistki, ciekawi mnie czy jak napisze bezposrednio do dzialu HR cos z tego innego (lepszego) wyniknie?

Pracownica
@Roma

Niestety muszę się zgodzić z koleżanką. Sytuacja nie mobilizuje do pracy. Każdy powinien wykonywać swoje obowiązki a nie wyręczać innych. Jednak to raczej nie romans. Może są rodziną?

@Kamila

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Zespołem HR, aby porozmawiać o sytuacji. Pozdrawiamy!

Zosia
@Roma

Układy były od zawsze,a teraz to widać bo nikt nie chce tam pracować. Proponuję zacznijcie szanować garstkę starych pracowników.

Czy nigdy brygadzista Wam nie pomógł ? Nie stanął za Wami ? Nie ostrzegł? Bo ja mam wrażenie że nie każdy brygadzista jest bądź był taki jak tutaj wypisujecie.

buty

Nie zgodze sie zeby wszystkich brygadzistow wrzucac do jednego worka. Nie dam zlego slowa powiedziec o naszej (usunięte przez administratora) Pracowalismy razem jeszcze na Robotniczej. Zawsze z nami na hali, nigdy nikomu nie ublizyla ale robota zawsze musiala byc zrobiona! Jak trzeba bylo pracowala jak kazdy z nas, pomagala kazdemu i ludzie ja szanuja. Nigdy nie drze japy i kazdy wie co ma robic. Kto z nia pracowal i pracuje powie to samo, wiec nie piszcie, ze wszyscy brygadzisci sa tacy sami!

Niebuty
@buty

Moge sie zgodzić, że na butach macie fajną brygadzistkę, bo znam (usunięte przez administratora) i wiele osob o niej sie pozytywnie wypowiada, tylko jest jeden problem robiliscie na kameralnej hali jeden asortyment buty. Niestety na innych halach gdzie jest ostra bitwa o cyferki i jest mnogość asortymentów sytuacja nie jest kolorowa, bo brygadzisci się słabo znają na robocie i nie umieją równomiernie rozłożyc pracy na zespół, co własnie rodzi niezadowolenie wsród ludzi i wysyp negatywnych opinii o tej firmie. Jak się ma za zarzadcow albo (usunięte przez administratora) albo Panie w stylu miej (usunięte przez administratora) albo tacy co się przejdą po hali i są zmęczeni to nie oszukujmy się nie będzie nigdy dobrze.

Kns

Ja mam wrazenie ze brygadziście inaczej podchodzą do kobiet niż do facetów.pracując na obsłudze nigdy nie spotkałem się z niesprawiedliwym traktowaniem a miałem już 4 brygadzistów

basia7711

A jak wygląda system premiowania? oraz dodatki "pakiet socjalny"

Edyta
@basia7711

No właśnie tez jestem ciekawa a widzę, że ktoś tu jakąś wyżej prywatę uskutecznia...udało Ci się coś ustalić @basia7711?

Siwek
@Edyta

TAK

@basia7711

Premia co miesiąc jest taka sama, 30% + jeśli wyrobimy więcej towaru to 5% dodatkowo. Ale raczej to się nigdy nie stanie. Talony na święta i wczasy co dwa lata

Edyta z3

Zwracam się z uprzejma prośbę .kierownictwa oraz zarządu firmy Vive textile recycling Aby przyjrzeli się dokładnie całej zmianie z3 na starej hali.Poniewaz panuje tutaj (usunięte przez administratora) że strony brygadzistów i liderów .Niestety takie są realia każdy pracownik przychodzi do pracy aby pracować ale panujące warunki nie chodzi tutaj o pracę bo praca jest oki .Tylko m na myśli brygadzistów z tej zmiany wyzwiska (usunięte przez administratora) oraz stalking jest na co dzień w tej zmianie . P.S. Będę bardzo wdzięczna całemu zarządowi jeśli zainteresuja się ta sprawą .Jeśli ta sprawą się wyjaśni .Ludzie przestaną wypisywać na forach żale oraz pretensje a to będzie plus dla firmy dziękuję i pozdrawiam Edyta

@Edyta z3

Dziękujemy za komentarz.! Zachęcamy do kontaktu z Zespołem HR pod adresem - HR@vive.com.pl - w celu omówienia szczegółów opisanej sytuacji. Wspólnie działamy, aby praca w VIVE Group była bardziej komfortowa. Pozdrawiamy,

Jujajkowa
@Edyta z3

Na innych halach też (usunięte przez administratora)wśród brygadzistow. Na jujao prym w tym wiedzie (usunięte przez administratora)który ogólnie chamsko odnosi się do pracowników, a na dodatek zachowuje się dwuznacznie w stosunku do kobiet. W tej chwili zadaje się z jedną z dziewczyn z produkcji i prawdopodobnie przekazuje jej kiedy jest kontrolowana, i jak my inne Panie możemy czuć sprawiedliwość od przełożonego skoro taki faworyzuje jedna z dziewczyn. Czy ktoś w ogóle sprawdza pracę brygadzistów? Bo to jest żenujące że coraz słabszych mamy zarządców na produkcji a podobno są gdzieś w Warszawie szkoleni.

Bombardier
@Edyta z3

Do brygadzistów vive najlepiej pasuje określenie słabi wobec silnych, mocni wobec słabych. Jeżeli jest jakiś niepokorny pracownik to z reguły nie zwracają mu uwagi, bo sie po prostu goboją, a szukają bardziej pokornego pracownika, który zrobi robotę za tamtego.Niestety widać, że szkolenia naszych brygadzistów to niewypał, a jedyny plus ich wyjazdów to jest to, że ich wtedy nie ma. Pracowałem już z wieloma brygadzistami i może tak 1 na 10 wykazywał się jakimś sensownym pomysłem na zarządzanie zespołem.

@Jujajkowa

@Bombardier

Tak jest prawda

NUNA

Pewnie tak

Elo

Ok

SIWIEC

PRACA JAK PRACA A PRAWDA TO ŻE(usunięte przez administratora)MA ROMANS Z BRYGADZISTĄ Pięknie się dzieje w każdej pracy romansy zdrady żeby było lepsze stanowisko. PRAWDA

Sara

Kinga

Zmyślają Tak tak

Bożena
@SIWIEC

To już zostało zgłoszone że ktoś sobie jaja robi jak tak można żeby tak dziewczynę oczerniać

Przykotka

Nie prawda

M1
@Bożena

Kto jest za żeby (usunięte przez administratora) nadal była Brygadzistka?

Zosia

Monika sama to napisałaś? Ładnie.

@M1

Sara
@M1

Nie prawda

Obserwator

Podobno jedna z (usunięte przez administratora)ma zostać odwołana. Czy to słuszna decyzja? Raczej tak. Od zawsze nowa brygadzistka przychodziła z zewnątrz Z innej zmiany albo z konkursu. Żeby nie została posadzona o faworyzowanie koleżanek czy pobłażanie im. W tym przypadku nie wiadomo dlaczego brygadzistka została wybrana że zmiany na której do tej pory pracowała.Było do przewidzenia że brygadzistka że zmiany plus koleżanki że zmiany to nie równa się dobrą produkcją.

Lupo
@Obserwator

Co to jest

Tak tak

Luka

Jak dla mnie praca w zespole M1 oraz zespół to wszystko gra i każdy powinien zająć się pracą żeby wyrabiać normę a nie pisać brednie na forum jak komuś się coś nie podoba to zna drogę do wyjścia i tyle w temacie

Ona.
@Luka

Luka-tak znamy droge do wyjscia i mam nadzieje ze uda nam sie pokazac ci ja w asyscie policji za (usunięte przez administratora) ktory wlasnie stosujesz tym wpisem. To tez pokazuje jaka jest atmosfera i jak sa traktowani pracownicy którzy maja z pracodawcą "umowe o prace" a co za tym idzie ochrone prawną. Nikt nie bedzie cierpial przez takich jak ty i twoja klika. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE Group?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 24 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Group?

Kandydaci do pracy w VIVE Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Group